زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۰۴۶
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۰۹ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  مخ. زدن توش دروغ کمنداره

دل ب دس اوردن باراستیه و صدقته

فرق اینا خیلی زیادده
مرجع تشخیص اینها عقله. وقتی عقل رفت کنار دروغ و راستش قاطی میشن. حتی طرف خودشو هم گول میزنه.

(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کجاش نامفهومه؟ تجربه کاری دارید؟
بله. کلا میخواستم این دو موردُ توضیح بیشتری بدین تا متوجه منظورتون بشم. از چه نظر بین متاهل و مجرد فرق میذارن؟
در زمان پرداخت حقوق یا مثلا در بن و اینها. مثلا به تعداد خانواده بن میدن.
مورد دوم هم که واضحه: کارفرمایی که وجهه های دیگه کار رو به وجهه مالی غالب میبینه. توقع داره با حقوق ندادن کارمنداش نجابت به خرج بدن و بمونن. در حالی که فراموش کرده خود کاری که می کنه اصلا یه فعالیت اقتصادیه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud
ارسال: #۴۸۰۴۷
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۰۴۸
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۴۲ ق.ظ
شوخی شوخی وارد زندگی و حریم خصوصیه کسی نشین، اونا ممکنه جدی جدی وارد زندگی خودشون بکنن شما رو و واقعا حساب باز کنن روی شما....و این بدترین شوخی ای هست که با یه نفر میشه کرد از نظرم...
و من الله توفیق

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۰۴۹
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۴۲ ق.ظ
خبری از مایلی (مایل استون تکنولوژی Big Grin) نیس!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , diligent , SepidehP
ارسال: #۴۸۰۵۰
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  خبری از مایلی (مایل استون تکنولوژی Big Grin) نیس!
نه فقط جناب مایل استون، که از گربه اُمگا سه خورشون هم خبری نیست Confused

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , big cloud , SepidehP
ارسال: #۴۸۰۵۱
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۲۵ ب.ظ
اخطار: اگر خواستید به کسی متلک بندازید مواظب باشید طرف حاضر جواب نباشه.

طرف برای تمسخر من: گفتی فوق دکترا از کجا داشتی؟
من: از همون جایی که تو رو راه هم نمیدن.

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , .:tarannom:. , nlp@2015 , diligent , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۸۰۵۲
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ ب.ظ
عاالی [تصویر:  462567_24.gif]

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۸۰۵۳
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مورد دوم هم که واضحه: کارفرمایی که وجهه های دیگه کار رو به وجهه مالی غالب میبینه. توقع داره با حقوق ندادن کارمنداش نجابت به خرج بدن و بمونن. در حالی که فراموش کرده خود کاری که می کنه اصلا یه فعالیت اقتصادیه.
اهان.آره این موردا زیاده. چند تا نمونه شو داشتم تایپ میکردم حوصلم نکشید : ). کلا خیلی جاها فک میکنن همین که استخدامت کردن و قراره بهت ماه ب ماه حقوق بدن سرت منّت دارن. به این که تو هم در عوض داری وقت میذاری و کار اونا رو راه میندازی فکر نمیکنن

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۸۰۵۴
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۰۸ ب.ظ
امروز بنده خدایی عکسای خودشو واسم فرستاده و میگه که میخام شما که اونجایین اگه ممکنه واستون برید و مراکز مدلینگ سربزنین و بهشون نشون بدین ://///////
جدا از قضیه ی اعتماد بنفس؛ خدا وکیلی این رسم نخ دادن نیس :|| Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , diligent , negarin_ , SepidehP , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۸۰۵۵
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط αɾια.)
‌‌‌‌‌

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۸۰۵۶
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کدوم پسر از خواستگاری نتیجه بهتری خواهد گرفت:
۱- پسری که کل پس اندازشو بده برای یه ۲۰۶ آلبالویی (و تازه بعدش هم کلی قسط بده براش).
۲- پسری که یه پراید ۱۱۱ دسته دوم بگیره و بقیه پول رو نگه داره برای هزینه های مهم تر.
خوب پسر دوم فکر اقتصادیش بهتره و آینده بهتری خواهد داشت.(البته بستگی به اینم داره اون هزینه های مهم تر از نظر اون آقا چی باشه) به شرطی که بقیه معیارها و شرایط من رو هم داشته باشه انتخاب من دومیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۸۰۵۷
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۳۵ ب.ظ
بعد مدت ها دوری از آشپزی... امروز چه قیمه خوشمزه ای پختم خودم به خودم تبارک الله گفتم.
ارسال: #۴۸۰۵۸
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۳۵ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  بعد مدت ها دوری از آشپزی... امروز چه قیمه خوشمزه ای پختم خودم به خودم تبارک الله گفتم.
بازگشت غرورآفرین شما را به میادین آشپزی تبریک میگوییم Big Grin

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۰۵۹
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط crevice.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ۱- پسری که کل پس اندازشو بده برای یه ۲۰۶ آلبالویی (و تازه بعدش هم کلی قسط بده براش).
آخه پسر ماشین آلبالویی میگیره ://///
ارسال: #۴۸۰۶۰
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اخطار: اگر خواستید به کسی متلک بندازید مواظب باشید طرف حاضر جواب نباشه.

طرف برای تمسخر من: گفتی فوق دکترا از کجا داشتی؟
من: از همون جایی که تو رو راه هم نمیدن.
خدا این شریف رو از شما نگیره Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close