زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۱۰۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۴۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ممنون. راستش اون ها اون زمان که پایتخت هارد وسترن رو ۱۹۰ به من داد ۲۰ تومن گرون تر می گفتند. حالا نسبت به دیجی رو نمی دونم.
امروز یک سری از فروشگاه های پایتخت از قیمت های دیجی هم بالاتر می گفتند. بعضی ها می گفتند خودت قیمت داری؟ اوضاع بازار خیلی بهم ریخته.
اره الان به خاطر نوسان دلار یه جوریه که دستشون تو قیمت گذاری باز شده اما خوب انصافها هم متفاوته بعضیا منصفانه تر ممکنه بگن حالا شانستون که این دو روز مرتب قیمت دلار رفت بالا به نظرم زودتر بخرین

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۷۱۰۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
آپارتمانی که توش زندگی میکنم، اجارش ۸۰۰ یورو در ماهه.
این ماه شد یک سال که توی این آپارتمانم.

دیشب یه نامه اومده بود که از ماه بعد (سال دوم) اجارتون افزایش پیدا میکنه. یهو نگران شدم و فکر کردم قراره مثلا ۲۰% زیادش کنن!
به نظرتون چقدر افزایش داشت؟؟

۱۰/۷۷ یورو! یعنی از ماه بعد باید ۸۱۰/۷۷ یورو اجاره بدم.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , The BesT , khayyam , saeidkhan , Skyrim , Saman , H-Arshad
ارسال: #۴۷۱۰۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آپارتمانی که توش زندگی میکنم، اجارش ۸۰۰ یورو در ماهه.
این ماه شد یک سال که توی این آپارتمانم.

دیشب یه نامه اومده بود که از ماه بعد (سال دوم) اجارتون افزایش پیدا میکنه. یهو نگران شدم و فکر کردم قراره مثلا ۲۰% زیادش کنن!
به نظرتون چقدر افزایش داشت؟؟

۱۰/۷۷ یورو! یعنی از ماه بعد باید ۸۱۰/۷۷ یورو اجاره بدم.
خب تورمشون هست دیگه
ارسال: #۴۷۱۰۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط MarkLand.)
بعضی قیمتا بامیلو بهتره بعضیا دیجی

think positive
ارسال: #۴۷۱۰۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ ق.ظ
این ساعت از شبه و همسایه مراسم گرفته!
نتیجه اخلاقی: پلیس ۱۱۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۷۱۰۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۱۱ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  خب تورمشون هست دیگه
نرخ افزایش قیمت خونه (یا اجاره خونه) لزوما با تورم یکی نیست.
ارسال: #۴۷۱۰۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط Skyrim.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تو این اوضاع مملکت، دکتر هم فقط میاد هدر فروم رو عوض میکنه. به خودت بیا ادمین CoolBig Grin

پ.ن: جهت همسوسازی سازی با فضای تاپیک بود و هیچ ربطی نداشت.
پ.ن ۲: وقتی لاگین میکنم یَک یَک پست هاتون رو میخونم.
به خصوص چندتا کاربر خاص که هر چقدر از ارادتم بهشون بگم کمه. امیدوارم همش خبر خوب در موردشون بشنوم. SmileHeart

پ.ن ۳: برای اوناهایی که الان توو شرایط خوبی نیستن واقعا آرزو میکنم زودتر توو مسیر درست قرار بگیرند. ۲-۳ سال پیش بود که خودم شرایط سختی رو داشتم، کارم رو از دست دادم (اولین جایی بود که داشتم کار میکردم)، شرایط مالی افتضاحی داشتم، در این حد که بعد از تقریبا ۶ ماه بیکاری برای اینکه بیام تهران مصاحبه کاری پول قرض گرفتم.
ولی در نهایت فکر میکنم تا حدود زیادی توی اون بازه زمانی مُزد زحمت ها و سختی هایی که کشیده بودم رو گرفتم. مُزد بی خوابی هایی که پای لپ تاپم کشیدم رو گرفتم.
زندگی سخته، هیچ وقت هم قرار نبوده آسون باشه. امیدوارم کم نیارید و بیشتر تلاش کنید و نتیجه مثبت تلاشتون رو خیلی زود ببینید.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , blackhalo1989 , nlp@2015 , khayyam , Saman , .:tarannom:. , kilookiloo , SepidehP , MarkLand , Avril89 , James Sullivan , saeidkhan , big cloud
ارسال: #۴۷۱۰۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  تو این اوضاع مملکت، دکتر هم فقط میاد هدر فروم رو عوض میکنه. به خودت بیا ادمین CoolBig Grin

پ.ن: جهت همسوسازی سازی با فضای تاپیک بود و هیچ ربطی نداشت.
پ.ن ۲: وقتی لاگین میکنم یَک یَک پست هاتون رو میخونم.
به خصوص چندتا کاربر خاص که هر چقدر از ارادتم بهشون بگم کمه. امیدوارم همش خبر خوب در موردشون بشنوم. SmileHeart

پ.ن ۳: برای اوناهایی که الان توو شرایط خوبی نیستن واقعا آرزو میکنم زودتر توو مسیر درست قرار بگیرند. ۲-۳ سال پیش بود که خودم شرایط سختی رو داشتم، کارم رو از دست دادم (اولین جایی بود که داشتم کار میکردم)، شرایط مالی افتضاحی داشتم، در این حد که بعد از تقریبا ۶ ماه بیکاری برای اینکه بیام تهران مصاحبه کاری پول قرض گرفتم.
ولی در نهایت فکر میکنم تا حدود زیادی توی اون بازه زمانی مُزد زحمت ها و سختی هایی که کشیده بودم رو گرفتم. مُزد بی خوابی هایی که پای لپ تاپم کشیدم رو گرفتم.
زندگی سخته، هیچ وقت هم قرار نبوده آسون باشه. امیدوارم کم نیارید و بیشتر تلاش کنید و نتیجه مثبت تلاشتون رو خیلی زود ببینید.
You are my hero Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , big cloud
ارسال: #۴۷۱۰۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۷ ب.ظ
حس میکنم . . . :
کلاه انگلیسی
هفت تیر
پالتو مشکی
بوی خون
ماه کامل
هوای مه آلود
شکستن سکوت با صدای شلیک . . .
غم نان
جنگ بی دلیل . . .
--------
شاعر که خودم باشم میگه :

ما سراسر عصیانیم
با قلاده ای از عطوفت بکر . . .!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۷۱۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۳۲ ب.ظ
دل من ساده نبود اهل وفا بود ،شڪست
سالها از هوس و ڪینه رها بود شڪست

یڪ نفر آمد و با حرف دلم را دزدید
حرف هایش همگی باد هوا بود ،شڪست

قول مردانه بمن داد بماند امّا
او ڪجا؟مرد ڪجا؟ قول ڪجا بود؟شڪست

با ڪسی دست به دست آمد و از من پرسید
این دل بی سرو پا مال شما بود؟شڪست

ماجرای من و دل را تو خودت عبرت ڪن
هرڪسی بی خبر از قصه ی ما بود شڪست
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۷۱۱۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۵۳ ب.ظ
هاردی که آورده درست است ولی جعبه اش برای یک مدل دیگه است. در یکی از برچسب های پشت جعبه مدل رو درست زده در اون یکی نه. رنگ کابلش هم فرق می کند. زنگ زدم گفت می آید ازت می گیرد. :| حالا شک کردم کار درستی کردم زنگ زدم یا نه. از همین استفاده می کردم می رفت. تازه نظرات کاربران رو خوندم دیدم همین ها رو نوشتند.
ارسال: #۴۷۱۱۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  هاردی که آورده درست است ولی جعبه اش برای یک مدل دیگه است. در یکی از برچسب های پشت جعبه مدل رو درست زده در اون یکی نه. رنگ کابلش هم فرق می کند. زنگ زدم گفت می آید ازت می گیرد. :| حالا شک کردم کار درستی کردم زنگ زدم یا نه. از همین استفاده می کردم می رفت. تازه نظرات کاربران رو خوندم دیدم همین ها رو نوشتند.
جعبش پلمب بود؟ اگه پلمب بوده مشکلی نداره

think positive
ارسال: #۴۷۱۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۱۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  هاردی که آورده درست است ولی جعبه اش برای یک مدل دیگه است. در یکی از برچسب های پشت جعبه مدل رو درست زده در اون یکی نه. رنگ کابلش هم فرق می کند. زنگ زدم گفت می آید ازت می گیرد. :| حالا شک کردم کار درستی کردم زنگ زدم یا نه. از همین استفاده می کردم می رفت. تازه نظرات کاربران رو خوندم دیدم همین ها رو نوشتند.
جعبش پلمب بود؟ اگه پلمب بوده مشکلی نداره
پلمب است. نمی دونم پشتیبانی فهمید پلمب رو باز نکردم ازم پرسید می خواهی الان ازش استفاده کنی گفتم نه. گفت می آید یکشنبه ازت می گیرد. بعدش باید بیای شرکت یا تعویض کنی یا پولت رو بگیری.
اگه تعویض شه خوب است ولی نمی خواهم پولم رو بگیرم.
مثل اینه که هارد رو برداشتن گذاشتن در یک جعبه دیگه. مدل من با M است گذاشتن در جعبه بدون M. البته اشتباه شرکتی است که گارانتی کرده.
کابل اون رنگی هم مثل اینکه نداشتند. :|
ارسال: #۴۷۱۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  پلمب است. نمی دونم پشتیبانی فهمید پلمب رو باز نکردم ازم پرسید می خواهی الان ازش استفاده کنی گفتم نه. گفت می آید یکشنبه ازت می گیرد. بعدش باید بیای شرکت یا تعویض کنی یا پولت رو بگیری.
مثل اینه که هارد رو برداشتن گذاشتن در یک جعبه دیگه. مدل من با M است گذاشتن در جعبه بدون M. البته اشتباه شرکتی است که گارانتی کرده.
یعنی خود هارد همونیه که انتخاب کردین فقط روی جعبش اون مدل رو نزده؟
چقد رو رنگ حساسین Big Grin چه رنگیه مگه کابله؟

think positive
ارسال: #۴۷۱۱۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  پلمب است. نمی دونم پشتیبانی فهمید پلمب رو باز نکردم ازم پرسید می خواهی الان ازش استفاده کنی گفتم نه. گفت می آید یکشنبه ازت می گیرد. بعدش باید بیای شرکت یا تعویض کنی یا پولت رو بگیری.
یعنی خود هارد همونیه که انتخاب کردین فقط روی جعبش اون مدل رو نزده؟
چقد رو رنگ حساسین Big Grin چه رنگیه مگه کابله؟
بله.
Big Grin کابل مشکی است. خودش طوسی سفید است. کابل باید سفید باشه. آخه یکی از مزایایی که براش می آورند این است که این رنگش به مک می آید. الان نمی آید. Smile

به نظرتون مهم نیست در یک جعبه دیگه باشه؟ به نظرم این طوری یعنی اوریجینال نیست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close