زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۸۷۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ب.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  سوالی که خیلی ذهنم رو درگیر کرده اینه که من چرا اینا رو نمیفهمیدم!!!!حتی دوره دانشگاه هم اینجور بود!!!(یعنی هی نفهمیده بودم چی به چیه)

الان خیلی سخت تر از اینا رو میخونم کاملا متوجه میشم یا حداقلش میفهمم که کجاها رو نفهمیدم و پایه م چقدر مشکل داره.
--------------
این حجم از نفهمیدن هست که منو شدیدا ناراحت میکنه و دیگر هیچ . . .
این مشکل برای شما تنها نیست ، من هم همین مشکل را دارم و فکر میکم به خاطر شرایط و استرسی هست که اونموقع به آدم وارد میشه و میخواد هر جور شده مطلب را بفهمه یا جواب سوال را پیدا کنه، مثل یه نیروی تدافعی میمونه و هر چی شما بیشتر تلاش میکنی کمتر به نتیجه میرسیUndecided
شرایط مطالعه برای امتحان(اونم در ایران با این نظام آموزشی) با شرایط مطالعه وقتی که مغز آزاده خیلی متفاوته، الان شما ذهنت آزاده و به راحتی روی مسائل مختلف مانور میدهCool

بلاخره دندون طمع را کشیدم و یه پروژه ۱۰ روزه ۱/۵ میلیون تومنی را ریجکت کردم! اگه پذیرفته میشد مجبور بودم روزی ۶ ساعت براش حداقل زمان بزارمSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۶۸۷۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط Saman.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  سوالی که خیلی ذهنم رو درگیر کرده اینه که من چرا اینا رو نمیفهمیدم!!!!حتی دوره دانشگاه هم اینجور بود!!!(یعنی هی نفهمیده بودم چی به چیه)

الان خیلی سخت تر از اینا رو میخونم کاملا متوجه میشم یا حداقلش میفهمم که کجاها رو نفهمیدم و پایه م چقدر مشکل داره.
--------------
این حجم از نفهمیدن هست که منو شدیدا ناراحت میکنه و دیگر هیچ . . .
این مشکل برای شما تنها نیست ، من هم همین مشکل را دارم و فکر میکم به خاطر شرایط و استرسی هست که اونموقع به آدم وارد میشه و میخواد هر جور شده مطلب را بفهمه یا جواب سوال را پیدا کنه، مثل یه نیروی تدافعی میمونه و هر چی شما بیشتر تلاش میکنی کمتر به نتیجه میرسیUndecided
شرایط مطالعه برای امتحان(اونم در ایران با این نظام آموزشی) با شرایط مطالعه وقتی که مغز آزاده خیلی متفاوته، الان شما ذهنت آزاده و به راحتی روی مسائل مختلف مانور میدهCool

نه عزیز دلم. اینجوری نیست.(بحث فقط فهمیدن یکی دو موضوع نبوده) من همه چیز رو سعی کردم حفظ کنم!!!!!!(در این حد داغون) Big Grin

من کلا دچار بلاهت بودم(البته نه در معنای عامش) من تصویر سازی های ذهنی رو نتونستم تا سطح قانون علیت پایین بیارم.
تصویر سازی ذهنی از اتفاقات داشتم، اما هرگز نتونستم اینا رو بهم بچسبونم!!!(ساده ش میشه این)

میدونی مشکل از کجا بوده : از اونجا که من هندسه رو نفهمیدم!!!(به نظرم اینایی که هندسه شون خوب بوده هر کاری بخوان میتونن بکنن البته پشتکار داشته باشن)
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , saeidkhan
ارسال: #۴۶۸۷۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۲۳ ب.ظ
کسی بسته یادگیری ماشین فرادرس رو داره؟
ارسال: #۴۶۸۷۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  این حجم از نفهمیدن هست که منو شدیدا ناراحت میکنه و دیگر هیچ . . .
چ جمله زیبایی........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Saman
ارسال: #۴۶۸۸۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  به نظرتون کار در استارتاپ ها خوب است؟ می گویند دو ماه آزمایشی بدون حقوق است چون گردش مالی نداریم. در این مدت اگه نخواستیم که سعی می کنیم زودتر بگوییم بهتون اگه بعد از دو ماه خواستیم بهتون سهم می دهیم. دنبال هم تیمی هستیم، اگه وضع مالی خوب شد شاید بتونیم به عنوان کارمند بهتون حقوق بدهیم.
به نظرم الان تو این شرایط اقتصادی استارتاپ بدون سرمایه جواب نمیده ، فقط استارتاپ هایی که سرمایه گذار خوب دارن جواب میدن و خب استارتاپی که سرمایه گذار خوب داشته باشه میتونه حقوق کارمند هم بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , big cloud
ارسال: #۴۶۸۸۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  مجموعه A را نسبت به عمل جمع(تفریق ، ضرب و تقسیم) بسته میگویند هر گاه حاصل جمع(تفریق،ضرب و تقسیم) هر دو عضو دلخواه A، عضوی از A باشد!!!
جز دیشب در تمام عمرم نفهمیدم این چی گفته؟!!!(بعد کل تست های کنکوری که دست نخورده بود رو هم ازش زدم!!!)

کسی این رو تجربه کرده؟! خدا میدونه که من صادقانه اینو میپرسم!!

اشکالی نداره...خیلی نمیخواد خودتونو ناراحت کنید. Big Grin
این حجم از نفهمی را من در مطالب دیگر دارم. Tongue حدود یکسال هست میتونم تو ذهنم کره زمین را و قاره هاش را تجسم کنم و وقتی میگفتن دنیای غرب جز بلاد کفر هست ... تازه کشف کردم که دنیای غرب که منظورشون بلاد کفر هست به این خاطر بهش میگن دنیای غرب که در قسمت جغرافیایی غرب ایران واقع شدنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خدایی وجدانا شماها اینو میدونستید؟ نه وجدانا میدونستید یا این حجم از نفهمی فقط در من بوده ؟Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۶۸۸۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  به این خاطر بهش میگن دنیای غرب که در قسمت جغرافیایی غرب ایران واقع شدن[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
خودشون هم به خودشون می گن غرب
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , The BesT
ارسال: #۴۶۸۸۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۲۰ ق.ظ
I dont know how or why or when
I ended up being in this position im in
ارسال: #۴۶۸۸۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۴۶ ق.ظ
وقتی محمدرضا گلزار نباشی میشوی نفهم برایش
نوشتم کارگر ساده
نوشت م...
خبر از لجاجت خیابان ها
زنبق ها..
خودت را برسان
ارسال: #۴۶۸۸۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ق.ظ
سلام
همگی خوب هستید؟

من تازه این موضوع رو دیدم!

یه سوال برام پیش اومده فکر کردم تو این بخش بپرسم بهتره!!!

اکثریت شما فارغ تحصیل دانشگاههای خوب ایران هستید مثل شریف، امیرکبیر،اصفهان...

الان شماها که ارشدتون رو از این دانشگاهها گرفتید موفقیتتون تو زندگی نسبت به بقیه که از دانشگاه معمولی سطح۲و۳و... گرفتن بیشتره یا نه؟

دوست دارم بدونم چون الان من و خیلی از دوستام داریم تلاش میکنیم برای دانشگاههایی که شما ازشون فارغ تحصیل شدید چون فکر میکنیم اینطوری بهتر میشه آیندمون رو بسازیم ولی الان وقتی می بینیم فارغ تحصیل شریف ۳ الی ۴ ساله پشت کنکور دکتری هست و کاری براش وجود نداره آدم روحیه اش ضعیف میشه.
به ما تو دانشگاه میگن دانشجو شریف و امیرکبیر اینا هرگز بیکار نمیمونه ولی الان آدم میبینه!
الان فارغ تحصیل های این دانشگاهها چه حسی دارن نسبت به آیندشون وقتی جز نوابغ محسوب میشن ولی هیچ کاری نمیتونن بکنن

یعنی دانشجو شریف اپلای هم نمیتونه بگیره حتی اگر فول فاند هم نباشه نبود لااقل بورسیه هم نمیتونه بگیره!!!!

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار می کنند.
شهید حسین تهرانی مقدم - پدر صنایع موشکی ایران
ارسال: #۴۶۸۸۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳ ق.ظ، توسط moslem73421.)
من مترو رو به اتوبوس ترجیح میدم
ارسال: #۴۶۸۸۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  وقتی محمدرضا گلزار نباشی میشوی نفهم برایش
نوشتم کارگر ساده
نوشت م...
خبر از لجاجت خیابان ها
زنبق ها..
خودت را برسان
من خودم خوش قیافه نیستم ولی به یه دختر حق میدم که چهره ام را دوس نداشته باشه. شما هم بیشتر بگرد ایشالا یکی پیدا میشه که واقعا توی چشماش محمدرضا گلزار باشی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۶۸۸۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط خانه سبز.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  وقتی محمدرضا گلزار نباشی میشوی نفهم برایش
نوشتم کارگر ساده
نوشت م...
خبر از لجاجت خیابان ها
زنبق ها..
خودت را برسان
من خودم خوش قیافه نیستم ولی به یه دختر حق میدم که چهره ام را دوس نداشته باشه. شما هم بیشتر بگرد ایشالا یکی پیدا میشه که واقعا توی چشماش محمدرضا گلزار باشی Smile
اختیار داری محمدرضا گلزار در کشور جهان سوم داشت فیلم بازی می کرد که برقا رفت و محبوبیتش رو باد برد
ولی
شوما که کالای لکسوسی هستی
در بیریتیش کالا مبیا هستی
از گلزار و نزار قبانی رمانتیک تری
دست رو هرکس بزاری
محاااله نه بگه!
خصوصا بخاطر بریتیش کالا مبیا

(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ ق.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  الان شماها که ارشدتون رو از این دانشگاهها گرفتید موفقیتتون تو زندگی نسبت به بقیه که از دانشگاه معمولی سطح۲و۳و... گرفتن بیشتره یا نه؟

بعله مثلا من روزی ۸ ساعت کارگری خط تولید از دانشگاه زیبای سراسری ش....
اخیرا کشف کردم
که دخترا براشون دانشگاه تاپ درس خوندن مهم نیس
بلکه کلاس کاری مهم
و
پول مهمه و البته پول و این نکته بدانی دانی دانی...
مثلا طرف بگه کارگر ساده ساختمانی چقدر رمانتیک هست عرقش از عطر ساویج رمانتیک تر و.... تر هست.
برگردی بری پیشش میگه من خواستگار جراح از دانشگاه جورج واشینگتون دی سی (شایدم سی دی) داشتم نه گفتم
تو چطور اومدی خواستگاری؟
بعد یه مدت می بینی به پسر حاجی انبوه ساز محل بعله رو گفته که از دانشگاه سبزی اباد محله دکتری روباتیک و مکانیک نجومی داره
و خودش الان داره بساز بفروشی می کنه...
دست اخرم این وسط یه پولی گیر تو میاد که تایم های بعد کارت بشینی برای پسر حاجی بازاری انبوه ساز محل تز پایان نامش بنویسی تا فردا بشه افتاب در بیاد باز از زمستان به تابستان تا کارگری نهضت ادامه دارد

(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  من دختری که چند سال توی مترو دست فروشی کرده رو به دختری که لکسوس داره ترجیح میدم
من هم دختری رو که کارامازوف های داستایوسکی خونده رو به دختری که گرت گتسبی خونده ترجیح میدم
ارسال: #۴۶۸۸۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط crevice.)
سوره نساءآیه ۹۷:
آنان که فرشتگان، جانشان را در حالی که ظالم به خود بوده‌اند می‌گیرند، از آنها پرسند که در چه کار بودید؟ پاسخ دهند که ما در روی زمین مردمی ضعیف و ناتوان بودیم. فرشتگان گویند: آیا زمین خدا پهناور نبود که در آن هجرت کنید؟! و مأوای ایشان جهنم است و آن بد جایگاه بازگشتی است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۸۹۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  سوره نساءآیه ۹۷:
آنان که فرشتگان، جانشان را در حالی که ظالم به خود بوده‌اند می‌گیرند، از آنها پرسند که در چه کار بودید؟ پاسخ دهند که ما در روی زمین مردمی ضعیف و ناتوان بودیم. فرشتگان گویند: آیا زمین خدا پهناور نبود که در آن هجرت کنید؟! و مأوای ایشان جهنم است و آن بد جایگاه بازگشتی است.

پ.ن:خیلی نکات توی این آیه وجود داره!...

لینک:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اره ولی تا میای هجرت کنی تهران برای شغل برنامه نویسی می خوری به مشکل مسکن و شعب ابیطالب

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close