زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۶۸۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۲۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  گوشی من شده ۷میلیون و چهارصد

تولید مثلم میکرد نباید اینطور میشد . . .
شاید تخم دو زرده کردهBig Grin
Big Grin

الان جوجه هاش نصف اپلن نصف سامسونگ

گوشی خواهرم احتمالا ۱۱ میلیون باشه!!

ماشینم قراره ۸۰ تا ۱۴۰ درصد گرون بشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۶۸۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط codin.)
من دیگه کم کم پول ایران برام معنیشو از دست داده. صبحانه یه لیوان کافی لاته خوردم در اومد ۴۰ هزار تومن طبیعیه این؟ Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , nlp@2015
ارسال: #۴۶۶۸۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من دیگه کم کم پول ایران برام معنیشو از دست داده. صبحانه یه لیوان کافی لاته خوردم در اومد ۴۰ هزار تومن طبیعیه این؟ Smile)
هفته بعد میشه ۱۰۰هزار تومن تا میتونی بخور از ایناBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۶۸۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۳ ق.ظ
نخیر مث اینکه این عمرش رو کرده، باید یکی دیگه بخرم [تصویر:  459710_39.gif]
ارسال: #۴۶۶۸۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۴ ق.ظ
گوشیم از ۳۵۰۰ پاییز شده ۸۳۰۰Huh
واقعا کجا داریم میریمConfused

ارسال: #۴۶۶۸۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ ق.ظ
چه گوشی های گرونی داشتید Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۶۶۸۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه گوشی های گرونی داشتید [تصویر:  biggrin.gif]
پولو بدی دست زن و بچه همین میشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Avril89
ارسال: #۴۶۶۸۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  پولو بدی دست زن و بچه همین میشه Big Grin
من با حقوق خودم خریدمSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۶۶۸۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  پولو بدی دست زن و بچه همین میشه Big Grin
من با حقوق خودم خریدمSmile
من با حقوق خودم هم این ریخت و پاش ها رو نمیکنم.TongueWink

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۶۹۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  من با حقوق خودم خریدم[تصویر:  smile.gif]
پس مدیر شرکت یه چیزی میدونسته پولا رو نمیداده [تصویر:  459716_4.gif]
ارسال: #۴۶۶۹۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ ق.ظ
سلام برای دور کاری کسی شرکتی سراغ نداره، پایتون، جنگو، فلسک
ارسال: #۴۶۶۹۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ
اگر ما خودمون متحد برخورد کنیم میتونیم یه تاثیر فوق العاده عالی توی جامعه داشته باشیم و جلوی گرونی بگیریم. بیایید همین ما که توی همین سایت میریم و میاییم هماهنگ بشیم یکاری باهمدیگه انجام بدیم. باور کنید تاثیرگذار هست.

الان قیمت پژو از ۴۰تومن رسیده به ۷۰تومن باز هم مردم میخرن! چندروز پیش رفتم یه گوشواره خیلی زیبا که مدتها بود چشمم دنبالش بود بگیرم میگفت ۴۰تومن. امروز اومدم بخرمش گفت ۴۵تومن!! نخریدم! و واقعا خودم تعجب کردم که نخریدم و چقدر خوشحال شدم که تونستم خودمو کنترل کنم و میگذارم وقتی مدتها توی ویترین موند و کسی نخرید و مجبور شد آف بزنه بعد میرم میخرم! هرکسی باید با یک کار کوچیک جلوی این گرانفروشیها بگیره.
آزمون آیلتس هفته پیش ۱۲۰۰بود دیروز سازمان سنجش اعلام کرده ۲۷۵۰تومن!!! آخه چرا؟!

یکی از آشناهامون که هروقت میبینمش در حال نالیدن هست یه قطعه زمین خیلی کوچیک فروختند و رفتن مرکز شهر خونه رهن کردن. فقط برای اینکه بگن ما مرکز شهر میشینیم و دخترم که میخواد بره پیش دبستانی راحتتر بره و بیاد!!!!! اگر همین پول میگذاشت بانک سودش میگرفت براش سوددهی داشت. آخه چشم و هم چشمی تا چه حد؟! فقر فرهنگی تا چه حد؟!!!!
اونوقت ما بیست ساله توی یه خونه با کلی قناعت زندگی میکنیم. خونواده التماسمون میکنه بیایید ماشین براتون بخرم، حاضر نیستم پولمو خرج کنم! میگم اتوبوس بی دغدغه و خرجش کمتره!
دوستان بیایید هممون هرکسی در هرکجا که هست با حتی یک کار کوچیک که شاید به چشم نیاد جلوی این شرایط بگیره. یکی با لکسوس نخریدن میتونه جلوی یه شرایط بگیره یکی مثل من با گوشواره ۴۵تومنی !!
تلاشمون بکنیم.
من امید دارم که خداوند جواب حق را به همه ما میده و شرایط بهبود پیدا میکنه به شرطی که خودمون بخواهیم. اگر بخواهیم خدا معجزه میکنه در زندگی و جامععمون. فقط بخواهیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۶۶۹۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من امید دارم که خداوند جواب حق را به همه ما میده و شرایط بهبود پیدا میکنه به شرطی که خودمون بخواهیم. اگر بخواهیم خدا معجزه میکنه در زندگی و جامععمون. فقط بخواهیم.
من امید ندارم که خداوند جواب حق را به همه ما بدهد و شرایط بهبود پیدا کند چون خودمون نمی خواهیم. . با این وضعیت نابسامان، اگر هم بخواهیم، خداوند معجزه نمی کند در زندگی و جامععمون...یعنی نمیزارن که معجزه کنه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , saeidkhan , big cloud
ارسال: #۴۶۶۹۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی با لکسوس نخریدن میتونه جلوی یه شرایط بگیره یکی مثل من با گوشواره ۴۵تومنی !!
اینو از من نخواین [تصویر:  459726_21.gif][تصویر:  459726_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , The BesT , big cloud
ارسال: #۴۶۶۹۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ ب.ظ
امروز رفتم یه شرکت برای مصاحبه. می گفت وقتی از کار خسته شدید می تونید برید پایین استراحت کنید Smile یه دفعه یاد گوگل افتادم. نمی دونستم چنین شرکت هایی هم هستند. البته سطح کاری اینا کجا گوگل کجا. و هم چنین حقوق.:/
۳/۵ واقعا حقوق پیشنهادی زیادی نیست.Sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close