زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۳۶۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۲ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یعنی چی که انتظار دارن کار رو به موقع تحویل بدی ولی هر وقت دلشون خواست حقوق بدن؟
یعنی همین که من می گفتم: تو مذاکره شغلی از موضع ضعف وارد نشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Happiness.72
ارسال: #۴۶۳۶۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۲ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یعنی چی که انتظار دارن کار رو به موقع تحویل بدی ولی هر وقت دلشون خواست حقوق بدن؟
با پولی که از کار میگیری میشه لکسوس خرید؟

(۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  اکسپت ؟

پیامشون این بود نه تنها اکسپت که:
۱۰۰ تومن بده گواهی شرکت صادر بشه در مقاله
۸۰ تومن بده لوح تقدیر
۱۰۰ تومن تقدیر دبیر کنفرانس از شما
۲۰۰ تومن ۳ تا لوح تقدیر انگلیسی

یعنی به خیال خودت اونا رو دور زدی ولی می بینی اونا دارن به بهانه کنفرانس پول میگیرن اصلا هم مهم نیس مقاله تکراری هست یا علمی نیست Smile) دو طرف سود میشه هم اینطرف یه مشت مدرک دستشه کار علمی کرده هم اونا که کلی پول جیب می زنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۶۳۶۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  یعنی به خیال خودت اونا رو دور زدی ولی می بینی اونا دارن به بهانه کنفرانس پول میگیرن اصلا هم مهم نیس مقاله تکراری هست یا علمی نیست [تصویر:  smile.gif]) دو طرف سود میشه هم اینطرف یه مشت مدرک دستشه کار علمی کرده هم اونا که کلی پول جیب می زنن
حدس میزدم

حقیقتش من دیگه برای کنفرانس های داخلی مقاله ارسال نمیکنم.
فعلا یه اینترنشنال اکسپت شده و دارم یه دونه تو حوزه Sentiment آماده میکنم بفرستمش واسه یکی از کنفرانس های IEEE
حاضرم ریجکت بشه از یه بین المللی ولی داخلی قبول نشه چون غالبا نه همه دنبال پول هستند
<hr>
کسی از دوستان خواست تو حوزه Sentiment کار کنیم اطلاع بده

...Let it Go
ارسال: #۴۶۳۶۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  یعنی حتی مامان بابا!!!!!!Confused
خب من آدم عاطفی ای نیستم. یعنی مثلا عشق به معنی چسبیدن به یه نفر رو به صورت محدودیت میبینم بیشتر تا علاقه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , khayyam , Avril89
ارسال: #۴۶۳۷۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ق.ظ، توسط خانه سبز.)
پیام خصوصی اومده با پیام های افشاگری خودت در خصوص کنفرانس بین المللی و کلماتی که با بع شروع می کنی یا تکرارش نمی کنی یا تخلف هست و بن کاربری میشی ...
پ.ن: هرچه می خواهد دل تنگت بگو!
ارسال: #۴۶۳۷۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ق.ظ
برم بیس کویت بخرم Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۶۳۷۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط crevice.)
...........
ارسال: #۴۶۳۷۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ ب.ظ
"خارج رفته" از اون صفت هایی است که در هیچ زمانه ای بر روی مردم عوام بی تاثیر نیست. (در این مملکت)
ارسال: #۴۶۳۷۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط Paraande.)
فک کن تو سونا نشستی با چادر و مقنعه داری کد میزنی... وضعیت ما در کل روز مخصوصا ساعت دو به بعد در اداره دولتی Smile پنکه هم اصن جواب نمیده انگار واسه خودش الکی میچرخه
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , saeidkhan
ارسال: #۴۶۳۷۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۵ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  فک کن تو سونا نشستی با چادر و مقنعه داری کد میزنی... وضعیت ما در کل روز مخصوصا ساعت دو به بعد در اداره دولتی Smile پنکه هم اصن جواب نمیده انگار واسه خودش الکی میچرخه
پس کولر؟ -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۶۳۷۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  پس کولر؟ -_-

خاموش میکنن ساعت ۲ به بعد اصن صبحا هم که روشنه انقد کمه که خیلی فرقی نداره. فک کنم آخرش مریض شم اصن تمرکز نداره آدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۶۳۷۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  پس کولر؟ -_-

خاموش میکنن ساعت ۲ به بعد اصن صبحا هم که روشنه انقد کمه که خیلی فرقی نداره. فک کنم آخرش مریض شم اصن تمرکز نداره آدم
اتفاقا الان سر کار کار ما از صبح کولر خرابه الان دارن درست می کنن !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۴۶۳۷۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط crevice.)
منم اینجا توی خونه کولر ندارم Undecided
ولی به جاش پنجره رو باز گذاشتم؛ یه نسیم خنکی میاد داخل میچرخه مره بیرون Tongue
[تصویر:  459094_HxLlnby.jpg]
پ.ن: ادمین جان فکر کنم اپلود و حتی اضافه کردن تصویر خارجی توی فروم مشکل داره. نمونه ش این بالایی.
واسه همین لینک آپلود میزارم:Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , nlp@2015 , The BesT , diligent , pioneer01 , RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۶۳۷۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ
به نظر شما زندگی در تهران بهتره یا شهرستان !؟

حاضرید در تهران بمونید با برگردید شهرستان ؟

اگر مثلا تهران بهتون ماهی ۴ میلیون بدن و جای پیشرفت هم که هست تهران رو قبول می کنید یا آب و هوای خوب و عاری بودن از ترافیک رو
ارسال: #۴۶۳۸۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظر شما زندگی در تهران بهتره یا شهرستان !؟

حاضرید در تهران بمونید با برگردید شهرستان ؟

اگر مثلا تهران بهتون ماهی ۴ میلیون بدن و جای پیشرفت هم که هست تهران رو قبول می کنید یا آب و هوای خوب و عاری بودن از ترافیک رو
من با اینکه تهران بزرگ شدم اگه واسه کار نبود یک روز هم اینجا نمی‌موندم.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۳۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close