زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۸۷۱
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  سلام
شما با نصب برنامه .Myirancell میتونید به راحتی با کارشناسهای ایرانسل ارتباط برقرار کنید و مشکلتون رو با اونها مطرح کنید، حتما پاسخ میدن.
در برنامه مای ایرانسل میتونید گتفگوی انلاین داشته باشید و بگید که باید چیکار کنید
من الان مشگل شما رو مطرح کردم. شماره موبایل خواستن که بررسی کنن.
مرسی. فکر نمیکردم پیگیری کنین : )
برنامه شو ندارم اما روی یه گوشی نصب میکنم ببینم چی میشه (هیچ امیدی ندارم). فقط تلفنی چند بار بهشون زنگ زدم. گفتن یا سیمکارت مشکل داره یا مودم- ک مطمئنم هر دو سالمن. و گفتن که برید یه دفتر خدمات ارتباطی ببینین مشکل چیه- که نرفتم. دیشب میخواستم ببینم خطم سلب امتیاز نشده باشه و مجددا باهاشون تماس گرفتم درباره این مشکل هم سوال کردم گفتن هیچ جا نمیتونن براتون کاری کنن.
++ ۵-۶ بار تلفنی مشکلمو گفته بودم، بررسی نکردن فقط گفتن چون سیمکارت خود مودم نیست، این اتفاق افتاده :| توی گفتگوی آنلاین که پیام دادم، بررسی کردن گفتن سیمکارتت به خاطر نقص مدارکف مسدود شده. خدا رو شکر، خیالم راحت شد

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۸۷۲
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  :emoji24:

هیچی اصلا

مرد باش پای حرفت وایستا Dodgy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , The BesT
ارسال: #۴۵۸۷۳
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  یه نرم افزار دیگه هم ازش راضی بودم Memrise بود فک کنم...

درسته... خیلی خوب بود.اول هاش زیاد تکرار میکنه ولی هم املا و هم معنی لغات رو خوب یاد میده .من پاکش کرده بودم. یادم باشه برم اولین فرصت دوباره نصب کنم Smile

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۸۷۴
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)

بسیار هم عالی!
اگه می شد تلویزیون بازیارو بدون گزارشگر بذاره خیلی خوب بود. همون صدای ورزشگاه رو بذارن. کمش هم نکنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , Skyrim , big cloud
ارسال: #۴۵۸۷۵
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۵۸۷۶
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۸۷۷
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط WILL.)
اقا من یه مدت نبودم، هیشکی دلش برای من تنگ نشده؟! Smile

(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
بسیار هم عالی!
اگه می شد تلویزیون بازیارو بدون گزارشگر بذاره خیلی خوب بود. همون صدای ورزشگاه رو بذارن. کمش هم نکنن.

کانال‌های دیگه صدای ورزشگاهش خیلی بهتره، گزارشگراش هم خوبن

(۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  مادربزرگ را بلند کردم ببرم از اتاقش بیرون. چندقدم راه اومد دیگه حرکت نکرد. بهش گفتم قدم بردار.دیدم مکث کرد. گفتم راه بیا قدم بردار. عکس العملی نشون نداد. سرش داد زدم گفتم قدم برداااار راه بیااا کمرم درد گرفت چندقدم دیگه راه بیا . سست شد.بدنش لخت شد. کج شد. محکم گرفتمش گفتم نیفتی چرا صاف واینمیسی.... اون کج شد.منم برای اینکه باهاش نیفتم اونطرفی میکشیدمش. دیگه کمرم توان نداشت وزن خودم و خودشو تحمل کنه. فقط گرفته بودمش محکم که با شدت نیفته. فکر کنم بازوهام کش اومدن خیلی درد میکنن. به سختی نشوندمش. گفتم چی شده.حرف نزد.گفتم خوبی؟ حرف نزد. گفتم حرف بزن بگو آره. فقط سرشو کمی برام تکون داد. دیگه خوابوندمش .به زور قرص زیرزبونی هل دادم تو دهنش و دهنشو به زور باز میکردم آب میریختم تو دهنش. فشارشو گرفتم ۲۰بود. زنگ زدم دکترش.گفت فشارش اگه پایین نیومد باید زنگ بزنید اورژانس. یک ساعت به یک ساعت فشارشو میگرفتم تا اینکه آخرشب ۱۶شد و صداش که میزدم سرشو به سمتم برمیگردوند. دیگه خوابید.منم اومدم خونمون.
عزیزکم نمیتونه حرف بزنه. سه چهارماه پیش سکته کرد و قدرت تکلمشو از دست داد . فردا صبح هم کتاب و دفترمو جمع میکنم میرم مجدد پیشش. نمیدونم به دغدغه های خودم فکر کنم؟ به مامانم فکر کنم که تنهایی نفرستمش خونه مادربزرگ؟ به مادربزرگ فکر کنم؟ به چی فکر کنم؟
اون لحظه که بدنش لخت شد و حس کردم داره توی بغلم از بین میره به بی ارزشی و پوچی دنیا پی بردم..
ولی باز هم در میان اینهمه دلواپسی، فکر کردن به آرزوهام منو سرپا نگهداشته. اما چه آرزویی جز نفس کشیدن عزیزانمون؟
لحظاتتان شاد و زیبا Heart

توی قطار یه پسر جوون دیدم که خیلی خوب بود...
به من گفت چرا فکر نمی‌کنی؟
چرا به زندگی و زنده بودن و دنیا فکر نمی‌کنی؟
فلسفه زندگی رو چطور پیدا کنیم؟

من که مسلمونم و قرآن شده فلسفه زندگیم و قرآن، رضایت و شادی و بشارت و هشداره که قلبامون رو شفا میده

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۵۸۷۸
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
به نظرم یکی غم انگیز ترین لحظه های ی این جام جهانی، دیروز آخرای بازی اروگوئه و فرانسه بود که José Giménez (خوزه خیمنز ) مدافع اوروگوئه، وقتی دید تمیش داره حذف میشه، بعد از خطای روی پوگبا از دقیقه ۸۸ به بعد، دیگه شروع کرد به گریه کردن و چه اشکهایی که نریخت...خیلی لحظه ی جالب و البته ناراحت کننده ای بود..
واقعا چیه این فوتبال لامصب :| Sad

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , diligent , Amir V , RASPINA
ارسال: #۴۵۸۷۹
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ ب.ظ
به نظر منم حذف برزیل اماده حیف بود روی یه اتفاق گل اول رو خوردن بعد تو ضد حمله گل دوم و چه گلهایی که نزدن حیف شد حذف شد من فک می کنم انتظار زیادی که از تیمشون هست باعث میشه فشار رو تیم بیاد ولی در کل این برزیل تیم بود تیم خوبی هم بود

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۵۸۸۰
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دقیقا همینه. همه زندگی ما هشدار هست. من مدتهاست دارم به زندگی و دنیا فکر میکنم. به یکسری شگفتیها در این فکر کردن رسیدم که فکر نمیکنم با سالها مطالعه کتاب و نشستن پای منبر بهشون میرسیدم. شاید دلیلش اینه که شرایط کنونی من ایجاب کرده که بیشتر در خلوت و تنهایی خونه مادربزرگ که هستم مشغله های خودمو انجام میدم و فکر میکنم. فکر کردن روح آدمو آزاد میکنه. بهتون توصیه میکنم حتما تجربه اش کنید به هرسبکی که باهاش راحتید.یکبار در سکوت؛ یکبار در تنهایی سفر کردن؛ یکبار با آسوده دراز کشیدن در دریا فارغ از ترس از غرق شدن و مردن! و .... ! هرجوری که روحتون ارضا میشه تجربه اش کنید.
راستی الان که پیام گذاشتید دلم برای اون ۱+۱ که دارید تنگ شده بود. Smile دیدنش آدرنالین خونمو بالا میبره. ShyRolleyesShy

واقعا؟
۱+۱

چه سری در این رمز نهفته است که آدرنالین رو بالا می‌بره؟

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۵۸۸۱
۱۷ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  واقعا؟
۱+۱

چه سری در این رمز نهفته است که آدرنالین رو بالا می‌بره؟
هنوز سرشو کشف نکردم ولی حس خوبی بهم منتقل میکنه. Smile
هر کاربر با یکسری ویژگیها در ذهنم تصویرسازی شدن؛ شما هم با ۱+۱ تصویرسازی شدید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn
ارسال: #۴۵۸۸۲
۱۷ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  هنوز سرشو کشف نکردم ولی حس خوبی بهم منتقل میکنه. Smile
هر کاربر با یکسری ویژگیها در ذهنم تصویرسازی شدن؛ شما هم با ۱+۱ تصویرسازی شدید Smile
من با چه ویژگی‌هایی؟

ارسال: #۴۵۸۸۳
۱۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من با چه ویژگی‌هایی؟

شما چون اسم کاربریتون تلفظش برام سخته برام ترجمه شدید "الو بلک" : black + alo در واقع کاربرد اون h را نمیدونم اون وسط چیه Smile
بخاطر اینکه black هستید فردی جدی، رسمی، زمختShy و بسیار منضبط تصویرسازی شدید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۵۸۸۴
۱۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۵ ب.ظ
به نظرتون من چه ویژگی هایی دارم !؟
ارسال: #۴۵۸۸۵
۱۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ ب.ظ
علی به من پیام بده تو واتس اپ. بلاکم کردی چراااااااااا :|

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close