زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۶۷۶
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  حالا که بحث مهاجرت داغه من یه سوال بپرسم ، من متوجه نمیشم که واقعا برنده شدن لاتاری چه سودی داره! واقعا ایرانیایی که لاتاری برنده شدن اونور دارن چیکار میکنن! اصلا هدف مشخصی دارن! آخه اون فردی که درسی ، کاری و... میره نیاز به لاتاری و ... نداره!

اونهایی که با لاتاری میرن تا شش ماه بهشون فرصت میدن که کار پیدا کنن و بتونن خرج خودشون در بیارن. یکسریشون کار خوبی پیدا میکنن و میمونن.ولی برخی نه. این حرفتون هم درسته که برخی که میرن بی هدف میرن. نمونه واقعیش یکی از آشناهای خودمون هست که با لاتاری برنده شد و رفت آمریکا. الان توی یه فروشگاه داره کارگری میکنه واسشون و خودش میگفت حقوقی که بهش میدن نصف حقوق کرایه خونه ای هست که باید بده!! تازه بماند خرج خوراک و .. هم داره و خونوادش از اینجا براش پول میفرستن!! فقط برای اینکه اون اول بشدت توی فامیل توی بوق و کرنا کردن که دخترمون لاتاری برنده شده و ... الان بخاطر اینکه برگشتش باعث ضایع شدن شدیدش میشه مجبوره بمونه و گدایی کنه تو اون کشور!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۶۷۷
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  حالا که بحث مهاجرت داغه من یه سوال بپرسم ، من متوجه نمیشم که واقعا برنده شدن لاتاری چه سودی داره! واقعا ایرانیایی که لاتاری برنده شدن اونور دارن چیکار میکنن! اصلا هدف مشخصی دارن! آخه اون فردی که درسی ، کاری و... میره نیاز به لاتاری و ... نداره!
من همچنیان کلاس زبان فشرده میرم و با کار دارم خودکشی میکنمBig Grin برای مهاجرت هم بین استرالیا و اروپا (مخصوصا ایتالیا و هلند) مردد هستم!
اوووه کجای کاری!! خیلی سود داره در حدی که بعضی‌ها حاضرن کل خونه زندگی‌شون رو به خاطرش بدن، و از نظر من هم کار بیراهی نمی‌کنند، یعنی تعجب نمیکنم کسی این کار رو بکنه.
اولا کاری رفتن، کارِ هر کس نیست. تنها راهش برای ایرانی‌های این بود که باید سرمایه‌گذاری خیلی عظیمی می‌کردی و دنگ و فنگ خودش رو هم داشت و احتمالا کلی هم طول میکشید. البته یه راهِ اینکه کاری بری این هست که یه شرکت بهت درخواست کار بده که اونم تقریبا محال هست، مگه اینکه یه فرد خیلی شاخصی توو یه کمپانی بزرگی بوده باشی و تازه شرط و شروط قانونی خودش رو داره. من این حالت دوم رو تا حالا ندیدم. الان هم که ورود ایرانی‌ها به جز ویزای دانشجویی ممنوع شده، هر دو حالت سرمایه‌گذاری و کاری غیر ممکن هست.
در مورد درسی هم، ویزای درسی کلی مشکل داره. همزمان با درس به هیچ وجه نمیتونی کار کنی. تابستون‌اش بخوای کار کنی باید تغییر status بدی که شدنی هست ولی محدودیت‌های خودش رو داره، مخصوصا برای ایران که باید حواس‌شون باشه export controlled نباشه اون کار و ... بعد از درس هم که یه مدت وقت داری کار پیدا کنی و وارد OPT بشی (راستش حوصله ندارم توضیح بدم) و هی یه سال یه سال تمدید کنی و بعد از چندین سال تازه شرکت بتونه برات اقامت دائم (نه شهروندی) بگیره که اونم قبلا هر کشور صف خودش رو داشت، الان همه رو با هم کردند و با در نظر گرفتن چینی‌ها و هندی‌ها، شاید ده سال طول بکشه اقامت دائم یا همون گرین کارتی که به راحتی از طریق لاتاری میدن رو بدن. این مدت ۱۰ سال هم ممکنه قانون عوض بشه و همه‌اش استرس. تازه کسایی که اقامت دائم ندارند مالیات بیشتری هم میدن. در واقع یه میزان مالیات میدن، ولی برگشتِ مالیات کمتری دارن. در این حد بگم که خیلی از همین کسایی که الان دانشگاه خوب دکتری می‌خونند هم لاتاری برنده بشن، با در نظر گرفتن فشار و استری که دکتری میاره و اینکه اگه طرف مستر داشته باشه، از نظر شغل پیدا کردن به مشکل نمیخوره، شاید کلا دکتری رو ول کنند (مستر مهندسی کامپیوتر داشته باشی یا حتی دکترای انصرافی باشی و مصاحبه‌ی گوگل رو قبول بشی، سالی ۱۲۰ هزار تا شروع میشه حقوقت). تازه اگه اقامت یا همون گرین‌گارت داشته باشی، شانس و اولویت خیلی بیشتری برای کار پیدا کردن داری چون اون شرکته هم نگران طبعات حقوقیِ اقامت گرفتن، اونم واسه یه ایرانی، نیستند! بعضی از شرکت‌ها هم که کلا کسایی که شهروند هستند یا اقامت دارن رو استخدام میکنند، یا اینکه ایرانی‌ها رو استخدام نمیکنند (اخیرا فیسبوک و آمازون و یکی دو تای دیگه).

(۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اونهایی که با لاتاری میرن تا شش ماه بهشون فرصت میدن که کار پیدا کنن و بتونن خرج خودشون در بیارن. یکسریشون کار خوبی پیدا میکنن و میمونن.ولی برخی نه. این حرفتون هم درسته که برخی که میرن بی هدف میرن. نمونه واقعیش یکی از آشناهای خودمون هست که با لاتاری برنده شد و رفت آمریکا. الان توی یه فروشگاه داره کارگری میکنه واسشون و خودش میگفت حقوقی که بهش میدن نصف حقوق کرایه خونه ای هست که باید بده!! تازه بماند خرج خوراک و .. هم داره و خونوادش از اینجا براش پول میفرستن!! فقط برای اینکه اون اول بشدت توی فامیل توی بوق و کرنا کردن که دخترمون لاتاری برنده شده و ... الان بخاطر اینکه برگشتش باعث ضایع شدن شدیدش میشه مجبوره بمونه و گدایی کنه تو اون کشور!
امیدوارم فامیل نزدیک‌تون نباشه ولی ایشون جزو ۱۰ درصد بالای بی‌دست و پا بودن قرار میگیره. من اصلا موندم چجوری مصاحبه رو قبول شده. حقوق یه صندوق‌دار ساده ماهی ۱۸۰۰ هست و خونه رو مشترک بگیره، ماهی ۱۰۰۰ تا میده توو کالیفرنیا (توو جاهایی مثل آستین با این پول میشه یه خونه کامل اجاره کرد!)، خرج غذا و موبایل و هر از چندی لباسی چیزی بخری هم ماهی ۴۰۰ تا میشه برای کسی که خودش آَشپزی میکنه. تازه اون ۱۸۰۰ هم که گفتم برای کسایی هست که سواد خاصی ندارند و یه جوری کارافتاده‌ی جسمی یا اجتماعی حساب میشن و الا راننده‌های اوبر میانگین ساعتی ۲۰ دلار در میارن که روزی ۱۰ ساعتش میشه ماهی ۶۰۰۰ تا. اصلا بگو ۳۰۰۰ تا.
برای یه فردی که لیسانس فنی داشته باشه یا صرفا کنکور ریاضی داده باشه و بتونه Basic انگلیسی صحبت کنه، کاری که ماهی حداقل ۳ هزار تا بدن عین آب خوردن گیر میاد. واقعا در تعجبم اون فامیلتون داره چیکار میکنه. بابا بری استارباکس به ملت قهوه بدی ماهی ۳۵۰۰ تا بهت میدن! این شاتلای دانشگاه ما در به در دنبال راننده میگردن که ساعتی ۱۵ تا میدن. ۱۰ ساعت کار کنه ماهی ۳۰۰۰ تا میشه میتونه نصفش رو سیو کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , The BesT
ارسال: #۴۵۶۷۸
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  امیدوارم فامیل نزدیک‌تون نباشه ولی ایشون جزو ۱۰ درصد بالای بی‌دست و پا بودن قرار میگیره. من اصلا موندم چجوری مصاحبه رو قبول شده. حقوق یه صندوق‌دار ساده ماهی ۱۸۰۰ هست و خونه رو مشترک بگیره، ماهی ۱۰۰۰ تا میده توو کالیفرنیا (توو جاهایی مثل آستین با این پول میشه یه خونه کامل اجاره کرد!)، خرج غذا و موبایل و هر از چندی لباسی چیزی بخری هم ماهی ۴۰۰ تا میشه برای کسی که خودش آَشپزی میکنه. تازه اون ۱۸۰۰ هم که گفتم برای کسایی هست که سواد خاصی ندارند و یه جوری کارافتاده‌ی جسمی یا اجتماعی حساب میشن و الا راننده‌های اوبر میانگین ساعتی ۲۰ دلار در میارن که روزی ۱۰ ساعتش میشه ماهی ۶۰۰۰ تا. اصلا بگو ۳۰۰۰ تا.
برای یه فردی که لیسانس فنی داشته باشه یا صرفا کنکور ریاضی داده باشه و بتونه Basic انگلیسی صحبت کنه، کاری که ماهی حداقل ۳ هزار تا بدن عین آب خوردن گیر میاد. واقعا در تعجبم اون فامیلتون داره چیکار میکنه. بابا بری استارباکس به ملت قهوه بدی ماهی ۳۵۰۰ تا بهت میدن! این شاتلای دانشگاه ما در به در دنبال راننده میگردن که ساعتی ۱۵ تا میدن. ۱۰ ساعت کار کنه ماهی ۳۰۰۰ تا میشه میتونه نصفش رو سیو کنه.
منم این موردو توی یکی از دخترای فامیلمون دیدم. هر چند منم درکش نکردم و اون بعد از گرین کارت داشتن تصمیم گرفته واسه ارشد اپلای کنه! میگه چون مدرک ارشدمو ایران گرفتم کسی حاضر نیس منو بگیره. البته حاضر نشده خارج از کالیفرنیا دنبال کار بگرده و دنبال کار تخصصی بوده.
الان توی سن دیگو مثلا، رنج قیمت اجاره خونه چجوره (یک اپارتمان ۸۰ متری مثلا که قدیمی نباشه و جای متوسط رو به خوب شهر باشه)؟!

پیرو بحثای اخیر: قیمت یورو در آستانه ۶ رقمی شدن((: قیمت زنده: ۹۸۵۰ .... سه ماه پیش من "توی گرونی" خریدم ۵۳۹۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , The BesT
ارسال: #۴۵۶۷۹
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
سلام
بحث جالبی هست

خب با این اوصاف که دوستان فرمودند به نظر میرسدکه برای فردی که قصد مهاجرت دارد امریکای شمالی یا اروپا گزینه های منطقی تری هست .
ارسال: #۴۵۶۸۰
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۵ ب.ظ
پس اگه داستان اینه ما هم لاتاری ثبت نام کنیم بد نیست!Big Grinدرسته فرموده شما بهنام جان سودش بیشتر از ضررش هست. اما خدا وکیلی کسایی که لاتاری ثبت نام کردن ۹۹ درصدشون حتی یه محاوره ساده انگلیسی بلد نیستن! این آدم چطوری میتونه اونجا گلیم خودش را از آب بکشه بیرون. تو ایران لاتاری بازار همشون عشق بی اندازه به آمریکا دارن و دست و پا میشکنن برای رسیدن به این کشور! اما نه حرفه ای بلدن نه کار خاصی از دستشون بر میاد. از طرفی چرا آمریکا؟ آمریکا الان حتی ویزای ویزیتور را برای ایرانیا قطع کرده و همه اونجا حبس شدنو نمیتونن خانوادشون را ببینن. به نظر من کشورهای اروپایی یا استرالیا وضعیت نرمال تری جهت مهاجرت دارن و کمتر دچار نوسان هستند. چون الان آمریکا داره حتی سردمداران تکنولوژی را تک تک احضار میکنه و به بهانه های مختلف کلی جریمشون میکنه و....، آخه مگه قبلا این صنعتا نبودن! الان باید بیان بگن فیسبوک اِله آمازون بِله! والا ترامپ هم از احمدی نژاد کمی نداره و نرمال نیست ، آدم میترسه داخل کشوری که این رییس جمهورشه زندگی کنه.
ارسال: #۴۵۶۸۱
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پیرو بحثای اخیر: قیمت یورو در آستانه ۶ رقمی شدن((: قیمت زنده: ۹۸۵۰ .... سه ماه پیش من "توی گرونی" خریدم ۵۳۹۰
ما توانستیم. یورو ۱۰ هزار و ۱۶۰ تومن. Smile
به حدی پیشرفت کردیم که یورو میتونه در عرض ۲۴ ساعت چیزی بیشتر از ۱۰۰۰ تومن گرون بشه ولی کسی کَکِش هم نَگَزه
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , diligent , The BesT , Amir V
ارسال: #۴۵۶۸۲
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
این جماعت همه گرگند...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۵۶۸۳
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط H-Arshad.)
امروز ظریف گفته که ما همه ایرانی هستیم و در یک کشتی نشستیم.
چطور است فقط موقع انتخابات و مشکلات ما هم جز آدم حساب میشیم؟
خداوندی خدا قسم من با مدرک و تائید چند تا مدیر و سازمان رفتم پیش نماینده اداره ای که باید کار رو انجام میداد. اما چون دوست نداشت، انجام نداد. دستم به هیچ جا هم بند نشد...
یا یک کارمند کارم رو انجام نداد تو یک اداره، حتی رئیس اون اداره زورش به کارمند نمی رسید!!! آخه کجا اینجوری هست؟

مردم از این ناراحت هستند. از سلیقه ای عمل کردن افراد، از رانت، از پارتی بازی، از بی عدالتی، از اینکه آقازاده باید اروپا و آمریکا باشه..کجای دنیا در عرض یکسال کلیه ی اجناس شده دو برابر؟ روز به روز کیفیت زندگی پائین میاد...
هیچ کسی اندازه زحمتش برداشت نمی کنه...من هیچی...اما انصافا خیلی ها واقعا در دانشگاه ها زحمت کشیدند و لایق هستند بهترین پست و سمت رو داشته باشند و اونا مملکت رو بگردونند تا به راحتی مشکلات حل بشه...طرف از وقتی انقلاب شده تا الان به جز چند سال یکسره وزیر بوده!! یا مدیر فلان قسمت بوده . از این پست رفته اون یکی پست
والا گناه کارید...
مملکت آب نداره... خشک خشک شده....شرف و وجدان و اخلاق از همه رفته...چقدر خودکشی زیاد شده...یک سر به بیمارستان ها بزنید ...ببنید چقدر جوان خودکشی میکنند و بعضی ها موفق هم هست خودکشی شون...
یکی شب میخوابه و صبح شده میلیاردر و امثال ما بدبخت تر میشن...
اگه همگی تو یک کشتی هستیم چرا قدرت دست شما هاست . بزارید مخالفین هم کاندیدشون از فیلتر شورای نگهبان رد بشه..
والا خسته شدیم.
کدام جوان دیگه میتونه خانه و ماشین و پس انداز داشته باشه دیگه؟ همه تو فکر گذران زندگی امروز هستند و یک عده پول پارو میکنند با رانت و فساد و دلالی و احتکار جنس
باعث نابودی ایران بی کفایتی خودتون هستید...انداختن گردن تلگرام
خبرگزاری که بتونه یه مملکتو نابود کنه همون بهتر که نابود شه. خاک برسرتون بعد چهل سال مشکلات و گردن خبرگزاری و دشمن و هزار تا کوفت و زهرمار میندازین. یه بار مرد باشین بگین نمیتونیم نتونستیم و برید کنار و بدید جوان های لایق بیان سرکار و عقلانیت حاکم بشه.
والا گناه کارید...کجای دنیا با مردم کشورشون این کار میکنند که شما کردید...
ارسال: #۴۵۶۸۴
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۰۴ ب.ظ
خداوندا ! از عمر کارشناس آموزش کار راه ننداز بکاه و بر عمر کارشناس آموزش کار راه بنداز بیفزا !
آمییین
ارسال: #۴۵۶۸۵
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  امیدوارم فامیل نزدیک‌تون نباشه ولی ایشون جزو ۱۰ درصد بالای بی‌دست و پا بودن قرار میگیره. من اصلا موندم چجوری مصاحبه رو قبول شده. حقوق یه صندوق‌دار ساده ماهی ۱۸۰۰ هست و خونه رو مشترک بگیره، ماهی ۱۰۰۰ تا میده توو کالیفرنیا (توو جاهایی مثل آستین با این پول میشه یه خونه کامل اجاره کرد!)، خرج غذا و موبایل و هر از چندی لباسی چیزی بخری هم ماهی ۴۰۰ تا میشه برای کسی که خودش آَشپزی میکنه. تازه اون ۱۸۰۰ هم که گفتم برای کسایی هست که سواد خاصی ندارند و یه جوری کارافتاده‌ی جسمی یا اجتماعی حساب میشن و الا راننده‌های اوبر میانگین ساعتی ۲۰ دلار در میارن که روزی ۱۰ ساعتش میشه ماهی ۶۰۰۰ تا. اصلا بگو ۳۰۰۰ تا.
آره خب تقریبا جز افراد بی دست و پا واقع میشد برای همین آدم در شگفتی میموند که قبول شد و رفت! اونجا هم با یه دختر آفریقایی هم خونه شده ولی میگه خرج خودشو نمیتونه در بیاره. شارلوت هم زندگی میکنه. به قول codin اینم جز بی عدالتی های دنیاس Big Grin

(۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ما توانستیم. یورو ۱۰ هزار و ۱۶۰ تومن. [تصویر:  smile.gif]
به حدی پیشرفت کردیم که یورو میتونه در عرض ۲۴ ساعت چیزی بیشتر از ۱۰۰۰ تومن گرون بشه ولی کسی کَکِش هم نَگَزه
واقعا هم کسی ککش نمیگزه! ولی مردم چکار میتونن بکنن؟! کسی جرات میکنه اعتراض کنه؟!!
بنظرتون آقای رئیس جمهور و رفقاش خودشون میدونن الان مردم در وضعیت بدی زندگی میکنن؟! بعد اگر کسی بهش بگه مردم از زندگی ناراضی هستن واکنشش چیه؟!
اصلا بالا رفتن دلار فقط مربوط به مسائل سیاسی میشه؟ یا یکسری عوامل هم دخیل هست و ما دانشی در موردش نداریم؟!
ارسال: #۴۵۶۸۶
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۴ ب.ظ
تو حوضی که ماهی نباشه چی؟! Big Grin
آره همون.. SleepyTongue

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۵۶۸۷
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۳ ب.ظ
دیشب خواب دیدم یک صفر بازی رو مقابل پرتغال بردیم...صبح اینقد خوشحال بود که حد نداشت...نمیخواستم از خواب بیدار شم اصن Smile
به شخصه واقعا دوس دارم این بازی رو ببریم و بریزیم توی کوچه خیابون یخورده شادی کنیم تا فکر و خیال این مشکلات و وضع نا به سامان مملکت رو یخورده فراموش کنیم...
مطمئنم الان دولتمردان بیشتر از ماها دارن دعا میکنن که ببرن این بازی رو بچه های تیم ملی Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۵۶۸۸
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۷ ب.ظ
بدترین چیز آموزشی، به نظرم پوتینش هست : (
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10
ارسال: #۴۵۶۸۹
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۹ ب.ظ
دادستان کشور: "شرمم می آید بگویم در ورزشگاه آزادی چه اتفاقاتی افتاد"،
لحظه ای فکر کردم نکند اتفاقی مانند تجاوز ، کلیه فروشی، فرزند فروشی و ... رخ داده که ایشان اضافه کردند: "خانم ها روسری برداشته و به رقاصی مشغول شده اند".
#محمد مساعد

+مغزم داره سوت میکشه از شنیدن خبرها مخصوصا وقتی اینا بهش اضافه میشه

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , H-Arshad , Avril89 , Amir V , pioneer01 , big cloud , hadis_engineer
ارسال: #۴۵۶۹۰
۰۳ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بدترین چیز آموزشی، به نظرم پوتینش هست : (
من پنج تا پوتین توی سربازی پاره کردم Smile اگه الان سربازید ، یک شماره بزرگتر بگیرید ؛ این جوری پاهاتون هوا می خوره و دیرتر احساس خستگی به آدم دست میده . یا پوتین کادری ها هم جنس اش خوبه اگه سیاه اش رو پیدا کنین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close