زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مانشت رو نجات بدید لطفا

ارسال: #۶۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ق.ظ
RE: مانشت رو نجات بدید لطفا
(۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  ... خوندن دکتری در ایران، حداقل سه برابر خوندن همون مقطع در خارج وقت، هزینه، اعصاب و انرژی می‌خواد. من به هیچ وجه ادامه تحصیل حداقل در این مقطع در ایران رو به کسی پیشنهاد نمی‌دم...
به عنوان نمونه عرض می‌کنم، دغدغه کنونی خود من شناخت ژورنال‌های خوب در رشته خودم، تقویت شیوه‌های نگارشی و یافتن موضوعات جذاب و به‌روز حیطه مورد علاقه‌ام هست. طبیعیه که اگه مانشت به این حیطه نزدیک بشه یکی مثل خود من از علاقه‌مندان به اون خواهم شد.

جالبه خدمتتون عرض کنم که در خصوص نگارش مقاله و همچنین حوزه ریسرچ چند مدت پیش توی انجمن بحث شد و به این نتیجه رسیدم که افراد بسیار مستعدی در این حوزه ها در مانشت حضور دارن که در صورت استفاده درست از این امکانات و ظرفیت ها، آینده خوبی برای این حوزه متصور هستم.

همچنین یک خواهش داشتم: لطفا در خصوص ادامه تحصیل دکتری در ایران اطلاعات بیشتری (در جای مناسب) قرار بدید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۶۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ق.ظ، توسط The BesT.)
مانشت رو نجات بدید لطفا
من هم با این صحببت آقای تنهایی موافقم که مانشت تاکنون در حوزه معرفی منابع و کنکور ارشد و ... به اندازه کافی مطلب دارد و باید حوزه ای اضافه شود که بچه ها تشویق به کار پزوهشی شوند.معرفی ژورنالهای خوب . معرفی دانشگاههای خارج کشور به نظرم دید بچه ها را خیلی باز میکند.به اندازه کافی ما تمام دانشگاههای کشور خودمون میشناسیم و اگر حوزه را گسترده کنیم و به معرفی دانشگاههای تمام نقاط کره زمین ! باشیم به نظرم پیشرفت خیلی خوبی احساس شود.حالا لزوما همه هم نمیخواهند دکتری بخونند یا خارج کشور بروند.ولی میتونه نقطه تحولی در زنگیشون باشه. حتی به نظرم بخشی برای معرفی منابع برای زبان انگلیسی در مانشت کم هست.ماشالله اکثر بچه ها هم کلاس زبان میروند و موسسات خیلی خوبی هم دوره میگذرونند.اگر منابع را معرفی کنند و بهم کمک کننند عالی میشه.فکر کنید تمام منابع و معرفی تمام منابع و کتب برای اموزش گام به گام زبان و لیسنینگ و اسپیکینگ و ... فوق العاده میشه. البته خب یه سایت اپلای ابرود هست ولی خب صحبت بچه ها اینجا با هم بنظرم نتیجه مساعدتری دارد.

روی این موضوع هم اگر صلاح میدونید فکر کنید آقای تنهایی Smile
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ
مانشت رو نجات بدید لطفا
میشه تو نظرات این رو دید: هر کسی از ظن خود شد یار من
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط barca.)
مانشت رو نجات بدید لطفا
(۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میشه تو نظرات این رو دید: هر کسی از ظن خود شد یار من
واسه همین گفتم مثل فامیلیشون تنها هستن
جای فرداد خالیه یکی از انتقادهایی که قبلنا به مانشت داشتم این بود که مانشت بعد از فرداد کسی رو اماده نکرده
همین ساختار رو هم فک کنم خوده فرداد درست کرد و سامان داد و برای همین به اقای تنهایی میگم باید هزینه زمانی کنی برای اینجا چون ظاهرا خوده مدیرا تقاضای مطلب یا موضوع جدید از شما دارن خیلی جالبه!
پ ن: زمان مدیریت فرداد رو با الان مقایسه کنیم متوجه میشیم که علی رغم انتقادهایی که بود اما یه چیز غیرقابل انکاره که فرداد بدون توجه به نیاز علمی شخص خودش کار می کرد نه پشت کنکور ارشد بود نه دکتری نه نمی خواست مقاله بده واقعن بنا به نیاز کار می کرد

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۱
۰
ارسال: #۶۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ
گاهی فک می کنم مانشت چی داره که ما نمی تونیم ازش دل بکنیم(هر کی خداحافظی میکنه بعد یه مدت کوتاه بر میگرده، فوقش با یه نام کاربری جدید)
حیفه مانشت ه که بخواد از یاد بره، مانشت دیگه یه برنده.
برای زنده نگه داشتنش فقط به این تاپیک بسنده نکنید یه اتاق فکر حسابی راه بندازین.باید از تجربه ی فروم های موفق دنیا استفاده کرد.

به نظرم خود دکتر تنهایی ایده های خوبی داره، ولی برداشتم اینه که انگیزه ش و ندارن(البته شاید برداشت من اشتباه باشه)

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۲۵ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  گاهی فک می کنم مانشت چی داره که ما نمی تونیم ازش دل بکنیم(هر کی خداحافظی میکنه بعد یه مدت کوتاه بر میگرده، فوقش با یه نام کاربری جدید)
حیفه مانشت ه که بخواد از یاد بره، مانشت دیگه یه برنده.
برای زنده نگه داشتنش فقط به این تاپیک بسنده نکنید یه اتاق فکر حسابی راه بندازین.باید از تجربه ی فروم های موفق دنیا استفاده کرد.

به نظرم خود دکتر تنهایی ایده های خوبی داره، ولی برداشتم اینه که انگیزه ش و ندارن(البته شاید برداشت من اشتباه باشه)
من مدتها هر روز وقت میذاشتم پستهای قدیمی مانشت را میخوندم. کاربرای عادی ممکنه برگردند ولی اونایی که میرن ارشد یا بالاتر بخصوص کسانیکه فعالیت علمی داشته اند بندرت در این سالهای اخیر برگشته اند. یعنی بیان اینجا بگن چی؟
متاسفانه من در کلام مدیران و بخصوص بنیانگذار مانشت یک حس غرور می بینم که نمیدونم از کجاست. از سالهای قبل مانشته , از اینه که بود و نبود مانشت فرقی واسه شون نمیکنه یا چیزای دیگه.
یه سری از کاربران هم هستند که این حس را براشون ایجاد میکنن. مثل شما خانم salam. شاید هم من بدبینم .
خونده ام که :
هر کار بزرگی نیاز به تلاش داره. هیچ کار بزرگی نیست که بگیم ما بسترش را ایجاد کردیم رشد میکنه و رهاش کنیم. چون همیشه علف هرز هست و همیشه میل به بی نظمی.
سوالاتی توی ذهن من هست مثلا":
شما میگید مانشت یه برند هست. مثلا" فلان انجمن علمی دنیا یه برنده. مثلا" من افتخار میکنم که عضو IEEE بشم. آیا وقتی عضو شدم با اسم مستعار میام اونجا.
خب این یه سواله بزرگه : مگه نه اینکه میگیم اینجا یه سایت علمیه,برند شده ,عالی هستش و ...و .... .واقعا" چند نفر با اسم واقعی خودشون اینجا هستند. حتی مدیران هم اسم واقعی شون را نمیگن. چرا افت داره که بگیم ما با این نام از این دانشگاه عضو اینجاییم.
نکنه اینجا کار خلاف و دور از شانی انجام میشه.
اگه هر کسی اسم واقعی داشت خوب بود. من خودم هم یکیش.نمیدونم چرا؟ دلم نمیخواد همه بدونن من کی هستم که اینجا مینویسم.Sad
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۰۱ ب.ظ
مانشت رو نجات بدید لطفا
(۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  یه سری از کاربران هم هستند که این حس را براشون ایجاد میکنن. مثل شما خانم salam. شاید هم من بدبینم .
من فقط نظرمو گفتم، نمی دونم این حس غرور کسی رو بیشتر می کنه یا نه

(۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  سوالاتی توی ذهن من هست مثلا":
شما میگید مانشت یه برند هست. مثلا" فلان انجمن علمی دنیا یه برنده. مثلا" من افتخار میکنم که عضو IEEE بشم. آیا وقتی عضو شدم با اسم مستعار میام اونجا.
خب این یه سواله بزرگه : مگه نه اینکه میگیم اینجا یه سایت علمیه,برند شده ,عالی هستش و ...و .... .واقعا" چند نفر با اسم واقعی خودشون اینجا هستند. حتی مدیران هم اسم واقعی شون را نمیگن. چرا افت داره که بگیم ما با این نام از این دانشگاه عضو اینجاییم.
پر واضحه که مسئله افت داشتن نیست، توی خیلی از فروم های دنیا، کاربرا نام مستعار دارن(به دلایل مختلف)
مانشت و IEEE اصن دو تا قضیه جدا هستن.

خب به نظرم گفت و گو های دونفره، مشکلی رو حل نمی کنه.قرار بود نظرامونو برای بهتر شدن اوضاع بگیم ، منم نظرمو گفتم

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط farzin3.)
(۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  پر واضحه که مسئله افت داشتن نیست، توی خیلی از فروم های دنیا، کاربرا نام مستعار دارن(به دلایل مختلف)
مانشت و IEEE اصن دو تا قضیه جدا هستن.

خب به نظرم گفت و گو های دونفره، مشکلی رو حل نمی کنه.قرار بود نظرامونو برای بهتر شدن اوضاع بگیم ، منم نظرمو گفتم
اگه نظرمون درسته بهتره ازش دفاع کنیم.
در فرومهای معتبر دنیا کسانی که فعالیت علمی میکنن نامشون را کامل میگن و شما میتونید مقالات و فعالیتهای علمی دیگرشون را هم ببینید.
حتی در سایتهای معمول ایرانی که عضو میگیرن و فعالیت علمی مشخصی دارند نویسندگان و مدیران معلومه کیا هستند. حتی کاربران هم اینجورین. مثلا" شما سری به سایت متمم که مال اقای شعبانعلی هست بزنید. همه کاربران و اعضا با اسم معلومند . درامد سایت هم بالاست. یکماه اشتراکش ۱۲ هزg?تومانه و صدها نفر عضوند. سوا ل میکنن و بحث میکنن.
برند و برند سازی معنای خاص خودش را داره .معنای علمی اش معلومه معنای تجاریش هم معلومه.

با اینهمه من قصد بحث با کسی را ندارم . اگر دقت کنید من در بالا گفته ام این برایم سواله که چرا اکثرا در مانشت مخفیانه دوست دارند کار کنن. اگه مانشت برند هست چه برندیست که افراد دوست ندارند بگن اینجان.
پ.ن: از دانشجویی که سوال میکنه و سوالات درسی داره و پایه اش ضعیفه نمیشه انتظار داشت . چون ممکنه حس خوشایندی نباشه. اسمش معلوم نباشه راحت تر سوالات درسیش را میپرسه.
ولی اینجا افرادی هستند که ادعای مدارج علمی و مقاله و اینا دارند بازم نمیگن کی هستند. چرا؟ من دیدم فقط آقای طورانی اسمش را گفته بود ,اقای دهقان مترجم الگوریتم CLRSگفته بودو یک تعداد انگشت شمار دیگر مثل آقای جهانی.
اونی هم که سوال میپرسه حق داره بدونه کی داره جواب میده . آیا اینکسی که جواب میده یا مشاوره میدهد در این زمینه چقدر میدونه. حداقل اگه میگه فلان منبع برای ایندرس خوبه ,آیا اصلا" ارشد امتحان داده.
الان تو مانشت یه دفعه می بینید یکی صبح عضو میشه دانشجو هم هست مثلا" دانشجوی دانشگاه ازاد یا پیام نور (که قصد توهین بهیچ دانشگاه یا دانشجویی نیست) بعد تا عصر جواب بیست تا سوال در مورد منابع را با قاطعیت میده. شما کدام محیط علمی باین گِل و گشادی دیدین ؟؟
من سعی میکنم دیگه اینجا چیزی ننویسم ولی اگر تا حالا نوشته ام حس این بوده که ایده خوب بوده ولی در حد ابتدایی مونده و سر و شکل درستی نگرفته. با اینهمه بحثی هم که تو این تاپیک شد اخرش من بعنوان یه خواننده نفهمیدم که مقصد مانشت کجاست. کدوم هدف را دنبال میکنه با چه برنامه ایی؟؟ همه میگن ایده داریم و راهکار داریم . بفرض درست. راهکار برای رسیدن به چه هدفی؟ یعنی مثلا" دو سال دیگه ,پنج سال دیگه اینجا چی میشه؟؟
من برداشتم از صحبتهای آقای تنهایی و مدیران این بود که راهکار میدن که مانشت مثلا" سال ۹۵ بشه مثل مانشت سال ۹۰ از نظر فعالیت . این بنظر عقبگرد نیست ؟؟؟مثلا" یکی داره غرق میشه ما بگیریمش که زنده بمونه نفس بکشه . حالا اینکه کجا میخواد بره بماچه مربوط؟؟؟Big GrinTongue
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط barca.)
مانشت رو نجات بدید لطفا
امیدوارم بحث به حاشیه نره اینقد هم روی کاربرای خاص تکیه نکین
همین الان هستن کسایی که رتبه خوبی دارن و واقعن داره تلاش می کنه بله ایراداتی همه ما ادمیم و کم و کاستی هایی داریم
پیشنهاد زیاده چندتاش رو هم بیان کردم و مسائل دیگه هم هست خود جناب تنهایی هم که ایده هایی دارند
ولی یه کار کوچیک کم هزینه شایدم بی هزینه می تونه دلگرمی واسه کسی ایجاد کنه و حس کنه که دیده میشه اینه که هر از چند مدتی خود اقای تنهایی کاربرایی که بی هیچ چشمداشتی دارن کار می کنن رو در نظر بگیرن و با یه پیام خصوصی به خاطر حضور و فعالیتشون ازشون تشکر کنن همین کار ساده حس خوبی ایجاد میکنه و انگیزه بیشتری میده برای ادامه روندش

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۲
۰
ارسال: #۷۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط barca.)
مانشت رو نجات بدید لطفا
من نمی دونم چرا پست من پنهان یا پاک شد؟ خیلی بی ربط نبود من وقت گذاشتم و نوشتم اشکال نداره
خدا رو شکر مانشت در دیکتاتوری پیشرفت محسوسی داشته
هدف همه اینجا کمک بوده تو همون پستی که پاک شده نکته های خوبی برای فکر کردن بود
به هر حال من وظیفه خودمو انجام دادم

۱
۰
ارسال: #۷۱
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ
مانشت رو نجات بدید لطفا
مسعود جان اگه ممکنه مطالب رو از حالت مخفی خارج کنید. ممکنه این احساس ایجاد بشه که مانشت دچار دیکتاتوری هست.

ما ادعای برند بودن مانشت و رقابت با IEEE یا هر جای دیگری نداریم. دوستان طوری در مورد برنامه‌های آینده مانشت حرف می‌زنن که انگار ما داریم یه شرکت معظم رو اداره می‌کنیم. فعالیت ملنشت تا آخرش به صورت انجمن خواهد بود. ما دبنال ایده‌هایی برای استفاده بهتر از انرژی کاربران مانشت هستیم. خواهشا ایده‌ها و یا انتقاداتی کنید که عملیاتی باشن. اولویت مانشت در ادامه این مسیر مطمئنا بیشتر روی بخش‌های مرتبط با پژوهش خواهد بود. قرار هم نیست موشک هوا کنیم و یا برند بسازیم .

دوستان نمی‌دونم چرا من رو متهم به غرور در ارسال مطلب می‌کنن. اگه مصداق بیارن که فلان جای مطلبت مغرورانه بود ممنون می‌شم و سعی می‌کنم اصلاح کنم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: karnameh90
ارسال: #۷۲
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ
جناب دکتر ارسال ها رو برگرداندم.

در خصوص اقای بارسا، اولا ارسال شما تنها مخفی نشده بود. ثانیا این به معنی این نبود که حرفتون صحیح نیست بلکه حرف از گذشته ها بود. به هر حال ارسال تون برگشت و انشاالله مفید باشه برا مانشت.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط barca.)
مانشت رو نجات بدید لطفا
(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  .. بلکه حرف از گذشته ها بود. به هر حال ارسال تون برگشت و انشاالله مفید باشه برا مانشت.
مانشت از گذشتش جدا نیست و حتی الهام دهنده راهش در اینده هست من خودم خیلی بحثها با فرداد داشتم اما از نظر عملکرد واقعن الگو هستن نمیشه که از مدیریت فقط انضباط و سلیقه رو به ارث ببریم!
من حرفام رو زدم امیدوارم مفید بوده باشه بیشتر از این وقت خودم و دوستان رو نمی گیرم

۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۸ ب.ظ
مانشت رو نجات بدید لطفا
از این بحث‌ها حدود ۲/۵ سال گذشته و فکر می‌کنم مانشت در وضعیت بحرانی‌تری نسبت به اون زمان هست؛
به نظرم هنوز هم راه‌حل‌های ساده‌ای هست که بشه توسطش مانشت رو در قالب همین انجمن از رکود خارج یا حداقل در این مسیر قدمی برداشت ولی انگیزه، عزم و به صورت کلی فکر جدیدی برای این کار دیده نمی‌شه، نه تنها تلاشی نیست که حتی مانشت از روال طبیعی خودش که مربوط به پروسه مطالعاتی، آرشیوبندی کارنامه‌ها، انتخاب رشته و مصاحبه با رتبه‌ها بوده کاملا دور شده، به حدی که حتی یک زیرگروه هم برای کنکور سال ۹۷ و بعضا برخی موارد تو سال ۹۶ تو مانشت موجود نیست و در کمال تعجب امسال حتی یک مصاحبه هم نداشتیم. این کارها که دیگه ایده و خلاقیت نمی‌خواست، یک مدیریت و نظارت حداقلی می‌خواست، چیزی که در گذشته بسیار عالی و دقیق انجام می‌شد و خلاصه نتایجش هم در صفحه اول انجمن قابل مشاهده‌ست.

حتی به نظر میاد اون موضوع مربوط به کاربر برتر سال که می‌تونست انگیزه‌ای باشه برای شتاب‌دهی به فعالیت‌های درسی هم بعد از یک سال عملا به فراموشی سپرده شد. در مجموع یه خستگی، بی‌برنامگی و بی‌انگیزگی خاصی تو سیستم مانشت به نظر میاد. اینکه کاربران و حتی ظهور پدیده‌هایی مثل شبکه‌های اجتماعی نقش عمده‌ای در کاهش فعالیت‌ها دارن موضوع کاملا درستیه اما نباید فراموش کرد نقش مدیریت در ارائه راهکارها، بسترسازی، ایجاد و هدایت فعالیت‌ها موضوعی به مراتب حیاتی‌تر و در واقع پیش‌نیاز برای مراحل بعدی هست، چیزی که فقدانش کاملا به چشم میاد.

نهایتا اینکه امیدوارم دغدغه‌ای برای حفظ این انجمن وجود داشته باشه، چون همه این نظرات نشون می‌ده کاربران چقدر مانشت رو دوست داشتند و دارند و حتی در دوران افولش که این تاپیک ایجاد شد، انقدر تو این بحث مشارکت داشتند. این نوشته نقدی بر هیچ فردی نیست، حتی نقدی بر عدم توسعه فعالیت‌های مانشت که تو همین تاپیک از سمت مدیریت اشاره شده بود هم نیست و جا داره از همه اعضاء و مدیرانی که تو این مدت بدون هیچ چشم‌داشتی وقت خودشون رو صرف انجمن کردن و می‌کنن تشکر کرد. فقط قیاسی بود بین وضعیت قدیم و فعلی؛ قیاسی بین نظم و پویایی در برابر بی‌نظمی و ایستایی؛
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , kilookiloo , Computer92
ارسال: #۷۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط anyone.)
مانشت رو نجات بدید لطفا
یکی از عوامل به انزوا رفتن مانشت رو شاید بشه تو وجود گروه ها و روش های ارتباطی جدید دونست. به نظر بنده مانشت برای ادامه دادن باید کمی تغییر ساختار پیدا کنه. در حال حاضر کاربرا ترجیع می دن تا در لحظه به پاسخ سوالاتشون برسن و یکی از دلایل گرایش به گروها همین مساله است. یه راهکار اینه که برای مانشت هم در پیام رسان ها گروه ساخته بشه و اگر وجود داره این گرو هها اطلاع رسانی بشن در جایی از سایت که بشه دید. با اطلاعاتی که از گروه ها به دست میاد مثل کارنامه ها می شه خود سایت رو به روز نگه داشته و تو سایت ثبت کرد که نیاز به همت بالای مدیران هست.

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۸۷ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۱۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۴۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۹۷۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۲۰ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close