زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۸۸۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این پست که دیگه طوماری بود برای خودش. جوابش هم یه طومار دیگه است.
فقط در همین حد بگم که پیش داوری کردید.
خیلی قوانین و رفتارهای ضدزن و خشونت آمیز از خیابون بگیر تا کوچه و تاکسی و حتی خونه(مثل گذاشتن محدودیت های زیاد و کنترل) نسبت به زن ها و دخترا میشه( که شما به ذهنتون نمیرسه یا باور نمیکنین یا فکر میکنین تقصیر خود دختراس ولی جمعیت زیادی درگیرش هستن) دیگه درست نیست آدم نمک رو زخم بپاشه و به شوخی بگیره یا مشکلات رو دست کم بگیره.
من که چند تا پست بالاتر گفتم: تمام مشکلات جامعه از طرف پسراست.

سلام
حالا اینجور هم نیستش که همه ی کاسه کوزه ها رو سر پسرهای جامعه مون بشکنیم
من به شخصه تو خونواده ای بزرگ شدم که تو بچه های هم سن و نزدیک به سن من نود درصد پسر بودن

وقتی بعضی واقعیت ها رو با چشمای خودم میبینم واقعا بعضی وقت ها دلم برای پسرها میسوزه!
مشکل از عدم تربیت درست خونواده ها، جامعه و مدیریت حکومت هستش!
نمی خوام بحث سیاسی کنم
چند وقت پیش برای عید دیدنی خونه ی یکی از اقوام رفته بودیم
یکی از بچه هاشون یه پسر با سن حدود زیر سی سال فکر کنم و داشتن دکتراشون رو تموم می کردن
تو یکی از دانشگاههای دولتی خوب
بعد که مثل خیلی از جمع های دیگه بحث کار و شغل شد، پسره گفت من دیگه سربازی نمی رم
بیشتر از ده سال هست که از خونه و شهرم رفتم ، کارشناسی، ارشد و دکترا گرفتم اونم تو یکی از رشته های علوم پایه با این سختی!
شیمی فیزیک خوندن
می گفت الان جامعه هیچ جایی برای من نداره و من نمی دونم چیکار کنم!
حالا داشتن با برادر دیگش که تحصیلات دانشگاهی نداشت مغازه میزدن! حالا بماند چه مغازه ای..!
من واقعااا ناراحت شدم
و خیلی از جاها وقتی جوون ها و به خصوص پسرها رو میبینم بعد سال ها تلاش و امیدواری هیچ جای مناسب که هیچ کلا هیچ جایی براشون تو جامعه نیست غصه می خورم
خب پسر گناهش چیه؟
تازه سی سالگی اگه اگه با پارتی یه کار معمولی پیدا کنه چند سال باید تلاش کنه و پس انداز کنه که بتونه یه زندگی رو عهده دار بشه؟
من واقعا فقط می تونم بگم متاسفم
حالا بحثای دیگه هم که یه پسر در یه سنی نیاز به ازدواج داره بماند
خب کیه تو امروز جامعه ی ما حرف دل این جوون ها رو بفهمه؟
در مقابل هم دخترای جامعه هستن
این همه درس خوندن، این همه شب بیداری و تلاش ولی الان چی؟
ای کاش دانشگاهها رو فقط تو هر استان یدونه می ذاشتن ولی الان شرایط نبود
حالا دختره هم بگه میخوام شغل داشته باشم میگن دو روز دیگه ازدواج می کنی شوهرت هزینه ها رو میده
برو خونه داری ، شوهر داری و بچه داری یاد بگیر نه ریاضی و برنامه نویسی که فردا به دردی نمیخوره ازت!
یا میگن جای یه پسر رو میگیری
من می دونم پسرها نیازشون به شغل خب بیشتر هستش
اما همون دختر هم مثل اون پسر تلاش کرده

گذشته از تمام این بحثا و حرف دل جوون ها
تازه مسئولین از خواب غفلت بیدار میشن و روشن فکری هاشون گل میکنه که ما باید جوری روی مهارت نوجوون ها و جوون هامون کار کنیم که یه جوون ۱۸ ساله وقتی از دبیرستان فارغ التحصیل میشه باید بتونه تو جامعه یه کاری انجام بده و مشغول بشه
خب همین آای محترم و خیلی از دوست هاشون که الان مسئول این ممکلت هستن توی ۱۹-۲۰ سالگی ازدواج کردن!
اما چرا باید الان یه جوون سی ساله هم نتونه ازدواج کنه؟؟
من نمی دونم واقعا چند نسل دیگه باید قربانی بشن تا مسئولین، خونواده ها و همه مون یاد بگیریم درست زندگی کردن رو
یاد بگیریم بچه هامون رو مسئولیت پذیر بار بیاریم
یاد بگیریم همه چی درس و مدرسه و بعد گرفتن صرفا مدرک نیست
خیلی چیزها هست که خیلی هامون هنوز یاد نگرفتیم..!

با این حال یه درصد کمی هم هستن که واقعا تلاش فراوان داشتن و خب زیر سی سال میتونن عهده دار یه زندگی معمولی بشن
به قول یکی از استادامون میگفت برای آدم با عرضه همیشه کار هست!
اما گاهی واقعا همین خیلی خیلی سخت میشه
اما باید تلاش کرد و همچنان با امید ادامه داد
خیلی طولانی شد، ببخشید ولی حرف دل خیلی ها بود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud
ارسال: #۴۴۸۸۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دوست من تو ۲۷ سالگی تازه سربازیش تموم شده (ارشد داره). بلافاصله رفت سر کار (قبلش هم یه کارایی می کرد). کلا قصد ازدواج نداره. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۸۸۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
جالبه آقایونی که قصد ازدواج ندارند٬ انقدر در مورد مشکلات ازدواج بحث می‌کنند Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , sanaz777 , Avril89
ارسال: #۴۴۸۸۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  جالبه آقایونی که قصد ازدواج ندارند٬ انقدر در مورد مشکلات ازدواج بحث می‌کنند Smile
اونایی که قصد ازدواج ندارن که درخت نیستن که، مشکلاتو دیدن که قصدشون خشک شده. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: roghaye14 , big cloud , قاصدک۲۳ , ftmbghrn , kushyar
ارسال: #۴۴۸۸۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط crevice.)
بالاخره با تلاش های فراوان تونستم بدون خیس شدن برگردم خونه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: roghaye14 , big cloud
ارسال: #۴۴۸۸۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
به نظر من اگه قبول کنید ازدواج خودش باید سمت شما بیاد (نه هفته ای سه جا برید خواستگاری یا خواستگار داشته باشید ) دیگه چیزی برای بحث نمیمونه . اگه هم نیومد حتما یا شما نتونستید مشکلات بقیه رو قبول کنید (که همن دارن) یا دیگران نتونستن مشکلات شما رو قبول کنند

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۴۸۸۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  مانشت مذگان
همه چیز از این شروع شد که یه عده گفتن «ولنتاین چیه ، ما خودمون سپندار مذگان داریم» !!! دیگه از اون به بعد به بیان طنز برای اینکه بگن برای هرچیزی نمونه داخلیش رو داریم یه «مذگان» به آخرش اضافه می کننSmile)

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۰۹ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  خیلی طولانی شد، ببخشید ولی حرف دل خیلی ها بود.
نه حرف دل هیشکی نبود : )))
البته ببخشیدا

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بالاخره با تلاش های فراوان تونستم بدون خیس شدن برگردم خونه [تصویر:  biggrin.gif]
از قطرات بارون جاخالی میدادی؟
ارسال: #۴۴۸۸۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از قطرات بارون جاخالی میدادی؟
جا خالی های ماتریکسی می داده. Cool
[تصویر:  454722_bullet-time.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۴۸۸۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از قطرات بارون جاخالی میدادی؟
نه مجبور شدم انققد منتظر بمونم توی دانشگاه تا بارون تموم بشه
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جا خالی های ماتریکسی می داده. Cool
[تصویر:  454722_bullet-time.jpg]
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۸۹۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۰۴ ق.ظ
چه اوضاعی شده ....۴نفر تو ایتان ۴ تفر تو سروشن...۴نفر تلپادو هستن...۵نفرم تو بیسفونن...آدم نمیدونه کدومو نصب کنه بعد فیلترینگDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۴۸۹۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۲۶ ق.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ ق.ظ)ftmbghrn نوشته شده توسط:  چه اوضاعی شده ....۴نفر تو ایتان ۴ تفر تو سروشن...۴نفر تلپادو هستن...۵نفرم تو بیسفونن...آدم نمیدونه کدومو نصب کنه بعد فیلترینگDodgy

فقط فیلتر شکن نصب کنید همینSmileSmileSmileهر کدوم از پیام رسانای داخلی۵۰۰میلیارد وام گرفتن برای جذب کاربرUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn , RASPINA
ارسال: #۴۴۸۹۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ ق.ظ)ftmbghrn نوشته شده توسط:  چه اوضاعی شده ....۴نفر تو ایتان ۴ تفر تو سروشن...۴نفر تلپادو هستن...۵نفرم تو بیسفونن...آدم نمیدونه کدومو نصب کنه بعد فیلترینگDodgy
من که راحت کردم خودمُ ،هیچ جایگزینی نصب نکردم ،هرکس کار داشت بیاد درِ خونه مون حضوری بگه Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn , salam5 , Avril89 , RangiRangi , RASPINA
ارسال: #۴۴۸۹۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۵۰ ق.ظ
من که چندتا فیلترشکن تست کردم رو همراه اول کانکت نمیشن! چندتا معرفی کنید لطفا!

Stop talking. Start walking
ارسال: #۴۴۸۹۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ ق.ظ

با همشون قطع رابطه کنید Big Grin

چیزی که برام جالبه اینه که ببینم بعد این وام زیاد که گرفتن میبینیم که چندتا فرصت شغلی ازین شرکت ها توی اژنترنت پیدا بشه با نه؟

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ftmbghrn
ارسال: #۴۴۸۹۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  حتی این آخری بهش گفتم دیِر ژانگ جان! Heart
دیِر ژانگ جانم بالاخره جواب داد Big Grin
آقا ما دیگه رفتیم قاتی بچه آمریباییا Big Grin
کسی چیزی نمیخواد؟! Cool

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close