زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۵۷۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۳:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من بی ادبی ای توی پست ایشون ندیدم و یه سوال اینکه شما شیرازی هستین؟
پ.ن: در کل منظورم فقط به شما نبود و کلی بود.
پ.ن: در ضمن من اون جمله رو که تگ کردین رو در پست بالا ادیت کردم ولی شما سرعتی ریپلای زدین Smile
موضوع بی ادبی نیست موضوع اینه که مسلمه اگه کسی بیکار باشه باید بگیره بخوابه و اگه کار زندگی داشته باشه خوب حتما دنبال کار و تخصصش هست این ربطی به کجایی بودن نداره ربط به اهداف و برنامه ریزی شخص داره حالا ببینید یه ادم چجور باید فک کنه که بگه اقا اردیبهشت اونجا همه خوابن! یکی اینجا میخونه هیچ اطلاعی هم نداره رو حرف اینجور ادما قضاوت میکنه در صورتیکه فعالیت شخصی بر میگرده به اراده و اهداف هر کس
اره من شیرازیم
دیگه سرعت بالاست Smile

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۳۵۷۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ، توسط sss.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  سفر ابن بطوطه ۷۰۰ سال پیش بود. شما دقت کنید توو همین چند دهه‌ی اخیر رفتار و اخلاق مردم چقدر تغییر کرده.
بله, حتما ولی بالاخره یه آثاری ازش میمونه بعد این همه سال هم.

(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  من که خیلی از بچه های دانشگاهای خوب رو دیدم بسیار فعال و شیرازین
آره, منم ۳ تا دوست شیرازی دارم که خیلی هم فعال و پرکار بودن, اما با این که خیلی فعالن ولی خیلی جوش و جلا ندارن, به خاطر همین از دور, فعالیتشون به چشم نمیاد, سوتفاهم میشه.
(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۰۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اما ی نکته ی جالبی که توی شیراز من بوضوح حسش میکنم اینه که از اون کارگری که در حد خورد و خوراکش درامد داره تا اونی که میلیاردره خیلی به پس انداز اینا فکر نمیکنن و سعی میکنن بهترین لباس و خوراک و تفریحو داشته باشن. دقیقا زندگی در لحظه و لذت ازش.
همین اخلاقو مردم ارومیه هم دارن و از سبک زندگیشون خیلی هم دلشادنSmile. فقط زیاد معروف نشدنSmile
(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اره من شیرازیم
همه جای ایران سرای من است. با هم دوستیم اهل هرجا که هستیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۳۵۷۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۲۰ ق.ظ
عجب!!!
چه نکته هایی داره در میاد!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , ele
ارسال: #۴۳۵۷۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ق.ظ، توسط sss.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه نکته هایی داره در میاد!
بعضیاش نکته انحرافیهSmile)))

(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه ادم چجور باید فک کنه که بگه اقا اردیبهشت اونجا همه خوابن!
میگن اردیبهشت شیراز, خود بهشته؛ بهشت هم اساسا برا کار و تلاش آفریده نشده, برا شادی و خوشی آفریده شدهSmile
ارسال: #۴۳۵۸۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ق.ظ، توسط MarkLand.)
تو زرنگ بقیه نفهم
خوش باش دوست عزیر

think positive
ارسال: #۴۳۵۸۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ۲-چرا میگن یزدی ها و مشهدی ها خسیسن؟

یزدی‌ها که خسیس نیستن، خیلی هم خوبن. من یک دوست یزدی دارم خیلی دست و دلباز و خیلی بامعرفت و خیلی هم مهربون. Smile
ارسال: #۴۳۵۸۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۴۶ ب.ظ
به شکل عجیبی فقط دلم میخواد بخوابم! Big Grin
کاش میشد یه هفته فقط خوابیدا ینی @_@
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud , ele
ارسال: #۴۳۵۸۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به شکل عجیبی فقط دلم میخواد بخوابم! Big Grin
کاش میشد یه هفته فقط خوابیدا ینی @_@
اگه تحرکت کم نیست ولی با این وجود تمایل به خوابت مداوم هست یه دکتری چیزی برو چکاپ کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۳۵۸۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  تو زرنگ بقیه نفهم
خوش باش دوست عزیر
اونایی که گفتید آدمای مختلف از شهرهای مختلف هستند. به این دلیل اطلاع‌رسانی کردم که این دفعه دیگه شبهه باقی نمونه، چون قبلا هم یه نفر به کاربر so@ گفته بود مالتی‌یوزر که صحت نداشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۳۵۸۵
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  اونایی که گفتید آدمای مختلف از شهرهای مختلف هستند. به این دلیل اطلاع‌رسانی کردم که این دفعه دیگه شبهه باقی نمونه، چون قبلا هم یه نفر به کاربر so@ گفته بود مالتی‌یوزر که صحت نداشت.
اخه به ip هم اعتباری نیست یه نفر می تونه با دوتا سیم کارت و یه دونه adsl به راحتی چندین ip خیلی متفاوت داشته باشه دقت اینکه بگه از کدوم شهره باید بررسی کنم خودم تا حالا خیلی دقت نکردم بهش
چیزی که حس من میگه یه نفر اومده چندتا ای دی ساخته با یکیش منطقی و اروم حرف میزنه با یکی دیگش یه بچه پرشوره با یکی دیگش داره تلاش میکنه اتفاقا همه هم اهل شعرن من خودم به این قضیه دقت کردم و به راحتی قابل فهمه شایدم حس من اشتباه میکنه ولی یه دلیل دیگه هم دارم که اون دیگه محکم تر از حسه

think positive
ارسال: #۴۳۵۸۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۲:۱۷ ب.ظ
جسارتا اون آیدی که یه پسر خوش چهره و جذابم یا اون یکی که جوان جویایِ کارم و حتی اون آیدی که خارج نشینم رو کشف نکردید هنوز ؟!
آدم یادِ فیلمای آلفرد هیچکاک میوفته...
واقعا چقدر باید وقت صرف کرد که چندین شخصیتُ بازی کرد و هرکدوم با خصیصه های مختلف و عدم تداخل! و چقدر یه نفر باید توانمند باشه برای ایفای تمامی نقش ها !!
احتمالا از تایم خواب و شام و نهار و دانشگاهشم باید بزنه و چنین موجودی با این حجم کاری نمیتونه شاغل باشه یا حتی دانشجو ،چه برسه درگیر پایان نامه!
[تصویر:  451657_urtv_photo_2018-01-30_13-04-38.jpg]
و همه این کج بینی ها صرفا به خاطر یه جک منتشر شده در فضای مجازی ؟!

نمیخواستم جوابی بدم چون کسانی که باید ،من رو میشناسن ولی مثل اینکه بعضیا خیلی آتیششون تنده!
درمورد شهرم: پدرم شیرازی هستن و من عاشق این شهر و مردمان مهربان و خونگرمشم و دوستانی دارم بهتر از آب زلال..
درمورد بیکاری هم یه سوال داشتم: کسی که پست میذاره بیکارتره یا کسی که تمامی پست هارو با دقت میخونه و دنبال سوژه برای حمله ست؟ Smile
و در آخر این تاپیک همونطور که از اسمش پیداست "هرچه می خواهد دل تنگت بگو..." و صرفا جهت سرگرمیِ همونطور که از اسم انجمنش پیداست..
هرکس نظر متفاوتی داره و الزاما همه ۱۰۰% موافق و یا مخالف نیستن ،ولی خوبه که اگر با هم مخالفیم به نرمی بیان کنیم نه اینکه آرایش جنگی بگیرم ،ضمن اینکه تکرار میکنم این تاپیک صرفا جهت سرگرمی و نه مباحثه و مناظره Smile
حالا که یه جمع علمی و تحصیلکرده دور هم داریم خوبه که جهت ترقی همدیگه گام برداریم و نه تخریب..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۵۸۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط big cloud.)
Blush
ارسال: #۴۳۵۸۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۳:۰۵ ب.ظ
دفعه پیش که تو مانشت بحث یزد و شیرینی‌های حاج خلیفه رهبر شد، رفتم سایت‌شونو کشف کردم و تو نگاه اولیه چشمم به فروش اینترنتی اُفتاد‌.
این‌بار که دوباره حرفش اُفتاد عزم‌مو جزم کردم برم ثبت‌نام کنم و سفارش بدم، اما بعد از وقت گذاشتن و ثبت‌نام کردن وارد صفحه فروش اینترنتی که شدم دیدم زده: در حال راه‌اندازی .... Sad
آخه چرا با احساسات و عواطف آدم بازی می‌کنند؟ Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۳۵۸۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۳:۲۴ ب.ظ
این اهنگه از صبح افتاده تو دهنم
My castle crumbled overnight
I brought a knife to a gunfight
They took the crown, but it's alright
All the liars are calling me one
Nobody's heard from me for months
I'm doing better than I ever was
ارسال: #۴۳۵۹۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط big cloud.)
+قبل از این که کار را به اتمام برسونی یه جفت کفش نو بخر
-چرا؟
+چون وقتی کار تموم بشه تازه باید بدوی دنبال پولشDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۹۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close