زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۹۶۱
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط crevice.)
تا امروز حد فاجعه(از نوع خوبش) رو درک نکرده بودم. چندساعتی میشه که دقیقا فهمیدم، تا چه عمقی دهنم صافه از امروز! Big Grin Undecided

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دقت کردی تو نفر ۹م امسال بودی و من ۱۰م. خلاصه خواستم خاطر نشان کنم که من شدم ۹م Tongue بالاخره توی توی زندگی م تونستم توی یه چیزی تک رقمی بشم (البت به جز اون درسی که زمان دبیرستان ۹/۷۵ شدم و افتادم!! Big Grin).

من چقد فسیل شدم! گیت هاب چه خوبه! من چه حالی دارم ((((:
به خودتون بخندین! من تا دیروز از تکنیک کپی/پیست واسه Version Control استفاده میکردم (((((((: جان خودم اگه مجبورم نکرده بودن برم سراغ گیت هاب، فک کنم تا آخر عمرم هم سراغش نمیرفتم ببینم چه خوبه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , SepidehP
ارسال: #۴۲۹۶۲
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۵۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۴۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من چقد فسیل شدم! گیت هاب چه خوبه! من چه حالی دارم ((((:
به خودتون بخندین! من تا دیروز از تکنیک کپی/پیست واسه Version Control استفاده میکردم (((((((: جان خودم اگه مجبورم نکرده بودن برم سراغ گیت هاب، فک کنم تا آخر عمرم هم سراغش نمیرفتم ببینم چه خوبه!
تازه کجاشو دیدی!Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۲۹۶۳
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۱۳ ب.ظ
ب مامانم گفتم یه مدت هر چی غذا خواستی درست کنی بگو بهم منم بیام یاد بگیرم؛ دوست دارم یاد بگیرم.
فک کنم اشتباهی برداشت کرده و یا میخاد ازم سوء استفاده کنه! -_- آخه اومده میگه بیا میخام املت کلم درست کنم؛ بیا درست کن که یاد بگیری :||||||||||
آخه من سه بار دگ هم بجز این یبار دنیا بیام و زندگی کنم و بمیرم، فک نکنم حتی یه بارم املت کلم درست کنم واسه خودم :||||||| -_-
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , salam5 , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۲۹۶۴
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ
ما همه کودکیم
به سوی کودکی برویم
نه کودک لوس غرغرو و ...
کودک خلاق ساده دل مهربون
پرسشگر انعطاف‌پذیر
پرشور و هیجان
با چشمایی که برق زندگی توشون موج می‌زنه
با قلبای زنده

سریال لیسانسه‌ها واقعا طنز خوبی داره

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۲۹۶۵
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط salam5.)
(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۱۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ب مامانم گفتم یه مدت هر چی غذا خواستی درست کنی بگو بهم منم بیام یاد بگیرم؛ دوست دارم یاد بگیرم.
فک کنم اشتباهی برداشت کرده و یا میخاد ازم سوء استفاده کنه! -_- آخه اومده میگه بیا میخام املت کلم درست کنم؛ بیا درست کن که یاد بگیری :||||||||||
آخه من سه بار دگ هم بجز این یبار دنیا بیام و زندگی کنم و بمیرم، فک نکنم حتی یه بارم املت کلم درست کنم واسه خودم :||||||| -_-

یه مدت که مجبور باشی خودت واسه خودت غذا درست کنی، ذائقه ت تغییر میکنه، میبینی خیلی م خوشمزه سTongue

+بعد این سه هفته ی سخت، همین که دارم میرم خونه یه جایزه بزرگه برام

+من بیشتر از سه یا چهار هفته دوری از خونه رو نمیتونم تحمل کنم، فک کنم این یه نقطه ضعف باشه برامSad

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , ele
ارسال: #۴۲۹۶۶
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  +بعد این سه هفته ی سخت، همین که دارم میرم خونه یه جایزه بزرگه برام

+من بیشتر از سه یا چهار هفته دوری از خونه رو نمیتونم تحمل کنم، فک کنم این یه نقطه ضعف باشه برام[تصویر:  sad.gif]
عخیییییییییی

(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تازه کجاشو دیدی![تصویر:  tongue.gif]
کجاشو دیده؟
ارسال: #۴۲۹۶۷
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۱۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ب مامانم گفتم یه مدت هر چی غذا خواستی درست کنی بگو بهم منم بیام یاد بگیرم؛ دوست دارم یاد بگیرم.
درخواستتون شفاف نبوده خبSmile
لیست غذاهای مورد علاقه تونو رو تقدیم مادر کنید, که هم یاد بگیرید فوت و فن شو هم تو فرصت باقی مونده با طعم دستپخت مادر لذت ببرین ازشون.( البته از طرفی کارتون سخت میشه, دیگه نمی تونین دل بکنین)

پ.ن: حالا جدی املت کلم, با کدوم نوع کلم؟
ارسال: #۴۲۹۶۸
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ ب.ظ
۱گیگُ ۱گیگُ ۱گیگُ ۱گیگُ ۱گیگُ میشه ۵گیگ Big GrinExclamation

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۹۶۹
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ب.ظ
پروفایل ها حال آدم ها را نشون میدن..............

احساسم اینه یکی از کاربرا حالش اصلا خوب نیست یا حداقل میخواد بقیه را بترسونه
SmileSmile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۲۹۷۰
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  +من بیشتر از سه یا چهار هفته دوری از خونه رو نمیتونم تحمل کنم، فک کنم این یه نقطه ضعف باشه برامSad
بیشتر از سه یا چهار هفته که مجبور بشی دور از خونواده باشی، میتونی تحمل کنی دگ Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Riemann , big cloud
ارسال: #۴۲۹۷۱
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  ۱گیگُ ۱گیگُ ۱گیگُ ۱گیگُ ۱گیگُ میشه ۵گیگ [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  exclamation.gif]
هنوز گیگ میشماری؟
ارسال: #۴۲۹۷۲
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  پروفایل ها حال آدم ها را نشون میدن..............
احساسم اینه یکی از کاربرا حالش اصلا خوب نیست یا حداقل میخواد بقیه را بترسونه
SmileSmile
شفاف سازی کنید Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۹۷۳
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  شفاف سازی کنید [تصویر:  biggrin.gif]
من !Huh
نه همین جوری گفتم......CoolRolleyes

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۲۹۷۴
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  یه مدت که مجبور باشی خودت واسه خودت غذا درست کنی، ذائقه ت تغییر میکنه، میبینی خیلی م خوشمزه سTongue

+بعد این سه هفته ی سخت، همین که دارم میرم خونه یه جایزه بزرگه برام

+من بیشتر از سه یا چهار هفته دوری از خونه رو نمیتونم تحمل کنم، فک کنم این یه نقطه ضعف باشه برامSad
من سه ماه یه بار میرفتم خونمون. Smile

چه مسخره بازی ای داریم سر تمدید برجام توسط ترامپ. اونایی که اولش انقدر خوشبین بودن...

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , big cloud
ارسال: #۴۲۹۷۵
۲۱ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۹ ق.ظ
بعضیا اگه روشون می شد زلزله کرمانشاه رو هم مینداختن گردن احمدی نژاد!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۷۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close