زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۸۷۱
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۶:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ ق.ظ، توسط pioneer01.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  چقد خوبم من!
Smile

به نکته خوبی اشاره کردی، خدا خیرت بده.
SmileRolleyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , sss , SepidehP
ارسال: #۴۲۸۷۲
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۳۰ ق.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تعداد پست هام چهارتا یک بود ۱۱۱۱ . حیف خرابش کردم. اگ میدونستم اکانتمو تعلیق میکردم این عدده بمونه -_-
میخوای من یکی از پستات رو حذف کنم، اکانتتم تعلیق کنم Rolleyes
نه دگ گذشتBig Grin مرسی. تمرکز میکنم ایشالا واسه زمانی که رسیدم به ۴ تا ۲Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , αɾια
ارسال: #۴۲۸۷۳
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۱۳ ق.ظ
‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌‌ ‌ ‌‌‌‌ ‌ ‍ ‌‌ ‌‌‌‌ ‌ ‌‌‌‌ ‌ ‍ ‌‌‌‌
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۲۸۷۴
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  چقد خوبم من!
Smile
تو که عشــقِ منی Heart

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۰ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  به نکته خوبی اشاره کردی، خدا خیرت بده.
SmileRolleyes
فاب جانِ بنـــده Heart

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  منم اینجوری خیلیا رو اذیت کردم Big Grin
اذیت؟ نو نو نو [تصویر:  449232_yce_68.gif]

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  سرم درد میکنه. معده دردم گرفتم. چهار تا پیپرم باید هر جوری شده حتی تا فردا قبل ظهر بخونم و ته شو دربیارم. بدبختی!!
من هیچ وقت هیچ مرگی م نیس. بجز زمانایی ک باید مرگی م نباشه ی مرگی م هست Big Grin
یه قانونِ نانوشته هست که میگه "همه بیماری ها به طور همزمان در حساس ترین لحظات به عیادت شما می آیند" یا یه همچین چیزی Undecided

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  به درخواست خودشون بوده.
میشه به درخواست "خودمون" اسممون به Hαяʟεч Qυıпп تغییر پیدا کنه؟ Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , SepidehP
ارسال: #۴۲۸۷۵
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ ق.ظ
همین که زن درآمد خودشو خرج کمکی بدونه و برای خودش از باب درآمد خانواده مسئولیتی قائل نباشه باعث میشه توریستی کار کنه، نه جدی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud
ارسال: #۴۲۸۷۶
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۶ ب.ظ

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۲۸۷۷
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط WILL.)
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  همین که زن درآمد خودشو خرج کمکی بدونه و برای خودش از باب درآمد خانواده مسئولیتی قائل نباشه باعث میشه توریستی کار کنه، نه جدی.

خرج کمکی؟!
از نظر قانون (ظاهرا اسلامی) زن نباید در خانه هیچ کاری نباید انجام بده و مرد باید حتی در صورت اینکه زن به بچه‌اش شیر ندهد دایه برای بچه بگیرد، باید یک آشپز استخدام کند (منظورم نیست که زن وظیفه‌اش آشپزیه) و اینا... و این مبنای قانون ماست که ۱۰۰ سال پیش هم تازه قبل از انقلاب تصویب شده است.
پس زن اگر درآمدی داشته باشد خرج کمکی هم تازه نیست بلکه باید خرج کاملش را بدهید و برای ایشان در قانون (ظاهرا برگرفته از قرآن!) هیچ مسئولیتی تعریف نشده است، فقط یک مسئولیت هست که غیر قابل بازخواست است: زن باشد با تمام صفات عالی که برای یک زن تعریف شده است.

حالا بلک بحثی نیست همینجوری گفتم، نیای بگی اینجا جای بحث نیست

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  چقد خوبم من!
Smile
تو که عشــقِ منی Heart

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۰ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  به نکته خوبی اشاره کردی، خدا خیرت بده.
SmileRolleyes
فاب جانِ بنـــده Heart

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  منم اینجوری خیلیا رو اذیت کردم Big Grin

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  سرم درد میکنه. معده دردم گرفتم. چهار تا پیپرم باید هر جوری شده حتی تا فردا قبل ظهر بخونم و ته شو دربیارم. بدبختی!!
من هیچ وقت هیچ مرگی م نیس. بجز زمانایی ک باید مرگی م نباشه ی مرگی م هست Big Grin
یه قانونِ نانوشته هست که میگه "همه بیماری ها به طور همزمان در حساس ترین لحظات به عیادت شما می آیند" یا یه همچین چیزی Undecided

به نظرم شما یه کسب و کار تولید محتوا بزن. الان نون تو کار محتواست CoolBig Grin

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۲۸۷۸
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  همین که زن درآمد خودشو خرج کمکی بدونه و برای خودش از باب درآمد خانواده مسئولیتی قائل نباشه باعث میشه توریستی کار کنه، نه جدی.

خرج کمکی؟!
از نظر قانون (ظاهرا اسلامی) زن نباید در خانه هیچ کاری نباید انجام بده و مرد باید حتی در صورت اینکه زن به بچه‌اش شیر ندهد دایه برای بچه بگیرد، باید یک آشپز استخدام کند (منظورم نیست که زن وظیفه‌اش آشپزیه) و اینا... و این مبنای قانون ماست که ۱۰۰ سال پیش هم تازه قبل از انقلاب تصویب شده است.
پس زن اگر درآمدی داشته باشد خرج کمکی هم تازه نیست بلکه باید خرج کاملش را بدهید و برای ایشان در قانون (ظاهرا برگرفته از قرآن!) هیچ مسئولیتی تعریف نشده است، فقط یک مسئولیت هست که غیر قابل بازخواست است: زن باشد با تمام صفات عالی که برای یک زن تعریف شده است.

حالا بلک بحثی نیست همینجوری گفتم، نیای بگی اینجا جای بحث نیست

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  چقد خوبم من!
Smile
تو که عشــقِ منی Heart

SmileRolleyes
فاب جانِ بنـــده Heart

به نظرم شما یه کسب و کار تولید محتوا بزن. الان نون تو کار محتواست CoolBig Grin
حالا کاری که کل بحث ندارم ولی اونجایی که گفتین قانون برای ۱۰۰ سال پیشه جالب بودShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۴۲۸۷۹
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ
تلگرام دوست من روی لپ تاپ بدون هیچ فیلتر شکنی باز میشه !! حتما ایشون بنده برگزیده خدا هستنBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , SepidehP , WILL
ارسال: #۴۲۸۸۰
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۳۲ ب.ظ
به بعضیام باید گفت:

گوش اگر گوش تو و ناله اگر نالهٔ من
آنچه البته به جایی نرسد فریاد است
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , salam5 , sss
ارسال: #۴۲۸۸۱
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط WILL.)
دیروز از کنار وزیر رد شدم یعنی وزیر از کنارم رد شد
اونم کدوم وزیر CoolConfused

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  به بعضیام باید گفت:

گوش اگر گوش تو و ناله اگر نالهٔ من
آنچه البته به جایی نرسد فریاد است

نماز بخوانید از همه فریادها بالاتر است Sleepy

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۲۸۸۲
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ
الان به شدت تمایل به couch potatoییییی دااارم... بابااا خدایییش دیگه خیلی دارم تحمل میکنم فشارای همه جهته رو Sad (چرا مانشت ایموجی با اشکای فورانی از دو چشم نداره آخهUndecided )

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , sss
ارسال: #۴۲۸۸۳
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط αɾια.)
[تصویر:  450339_egyptian.gif] اَفتر اِگزم [تصویر:  450339_egyptian.gif]

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  به نظرم شما یه کسب و کار تولید محتوا بزن. الان نون تو کار محتواست CoolBig Grin
الان با من بودین؟

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  حالا کاری که کل بحث ندارم ولی اونجایی که گفتین قانون برای ۱۰۰ سال پیشه جالب بودShy
برادر من دقت کردی دوتا بحث کاملا مجزا رو باهم ترکیب کردی Smile ما کم اتفاق نظر داریم ،حالا بیایم درمورد خرجی(که هیچوقتم نمیده اصلنشم!) باهم بحث کنیم Big Grin
ولی خوشم اومد ریپست شدم چندبار Cool

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۱۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  (چرا مانشت ایموجی با اشکای فورانی از دو چشم نداره آخهUndecided )
آره آپدیت لازمِ Undecided

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  دیروز از کنار وزیر رد شدم یعنی وزیر از کنارم رد شد
اونم کدوم وزیر CoolConfused
وزیر راه و صنایع و کشاورزی Sleepy

(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  تلگرام دوست من روی لپ تاپ بدون هیچ فیلتر شکنی باز میشه !! حتما ایشون بنده برگزیده خدا هستنBig Grin
از خودشونه Big Grin

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۲۸۸۴
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ
یکی از مهم ترین انگیزه های من برای مجرد موندن، از دست ندادن دست پخت مادرمه. Smile Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۲۸۸۵
۱۸ دى ۱۳۹۶, ۰۶:۴۳ ب.ظ
بعضی سپاس ها عجیب به دل میشینه.. Shy

هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close