زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۱۲۱
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ
یک‌بار چندسال پیش_اولین یلدای بعد از ازدواج خواهرم_ طبق رسمی که ما داریم خانواده ما خونه خواهرم دعوت بود. من اون روز تا دیروقت دانشگاه بودم و موقع برگشت به خاطر خستگی دیگه اومدم خونه خودمون و نرفتم مهمونی. وقتی رسیدم خونه بدون هیچ انگیزه خاصی نشستم پای لپتاپ و شروع کردم به انجام تمرینام و شبیه‌سازی.
نصفه‌شب، وقتی خانواده‌ام برگشتند و مادرم غذا و خوراکی‌هایی که خواهرم برام فرستاده بود رو بهم داد تازه متوجه شدم من چندساعته با وجود خستگی و گرسنگی نشستم پای کار و متوجه گذر زمان نشدم.
یلداتون مبارک دوستای عزیزم.
اُمیدوارم همه‌تون جایی باشید که باعث ماکزیمم خوش‌حالی‌تون بشه. Smile
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , salam5 , pioneer01 , SepidehP , ele
ارسال: #۴۲۱۲۲
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
ما رو باش که فکر میکردیم شب یلدا، اخرین چهارشنبه‌ پاییز هست

چند وقتیه کلا هر حرفی میزنم، در جواب میشنوم که شما اشتباه میکنی و یک جانبه قضاوت میکنی و این حرفا، نه اصلا اینطوری نبوده که تو فکر میکنی و حرفای‌ شبیه این. خلاصه دیگه تصمیم گرفتیم حرف نزنیم Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۲۱۲۳
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من هم در این راستا بعد از کلی تحقیقات در مورد انواع هندوونه‌های آرژانتینی، محلی، گرد، بیضی و اینا بالاخره تونستم هندوونه منتخب خودم رو پیدا کنم! [تصویر:  biggrin.gif]
اختیار دارین. شما اگه اینم نمیگفتین، ما از اون عکسای هندونه و میوه جاتی که برا پروفایلتون انتخاب کرده بودین، قبلا یه چیزایی دستگیرمون شده بود Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , Milestone
ارسال: #۴۲۱۲۴
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ
داره نم‌نم بارون میاد Smile
هوا از بوی خوش پُر می‌شد
خیابان‌ها
از ازدحام نگاه‌ها و ماشین‌ها
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , SepidehP
ارسال: #۴۲۱۲۵
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ
برای همتون آرزوی سلامتی دارم و حضور در لحظات بی‌نهایت باارزش زندگی
با دلم همراهم اگر دمی چه غم دارم چه غم دارم چه غمی؟

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , MarkLand , pioneer01
ارسال: #۴۲۱۲۶
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  به سلامتی مبارک باشه شب یلدا و اینا [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  smile.gif]

ببینید خانوم پایونیر، منو وارد این بازی‌ها نکنین! Big Grin
من فقط در جریان هندوونه، انار و اقلام مشابه هستم! Big Grin "اینا" رو دیگه نمی‌دونم چیه! Big GrinTongue

(۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اختیار دارین. شما اگه اینم نمیگفتین، ما از اون عکسای هندونه و میوه جاتی که برا پروفایلتون انتخاب کرده بودین، قبلا یه چیزایی دستگیرمون شده بود [تصویر:  tongue.gif]

عه! چه حافظه تصویری خوبی دارین خانوم دیلیجنت! Smile))) این مشخص می‌کنه شما دلبستگی‌های زیادی به انواع خوراکی‌جات علی‌الخصوص میوه‌جات و سیفی‌جات دارین! Big Grin و این بُعد شخصیتی شما هنوز رو نشده بود برای کاربران! Big Grin هر چند که دیگه یادتون هست و نیاز به افشاگری نیست که شما در سال‌های گذشته یکی از مشارکت‌کنندگان ارشد کمپین "هویج" یا همون "هویجآواتار" مانشت بودین! Big GrinTongueSmile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , pioneer01
ارسال: #۴۲۱۲۷
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ
یلدا همگی مبارک!
حسابی خوش بگذره بهتون
با جناب حافظ هم مشورت بنماییدSmileWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Milestone , pioneer01 , salam5 , SepidehP , MarkLand , ele
ارسال: #۴۲۱۲۸
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۷ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  با جناب حافظ هم مشورت بنماییدSmileWink

خوب شد یادم انداختید.
برم ببینم نظر حافظ جان عزیزم چیه در مورد زندگیم. Shy
ارسال: #۴۲۱۲۹
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ
یه بنده خدایی رفته آی دی تلگرام منو تو یه سایت همسریابی زده. چند روز یه بار یه خانم پیام میده که از طریق سایت آی دیتون رو پیدا کردم.
بساطی داریم. Dodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۲۱۳۰
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه بنده خدایی رفته آی دی تلگرام منو تو یه سایت همسریابی زده. چند روز یه بار یه خانم پیام میده که از طریق سایت آی دیتون رو پیدا کردم.
بساطی داریم. Dodgy
چه سایتی ؟ آدرس بده استفاده کنیم Big GrinBig Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۲۱۳۱
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۵ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چه سایتی ؟ آدرس بده استفاده کنیم Big GrinBig Grin
Dodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۲۱۳۲
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
خب مهمونی شب یلدا هم تموم شد. تنها فعالیتی که انجام دادیم خوردن آش بود! و همچنین خوندن چند تا مطلب از سر بیکاری!
نمیدونم چرا باید انقدر مهمونی های ما کسل کننده باشه. اه اه اه
نه هم سنی، نه تفریحی، نه بازی ای
حتی تمِ مهمونی هم آنچنان شاد نیست.
بعضیا هم که کار داشتن یا یه جای دیگه بودن یا قهر بودن و کلا نیومدن.
DodgySad

ارسال: #۴۲۱۳۳
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خب مهمونی شب یلدا هم تموم شد. تنها فعالیتی که انجام دادیم خوردن آش بود! و همچنین خوندن چند تا مطلب از سر بیکاری!
نمیدونم چرا باید انقدر مهمونی های ما کسل کننده باشه. اه اه اه
نه هم سنی، نه تفریحی، نه بازی ای
حتی تمِ مهمونی هم آنچنان شاد نیست.
بعضیا هم که کار داشتن یا یه جای دیگه بودن یا قهر بودن و کلا نیومدن.
DodgySad
باز شما یه مهمونی داشتین!
ما که همونم نداشتیم ،آشم ندادن بهمون نامردا
شکم خالی ،هعی....

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۱۳۴
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
به خودم بود ترجیح میدادم تو خونه بمونم و کارامو انجام بدم.

ارسال: #۴۲۱۳۵
۳۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ب.ظ
شیطونه میگه جلو همه داد بزنم بگم تو شبِ یلدایِ منی Heart

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close