زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۹۷۱
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ولی به نظر من باید بعضی از رنگهای تِم obsidian رو با رنگهای تِم dark کنسولِ فایرفاکس عوض کرد و ازش لذت برد. مثلا من خودم به عنوان یه جوون دم بخت رنگ ENUM و CONST رو عوض کردم یکسری تغییرات هم داخل ادیتور دادم و الان هم از زندگیم راضییم CoolTongue

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۱۹۷۲
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۱ ب.ظ
تابناک: توصیه به اصناف برای تعطیلی صنف خود دو ساعت زودتر و همکاری مدیران در موافقت با مرخصی بانوان و مادران شاغل برای فردا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۹۷۳
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  مثلا من خودم به عنوان یه جوون دم بخت رنگ ENUM و CONST رو عوض کردم یکسری تغییرات هم داخل ادیتور دادم و الان هم از زندگیم راضییم CoolTongue
یعنی اگه جوونِ غیر دم بخت بودی، رنگهای انتخابی فرق میکرد؟ Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۹۷۴
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  مثلا من خودم به عنوان یه جوون دم بخت رنگ ENUM و CONST رو عوض کردم یکسری تغییرات هم داخل ادیتور دادم و الان هم از زندگیم راضییم CoolTongue

بعید بود فرق کنه. فقط خواستم نظرم با فضای بحث همپوشانی داشته باشه Big Grin

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , salam5 , crevice , big cloud
ارسال: #۴۱۹۷۵
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ب.ظ
یه سوال فوری
معدل ۰-۴ در ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد شامل کدام داوطلبان میشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۱۹۷۶
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۵ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  مثلا من خودم به عنوان یه جوون دم بخت رنگ ENUM و CONST رو عوض کردم یکسری تغییرات هم داخل ادیتور دادم و الان هم از زندگیم راضییم CoolTongue

بعید بود فرق کنه. فقط خواستم نظرم با فضای بحث همپوشانی داشته باشه Big Grin

سلسه مباحث از دست دادی، این تلاشا بی فایده س Sleepy

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Skyrim
ارسال: #۴۱۹۷۷
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  چی شده که تصور میکنید دخترای ایرانی بی مسئولیت هستن؟
من و همه دختر هایی که اطرافم میشناسم داریم برای ساختن آینده مون "خودمون" تلاش میکنیم حالا این تلاش یا کاره یا درس
قبول کنیم دختر ایرانی تنبله. این درس خوندن هم شده سرپوشی برای اتلاف وقت. سه، چهار سال پشت کنکور میمونن. یا پشت سر هم مدرک میگیرن بدون نتیجه
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۴۱۹۷۸
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۰ ب.ظ
یه پلتفرم تست شخصیتی که چیزایی مث هوش اجتماعی رو می سنجه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که در نهایت یه آدرس از نتیجه تست مخصوص شخص می سازه و مثلا اگه برا استخدام لازم بشه، میشه ازش استفاده کرد.
خوب بود.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۱۹۷۹
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط salam5.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  چی شده که تصور میکنید دخترای ایرانی بی مسئولیت هستن؟
من و همه دختر هایی که اطرافم میشناسم داریم برای ساختن آینده مون "خودمون" تلاش میکنیم حالا این تلاش یا کاره یا درس
قبول کنیم دختر ایرانی تنبله. این درس خوندن هم شده سرپوشی برای اتلاف وقت. سه، چهار سال پشت کنکور میمونن. یا پشت سر هم مدرک میگیرن بدون نتیجه

اجازه بدید قبول نکنم. دلیلمم گفتم قبلا

تنبل، بی مسئولیت Undecided چقد فضای مثبتی حاکمه اینجا

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , sss , pioneer01
ارسال: #۴۱۹۸۰
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ب.ظ
وقتی یه متن فارسی رو کپی می کنم زمان پیست کردنش میشه علامت سوال! تو همه نرم افزارها هم همینجوره کسی به این مشکل تا حالا برخورد کرده؟

think positive
ارسال: #۴۱۹۸۱
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  چی شده که تصور میکنید دخترای ایرانی بی مسئولیت هستن؟
حرف حق تلخه ، همین چیزی که گفتی واقعیته
دختری که سنش رسیده به ۲۷ سال مثلا و فقط درس خونده چقدر سرمایه داره همون اندازه سرمایه رو هم از یه پسر ۲۷ ساله داشته باشه !
هر دو درس خوندن و ارشد گرفتن تازه سربازی هم نداشتین .
اگه کار کارگری رو در نظر نگیریم واقعا چه جوابی براش دارید که این همه انتظار از پسر دارید ؟ همزمان هر دو دانشجوی ارشد هستن !
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , crevice , big cloud
ارسال: #۴۱۹۸۲
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط salam5.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
دختری که سنش رسیده به ۲۷ سال مثلا و فقط درس خونده چقدر سرمایه داره همون اندازه سرمایه رو هم از یه پسر ۲۷ ساله داشته باشه !
اگه کار کارگری رو در نظر نگیریم واقعا چه جوابی براش دارید که این همه انتظار از پسر دارید ؟ همزمان هر دو دانشجوی ارشد هستن !
خب این چه ربطی به تنبل بودن دخترا داره؟

حرف نا حقم به همون میزان تلخه

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ele
ارسال: #۴۱۹۸۳
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
خب این چه ربطی به تنبل بودن دخترا داره؟

حرف نا حقم به همون میزان تلخه
صرفا اگر درس خوندن تنبل نبودن باشه که الان هیچ کس تنبل نیست .

بلک جواب اینو بده این کاربر منظور منو نمی فهمه
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۱۹۸۴
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بلک جواب اینو بده این کاربر منظور منو نمی فهمه
عجب :/

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Avril89
ارسال: #۴۱۹۸۵
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ ب.ظ
یادم باشه ازین به بعد خسته بودم برای استراحت نیام مانشت چون بهبودی حاصل نمیشه ک هیچ ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۷۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close