زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۸۲۱
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یه ساعت دیگه میریم خاستگاری برای داداشم،
ایشالا روز خیری باشه برای همه ی دوستانی که عشقِ ازدباج هستنBig GrinBig GrinBig Grin
حساب کنید چقدر دوستون دارم مانشتی ها که دارم عکس گل رو هم براتون میذارم،Big Grin
------------
با ازدباج داداشم، من آخرین بازمانده مجرد این خاندان میشم، که به احتمال ۹۹ درصد از لحاظ سن ازدباج همه رو روو سفید میکنم و در کهولت تن میدم به ازدباجBig Grin
[تصویر:  448410_photo_2017_12_14_07_06_23.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sss , RASPINA , Skyrim , Ms. Saba , SepidehP , alma1988
ارسال: #۴۱۸۲۲
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  یه ساعت دیگه میریم خاستگاری برای داداشم،
ایشالا روز خیری باشه برای همه ی دوستانی که عشقِ ازدباج هستنBig GrinBig GrinBig Grin
حساب کنید چقدر دوستون دارم مانشتی ها که دارم عکس گل رو هم براتون میذارم،Big Grin
------------
با ازدباج داداشم، من آخرین بازمانده مجرد این خاندان میشم، که به احتمال ۹۹ درصد از لحاظ سن ازدباج همه رو روو سفید میکنم و در کهولت تن میدم به ازدباجBig Grin
[تصویر:  448410_photo_2017_12_14_07_06_23.jpg]
شما جلسه اول گل میبرید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۱۸۲۳
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  یه ساعت دیگه میریم خاستگاری برای داداشم،
شما جلسه اول گل میبرید؟
جلسه آخره،
باقی جلساتشو حسش نبود گزارش بدمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۸۲۴
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  یه ساعت دیگه میریم خاستگاری برای داداشم،
شما جلسه اول گل میبرید؟
جلسه آخره،
باقی جلساتشو حسش نبود گزارش بدمBig Grin
خب خیالم راحت شد. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۸۲۵
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  یه ساعت دیگه میریم خاستگاری برای داداشم،

مبارک باشه Smile

پسرای فامیل ما (طرف مادری) انگار با هم مسابقه گذاشتن که روی همدیگه رو کم کنن تو امر ازدواج نکردن. یکی‌شم داداش من. -_-

باشد که این برادر ما هم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Saman
ارسال: #۴۱۸۲۶
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۵ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پسر باید خوشتیپ باشه.

پ.ن: اشاره به کاربر خاصی هم نباشه.Cool
مرسی خیلی ممنون HeartBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۸۲۷
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  با ازدباج داداشم، من آخرین بازمانده مجرد این خاندان میشم، که به احتمال ۹۹ درصد از لحاظ سن ازدباج همه رو روو سفید میکنم و در کهولت تن میدم به ازدباجBig Grin
تجربه نشون داده این گونه از همه اونایی که ازدباجی هستن زودتر ازدباج می کنندBig Grin

دست در دست هم دهیم به مهر
این آمارو تغییر بدیمSmile

[تصویر:  448418_0ms6_amar.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Saman
ارسال: #۴۱۸۲۸
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  با ازدباج داداشم، من آخرین بازمانده مجرد این خاندان میشم، که به احتمال ۹۹ درصد از لحاظ سن ازدباج همه رو روو سفید میکنم و در کهولت تن میدم به ازدباجBig Grin
تجربه نشون داده این گونه از همه اونایی که ازدباجی هستن زودتر ازدباج می کنندBig Grin

دست در دست هم دهیم به مهر
این آمارو تغییر بدیمSmile

[تصویر:  448418_0ms6_amar.png]

اتفاقا برعکس همه ی داداش های من در سن ۲۳ سالگی نهایت ازدواج کردن و الان من از آخرین نفری که ازدباج کرده ۸ سال می گذره !
با اینکه همه ی داداشام در سن ۲۲ تن به ازدباج دادن من هنوز در سن ۲۶ سالگی هیچ تمایلی به ازدباج ندارم !
ارسال: #۴۱۸۲۹
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اتفاقا برعکس همه ی داداش های من در سن ۲۳ سالگی نهایت ازدواج کردن و الان من از آخرین نفری که ازدباج کرده ۸ سال می گذره !
با اینکه همه ی داداشام در سن ۲۲ تن به ازدباج دادن من هنوز در سن ۲۶ سالگی هیچ تمایلی به ازدباج ندارم !
بله. یکی شما ازدباجی نیستین یکیم برادر ایشونSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۱۸۳۰
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اتفاقا برعکس همه ی داداش های من در سن ۲۳ سالگی نهایت ازدواج کردن و الان من از آخرین نفری که ازدباج کرده ۸ سال می گذره !
بله. یکی شما ازدباجی نیستین یکیم برادر ایشونSmile
من به خاطر بحث مالیش ازدباج نمی کنم ، ۹۰ درصد پسرا به همین دلیل ازدباج نمی کنن کیه که از ازدباج بدش بیاد Big GrinBig Grin
ارسال: #۴۱۸۳۱
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۱ ب.ظ
خبر خوش واسه "ازدواج نکن ها" اینکه دولتم تصمیم گرفت وام ازدواجو افزایش نده Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , salam5 , Skyrim , hun73r.9h0s7 , Saman
ارسال: #۴۱۸۳۲
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کیه که از ازدباج بدش بیاد [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
-علم بهتر است یا ثروت؟
-ازدباجTongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۱۸۳۳
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کیه که از ازدباج بدش بیاد [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
-علم بهتر است یا ثروت؟
-ازدباجTongueBig Grin
ثروت باشه علم هم میاد ازدباجم میاد آرامشم میاد .
ارسال: #۴۱۸۳۴
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  بله. یکی شما ازدباجی نیستین یکیم برادر ایشونSmile
لایکــ Big Grin

مبارکه Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۱۸۳۵
۲۳ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ ب.ظ
... و کاربرانی که منتظر یک جرقه هستند ... Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close