زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۵۶۱
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  قیمت شلوار رو دیدی ! اگه تو خونه دستگیره قابلمه دارید به هم بدوزید میشه یه شلوار ۴ میلیونی ! شاید بعضیا بگن جنس این شلوار خوبه ولی آیا ۴ میلیون و خورده ای !!!

کفش بدون جوراب هم یه تعداد برای مدگرایی می پوشن !
اینجور چیزا برای من جذابیتی نداره. اینکه فلانی یه مازراتی داره یا فلان بازیگر فلان اتفاق بی اهمیت براش افتاده. اینا چیزای مهمی برای من نیستن. اینکه چی الان مد هست و یه عده برای مد و خوشگلی (از نظر خودشون البته!) چیکار می کنن هم برام مهم نیست. چیزی که بیشتر از اینها میتونه منو جذب کنه تفکر افراده.
فلان فامیل آی فون گرفته. خب مبارکش باشه. فلانی پزشکی قبول شده. پزشکی jhu هم قبول شده بود انقدرا برام جذابیت نداشت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۰۵۶۲
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  قیمت شلوار رو دیدی ! اگه تو خونه دستگیره قابلمه دارید به هم بدوزید میشه یه شلوار ۴ میلیونی ! شاید بعضیا بگن جنس این شلوار خوبه ولی آیا ۴ میلیون و خورده ای !!!

کفش بدون جوراب هم یه تعداد برای مدگرایی می پوشن !
اینجور چیزا برای من جذابیتی نداره. اینکه فلانی یه مازراتی داره یا فلان بازیگر فلان اتفاق بی اهمیت براش افتاده. اینا چیزای مهمی برای من نیستن. اینکه چی الان مد هست و یه عده برای مد و خوشگلی (از نظر خودشون البته!) چیکار می کنن هم برام مهم نیست. چیزی که بیشتر از اینها میتونه منو جذب کنه تفکر افراده.
اصلا اینا رو ولش کن بریم بحث ازدباج Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۰۵۶۳
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  سوابق و افشاگری‌های قبلی در مورد سن برخی از کاربران (که بهتره نام نبرم Big Grin) و موارد متعدد دیگه نشون می‌ده شما خودتون از اعضای ارشد دپارتمان مونیتورینگ تیم تحقیق و تفحص مانشت هستین خانوم پایونیر! Big GrinTongueSmile شما باید در مورد شرایط استخدامی، حقوق و مزایا صحبت کنید نه من! Smile)))
من با هدف اینکه پست هام ۱۰ تا بشه امضا داشته باشم شروع کردم. عضو ارشد!!! چه پیشرفتی داشتمSmileCool

(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  o_o شما فقط country بخون دخترم (:
SmileBig Grin

(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در مورد عکس زیر اولین جمله ای که به ذهنتون می رسه رو بیان کنید !
شما میخاین شلوار بخرین Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , crevice , Milestone
ارسال: #۴۰۵۶۴
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در مورد عکس زیر اولین جمله ای که به ذهنتون می رسه رو بیان کنید !
شما میخاین شلوار بخرین Smile

بله ولی یه شلوار ۴۰ هزارتومانی نه ۴ میلیون تومانی به نظرتون از کجا بخرم !؟

از دست فروش میدان آزادی !Sad

یه سوال شما همون کاربری هستید که تو تایپیک جغدهای مانشت فعال بودید یا نه ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۴۰۵۶۵
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۴۱ ب.ظ
شلوار دستگیره ای یا ایفون x ؟

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۰۵۶۶
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام دوستان ... چند روز آینده ارائه ای دارم که می خواهم اولش تفاوت مغز و ذهن رو مورد بررسی قرار بدم ، میشه گفت مطالب خوبی پیدا کردم ولی از نظر خودم کافی و رضایت بخش نبود ، اگر کسی منبع یا اطلاعاتی داره ممنون میشم که در اختیارم بزاره ...
ارسال: #۴۰۵۶۷
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه سوال شما همون کاربری هستید که تو تایپیک جغدهای مانشت فعال بودید یا نه ؟
نه. من کی ام؟ جغد چیه؟ تاپیک چیه؟ Smile
ارسال: #۴۰۵۶۸
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ
ترکیب گل گاو زبون، سنبل الطیب، اسطوخودوس، گل محمدی، بهار نارنج، هل و گلاب RolleyesRolleyes
خواستم بگم در زمینه دم نوش هم صاحب نظرم CoolCool
این دم نوش به خصوص وقتی مدیر پروژه رو مخته جواب میده Big GrinTongue ترکیبشم ابداعی خومه Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , ANGEL* , Milestone , SepidehP
ارسال: #۴۰۵۶۹
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۴۴ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  ترکیب گل گاو زبون، سنبل الطیب، اسطوخودوس، گل محمدی، بهار نارنج، هل و گلاب RolleyesRolleyes
یه کم پنیر پیتزا هم بهش بزنی میشه غذای کامل. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , pioneer01 , ANGEL* , Skyrim , Milestone , SepidehP
ارسال: #۴۰۵۷۰
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۴۴ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  ترکیب گل گاو زبون، سنبل الطیب، اسطوخودوس، گل محمدی، بهار نارنج، هل و گلاب RolleyesRolleyes
خواستم بگم در زمینه دم نوش هم صاحب نظرم CoolCool
این دم نوش به خصوص وقتی مدیر پروژه رو مخته جواب میده Big GrinTongue ترکیبشم ابداعی خومه Cool
سلام
ترکیب من خیلی مسخره س،هر کی هر آت و آشغالی آورده من ریختم تووشBig Grin
هِل رو که مادر گرامی اجازه نداد بریزم تووش،

حدود ۲۰ تا گیاه مسخره ریختم توو هم. فردا داخل چشمام فرفری نشه خوبه
این ترکیب تو رو دورا دور که یادمه همش آرامش بخشه . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ANGEL* , Skyrim
ارسال: #۴۰۵۷۱
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط ANGEL*.)
بحث دم نوش بشه من یه پا حکیممTongueBig GrinBig GrinBig Grin
ترکیب پونه و آویشنو هل و دارچین سرماخوردگی منو سه روزه خوب کردAngel
بدون قرص و داروهای دیگه که متنفرمCool
البته ناگفته نماند پای یه ماگ بززززررررگ هم در میان استCoolBig Grinکه من بشکه بشکه از این دمنوشو میخوردمBig GrinBig Grin
قطعا با نظر دوستانی که یه تایپیک جداگانه رو پیشنهاد داده بودند برای ماگ و الان هم دمنوش موافقمBig GrinBig Grin

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , sss , Milestone
ارسال: #۴۰۵۷۲
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط pioneer01.)
مصاحبه Andrew Ng با Geoffrey Hinton :

And then when people tell you, that's no good, just keep at it. And I have a very good principle for helping people keep at it, which is either your intuitions are good or they're not.

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , SepidehP
ارسال: #۴۰۵۷۳
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در مورد عکس زیر اولین جمله ای که به ذهنتون می رسه رو بیان کنید !

[/img]

من یکی از این شلوارها دارم بااجازتون. شب عید که وقت خونه تکونی و کوزت بودن من فرا میرسه میپوشم

البته خدایی ۴میلیون گرونه. من از سرکوچمون خریدم فکر کنم ۴۵۰۰ حدودا . بعد دیدم خیلی بلنده برای خونه تکونی. مامانم کوتاهش کرد .
بقیه اش را بابام برداشته برای شیشه ماشینشو باهاش پاک میکنه. انصافا جنس لطیف و خوبی هستن. پاره هم نمیشن لامصباUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , RASPINA , SepidehP , alma1988
ارسال: #۴۰۵۷۴
۱۹ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط αɾια.)

[/img]

یاد بی خانمان های قرن ۱۳ افتادم : )))

طرف تکلیفش با خودش مشخص نیست، بعد انتظار داریم تکلیفشو با ما مشخص کنه :/

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , ele
ارسال: #۴۰۵۷۵
۲۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۴۴ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  ترکیب گل گاو زبون، سنبل الطیب، اسطوخودوس، گل محمدی، بهار نارنج، هل و گلاب ...
...
این ترکیب تو رو دورا دور که یادمه همش آرامش بخشه . . .

آره دقیقا آرامش بخشه. خیلی از مواد اولیه ش رو بهم توصیه کردن، جدیدا خیلی حرص میخورم Dodgy

(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه کم پنیر پیتزا هم بهش بزنی میشه غذای کامل. Smile

اتفاقا یه غذا هم ابداع کردم اسمش رو گذاشتم پیتزا قدرت Smile تنها پیتزاییی که بدون پنیر پیتزا عمل آوری میشه Big Grin
هر وقت حوصله آشپزی ندارم درست میکنم. ولی هرکی خورده مشتری ثابت شده Smile)

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close