زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۴۲۱
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط pioneer01.)
Question RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه دیگه. به قول کاربر RangiRangi اون تازه زن بوده و از بدو تولد زیباتر بوده. در واقع منظور اینه که اون با اینا این شده. من استفاده کنم از اونم بهتر میشم. اغراق هست. Smile
OMGSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۹۴۲۲
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ ب.ظ
چه آواتار گوگولی ای دارم Big GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۴۲۳
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۳ ب.ظ
اتفاق های خوب بی رحم اند. درست وقتی که انتظارش را نداری، ظاهر می شوند و زندگیتو به دو بخش قبل و بعد از خودشون تقسیم می کنند. بی رحمی شان دقیقاً همین جا آغاز می شود. می شوند سنگ محک همه ی اتفاقات و حوادث بعد از خودشان. انگار دیگر هیچ چیز جز آنها راضی ات نمی کند. انگار همیشه خوبی و شیرین شان آن چنان در یادت باقی می ماند که دیگر کامت با هیچ چیز دیگری شیرین نشود. اتفاق های خوب می توانند آدم ها باشند. آدم های دوست داشتنی و خاصی که سر راهت سبز می شوند و نشان هر دوره ای از زندگی ات را با نام خودشون ثبت می کنند. اگر ماندنی باشند که هر روز یادت می آورند که خدا چه لطفی در حق تو داشته است. اما امان از وقتی که مسافر اند. چمدان شان را می بندند و پشت پنجره، دور تر و دور تر می شوند. اونوقت تو می مونی و یه عالم یاد و نام و نشان شان که بر جای جای زندگیت به جای گذاشته اند و انگار دیگر اگر بخواهی هم پاک کردنشان غیر ممکن است. انگار حضور حتی کوتاه شان در زندگیت می شود ملاک و معیار آدم های بعدی. دیگر همه را با آنها می سنجی و مقایسه می کنی. و گاه چه سخت می شود وقتی می دانی زندگی باقیست اما همچون آنهایی کمیاب اند. اونوقت است که زمان تغییر فرا می رسد. گاهی علی رغم همه ی زیبایی هایش باید دفتر کهنه را بست و دفتری نو آغاز کرد.

رادیو هفت

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , ele , The BesT , diligent
ارسال: #۳۹۴۲۴
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  اتفاق های خوب بی رحم اند. درست وقتی که انتظارش را نداری، ظاهر می شوند و زندگیتو به دو بخش قبل و بعد از خودشون تقسیم می کنند. بی رحمی شان دقیقاً همین جا آغاز می شود. می شوند سنگ محک همه ی اتفاقات و حوادث بعد از خودشان. انگار دیگر هیچ چیز جز آنها راضی ات نمی کند. انگار همیشه خوبی و شیرین شان آن چنان در یادت باقی می ماند که دیگر کامت با هیچ چیز دیگری شیرین نشود. اتفاق های خوب می توانند آدم ها باشند. آدم های دوست داشتنی و خاصی که سر راهت سبز می شوند و نشان هر دوره ای از زندگی ات را با نام خودشون ثبت می کنند. اگر ماندنی باشند که هر روز یادت می آورند که خدا چه لطفی در حق تو داشته است. اما امان از وقتی که مسافر اند. چمدان شان را می بندند و پشت پنجره، دور تر و دور تر می شوند. اونوقت تو می مونی و یه عالم یاد و نام و نشان شان که بر جای جای زندگیت به جای گذاشته اند و انگار دیگر اگر بخواهی هم پاک کردنشان غیر ممکن است. انگار حضور حتی کوتاه شان در زندگیت می شود ملاک و معیار آدم های بعدی. دیگر همه را با آنها می سنجی و مقایسه می کنی. و گاه چه سخت می شود وقتی می دانی زندگی باقیست اما همچون آنهایی کمیاب اند. اونوقت است که زمان تغییر فرا می رسد. گاهی علی رغم همه ی زیبایی هایش باید دفتر کهنه را بست و دفتری نو آغاز کرد.

رادیو هفت
هیچ وقت نتونستم با این متن های ادبی ارتباط بر قرار کنم. شاید یه جورایی غیر منطقی و غیر عملی هستن به نظرم.
ما یه دوستی داشتیم که اتفاقا دوست خوبی هم بود. یه مدت دیدم جواب نمیده بعد دیگه به سادگی گذاشتمش کنار. Smile
تا اینکه اخیرا دوباره منو و دید و شماره جدیدشو بهم داد. قرار نیست خاطرات کسی بمونه و این حرفا. از دل برود همانکه از دیده برفت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۴۲۵
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  اتفاق های خوب ...
هیچ وقت نتونستم با این متن های ادبی ارتباط بر قرار کنم. شاید یه جورایی غیر منطقی و غیر عملی هستن به نظرم.
ما یه دوستی داشتیم که اتفاقا دوست خوبی هم بود. یه مدت دیدم جواب نمیده بعد دیگه به سادگی گذاشتمش کنار. Smile
تا اینکه اخیرا دوباره منو و دید و شماره جدیدشو بهم داد. قرار نیست خاطرات کسی بمونه و این حرفا. از دل برود همانکه از دیده برفت.
این متنه برای male-male و female-female جواب نمیدهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۹۴۲۶
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  این متنه برای male-male و female-female جواب نمیدهSmile
اون یکی حالت که دیگه هیچی. همین male-male (به قول شما) چندین سال طول می کشه تا با یکی صمیمی بشم!

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۴۲۷
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط Saman.)
به لطف یه آدمی همینجا
امروز از بهترین روزای زندگی من شد . . .
روی آدمای خوب باید از جنبه معرفتی سرمایه گذاری کرد . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , alma1988 , Milestone , SepidehP
ارسال: #۳۹۴۲۸
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من همفکرم را پیدا کرده بودم..ما داشتیم راهمون را به یک سمت پیش میبردیم که تلاشمون بکنیم بریم. ما راهمون مشخص بود.ولی خانواده اش لحظه آخر مخالفت کردن...به دلایل مسخره.به دلایلی که نمیدونم خدا نخواست.بعضی وقتها میگن دلایلی آورده میشه که وقتی میخواد چیزی قسمت نشه اون اتفاق مانعش میشه.. و اون عزیز، بین من و خانواده اش مجبور شد تسلیم خانواده اش بشود.. اینو نگفتم که الان قضاوتش کنید چون نمیخوام کسی قضاوتش کنه. هرکجا هست از ته وجودم هنوز میپرستمش. فکر کردن به حس ناب بودنش داغونم میکنه...ولی خب گذشته و ته تمام حرفها و دلنگرانی های من این غم هست که من را به بلاتکلیفی گذاشت و من و ذهن و روح و روانم اواره و معلق موند.
عزیزمممHeart
: (
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۹۴۲۹
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ
فردا روز بزرگداشت "حافظ"ه. یه غزل قشنگ از حافظ بخونیم.

دل از من برد و روی از من نهان کرد
خدا را با که این بازی توان کرد

شب تنهاییم در قصد جان بود
خیالش لطف‌های بی‌کران کرد

چرا چون لاله خونین دل نباشم
که با ما نرگس او سرگران کرد

که را گویم که با این درد جان سوز
طبیبم قصد جان ناتوان کرد

بدان سان سوخت چون شمعم که بر من
صراحی گریه و بربط فغان کرد

صبا گر چاره داری وقت وقت است
که درد اشتیاقم قصد جان کرد

میان مهربانان کی توان گفت
که یار ما چنین گفت و چنان کرد

عدو با جان حافظ آن نکردی
که تیر چشم آن ابروکمان کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , pioneer01 , Milestone
ارسال: #۳۹۴۳۰
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  به لطف یه آدمی همینجا
امروز از بهترین روزای زندگی زندگی من شد . . .
بیشتر توضیح بدهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۹۴۳۱
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  به لطف یه آدمی همینجا
امروز از بهترین روزای زندگی زندگی من شد . . .
بیشتر توضیح بدهSmile
توضیح ؛ توضیح؛ توضیحBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۹۴۳۲
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  توضیح ؛ توضیح؛ توضیحBig Grin
به به چه آواتار زیبایی دارید.
به به چه آواتار زیبایی دارم. Big Grin

ارسال: #۳۹۴۳۳
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به به چه آواتار زیبایی دارم. Big Grin
DodgyConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss
ارسال: #۳۹۴۳۴
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ
سلام دوستان شبتون خوش از دانشجویان فارغ التحصیلان هوش کسی هست اینجا

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۳۹۴۳۵
۱۹ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
و خداوند کوکوی سیب زمینی را به کوکوی سبزی به مراتبی برتری داد. باشد که پند گیرید. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , so@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۶۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close