زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۰۹۱
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۰۹۲
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک سوال داشتم! آیا سایتی جهت خرید فیلم های قانونی در ایران وجود داره؟ مثل سایت "شهرزاد" که نسخه اصلی رو قانونی تهیه می کنیم. آیا برای خرید فیلم های سینمایی دیگر نیز همچین چیزی وجود داره؟

من مدت هاست دنبال همچین سایتی میگردم ولی پیدا نمیکنم !!!
واقعاً جای تاسف داره !!!

البته سایت های vod مثل فیلمیو و فیلم نت و .. هستن ! ولی آرشیوشون به شدت ناقصه !

ارسال: #۳۹۰۹۳
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ
چند روزی میشه تو یه کانال آشپزی عضو شدم
امروز برای اولین بار کیک درست کردم ظاهرش خیلی قشنگ و طعمش خوشمزه بود Tongueخیلی ذوق کردم
دیروزم لواشک سیب درست کردم Tongue
فک کنم در زمینه آشپزی استعداد خوبی داشته باشم تازه کشف کردمBig Grin

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۹۰۹۴
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ
شما ها وقت فیلم نگاه کردن دارید؟؟؟
ارسال: #۳۹۰۹۵
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط pioneer01.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  نه متاسفانه - جدیدا سردرد هایی سراغم اومده ولی این به فکرم نمیرسید که شاید از چشمام باشه. اگه از لپ تاپ زیاد استفاده می کنید برای مراقب از چشماتون چیکار کردید؟
مرسی واسه پیشنهادتون .
بله اگر به چشم فشار بیاد باعث سردرد میشه. اگر اینطوره به نظرم به چشم پزشک مراجعه کنید ممکنه بهتون عینک بده که موقع کار با کامپیوتر استفاده کنید. کتاب هم من ترجیح میدم کاغذی باشه تا pdf
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۹۰۹۶
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما ها وقت فیلم نگاه کردن دارید؟؟؟
جالبه خیلی از همکارای منم وقت دارن و آپدیت هستن در این زمینه ولی من اصلا‌... فوقش خیلی هنر کنم به فیلمایی ک جایزه گرفتن میرسم. تازه کتاب های غیر تخصصی که جای خود داره Sad
ارسال: #۳۹۰۹۷
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۱ ق.ظ
طرف دو روزه با این شماره اش اومده تلگرام (۲ اکتبر اومده) هفت تا عکس عوض کرده برای پروفایلش. Huh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۰۹۸
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۱ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
چنان بارونی میاد که همش دعا میکنم سیل نیاد و مثل انیمیشن پونیو، صبح که چشامو باز میکنم خودمو سوار بر لحاف تشک و شناور روی موج های خروشان سیل نبینم! Big Grin

(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هوا تازه داره خوب میشه
۲۰ درجه شده [تصویر:  smile.gif]
هوای ۲۰ درجه اوایل شهریور ماست و اونطرفا تازه داره هوا خوب میشه.. این طرفا ولی تازه داره هوا ناجوانمردانه سرد میشه Big Grin
الان دما ۹ درجه س Big Grin

(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  آره ساعت هایی که میگذره به کنار ، حجم خووووره !!
من یه بسته ۱۰ گیگ واسه ۳ماهم گرفتم ،الان ۱ ماه گذشته ۵ گیگ رفت! همشم تو اینستا [تصویر:  biggrin.gif]
اینترنت من نامحدوده و همین مشکل ساز شده...
چون حجمی باشه مجبوره آدم حواسش جمع باشه الکی تو اینستا نچرخه و حجمش تموم نشه. تو وقت هم اینجوری صرفه جویی میشه
واقعا مزخرفه! اصلا نمیدونم چه جذابیتی داره که آدم نمیتونه دل بکنه ازش!
از دیروز که حذفش کردم حس میکنم هر روزم ۴۸ ساعت شده! : )))

(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اینستا واقعا بدترین شبکه‌ اجتماعی هست و حیف وقت و حجم نت که براش صرف بشه. صفحات پابلیک که همش شده پز دادن و عکسای با سوژه و کپشنای تکراری و فالوور جمع کردن برای تبلیغات و پول گرفتن.
دقیقا!
من که از این صفحات پابلیک ِ «آی ملت من خیلی خوشم و شما هم مثل من خوش باشید!» متنفر بودم همیشه Big Grin وهیچ وقت اینجور پیج ها رو دنبال نکردم. کاملا معلومه خوشی طرف الکیه! بعدها هم که فهمیدم تبلیغاتین خوشحال شدم گول خوشی الکیشون رو نخوردم.
یه کلیپی دیده بودم تو کانالی در مورد اینستا جالب بود. نشون میداد که هر کسی تو زندگیش نداشته هاش رو تو اینستا نشون میده. حیف پیداش نکردم الان لینکش رو بفرستم ولی قشنگ نشون میداد همه چطور تو اینستا دروغ میگن! کلیپ ایرانی هم نبود و این بیماری الکی خوشی مختص ما ایرانی ها نیست. واقعا تو اینستا همه چی الکیه و الکی الکی هم ، همه چیزای الکی به همه آدمایی که اونجان مربوط میشه.. و حیف وقت واقعا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۹۰۹۹
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ ق.ظ، توسط mostafaheydar.)
معرفی کانال های توییتر دانشجویی:

توییتر دانشگاه تهرانی ها
@uttweet

توییتر بهشتی
@sbutweet

توییتر امیرکبیریها
@auttweet

توییتر صنعتی ها
@iut_tweet

توییتر دانشجویان تبریز
@tweettu

توییتر دانشگاه گیلانیها
@gutweet

خوارزمی توییت
@KhuTwitter

توییتر علموصی ها
@elmositwitter

توییتر دانشجویان بی هنر
@official_bahonar_twitter

توییتر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
@kumstweet

توییتر دانشگاه مازندران
@UmzTweet

توییتر علوم دارویی
@Twitter_iaups

توییتر دانشگاه فرهنگیان
@twitter_farhangian

توییتر دانشگاه بجنورد
@ub_tweet

توییتر دانشگاه آزاد واحد تهران پزشکی
@Officialiautmutwitter

توییتر دانشجو شیرازی ها
@shutweet

توییتر دانشجویان سهند
@sut_tweet

نوشیروانی توییت
@nitweet

توییتر دانشجویی اراک
@twitter_arak_uni

توییتر خلیج فارس بوشهر
@pgutweet

رازی توییت
@razitwt
ارسال: #۳۹۱۰۰
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ب.ظ
این دوست ما هم دیگه خستمون کرد اخه چقد دلسوزی؟ واقعن یه مرزی نباید داشته باشه؟ دیگه یه جاهایی عملا داره به خودش ظلم میکنه

think positive
ارسال: #۳۹۱۰۱
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  الان که نگاه میکنم ۲۶۰گیگ آموزش زبان دارم ولی هیچ وقت بهشون سر نزدم
تازه الان میخوام رمان به زبان انگلیسی دانلود کنم و بخونم
با pdf راحتین؟ من که چشمم اذیت میشه
اگر تهرانید میتونید به انتشارت جنگل بروید و کتاب تهیه کنید قیمتشونم مناسبه.
البته به شهرهای دیگه هم میفرستند
یک رمان هم معرفی کنم
The fault in our stars - John Green
خواندن پست های مانشت اذیتتون نمی کنه کتاب الکترونیکی خوندن اذیتتون می کنهDodgy
یک نفر هم داره کار درست رو می کنه شما نذارین...Smile
البته به عادت ها بر می گرده
ارسال: #۳۹۱۰۲
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  خواندن پست های مانشت اذیتتون نمی کنه کتاب الکترونیکی خوندن اذیتتون می کنهDodgy
یک نفر هم داره کار درست رو می کنه شما نذارین...Smile
البته به عادت ها بر می گرده
Dodgy
رمان ۴۰۰-۵۰۰ صفحه اس فکر میکنم (مطمعن نیستم ) از پست های مانشت یه مقدار( بسیار ناچیز ) بیشتر باشه
پست بنده هم صرفا یک پیشنهاد بود
----------------
فک کنم کم کم دلیل کاربر خاموش بودن را دارم درک میکنم باشد که ما نیز به گروه آنان بپیوندیم و دیگر پستی نزنیم.

پروژه ای دیگر از گوگل، چشمه ای دیگر از یادگیری ماشین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

---------------
حالا بیایید بگید جلوی نقاشی کشیدن طبیعی ما رو هم داری میگیری Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۹۱۰۳
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۳ ب.ظ
این تاپیک رو نگاه کنید:

چند درصد پستاش برای پسراست؟! Huh

ارسال: #۳۹۱۰۴
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۵۵ ب.ظ
این چایی خیلی بی معرفته. این همه مراقبش بودم که جوش نیاد. یه دقیقه رفتم تلفن حرف زدم جوشید. Angry
چایی! خیلی بی معرفتی! خیلیییییییییییییی Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۹۱۰۵
۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این چایی خیلی بی معرفته. این همه مراقبش بودم که جوش نیاد. یه دقیقه رفتم تلفن حرف زدم جوشید. [تصویر:  angry.gif]
چایی! خیلی بی معرفتی! خیلیییییییییییییی [تصویر:  sad.gif]
شیر رو چی میگین! چایی اقلا تمیزکاری ندارهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close