زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۰۶۱
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  آدمها تنها موجوداتی تو این جهان هستن که درخت ها رو قطع میکنن ، بعد ازش کاغذ درست میکنن و روی همون کاغذها مینویسن
آدمها تنها موجوداتی هستن که کاغذ درست کردن.

(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آیا می دانستید چی کار می شه کرد وقتی متن رو از ورد در tex maker پیست می کنیم فاصله مجازی از بین نره؟
تایپ کنید Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۰۶۲
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  تا ببینیم خدا چی میخوادUndecided . . .

[تصویر:  444089_2f5842053ba0e8dccf6f5d6954674308000.jpg]

(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هر وقت این پست ۵۰ تا تشکر خورد، سری ارسال های "آیا میدانستید" رو ادامه میدم. Smile)))))))))
سپاس ها کمه ها Tongue
ریا نباشه؛ من زدم "سپاس" رو Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ele
ارسال: #۳۹۰۶۳
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ریا نباشه؛ من زدم "سپاس" رو Big Grin
آفرینHeart
میخوای بقیه "آیا میدانستید" ها رو به صورت خصوصی بهت بگم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۰۶۴
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۷ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  داستان خاصی نداره. شما نیت میکنید بعد شروع به نصب میکنید خالصانه باشه ها وگرنه پروسه نصب طولانی میشه با یه عالمه ارور.
سلام
پس برای همینه که نصب اندروید استادیو توی سیستم من کلی خطا داره ...
ارسال: #۳۹۰۶۵
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۰ ب.ظ
آیا می دانستید وقتی یک پیام خوانده نشده دارید در بالای صفحه سمت راست یک پرچم قرمز رنگ برافراشته می شود ؟! Big Grin
خودم الان کشفش کردم : )))

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۳۹۰۶۶
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ)ketabcs نوشته شده توسط:  سلام
پس برای همینه که نصب اندروید استادیو توی سیستم من کلی خطا داره ...
Dodgy
ارسال: #۳۹۰۶۷
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  Dodgy
Smile
خالصانه نبود Sad
ارسال: #۳۹۰۶۸
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
یه اکانت فیک اینستا داشتم واسه فالوکردن یه سری پیج درسی و کامپیوتری و انگیزشی و .. یا هم خوندن کامنت های طنزی که تو پیج بازیگرای جنجالی گذاشته میشه که روحم شاد شه Big Grin
چند روزی دقیق وقت گرفتم و فهمیدم هر روز حداقل ۴ ساعتی اینستام!!! اصلا فکرشو نمیکردم چون به نظر خودم همش چند دقیقه برا استراحت میرفتم!
امروز برنامشو کلا حذف کردم از گوشیم! معنی خمار رو الان میفهمم Big Grin همش دارم به اینستا و اتفاقاتش فکر میکنم و وسوسه میشم برم دوباره نصبش کنم. خیلی عجیبه برام تا این حد بهش وابسته بودم و خودم نمیدونستم!

پ.ن: چه سرد شده هوا... دارم یخ میزنم :/
ارسال: #۳۹۰۶۹
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
هوا تازه داره خوب میشه
۲۰ درجه شده Smile

برای من یکی برتری محسوس فیفا به PES شبیه بودنش به فوتباله (دلم میخواد شبی یه فوتبال زنده باشه نه یه بازی کامپیوتری سرگرم کننده). از قسمت بالای تصویر که گل ها رو نشون میده (که تو برای هر لیگی مثل خودش در آوردن) تا ویدیوی ۳۶۰ درجه از صحنه گل (که تو بازی های واقعی اینتل زحمتشو میکشه) تا لایسنس تیم ها (که مجبور نیستم north london رو به نیت آرسنال بردارم یا پچ بزنم).
تو فیفا ۱۸ گل زدن با شوت راحت شده و گل های قشنگی هم از آب در میاد. اما دفاع خیلی سخت شده. میگن با سانتر هم راحت میشه گل زد اما هنوز امتحان نکردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۰۷۰
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۵۵ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای من یکی برتری محسوس فیفا به PES شبیه بودنش به فوتباله (دلم میخواد شبی یه فوتبال زنده باشه نه یه بازی کامپیوتری سرگرم کننده). از قسمت بالای تصویر که گل ها رو نشون میده (که تو برای هر لیگی مثل خودش در آوردن) تا ویدیوی ۳۶۰ درجه از صحنه گل (که تو بازی های واقعی اینتل زحمتشو میکشه) تا لایسنس تیم ها (که مجبور نیستم north london رو به نیت آرسنال بردارم یا پچ بزنم).
تو فیفا ۱۸ گل زدن با شوت راحت شده و گل های قشنگی هم از آب در میاد. اما دفاع خیلی سخت شده. میگن با سانتر هم راحت میشه گل زد اما هنوز امتحان نکردم.

ولی هیچی بازی واقعی نمیشه Cool Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۰۷۱
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۲ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  یه اکانت فیک اینستا داشتم واسه فالوکردن یه سری پیج درسی و کامپیوتری و انگیزشی و .. یا هم خوندن کامنت های طنزی که تو پیج بازیگرای جنجالی گذاشته میشه که روحم شاد شه Big Grin
چند روزی دقیق وقت گرفتم و فهمیدم هر روز حداقل ۴ ساعتی اینستام!!! اصلا فکرشو نمیکردم چون به نظر خودم همش چند دقیقه برا استراحت میرفتم!
امروز برنامشو کلا حذف کردم از گوشیم! معنی خمار رو الان میفهمم Big Grin همش دارم به اینستا و اتفاقاتش فکر میکنم و وسوسه میشم برم دوباره نصبش کنم. خیلی عجیبه برام تا این حد بهش وابسته بودم و خودم نمیدونستم!

پ.ن: چه سرد شده هوا... دارم یخ میزنم :/

آره ساعت هایی که میگذره به کنار ، حجم خووووره !!
من یه بسته ۱۰ گیگ واسه ۳ماهم گرفتم ،الان ۱ ماه گذشته ۵ گیگ رفت! همشم تو اینستا Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۰۷۲
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۳ ق.ظ
اینستا واقعا بدترین شبکه‌ اجتماعی هست و حیف وقت و حجم نت که براش صرف بشه. صفحات پابلیک که همش شده پز دادن و عکسای با سوژه و کپشنای تکراری و فالوور جمع کردن برای تبلیغات و پول گرفتن.

سپاس‌گزاری شده توسط: ele , RangiRangi
ارسال: #۳۹۰۷۳
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  شما لایسنس خریدی؟ کلن داستانش چجوریه واسه نصب کردن
نه لایسنس نخریدم. کرکش موجوده. نصبش هم هیچ نکته ای نداره.

(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک سوال داشتم! آیا سایتی جهت خرید فیلم های قانونی در ایران وجود داره؟ مثل سایت "شهرزاد" که نسخه اصلی رو قانونی تهیه می کنیم. آیا برای خرید فیلم های سینمایی دیگر نیز همچین چیزی وجود داره؟
سایت های استریمینگ مثل فیلیمو قانونی نیستن؟

والا نمی دونم. فیلیمو یک سرویس از آپارات هست ولی باید اشتراک گرفت و فیلم ها فکر کنم آنلاین دید. برام تعجب هست واقعا یک سایت قانونی جهت دانلود پیدا نمیشه.
فکر کنم برم از سوپرمارکت فیلم بخرم به نوعی بهتره .. Sad

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۹۰۷۴
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دوران راهنمایی مسابقه مشاعره شرکت می کردیم. یه بار رفته بودیم با تیم یه کلاس دیگه مسابقه بدیم. اونا یه بیت گفتن که تیم ما مونده بود چی جواب بده. در همین حین یکی از هم تیمی ها بیتی رو گفت که تا اون موقع نشنیده بودم. بعد بازی ازش پرسیدم این بیت رو از کجا آوردی که کاشف به عمل اومد در حین مسابقه به صورت برخط سروده Big Grin

حالا فرض کنید حافظ میخواست مسابقه مشاعره شرکت کنه. هر جا کم میاورد یه شعر از خودش درست می کرد. خیلی نامردی بود. Smile)))

تک بچه خیلی ظلمه. اصلا خود بچه به کنار، خاله و عمو و عمه و دایی بچه توقع دارن از شما. نمیشه که فقط دایی یه نفر بود. Tongue

ارسال: #۳۹۰۷۵
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
اومده میگه این پاش بو میده. آخه پسر و انقدر سوسول. اصلا بوی پا برا مرده. Cool

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close