زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۹۵۶
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  حسی که دارم اینه که هر چی میخونم حس میکنم هیچی بلد نیستم . . .
یعنی بهش که فکر میکنم استرسش بی خوابم میکنه . . .

یعنی واقعا حس ندونستن خیلی بده خیلی بد . . .حس اینکه آدم بفهمه که هیچی نمیفهمه . . .(اینم بگم از متواضع بودن متنفرم) ،
ولی واقعا اگر من چیزی بلد بودم باید تا به حال به ثمر مینشست دیگه . . .

البته توی بازار، توی نویسندگی کارم واقعا خوبه(حداقل به تایید بازاری ها و چند تا روزنامه نگار مطرح)،یعنی خداشاهده برای دست گرمی هم بنویسم میتونم داستان کوتاه در بیارم، اما واقعا دلم با این کارا نیست . . .

دست ها می سایم تا دری بگشایم . . . "یوحنا"

سلام. حس ندونستن در مورد چی؟ در مورد رشتتون؟ در مورد چی نمیدونید؟ اینو برای خودتون واضح مشخص کنید. مثلا من از فوتبال یا رشته مکانیک یا متخصص بودن در چشم هیچی نمیدونم! ولی هیچوقت به ذهنم نمیرسه که هیچی نمیدونم. چون چیزهای دیگه میدونم.اگر منظورتون تو رشته تحصیلیتون هست که خب قرار هم نیست همه چیز بدونید.
اینکه توی نویسندگی دست به قلم خوبی دارید عالیه. همین میتونه اعتمادبنفس بده به آدم. میتونید تو این زمینه هم کسب درامد کنید هم حس خوب بدست بیارید Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , SepidehP
ارسال: #۳۸۹۵۷
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط Saman.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  دست ها می سایم تا دری بگشایم . . . "یوحنا"

سلام. حس ندونستن در مورد چی؟ در مورد رشتتون؟ در مورد چی نمیدونید؟ اینو برای خودتون واضح مشخص کنید. مثلا من از فوتبال یا رشته مکانیک یا متخصص بودن در چشم هیچی نمیدونم! ولی هیچوقت به ذهنم نمیرسه که هیچی نمیدونم. چون چیزهای دیگه میدونم.اگر منظورتون تو رشته تحصیلیتون هست که خب قرار هم نیست همه چیز بدونید.
اینکه توی نویسندگی دست به قلم خوبی دارید عالیه. همین میتونه اعتمادبنفس بده به آدم. میتونید تو این زمینه هم کسب درامد کنید هم حس خوب بدست بیارید Smile
از چیزایی که بلدم درامد دارم . . .(البته به خاطر پایین نیومدن ارزش کارم و نه درامدش که اصلا مهم نیست برام.)
چیزایی هم که به عمرم بلد نبودم ۲ ماه یاد گرفتم و کسب درامد داره میشه از اونا هم.(تعمیرات ماشین های اداری از هر نوعش تقریبا + رفع خطا،ارور ها، ساختن بمب های ساعتی شناخت ترانزیستور ها و دیود ها و کار هر کدم،چگونگی لحیم کاری، لیزر دستگاه ها باز و بسته کردن و رفع خطاهای سخت افزاری،تعمیرات تخصصی برد).البته شبیه یه تکنسین و نه مهندس برق.
====
اما برای قبل از مردن خیلی کمه . . .باید یه کاری کرد که خیلی انقلابی باشه اما ابزار های انقلاب خیلی پرت و پلا هستن . . .Confused
====
مشکل اصلی من اینه که الان ۴ سالمه توی سن عقلی و توی حوزه ای که هستم و کار کردم.البته ۳ سال واقعی تره . . .، تا حالا شنیدید یه ۳ ساله ی جوان هم داشته باشیم!
-------
اینکه آدم بخواد صاحب دامنه وسیعی از اطلاعات بشه که ایده ازش خارج بشه با همین چیزایی که در اختیار داریم رو من نمیفهمم چطوریه . . .و ایده به شکلی باشه که ضمن تجاری شدن قدرت توسعه و گسترش برای نسل های بعد رو داشته باشه،پژوهشی تجاری، یا یه همچین چیزی . . .
حس بدی که میاد اینه که ما توی ایران اینقدر درگیر جزئیات جسمی و انسانی و پول میشیم و آخر سر ازدواج و تولید مثل که هیچ وقت فرصت پیدا نمیشه صاحب ذهن بزرگی بشیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , فاطمه سلیمانی , Milestone , M3t30r , hun73r.9h0s7
ارسال: #۳۸۹۵۸
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۸ ق.ظ
خستمه!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , فاطمه سلیمانی , SepidehP , Milestone
ارسال: #۳۸۹۵۹
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  چیزایی هم که به عمرم بلد نبودم ۲ ماه یاد گرفتم و کسب درامد داره میشه از اونا هم.(تعمیرات ماشین های اداری از هر نوعش تقریبا + رفع خطا،ارور ها، ساختن بمب های ساعتی شناخت ترانزیستور ها و دیود ها و کار هر کدم،چگونگی لحیم کاری، لیزر دستگاه ها باز و بسته کردن و رفع خطاهای سخت افزاری،تعمیرات تخصصی برد).البته شبیه یه تکنسین و نه مهندس برق.
Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , Milestone
ارسال: #۳۸۹۶۰
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  چیزایی هم که به عمرم بلد نبودم ۲ ماه یاد گرفتم و کسب درامد داره میشه از اونا هم.(تعمیرات ماشین های اداری از هر نوعش تقریبا + رفع خطا،ارور ها، ساختن بمب های ساعتی شناخت ترانزیستور ها و دیود ها و کار هر کدم،چگونگی لحیم کاری، لیزر دستگاه ها باز و بسته کردن و رفع خطاهای سخت افزاری،تعمیرات تخصصی برد).البته شبیه یه تکنسین و نه مهندس برق.
Huh

کاربرد دفاعی و نظامی داره؛ به وزارت دفاع هم معرفی شدیمCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , sss
ارسال: #۳۸۹۶۱
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵ ق.ظ، توسط SepidehP.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دوستان یه بازی بهم معرفی کنید مواقعی که فشار روحی و استرس بخاطر کار و اجرا نشدن پروژه بهم وارد میشه بازی کنم. بازی باشه که جنگی و اعصاب خردی نباشه و نرم و لطیف باشه. روی لپ تاپ هم نصب کنم. مثل سوپرماریو لطیف باشه فقط بتونم راه برم توش و از چند پله پرش کنم و با چندتا تیر از خودم دفاع کنم توش. بیشتر از این نباشه که تازه ذهنمو خسته تر کنه Big Grin
ممنون
حتی تو خستگی هم میخوای لپ تاپ و گوشیت دستت باشه؟؟! شاید بد نباشه به بازیای خوبی که می تونی دقیقا با انگشتات، قطعه هاشو لمس کنی هم فکر کنیRolleyes
(اینجوری تشریحش می کنم که جذب بشیBig Grin)
کوچیک که بودیم فکر کنم هرکدوممون چند دست از این لگو ها داشتیم، تیکه های رنگ رنگی مستطیل و مربع که باهاشون خونه و ماشین و حیوونا و اینا رو می ساختیمTongueTongueTongue
به نظرم هنوزم چیزای خوبی ن Big Grin

سلیقه تو نمی دونم ولی من تو این شرایط استرس و فشار سریع میرم سراغ تانگو. سعی می کنم با اون ۷ تا تیکه اون شکل و بسازم، خیلی خوب تمرکز و توجهمو به خودش
جلب می کنه.

خلاصه غرض این بود که بگم از این بازیا کن نه از اون بازیا!!!ConfusedSmileHeart

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , The BesT , pioneer01 , Milestone , diligent
ارسال: #۳۸۹۶۲
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دوستان یه بازی بهم معرفی کنید مواقعی که فشار روحی و استرس بخاطر کار و اجرا نشدن پروژه بهم وارد میشه بازی کنم. بازی باشه که جنگی و اعصاب خردی نباشه و نرم و لطیف باشه. روی لپ تاپ هم نصب کنم. مثل سوپرماریو لطیف باشه فقط بتونم راه برم توش و از چند پله پرش کنم و با چندتا تیر از خودم دفاع کنم توش. بیشتر از این نباشه که تازه ذهنمو خسته تر کنه Big Grin
ممنون
مکعب روبیکم خیلی خوبه. اگه عصبانی نشین وقتی خراب میشهSmile
یه مکعبم هست مکعب آینه ای( mirror cube) اینم مثل روبیکه الگوریتمش فقط به جای رنگ باید به حجم خونه ها دقت بشه.
در راستای معرفی بازی غیر کامپیوتریTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , SepidehP , Milestone
ارسال: #۳۸۹۶۳
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
- ماشینتون چیه؟
- برای کارخونه [بوق]ه اما نمیدونم مدلش چیه.
- تو نمیدونی ماشینتون چیه؟!
- نه نمیدونم.

خب واقعا برام مهم نبوده که چیه و کنجکاو هم نبودم در موردش وگرنه میرفتم پشتش میدیدم. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۸۹۶۴
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۳ ب.ظ
امروز تولد دکتر تنهاییه مگه نه؟ Smile
ارسال: #۳۸۹۶۵
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دوستان یه بازی بهم معرفی کنید مواقعی که فشار روحی و استرس بخاطر کار و اجرا نشدن پروژه بهم وارد میشه بازی کنم.

در همون راستای معرفی بازی‌های غیر کامپیوتری! Dodgy
این فیجت اسپینرها هم چیز خوبی هستن! Sleepy من دیروز یکی خریدم، چیز باحالیه، تو تعریفش نوشته که واسه افراد استرسی و بی‌قرار چیز خوبیه، چون چرخیدنش بخش زیادی از مغز رو مشغول می‌کنه و باعث می‌شه اون اون استرس‌ها کلا پرت بشن بیرون و آدم متمرکز بشه رو کارش! من از دیروز تاحالا نه استرس داشتم و نه بی‌قرار بودم ولی همینجوری دارم می‌چرخونمش الکی! Big Grin توضیحات کامل فواید و مزایاش رو در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بخونید.

[تصویر:  443904_Fidget-spinners.jpg]

(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  واقعا دلم با این کارا نیست . . .
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  باید یه کاری کرد که خیلی انقلابی باشه

تو دلت فقط با "جادی" هستش، من می‌دونم! Big Grin
ببین ولی این جادی آدم خطرناکیه‌ها! DodgyBig Grin زیاد دور و برش نچرخ! وگرنه تو که اهل ساخت بمب و حرکت‌های انقلابی نبودی! Big Grin

(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  ۳ ۴ جلسه گذشته از کلاسا ولی فشار ذهنی زیادی حس میکنم این ترم اولی [تصویر:  undecided.gif]

اگه فشار نمی‌اومد بد بود! Dodgy این نشونه مثبتیه! Big Grin درس بخونید، درس! Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , pioneer01 , diligent , SepidehP
ارسال: #۳۸۹۶۶
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  خستمه!
کجاییه؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۸۹۶۷
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط Saman.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دوستان یه بازی بهم معرفی کنید مواقعی که فشار روحی و استرس بخاطر کار و اجرا نشدن پروژه بهم وارد میشه بازی کنم.
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  واقعا دلم با این کارا نیست . . .
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  باید یه کاری کرد که خیلی انقلابی باشه
تو دلت فقط با "جادی" هستش، من می‌دونم! Big Grin
ببین ولی این جادی آدم خطرناکیه‌ها! DodgyBig Grin زیاد دور و برش نچرخ! وگرنه تو که اهل ساخت بمب و حرکت‌های انقلابی نبودی! Big Grin
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  ۳ ۴ جلسه گذشته از کلاسا ولی فشار ذهنی زیادی حس میکنم این ترم اولی [تصویر:  undecided.gif]
اگه فشار نمی‌اومد بد بود! Dodgy این نشونه مثبتیه! Big Grin درس بخونید، درس! Big GrinTongue
هِلو عشقمBig Grin
جــــادی واقعا کارش درسته . . .Undecided
اتفاقا خوبه آدم همه چیز بلد باشه.
ما یه گروه چهار نفری هستیم معرفی شدیم برای تولید یه ماشینِ ساختِ داخل.اونجا میشه ایده های مخرب هم معرفی کرد که استفاده های خوب دارن.
====
ولی خدا میدونه که اصلا اصلا اصلا دلم با این کارا نیست
دوس دارم ولگرد بشم . . .برم همه جا رو ببینم.حیف نیست آخه،نه یه کار انقلابی بکنی و نه ولگرد بشی،بعدشم آخرش بمیری . . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , SepidehP
ارسال: #۳۸۹۶۸
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  ما یه گروه چهار نفری هستیم معرفی شدیم برای تولید یه ماشینِ ساختِ داخل.اونجا میشه ایده های مخرب هم معرفی کرد که استفاده های خوب دارن.

آخه چطور شد که تو از Go-Back-N و TCP Tahoe رسیدی به تولید خودروهای ضدگلوله و بمب‌افکن؟ Big Grin این تحول شگفت‌انگیزه! Smile

(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  ولی خدا میدونه که اصلا اصلا اصلا دلم با این کارا نیست
دوس دارم ولگرد بشم . . .برم همه جا رو ببینم.حیف نیست آخه،نه یه کار انقلابی بکنی و نه ولگرد بشی،بعدشم آخرش بمیری . . . .

ولی شدیدا باهات تو کارهای ضربتی و انقلابی موافقم، بابا آدم مگه چقدر عمر می‌کنه که بخواد یه زندگی خطی، بدون ریسک و همرنگ با دیگران رو داشته باشه، باید عاشق شد، سفر کرد، دیووونگی کرد... Smile)))

چند روز پیش یه تولدی بود، بعد همه فامیل بودیم، بعد جواب MRI کسی اومده بود، گفتن تو بیا ترجمه کن! گفتم بابا من چرا آخه! Big Grin خلاصه دیکشنری رو برداشتم و خیلی دقیق و حساسانه مشغول شدم، یه واژه‌هایی بود که اصلا هیچ‌جا معنیش نبود، واسه همین الکی یه چیزی می‌گفتم! Big Grin بعد یهویی همه شروع کردن به گفتن اینکه نه! تو خیلی استعداد پزشکی داری! Big Grin بعد یهویی بحث جدی شد، عمه‌هام که می‌گفتن تو باید هر درسی که داری می‌خونی و هر کاری که داری می‌کنی رو ول کنی بری پزشکی! Dodgy بعد دختر عمه‌م از یه طرف دیگه آتیش رو برافروخت و گفت تازه من همه منابع پزشکی رو بهت می‌دم تو فقط برو جلو! Big Grin اون شب که گذشت اما بعدش فکر کردم از این دیووونه‌بازی‌ها خیلی هم بدم نمیاد... Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , M3t30r , diligent , SepidehP
ارسال: #۳۸۹۶۹
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  ولی شدیدا باهات تو کارهای ضربتی و انقلابی موافقم، بابا آدم مگه چقدر عمر می‌کنه که بخواد یه زندگی خطی، بدون ریسک و همرنگ با دیگران رو داشته باشه، باید عاشق شد، سفر کرد، دیووونگی کرد... Smile)))
سورنا ستاری یه حرفی با این مضمون داشت که مردم کارآفرینی رو نمی پذیرن.
صحبت من اینه که مردم ریسک پذیر نیستن. اندکی از مردم هستن که ریسک رو قبول دارن. و البته حتی یکی به اندازه من تکرو هم میگه: فقط وقتی میتونی بگی جامعه برام اصلا مهم نیست که بری تو غاز زندگی کنی! بالاخره پرت به پر مردم میگیره. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , sss
ارسال: #۳۸۹۷۰
۰۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  ما یه گروه چهار نفری هستیم معرفی شدیم برای تولید یه ماشینِ ساختِ داخل.اونجا میشه ایده های مخرب هم معرفی کرد که استفاده های خوب دارن.

آخه چطور شد که تو از Go-Back-N و TCP Tahoe رسیدی به تولید خودروهای ضدگلوله و بمب‌افکن؟ Big Grin این تحول شگفت‌انگیزه! Smile

(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  ولی خدا میدونه که اصلا اصلا اصلا دلم با این کارا نیست

ولی شدیدا باهات تو کارهای ضربتی و انقلابی موافقم، بابا آدم مگه چقدر عمر می‌کنه که بخواد یه زندگی خطی، بدون ریسک و همرنگ با دیگران رو داشته باشه، باید عاشق شد، سفر کرد، دیووونگی کرد... Smile)))

چند روز پیش یه تولدی بود، بعد همه فامیل بودیم، بعد جواب MRI کسی اومده بود، گفتن تو بیا ترجمه کن! گفتم بابا من چرا آخه! Big Grin خلاصه دیکشنری رو برداشتم و خیلی دقیق و حساسانه مشغول شدم، یه واژه‌هایی بود که اصلا هیچ‌جا معنیش نبود، واسه همین الکی یه چیزی می‌گفتم! Big Grin بعد یهویی همه شروع کردن به گفتن اینکه نه! تو خیلی استعداد پزشکی داری! Big Grin بعد یهویی بحث جدی شد، عمه‌هام که می‌گفتن تو باید هر درسی که داری می‌خونی و هر کاری که داری می‌کنی رو ول کنی بری پزشکی! Dodgy بعد دختر عمه‌م از یه طرف دیگه آتیش رو برافروخت و گفت تازه من همه منابع پزشکی رو بهت می‌دم تو فقط برو جلو! Big Grin اون شب که گذشت اما بعدش فکر کردم از این دیووونه‌بازی‌ها خیلی هم بدم نمیاد... Big Grin
از دور که نگاه میکنی فکر میکنی کارش سخته، داخل که میری میبینی اصا روتینه همش.
ما یه همکار داریم این تمام موتور های برق و قسمت های برقی دستگاه های صنعتی رو درست میکنه(فوق دیپلم داره فک کنم)
یه شاگرد داشت به سنِ ما، ۲ سال شاگردی کرد . . . الان جشن ۵ میلیاردی شدن سرمایه ش رو گرفتهBig Grin
حالا اوستاش هنوز موتور برق درست میکنهBig Grin.
کمی دنبالش بری و توی بازار تجاری خفن باشی راحت میشه کارای بزرگ بکنی.متاسفانه توی ایران روی هیچ ایده ای سرمایه گذاری نمیشه باید کمی شانس بیاری + اینکه طبیعت کمی باهات همجهت بشه و توی تک روی کردن هات نترسی . . .برای خود من این اتفاق افتاد هر چند نمیخوام دنبالش رو بگیرم.دنبالش رو بگیری خیلیییییییییییییییی وضعت خوب مبشه . . .اما نظر من اینه که باید کمی آدم خوش شانس باشه علاوه بر پیگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close