زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۳۴۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  (نظر شخصی) دسته xbox راحت تر از دسته ps هست. دسته ps استیکش لیزه به علاوه جای استیک چپ xbox رو هم خیلی بیشتر دوست دارم. Smile
من دسته ps که باجهت بازی میکنم با xbox میرم از همون استیک سمت چپش استفاده میکنم Big Grin
برگشتن از استیک به دی پد که حال نمیده اصلا. مثلا آدم میخواد در جهت ۳۰ درجه شوت بزنه. چطوری با دی پد ۳۰ درجه رو مشخص کنه؟! Dodgy
بعضی از دسته ها ۴ جهته ان ولی بعضی دیگه ۸ جهت دارن . ۳۰ نمیشه ولی ۴۵ میشه Big Grin

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۸۳۴۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بعضی از دسته ها ۴ جهته ان ولی بعضی دیگه ۸ جهت دارن . ۳۰ نمیشه ولی ۴۵ میشه Big Grin
فرض کنید تو فیفا pass assist رو گذاشتید رو manual. در نتیجه هر جهتی رو بگیرید در همون جهت پاس میده. حالا چطور میخواید پاس رو دقیقا به هم تیمی بدید؟
یا فرض کنید با یه حریف قدر دارید بازی می کنید و موقعیت های انگشت شماری دارید و باید از همون ها نهایت استفاده رو ببرید. حالا اینکه بابت عدم دقت دی پد موقعیت از دست بره دیگه خیلی اعصاب خورد کنه.
Sleepy

و خداوند زیتون پرورده بر زیتون عادی به درجاتی برتری داد. TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۸۳۴۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۰۰ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  دوست دارم یه ملاقاتی با طراحان سیستم ... گلستان داشته باشم :\

زمانش را مشخص کنید تا ترتیب ملاقات داده بشه. فقط انگیزه این ملاقات را امکانش هست بفرمایید؟

جهت انتقاد از سیستمی که طراحی کردنDodgy
ارسال: #۳۸۳۴۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  چه کسی این حق بودن یا نبودن یه اعتراض دسته جمعی رو تشخیص میده؟ کسانی که سال ها با محدودیت ها زندگی کردن و حرف شنیدن یا کسی که این دغدغه هارو نداشته و کلا بیرون از گود بوده؟! و حالا اون فرد میاد و حرکت اجتماعی دسته اول رو زیر سوال میبره. این منطقیه؟

گفتم که سنگ محک جامع و مورد قبول همه وجود نداره متاسفانه
یا لااقل من نمیشناسم !!!

اگه منظورتون از "اون فرد" من هستم , من حرکت کسی رو زیر سوال نبردم ! دارم جامع صحبت میکنم.

ارسال: #۳۸۳۴۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ
ماه چه زیباست امشب : )
هم اکنون روبروی ماهSmile
ارسال: #۳۸۳۴۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
جا داره از هوا به دلیل خنک شدنش تقدیر کنم. Big Grin
آی لاو یو هوا Heart

پ.ن: دقت کنید کلمه هوا اشتباه تایپی نداره ، همینطوری که نوشتم منظورم بود. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۳۸۳۴۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۱۵ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  هشتگ کلیشه_برعکس رو بخونید، خنده دار و تاسف برانگیز

به نظرم پروژه‌ای مفید و آگاه‌کننده‌ست، هم برای بعضی از آقایون که خودشون رو تو اون وضعیت قرار بدن و ببینین آیا اون چیزی که برای طرف مقابل می‌پسندند رو برای خودشون هم می‌پسندند و هم برای بعضی از خانوم‌ها تا حقوق خودشون رو بهتر بشناسن و یاد بگیرند که مطیع بودن و سکوت در برابر چنین کلیشه‌های تاریخ گذشته‌ای، ارزش تلقی نمی‌شه. به نظرم نسل‌های بعدی حداقل در این زمینه نسل‌های آگاه‌تری هستند و به حقوق هم احترام بیشتری می‌زارن.

(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  باید در موردش بحث بشه , ریشه یابی بشه , و درمان بشه!

نیت خیر شما نسبت به جامعه و کشور تو موضوعاتی که مطرح کردید کاملا مشخص هست ولی من با بخش‌هایی از نظرات شما در زمینه حقوق اجتماعی مخالفم و دلایلم رو هم در قالب چندین پاراگراف کاملا تشریح کردم، اما نهایتا در جدال بین قلب و عقلم دومی پیروز شد و گفت پاک کن و ادامه نده؛ نه به این دلیل که می‌دونم تو یک محیط بسته، سکوت بیشتر از تفکر و سخن گفتن ارزش به حساب میاد، بلکه به این دلیل که شاید اینجا بستر مناسبی براش فراهم نیست. شاید اگه من و شما با هم هم‌دانشگاهی می‌بودیم، می‌تونستیم ساعت‌ها رو نیمکت‌های فلزی فضای سبز دانشگاه و زیر درخت چنار بشینیم و در حین خوردن یک چای معطر داغ + ساقه طلایی، با هم کلی بحث عمیق و خوب داشته باشیم! WinkSmile ولی به نظر میاد چنین چیزی اینجا ممکن نیست، حداقل برای من که طاقت خودسانسوری رو ندارم.

(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  دوست دارم یه ملاقاتی با طراحان سیستم ... گلستان داشته باشم :\

چه خشن! ConfusedDodgySmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , ezra
ارسال: #۳۸۳۴۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  .
(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  دوست دارم یه ملاقاتی با طراحان سیستم ... گلستان داشته باشم :\

چه خشن! ConfusedDodgySmile
خشنه؟؟!
عصبانیهه Smile Cool Tongue
شکلکای اینجا کشته منو UndecidedSmile شکلکای متحرکی که اقای ezra میذارن خوبه.

(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: دقت کنید کلمه هوا اشتباه تایپی نداره ، همینطوری که نوشتم منظورم بود. Tongue
منتظر بحث ازدواجین؟Smile
من پیرو همین موضوع سوال بپرسم :
دوستان درباره اختلاف سنی نظرتون رو بگید. مثلا نظرتون درباره ۶۶ ای و ۷۵ ای چیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۸۳۴۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۱۹ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر شبا هوا خوب میشه Big Grin
آره خداراشکر ،پاییز خیلی از تابستون بهتره ،اما تهران دیشب خیلی گرم بود !شایدم من تب داشتم!
ارسال: #۳۸۳۵۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  منتظر بحث ازدواجین؟[تصویر:  smile.gif]
مشکلی نیست
الان یه دختر متولد ۷۵ میشه ۲۱ سال و حتما به ثبات شخصیتی رسیده و تکلیفش با خودش مشخصه.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , WILL
ارسال: #۳۸۳۵۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط vazoupresin.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)siahsefid نوشته شده توسط:  چند تا سوال

۱/
از کجا می فهمید هدفی که برا خودتون تعیین کردید واقعا هدفیه که خودتون میخواین ، نه اینکه علاقه کاذب باشه و فشار افکار و نظرات مردم یه جامعه و ..؟
۲/
واقعا کاری هست که از انجام دادنش انقدر لذت ببرید که زمان رو فراموش کنید و فکرکردن به نتیجه اون کار قلبتون رو تپش بندازه یا اینا که میگن همه داستانه و واقعیت همینه که هست؟
۳/
یا اصلا تصمیمی که میگیرید برا گذشتن از یه هدف و بعدش به یه آرامش میرسید این آرامش واقعیه یا یه نوع دروغه که آدم به خودش میگه؟ این اسمش فرار کردن نیست؟
۴/
فرق انگیزه و جوگیری چیه؟ وقتی دنبال یه هدفی میریم، به خاطر جوگیریه؟

دارم به اینا فکر میکنم و به جوابی نمیرسم.
۱) اصولا اگر شما برای مدت چندین سال به دنبال یک هدف باشید که در کنارش تلاش برای رسیدنش رو هم اضافه کنید، این میشه هدف حقیقی شما که سرشت، انتظارات و نیرو و توان جسمی و خلقی شما اون رو طلب میکنه. این که در این موضوع وفاداری اصل هست. این که شما از مسیر اصلی منحرف نشید، خسته نشید و دلزده نشید و با تمام سختی هایی که امکان داره با اون روبرو بشید مقاومت کنید. همچنین دررابطه با مزایایی که داره متوجه باشید. این که در نهایت توقع چه چیزی رو دارید.
برای مثال چه گوارا اگر چه به عقیده عده ای خانواده خودش رو رها کرد اما در نهایت یک ملت رو آزاد کرد
۲) بله. اگر شما فطرتا در مسیر مشخص حرکت کنید و هدف واقعی خودتون رو با توجه به استقلال ذهنی که دارید پیش ببرید این حالت رو تجربه میکنید.
۳)بستگی به هدف شما داره و شناختی که از خودتون دارید
۴)جوگیری یه احساس گذرا هست که بعدا ممکنه پشیمون بشید، و یا آزردگی برای سایرین بوجود بیارید. اما هدف رو من بالاتر سعی کردم واضح کنم

موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۸۳۵۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  منتظر بحث ازدواجین؟Smile
نه منتظرم این بازیه نصب بشه. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۳۵۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط WILL.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  منتظر بحث ازدواجین؟Smile

بازی چی؟
من تا حالا با هیچ بازی بیشتر از فیفا و پس حال نکردم.
ولی این بازی‌های تک صفحه ۴ نفره با چهار دسته هم حال داده البته خانوادگی

(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  منتظر بحث ازدواجین؟[تصویر:  smile.gif]
مشکلی نیست
الان یه دختر متولد ۷۵ میشه ۲۱ سال و حتما به ثبات شخصیتی رسیده و تکلیفش با خودش مشخصه.

۲۱ سال تکلیفش با خودش مشخصه؟!!! به نظرم ۳۰ سالگی هم هنوز مشخص نیستا و ثبات رو اصن موافق نیستم Smile

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01
ارسال: #۳۸۳۵۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  بازی چی؟
من تا حالا با هیچ بازی بیشتر از فیفا و پس حال نکردم.
ولی این بازی‌های تک صفحه ۴ نفره با چهار دسته هم حال داده البته خانوادگی
battlefield 1 رو تست کنید خیلی خوبه. Big Grin
تیر زدن با تفنگ های غیر اتوماتیک حال میده. Tongue

ارسال: #۳۸۳۵۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  منتظر بحث ازدواجین؟Smile
ولی من منتظر بودم، از فرصت استفاده کردمSmileTongue
بقیه متنو هم خوندم با اجازتونSmile
------
استاد نشستن در دفترشون دانشجوها رو قبول می کنند اموزش درو بسته که بخابه :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close