زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۳۲۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ ب.ظ
هشتگ کلیشه_برعکس رو بخونید، خنده دار و تاسف برانگیز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۸۳۲۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  یه نمونه بازاری : از زندان تا ایس پک . . ."بابک بختیاری" که نگید همش مثال علمی میزنه
نمونه زندگی آدم های موفق را خیلی خوندم
یه نمونه ایرانی صلحب مارک اریکا هست
تا ۲۸ سالگی شاگرد مغازه بود

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۸۳۲۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ ق.ظ
از مسئول های بی مسولیت متنفرم
مخصوصا اونای که برای بی مسولیتیشون توجیه هم میارن
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۸۳۲۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  هشتگ کلیشه_برعکس رو بخونید، خنده دار و تاسف برانگیز
یجورایی هم خنده داره هم گریه دار!! خیلی عجیبه دیدن نحوه برخوردها ازین زاویه
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۸۳۳۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ق.ظ
(نظر شخصی) دسته xbox راحت تر از دسته ps هست. دسته ps استیکش لیزه به علاوه جای استیک چپ xbox رو هم خیلی بیشتر دوست دارم. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۳۳۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من ۵ دور دیگه این متن رو خوندم؛
اگه ذره‌ای شک داشتم می‌گفتم، اما شما نه ۱ نه ۲ و نه حتی ۹۰ که ۱۰۰ درصد منظور من رو اشتباه متوجه شدید؛ اگه حساسیت بنده روی بحث نژادپرستی از شما بیشتر نباشه، مطمئنا کمتر نیست و اگه خوب دقت کنید و دوباره بخونید که دقیقا چی گفتم هیچ‌وقت به چنین نتیجه‌ای نمی‌رسید. صحبتی که من کردم هیچ ارتباطی به نژادپرستی و تقسیم‌بندی انسان‌ها و اساسا قومیت‌ها نداره و با تمام وجودم از این کار بی‌زارم، بلکه منظور دست‌یابی به یک قیاس در قالب یک سیر تاریخی بود، اون هم یک سیر تاریخی مستند و مبتنی بر حقیقت نه احساسات که اتفاقا روی صحبتش هم صد در صد با خود ماست نه اون چیزی که شما تصور کردید، در واقع داره به این اشاره می‌کنه که اعراب طی زمان اون تفکراتشون رو کنار گذاشتند و در این زمینه پیشرفت کردند ولی ما حداقل در این زمینه از یک نقطه قابل توجه، پسرفت داشتیم، وگرنه تو سال ۲۰۱۷ نباید چنین موضوعی مورد بحث من و شما می‌شد.

برداشت من از متن شما (نژادپرستانه بودن) در عین حالی بود که کاملاً متوجه منظور شما از سیر تحول اجتماعی بودم !!!

عرب یعنی از یمن تا مصر و الجزایر بلکه هم اونور تر !!!!
زنده به گور کردن دختران , تا جایی که من اطلاع دارم محدود به برخی قبایل عربستان مثل کنده و قریش بود!!!!
سوریه ی امروز , شام دیروز و ناهار فرداست !!!!
نمیخوام تاریخ و جغرافیا درس بدم ! میخوام بگم منِ مخاطب از ظاهر جمله قضاوت میکنم, وگرنه نیت خوانی که بلد نیستم !
ظاهر جمله ی شما , واژه هایی که به کار بردید , اشتباهاتی که در [به قول خودتون] استناد تاریخی جملتون بود یعنی ربط دادن یک لکه ی ننگ تاریخی به کل نژاد عرب ! و البته قرار دادنش در کنار افتخارات تاریخی خودمون (که سنتِ نوشتاری نژادپرستان هست ) ! همه ی اینها باعث شد من برداشت نژادپرستی از حرف شما داشته باشم !
که حالا خدا رو شکر مشخص شد من اشتباه کردم. و عذرخواهی میکنم.

نقل قول: بحث بازی ایران و سوریه نیست، ببینید وقتی که یک اتفاق بارها و بارها تکرار می‌شه و ناراحتی‌هایی، بغض‌هایی و نابرابری‌هایی روی هم تلمبار میشه، بالاخره یه جایی به اوج خودش می‌رسه و این بغض می‌ترکه و این بازی نقطه اوجش بود. شما به جای اینکه بگید نباید شلوغش کنند اتفاقا باید به عقب‌تر برگردید و ببینید "چرا" شلوغش می‌کنند؟

تشنج و التهاب بازی سوریه ,با اطمینان تکرار میکنم که اکیداً ریشه ی سیاسی داشت !
شما "شلوغ کردن" رو به اشتباه ارجاع دادی به مطالبه ی ورود زنان به ورزشگاه !
اگرچه مطالبه ی ورود بانوان ذاتاً به جاست . اما اینجا بیشتر در حد لعاب درد دیگری بود !

نقل قول: پاسخ این سوال رو باید از افرادی گرفت که خودشون این مسائل پیش پا افتاده رو بولد کردند و باعث شدند که موضوعاتی مثل کنسرت، سینما، ورود به ورزشگاه‌ها و... که تو یک جامعه مدرن، حتی فکر کردن بهشون هم خنده‌داره باید تو راس اولویت‌های اجتماعی کشور باشن، وگرنه دلیلی برای وقوع این رفتارها نیست.

راستش این موضوع واسم عجیب بود, عجیب ترم شد !
فکر میکردم دستور حکومتی هست و مشکل از اونجاست , تا اینکه دقیقاً همون شب ساعت ۱۰ کانال تلگرامی رهبری یه ویدیو سخنرانی گذاشت در باب آزادی اجتماعی !!
شک ندارم در واکنش به همون بحث ورود زنان بود که اون شب بالا گرفته بود !
اونو که دیدم از خودم درباره ی ریشه ی این مشکل گیج بودم, گیج ترم شدم ! که واقعاً مانع تراشی ها از کجاست پس ؟!
هنوزم رو کانال هستش , میتونید برید نگاه کنید .

نقل قول: اتفاقا به نظر من اعتراض به ممنوعیت ورود خانوم‌ها به ورزشگاه‌ها بیشتر از اینکه مربوط به حضور فیزیکی باشه، نمادی از احقاق حق هست، شاید حتی وقتی ورودشون هم آزاد شد، یک نفر خانوم هم به ورزشگاه نره اما این این یک پیروزی برای جامعه مدنی (فارغ از جنسیت) به شمار میاد. اون ژستی هم که شما عرض می‌کنید باید ریشه‌هاش رو بررسی کنیم که چرا چنین ژستی گرفته می‌شه و چرا فردی که چنین ژستی رو می‌گیره بولد می‌شه، آیا جواب این سوال غیر از خلاء همون مدنیتی هست که عرض می‌کنید؟ در غیر اینصورت در یک جامعه مدنی که دیگه ژست مدنیت نه به کار میاد و نه به چشم؛

نه دیگه ! با کل این قسمت از حرفاتون مخالفم!

این مطالبه به حقه ! بقیه معلوم نیست به حق باشه ! سنگ محکی هم که مورد قبول همه باشه وجود نداره !

اینکه همیشه این قبیل مطالبه ها با شلوغ کاری (و بعضی جاها با قشون کشی و اردو کشی خیابانی و .... ) بخواد برآورده بشه هم اصلاً خوب نیست
منم بودم در مقابلش مقاومت میکردم
کم کم رسوب میکنه در عادت اجتماع که هر وقت خواستن احقاق حق کنن در مسائل کلان مدنی شلوغ کاری کنن !
میشه مثل امور اداری ! که تا داد و فریاد نکشی و حنجره پاره نکنی کارتو راه نمیندازن ! (عادت خوبی که نیست ؟ )
البته بخش عمده ایش هم برمیگرده به مسئولین , که چرا اجازه میدن کار به اینجاها برسه !

در مورد ژست فعالیت مدنی هم برخلاف شما معتقدم ریشه در فردیت شخص داره و به مسائل روانی خودش برمیگرده (اینا رو جامعه شناسان و روانشناسان باید توضیح بدن)

فعالیت مدنی , امیدبخش و خوب و سازنده است
اما ژست فعالیت مدنی به شدت بد , خطرناک و ویرانگر هست !

فعال مدنی دغدغه ی اجتماع داره !
کسی که ژست فعال مدنی رو میگیره دغدغه ی کمبود های روحی/معنوی خودش رو داره , دغدغه ی اجتماع نداره!!!
کسی که دغدغه ی اجتماع نداره رو میشه ازش سواری گرفت و به اسم اصلاح اجتماع به ریشه های یک اجتماع حمله کرد !!!
مثلاً به اسم جامعه ی مدرن و تابو شکنی ، بنیان خانواده (که رکن رکین اجتماع هست) رو هدف گرفت !!!
کافیه فقط بنیان خانواده رو بهش به عنوان یه تابو معرفی کنن !!
وقتی دغدغه ی اجتماع رو نداره , اصلاً فکر نمیکنه راست میگن یا دروغ !
فقط میخواد قهرمان بازی دربیاره ! هرچه بیشتر تشویقش کنن بیشتر حس یه قهرمان بهش دست میده ! بیشتر ویران میکنه !
بنیان خانواده که ویران شد, اجتماع فرو میپاشه !
درد بزرگتر اونجاست که بحث فعالیت مدنی که پیش میاد , همه ی اینها توی یه صف جمع میشن , دیگه فعال مدنی با کسی که ژست فعال مدنی میگیره از هم قابل تشخیص نیستن !!
وقتی حکومت میبینه , به اسم اصلاح اجتماع دارن به ریشه ی اجتماع حمله میکنن , به پای همه مینویسه ! اعتماد از بین میره ! محتاط تر میشه ! جو رفته رفته بسته و امنیتی میشه ! دیگه هروقت اسم فعالیت مدنی که بیاد با گارد بالا به استقبالش میان ! و این یعنی ضرر کسی که ژست فعال میگره به کسی که واقعاً فعال اجتماعی هست هم میرسه!

این بحث خیلی مهمه
به نظر من معضل بسیار مهم و خطرناکیه
و باید در موردش بحث بشه , ریشه یابی بشه , و درمان بشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جان بولتون واسه خروج امریکا از توافق برجام رو وقت کردید به طور کامل بخونید

اون اواخرش نوشته
Provide assistance to Balochis, Khuzestan Arabs, Kurds, and others — also to internal resistance among labor unions, students, and women’s groups;

به این فکر نکنید که چه واکنش هایی به طرح جان بولتون شده و یا میشه
به این فکر کنید که چی در جامعه ی ما دیدن که انقدر روی جنبش های قومی , کارگری , دانشجویی و فمنیستی حساب باز کردن !!!

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01
ارسال: #۳۸۳۳۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  (نظر شخصی) دسته xbox راحت تر از دسته ps هست. دسته ps استیکش لیزه به علاوه جای استیک چپ xbox رو هم خیلی بیشتر دوست دارم. Smile

من دسته ps که باجهت بازی میکنم با xbox میرم از همون استیک سمت چپش استفاده میکنم Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۸۳۳۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۲۴ ق.ظ
من می خوام سگا بازی کنم و بازی سروش در شهر یا بروسلی جادو می کرد

یادش بخیر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۳۳۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  نه دیگه ! با کل این قسمت از حرفاتون مخالفم!

این مطالبه به حقه ! بقیه معلوم نیست به حق باشه ! سنگ محکی هم که مورد قبول همه باشه وجود نداره !

اینکه همیشه این قبیل مطالبه ها با شلوغ کاری (و بعضی جاها با قشون کشی و اردو کشی خیابانی و .... ) بخواد برآورده بشه هم اصلاً خوب نیست
منم بودم در مقابلش مقاومت میکردم
کم کم رسوب میکنه در عادت اجتماع که هر وقت خواستن احقاق حق کنن در مسائل کلان مدنی شلوغ کاری کنن !
چه کسی این حق بودن یا نبودن یه اعتراض دسته جمعی رو تشخیص میده؟ کسانی که سال ها با محدودیت ها زندگی کردن و حرف شنیدن یا کسی که این دغدغه هارو نداشته و کلا بیرون از گود بوده؟! و حالا اون فرد میاد و حرکت اجتماعی دسته اول رو زیر سوال میبره. این منطقیه؟
ارسال: #۳۸۳۳۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ ب.ظ
سمت راست شبکه یک یه ارمیه شبیه نوتیفیکیشن پیام خصوصی مانشت فقط سبزه Smile
ارسال: #۳۸۳۳۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  (نظر شخصی) دسته xbox راحت تر از دسته ps هست. دسته ps استیکش لیزه به علاوه جای استیک چپ xbox رو هم خیلی بیشتر دوست دارم. Smile
من دسته ps که باجهت بازی میکنم با xbox میرم از همون استیک سمت چپش استفاده میکنم Big Grin
برگشتن از استیک به دی پد که حال نمیده اصلا. مثلا آدم میخواد در جهت ۳۰ درجه شوت بزنه. چطوری با دی پد ۳۰ درجه رو مشخص کنه؟! Dodgy

ارسال: #۳۸۳۳۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط sss.)
همین الان رفرش کردم، ۲ صفحه از این تاپیک حذف شد
/همین الان ۲ صفحه دیگه ام حذف شد
وضیعیت عجیبیه، هر بار صفحه قبل رو انتخاب میکنم، چون در این فاصله صفحات حذف میشن، میرم صفحه بعد
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۳۳۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
در مورد هدف و اینا ممنونم از آقای مایل استون که مثل همیشه دلسوزانه راهنمایی کردن.. و همینطور ممنونم از آقای بیگ میری برای پست جالبشون و رسپینای عزیزم و دوست عزیزی هم که تو خصوصی جواب دادن. اگر بدونید چقدر احتیاج داشتم که نظر واقعی بقیه رو بدونم چون خودم درست نمیتونم فکر کنم تو این شرایط.
مفصله حرفام و الان مهمونم جایی و نتونستم تایپ کنم و گذاشتم برا بعد. ولی گفتم اول تشکر کنم .. جالبه دغدغه هایی که شاید تو دنیای واقعی قابل درک نباشن برا اکثریت و نشه در موردشون حرف زد، اینجا راحت میشه بیان کرد و راهنمایی گرفت.
بازم ممنون از همگی. واقعا عالی بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Milestone
ارسال: #۳۸۳۳۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۴۰ ب.ظ
دوست دارم یه ملاقاتی با طراحان سیستم ... گلستان داشته باشم :\
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال: #۳۸۳۴۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۶, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  دوست دارم یه ملاقاتی با طراحان سیستم ... گلستان داشته باشم :\

زمانش را مشخص کنید تا ترتیب ملاقات داده بشه. فقط انگیزه این ملاقات را امکانش هست بفرمایید؟

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close