زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۸۰۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ ق.ظ
یعنی این کروس شوتاش تو فیفا هم خوبه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۸۰۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اما از مرگ میرزاخانی ناراحت شدم چون جوون بود. [تصویر:  sad.gif]
به نظرتون مرگ مریم میرزاخانی مشکوک نبود؟
توی کشوری با این همه پیشرفت نمی تونستن یه نخبه را از مرگ نحات بدن؟

آمریکا عادتشه بعد یه مدت مهره های اصلی را از بین میبره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۷۸۰۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اما از مرگ میرزاخانی ناراحت شدم چون جوون بود. [تصویر:  sad.gif]
به نظرتون مرگ مریم میرزاخانی مشکوک نبود؟
توی کشوری با این همه پیشرفت نمی تونستن یه نخبه را از مرگ نحات بدن؟

آمریکا عادتشه بعد یه مدت مهره های اصلی را از بین میبره
من چیز مشکوکی ندیدم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۸۰۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  برای تمرین تایپ ۱۰ انگشتی سایت خوبیه

[تصویر:  441592_Capture.JPG]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , RASPINA
ارسال: #۳۷۸۰۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط amirdeljuyi.)
در ادامه بحثاتون یاده یه خاطره از خودم افتادم ، یادمه سر کلاس فارسی بودیم یه دختره موضوع ارائه اش نقد فمنیسم بود ، بعد داشتم سر کلاس باهش بحث میکردم که به حق پوشش کشیده شد ، بهش میگفتم زن ها به عنوان یک انسان خودشون باید پوشش خودشونو انتخاب کنند بعد به من میگفت که در یک جامعه اسلامی اون ها با انتخاب خودشون چادر و مقنعه رو انتخاب می کنند گفتم حالا اگه انتخاب نکردند گفت اون وقت قانون باهشون برخورد میکنه چون جامعه نباید به فساد کشیده بشه .
به هر حال بهش گفتم این تویی که باید برای حق پوشش مبارزه کنی نه من ، فک کنم جاهامون عوض شده Smile
یه بارم سر مهندسی نرم بحثا به اینجا کشید استاده پایه ای داشتیم Smile
واسم جالب بود که بعضی دخترا حتی حق انتخاب پوشش رو هم واسه خودشون نمی دونن ، به کسی که جور دیگه ای لباس میپوشه که از جنسیت خودشنند میگند فاسد و فمنیسم معتدل رو که حق انتخاباشونچ بیشتر میذاره رو نقد میکنن و محدودیت هایی که به نام دین ( مثل ارثیه ۱/۳ و دیه ۱/۲ و پوشش) بهشون اعمال میشه رو قبول میکنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , sss , majid.majidi
ارسال: #۳۷۸۰۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ
در مورد ارثیه یه مثال معروف هست، مثلا به یه مرد هزار تومن پول دادن ولی کلی مسئولیت م بهشون دادن، خرج زندگی و خانواده و حتی گاهی پدر و مادر و... به عهده مردا گذاشته شده، اما به زن ها پونصد تومن پول میرسه ولی عوضش هیچ مسئولیتی بهشون ندادن و میتونن هر جور که دلشون بخواد خرجش کنن

تو کشور ما الان خیلییی از زنها مسئولیت مالی دارن ولی ارث شون نصفه، این دیگه ظلمه. بارز ترین مثالش میشه زنان سرپرست خانواده
دین یه زمینه در نظر گرفته و قوانین و بر اساس اون چیده، امروز اون زمینه نیست ولی قوانین روش همچنان هست، اینجوری میشه که هیچی با هیچی نمیخونه

کلا این دینی که داره اجرا میشه یه شبحی از اصل دینه و به نظر من به نفع مردا بعضی جاهاش پررنگ و کمرنگ شده

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , sss , naser.71
ارسال: #۳۷۸۰۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)amirdeljuyi نوشته شده توسط:  در ادامه بحثاتون یاده یه خاطره از خودم افتادم ، یادمه سر کلاس فارسی بودیم یه دختره موضوع ارائه اش نقد فمنیسم بود ، بعد داشتم سر کلاس باهش بحث میکردم که به حق پوشش کشیده شد ، بهش میگفتم زن ها به عنوان یک انسان خودشون باید پوشش خودشونو انتخاب کنند بعد به من میگفت که در یک جامعه اسلامی اون ها با انتخاب خودشون چادر و مقنعه رو انتخاب می کنند گفتم حالا اگه انتخاب نکردند گفت اون وقت قانون باهشون برخورد میکنه چون جامعه نباید به فساد کشیده بشه .
به هر حال بهش گفتم این تویی که باید برای حق پوشش مبارزه کنی نه من ، فک کنم جاهامون عوض شده Smile
یه بارم سر مهندسی نرم بحثا به اینجا کشید استاده پایه ای داشتیم Smile
واسم جالب بود که بعضی دخترا حتی حق انتخاب پوشش رو هم واسه خودشون نمی دونن ، به کسی که جور دیگه ای لباس میپوشخه که از جنسیت خودشنند میگند فاسد و فمنیسم معتدل رو که حق انتخاباشونچ بیشتر میذاره رو نقد میکنن و محدودیت هایی که به نام دین ( مثل ارثیه ۱/۳ و دیه ۱/۲ و پوشش) بهشون اعمال میشه رو قبول میکنن.
بله متاسفانه از ماست که بر ماست.
ارسال: #۳۷۸۰۸
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ
کسی تابع معکوس آکرمن بلده ؟
این مرتبه زمانی الان خوبه یا بد ؟ O(m α(m,n))

ارسال: #۳۷۸۰۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۶ ب.ظ
این حرفایی که دخترای اینجا میزنن خیلی خیلی خنده داره، نمیدونم دخترایی که اینجا هستن با اونایی که توی دنیای واقعی آدم میبینه فرق دارن یا نه، شمایی که میای دم از حقوق و قانون و ال و بل میگی، مطمئن باش تا حالا کسی پیدا نشده که دوستش داشته باشی، شما ها یا تاحالا کسی پیدا نشده تو زندگی که دوستش داشته باشید، یا از یه نفر ضربه خوردید که حالت دفاعی به خودتون گرفتید. توی همین فروم بود دختر خانمی که میخواست بره روستا زندگی کنه به خاطر یه پسری. خلاصه این حرفایی که میزنید توی حالت هشیاریتون هست، منتهی اگه از این حالت خارج بشید کلا از همه‌ی این حرفاتون عقب نشینی میکنید.

خدا رو شکر به اسم عشق میشه همه چیز رو ماست مالی کرد.
ارسال: #۳۷۸۱۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  برای تمرین تایپ ۱۰ انگشتی سایت خوبیه

[تصویر:  441592_Capture.JPG]
یعنی سرعت بیشتر از یک لغت در ثانیه .
رمز موفقیتتون چی هست؟
ارسال: #۳۷۸۱۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  رمز موفقیتتون چی هست؟
چت بسیار زیاد، روزی ۱۲ ساعت حداقل Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۷۸۱۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ب.ظ
شِت !
یه جاوا میخوا آپدیت کنیم !

واسه تحریم بستن اینو ؟

ارسال: #۳۷۸۱۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  شِت !
یه جاوا میخوا آپدیت کنیم !

واسه تحریم بستن اینو ؟
والا من از ترم سه کارشناسی یادمه که سایت اوراکل تحریم کرده بود مارو ....
ارسال: #۳۷۸۱۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  رمز موفقیتتون چی هست؟
چت بسیار زیاد، روزی ۱۲ ساعت حداقل Smile
یعنی براش برنامه ریزی نکردید؟
مثلا روزی N دقیقه تمرین کنید؟
ارسال: #۳۷۸۱۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  والا من از ترم سه کارشناسی یادمه که سایت اوراکل تحریم کرده بود مارو ....
ترم سه کارشناسی فرق میکنه
الان عصر پسا برجامه !

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close