زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۰۵۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  ولی توصیه من نسخه یوتیوب هست، کامله. ببینید و تا سحر به پهنای صورت اشک بریزید ... [تصویر:  confused.gif]
جریان چی بود؟Cool
منکه اشکم نریختUndecidedConfused

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , codin
ارسال: #۳۷۰۵۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط Skyrim.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  چرا این کاپیتان وداع کرد؟

بهترین وداع از فوتبالی بود که من تا حالا دیده بودم. از این بهتر نمیشد برگزار کرد. فکر میکنم باشگاه رم حق ۲۵ سال بازی توتی رو به خوبی ادا کرد.

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  پی‌نوشت: چه شب دلگیرکننده‌ای بود؛
تعداد کمی از بازیکن‌ها هستن که حتی اگه پیراهن تیم رقیب رو هم بپوشن باز هم برای همه قابل احترام هستند، عابدزاده، مالدینی، مهدوی‌کیا، زیدان و... . دیشب فوتبال یه بخش دیگه از خودش رو از دست داد، یه بخش قابل احترام برای همه رو، یه بخش از کودکیمون رو، یه بخش که لایق اشک ریختن بود؛ حالا از اون نسل شگفت‌انگیز و تکرارنشدنی دوران ما فقط یک بوفون باقی مونده، که وقتی می‌بینم هنوز می‌تونم تو جام‌جهانی سال بعد ببینمش، احساس خوشبختی می‌کنم...

اون کمد لباس عالیه ... چند وقت پیش دلپیرو یه توئیت داده بود و از طرز جدایی خودش از یوونتوس گله کرد بود . گفته بود امیدواره جدایی توتی از رم مثل جدایی خودش نباشه. در حق ستاره های زیادی کم لطفی شد، دلپیرو، رائول و ...
واقعا این حرف رو قبول دارم که یه بخش غیر قابل انکار از کودکیمون با عابدزاده، توتی، مالدینی، هانری، زیدان و ... گذشت. کل عشقم این بود پیراهنشون رو داشته باشم. هنوزم پیراهن خیلی هاشون رو دارم ... حیفم میومد بپوشم. هنوز نو هستن. بعد بوفون واقعا دیگه خاطرات ما هم تموم میشه. دورانی بود ...

خداحافظی دیشب خیلی با شکوه بود. توتی مثل یک قهرمان، یک گلادیاتور از رم خداحافظی کرد. ولی من حسرت خداحافظی هایی که برای خیلی از ستاره های دوران ما میشد گرفته بشه رو خیلی خوردم.

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  منکه اشکم نریختUndecidedConfused
عوضش من تلافی کردم Confused

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , diligent , Menrva
ارسال: #۳۷۰۵۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  "در تنهایی‌هایم، مانند دیوانه‌ها گریه کردم؛ این دیگر یک رویا نیست، واقعیت است و دیگر نمی‌توان به ادامه آن بازگشت، دیگر نمی‌توانم شما را با پاهایم سرگرم کنم، امّا قلبم همیشه با شما خواهد بود. اکنون، از پله‌ها پایین می‌روم و به رختکنی می‌روم که مانند یک کودک از من استقبال کرد و اکنون مانند یک مرد از آن خارج می‌شوم." فرانچسکو توتی / دیشب / ورزشگاه المپیک رم
آخی.. دیشب خداحافظی کرد؟ توتیِ مغرورِ دوست داشتنی! :-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , Menrva
ارسال: #۳۷۰۵۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۴۲ ق.ظ
خدا کنه هر چه زود تر نتایج بیاد و این فشار از روی دوستان برداشته شه ...
یه زمانی فکر میکردم کنکور خیلی عادلانست و دقیقا سنجش مناسبی برای توانای های علمی جووناس ولی الان دارم میبینم کسایی که توی ورودی خودشون همیشه عالی بودن و بقیه همکلاسی ها میومدن ازش رفع اشکال میکردن و تمرینی نبوده که نتونن، و توانایی حلشو نداشته باشن ..به همه یاد میدن و دیگران از اینا یاد میگیرن و طبق شانس یا هر چیز دیگه تو کنکور به نتیجه ی که میخاستن میرسیدن ولی کسایی هم هستن که لایق رتبه برتر شدن هستن ولی نمیدونم چرا اینا پشت کنکور میمونن و نمیتونن رد شن ..خیلی ناراحت میشم وقتی دوستمو میبینم که داره غصه ی کنکورشو میخوره با دوسال پشت کنکور موندن و نرسیدن به رتبه ی دلخواهشون ...ناراحتم هر چند که خودم سال بعد کنکور دارم وبا این اوصاف خیلی نسبت به کنکور سرد شدم
فقط درد ودل بود..
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , delete4all , elhamgh
ارسال: #۳۷۰۵۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۸ ق.ظ
فوتبالیست های ایرانی تا به حال هیچ کدوم رویایی و ستاره نبودن
ممکنه خوب باشن یا توی ایران ستاره باشن ولی توی دنیا نه....
پ ن: اولین باره توی فیلد غیر تخصصی ام نظر میدم
بیشتر شوخیه، گفتم از این فضای بغض و ناراحتی به خاطر توتی بیایم بیرون

ولی گذشته از این حرفا چرا فوتبال ایران اینقدر غیر تخصصی و پایینه بعد دستمزدها عجیب غیر منطقیه
پ ن : اولین باره به خاطر فوتبال دغدغه پیدا کردم این سوالم شوخی بود

خدایی مسی و رونالدو عالین

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۷۰۵۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۶ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  عوضش من تلافی کردم [تصویر:  confused.gif]
قبول باشه Big Grin

انگاری استقلال روی ۶ قراردادبستهBig Grin UndecidedConfused

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۷۰۵۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۴۱ ب.ظ
خدایا کاری کن همه کسی را داشته باشند که هر روز در کنارش چنان بخندند که گویی دنیا از مشکلات خالی شده !

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , RASPINA , crevice
ارسال: #۳۷۰۵۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط ezra.)
فقط در مدت ۱ ماه ۳۸ گیگ اینترنت مصرف شده, بدون اینکه حتی یک فیلم بلند دانلود کنم !!!!

سرسام آوره !!!
چرا واقعاً اینجوری میشه ؟
هرجور حساب می کنم نمیخونه !!!

ارسال: #۳۷۰۵۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  فقط در مدت ۱ ماه ۳۸ گیگ اینترنت مصرف شده, بدون اینکه حتی یک فیلم بلند دانلود کنم !!!!

سرسام آوره !!!
دلیلش خیلی ساده هستSmile یکی داره از اینترنتت استفاده میکنهConfused
اول ssid رو مخفی کن بعد هم اسم کاربری خودت رو هم عوض کن تا نتونن تو لیست وایرلس ها پیدات کنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , ezra
ارسال: #۳۷۰۶۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۲۳ ب.ظ
فیلتر کردن مک ادرسم خوبه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra
ارسال: #۳۷۰۶۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  فقط در مدت ۱ ماه ۳۸ گیگ اینترنت مصرف شده, بدون اینکه حتی یک فیلم بلند دانلود کنم !!!!

سرسام آوره !!!

من یکبار حجم خریدم ظهر. خوابیدم .دوساعت بعد بیدار شدم نوشته بود اتمام حجم نت!!!
زنگ زدم شرکتشون. چک کرد گفت حجم شما داشته استفاده میشده.شما هم احتمالا همینجوره.زنگ بزنید شرکتی که نت خریداری کردید چک کنند

توی تنظیمات برید و فقط آی پی لپ تاپ و گوشی هایی که قراره استفاده کنن از نت را وارد کنید بقیه آی پی ها دیگه اصلا نمیتونن به نت شما وصل بشن
از اون موقع به بعد حتی هر ۱مگ هم که مصرف میشه میدونم برای چی استفاده شده.

این برنامه ماه عسل علیخانی امسال خیلی پرمحتواتر شده و به دغدغه های جامعه خیلی نگاه میکنه. امروز را اگر دیدید خانم نسترن و محمد اومدن که با چه مخالفتهایی با خانوادههاشون و تو روی خونواده ایستادن ازدواج کردن و الان هشت ماه بود از طلاقشون گذاشته بود.
این اتفاق خدانکرده میتونه برای هرکسی از ما بیفته .فقط باید دختر و پسر عاقلانه رفتار کنند و حرف بزرگترشون را گوش بدهند.

خیلی ناراحت کننده بود واقعا. فقط اون لحظه که علیخانی به محمد گفت صندلی را نچرخون به سمتش تو الان نامحرمی .فردا برای من نامه میاد دردسر برای من درست نکن اون لحظه واقعا خنده ام گرفت ولی بقیه اش اشکم میریخت
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , ele , ezra
ارسال: #۳۷۰۶۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  فقط در مدت ۱ ماه ۳۸ گیگ اینترنت مصرف شده, بدون اینکه حتی یک فیلم بلند دانلود کنم !!!!

سرسام آوره !!!

من یکبار حجم خریدم ظهر. خوابیدم .دوساعت بعد بیدار شدم نوشته بود اتمام حجم نت!!!
زنگ زدم شرکتشون. چک کرد گفت حجم شما داشته استفاده میشده.شما هم احتمالا همینجوره.زنگ بزنید شرکتی که نت خریداری کردید چک کنند

توی تنظیمات برید و فقط آی پی لپ تاپ و گوشی هایی که قراره استفاده کنن از نت را وارد کنید بقیه آی پی ها دیگه اصلا نمیتونن به نت شما وصل بشن
از اون موقع به بعد حتی هر ۱مگ هم که مصرف میشه میدونم برای چی استفاده شده.

این برنامه ماه عسل علیخانی امسال خیلی پرمحتواتر شده و به دغدغه های جامعه خیلی نگاه میکنه. امروز را اگر دیدید خانم نسترن و محمد اومدن که با چه مخالفتهایی با خانوادههاشون و تو روی خونواده ایستادن ازدواج کردن و الان هشت ماه بود از طلاقشون گذاشته بود.
این اتفاق خدانکرده میتونه برای هرکسی از ما بیفته .فقط باید دختر و پسر عاقلانه رفتار کنند و حرف بزرگترشون را گوش بدهند.

خیلی ناراحت کننده بود واقعا. فقط اون لحظه که علیخانی به محمد گفت صندلی را نچرخون به سمتش تو الان نامحرمی .فردا برای من نامه میاد دردسر برای من درست نکن اون لحظه واقعا خنده ام گرفت ولی بقیه اش اشکم میریخت

هرچی میکشیم از این خانواده میکشیم. چه بسا اگر خانواده به جای مخالفت و ساز مخالف زدن و سیاه کردن فضا و توی ذوق طرفین زدن از اول حمایت میکردن به طلاق نمیکشید رابطشون. البته شاید هم خانواده حق داشته. در هر صورت من خانواده های زیادی میبینم که دلایلشون بنی اسرائیلی هستش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , The BesT , Saman , RASPINA , ele
ارسال: #۳۷۰۶۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۶ ق.ظ
ژانر ترسناکشم اون الیاس بود که شیطان بود ... حس بدی داشت فیلمش
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , The BesT , delete4all
ارسال: #۳۷۰۶۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یکی از n هزار مریضِ موجود در جامعه
(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  یک نفر هم هست من زیاد میبینمش اینطوری هست که خیلی شیک لباس میپوشه و میخواهد تاکسی بگیره، تاکسی که نزدیکش میشه عینک افتابیش بر میداره و صورتش رو به طرف مخالف راننده میگره. راننده که رفت عینکش دوباره میزنه و همین روال.

اینا مشکلات روانی دارن و خیلی جای نگرانی نداره چون غالبا بی ازار هستن.

این آدم های مریض درمان نمیشن یا کسی دنبال درمانشون نیست؟

درسته بی آزار هستند ولی افراد دیگه رو آزار میدن. من دقیقا از اون روز که ترسیدم، مریض شدم و هر وقت خوابم میبره تو خواب یه دستی میبینم جلو صورتم! Big Grin
ارسال: #۳۷۰۶۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ ق.ظ
آهو نگران است بزن تیر خطا را
صیاد دل از کف شده تا کی به کمینی...

+ فقط زل می زنم بهش...

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close