زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۸۵۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۳۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  دوستان کسی برنامه نویسی اندروید بلده؟ شنیده بودم سخته منبع درست و حسابی برا یادگیری نداره. البته دو سال پیش. خیلی دوست دارم برا گوشیم خودم اپ درست کنم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟ خیلی ممنون میشمBlush
من آموزش های new boston رو روی youtube دیدم خیلی خوب بودن ولی اون موقع که من دیدم محیط توسعه رایج Eclipse بود . الآن اگه میخواید آموزشی رو دنبال کنید حتما به این توجه کنید که آموزش توی محیط Android Studio باشه.
نکته دیگه اینکه اگه میخواید زیاد عذاب نکشید توی این راه حتما قبلش برنامه نویسی جاوا رو در حد معمولی و آشنایی با شی گرایی توی جاوا و Interface ها و اینجور مسائل یاد بگیرید. برای جاوا هم کتاب دیتل زبان اصلی یا اگه فکر میکنید با زبان مشکل دارید آموزش های فارسی سایت جاوا کاپ رو نگاه کنید.

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , Hopegod
ارسال: #۳۶۸۵۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ
دو هفته دیگه باید یه اپلیکیشن اندرویدی بسازم تحویل بدم واسه پروژه کلاسی ۵ نمره هم داره
امروز اندروید استودیو رو نصب کردم و یه سری فیلم دیدم آشنا شدم
راهنماییم کنید چطور میتونم یه اپ ساده بزنم
مثلا یه کتاب یا چیز ساده البته نه ماشین حساب :-)
ارسال: #۳۶۸۵۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۱۴ ب.ظ
Big Grin RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  دو هفته دیگه باید یه اپلیکیشن اندرویدی بسازم تحویل بدم واسه پروژه کلاسی ۵ نمره هم داره

من یادمه برای اولین پروژه یک دفترچه تلفن نوشتم از تلفن های داخلی، مستقیم و فکس یکی از ادارات. که همون ۴ عمل اصلی CRUD رو روی دیتابیس انجام میداد.
بعدشم هم یه کم رو layout کار کردم و قشنگش کردم (از psd آماده استفاده کردم) تحویلشون دادم. کلی هم حال کردن CoolSmile

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , Hopegod , RASPINA
ارسال: #۳۶۸۵۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  دو هفته دیگه باید یه اپلیکیشن اندرویدی بسازم تحویل بدم واسه پروژه کلاسی ۵ نمره هم داره

کار با اندروید استدیو خیلی روونه
من خودم سه روزه اپی که میخواستم و باهاش ساختم، یکم سرچ کنید همه چی هست

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , Hopegod
ارسال: #۳۶۸۶۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۶۸۶۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
ایده در چه زمینه ای؟ رشته کامپیوتر؟
جایی یا سایتی که نمیاد ایده هاش را به شما معرفی کنه مگر اینکه شرایط همکاری بذاره .
دنبال چه نوع کاری هستید؟
سلام دوست عزیزم
کامپیوتر نمیخوام باشه
کار تولیدی میخوام باشه.مرتبط با صنعت باشه
حتی اگه زودبازده هم نباشه ولی آینده دار باشه قبولهSmile

اطرافیانتون کسی را نمی شناسید خودش کسب و کاری را راه انداخته باشه و موفق شده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۶۸۶۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  سلام
با eclipse مدت کوتاهی کار کردم و از امکاناتش اطلاع دارم ، محیط Android Studio چه مزیت هایی نسبت به eclipse داره؟
۷ گیگ آموزش برنامه نویسی اندروید new boston رو دانلود کردم ولی همونطور که گفتید توی محیط eclipse است

تا اونجا که من اطلاع دارم پشتیبانی از ADT (ابزار توسعه اندروید در اکلیپس) قراره قطع بشه. در واقع این سیاستی هست که گوگل اتخاذ کرده. حالا کی اجرایی میشه یادم نیست، ولی مطمئنم یه جا خوندم.

محیط اندروید استدیو به اصطلاح سریع تر Up & Run میشه. کاربرپسندتر هست و تا حد زیادی هم شبیه محیط intellij idea هست، که بین برنامه نویس های جاوا محبوب هست.
مثلا شما بخواید از map یا Action bar استفاده کنید خیلی راحت این کار رو میتونید در محیط اندروید استدیو انجام بدید. ولی برای انجام همچین کاری در اکلیپس باید مراحل اضافه تری طی کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۶۸۶۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۶۸۶۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  مرسی از پاسختون
به نظرم این آموزش رو نگاه کنم و باهاش یه پروژه راه بندازم تا بعد ببینیم چی میشه Cool
( خون دل خوردم تا این ۷ گیگ دانلود شد)

خب حالا که اینطوره بیا برو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کن ناقابل ۱۷ گیگ Big Grin
گذشته از شوخی این دوتا آموزش رو ببین. آخرین ورژن هرچیزو یادبگیر کلا. چون ممکنه کلی متد منسوخ شده داشته باشه. یا امکانات و کتابخانه های جدیدی براش اومده باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۶۸۶۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۸ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بعضی وقتا از این که خواهر ندارم خیلی دلم میگیره
خوش به حال همه کسایی که خواهر دارن

الهی عزیزم
منم خواهر ندارم اما اگه یه دوست خوب داشته باشی گاهی وقتا میتونه کمبود خواهر رو برات پر کنه البته میدونم هیچ دوستی نمیتونه مثل یه خواهر واقعی باشه اماداشتن یه دوست خوب و صادق هم تاثیر خیلی خوبی داره
مرسی از اینکه هستی HeartHeart

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۶۸۶۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۶۸۶۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۲۵ ب.ظ
الان باید خوشحال باشم با ناراحت؟عجب اوضاعی
فک کنم برم به درسم برسم بهتره
خدا این درس و از ما نگیره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۶۸۶۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  سلام
با eclipse مدت کوتاهی کار کردم و از امکاناتش اطلاع دارم ، محیط Android Studio چه مزیت هایی نسبت به eclipse داره؟
۷ گیگ آموزش برنامه نویسی اندروید new boston رو دانلود کردم ولی همونطور که گفتید توی محیط eclipse است

تا اونجا که من اطلاع دارم پشتیبانی از ADT (ابزار توسعه اندروید در اکلیپس) قراره قطع بشه. در واقع این سیاستی هست که گوگل اتخاذ کرده. حالا کی اجرایی میشه یادم نیست، ولی مطمئنم یه جا خوندم.

محیط اندروید استدیو به اصطلاح سریع تر Up & Run میشه. کاربرپسندتر هست و تا حد زیادی هم شبیه محیط intellij idea هست، که بین برنامه نویس های جاوا محبوب هست.
مثلا شما بخواید از map یا Action bar استفاده کنید خیلی راحت این کار رو میتونید در محیط اندروید استدیو انجام بدید. ولی برای انجام همچین کاری در اکلیپس باید مراحل اضافه تری طی کنید.
کافیه ی جستجوی ساده توی github بزنید و کتابخونه های مربوط به android اونو نگاه کنید میبینید که دیگه میشه گفت Eclipse منسوخ شده و تموم Smile
ولی آموزش های new boston خیلی خوبه . کلا آموزش های توی youtube روبیشتر از آموزش های شرکتی مثل Lynda و Udemy ترجیح میدم. اگه الآن توی Eclipse یادبگیرید یه مقدار براتون مشکله انتقال به Anroid Studio. ولی میتونید در حد کار کردن با محیط توی Android Studio یادبگیرید و خیلی از قسمت های new Boston که منسوخ نشدن رو توی Android Studio پیاده سازی کنید به جای Eclipse

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , Skyrim
ارسال: #۳۶۸۶۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۱۷ ب.ظ
آقاجان میخواهم در شب میلادت خون گریه کنم که هستی ولی ندارمت،میبینی اما چشم های من توان دیدن خورشید را ندارد،فقط نمیدانم گناه من چه بود که به نداشتنت محکوم شدم؟
من نه صبر ایوب دارم نه عُمر نوح بلکه یعقوبی هستم که در فراق یوسف مثل شمعی آب شد،چشمانش از پُرآبی خشک گردید و قلبش همچون بُت های ابراهیم متلاشی شد.
یعقوب هم بعداز ۳۰ سال یوسفش را یافت،اما من چه کنم که ۱۱۷۸سال است هر صبح جمعه برای آمدنت ندبه میکنم.
گفته اند حال دلت را همچون علی به چاه بگو ولی کجا در پی تو باشم وقتی خودم از عدمِ بودنت در قعر چاه غرق شده ام.

یابن زهرا راه را گم کرده ایم
چهره ی دلخواه را گم کرده ایم
ما تو را در قعر چاه انداختیم
یوسف ما،چاه را گم کرده ایم

مولای من بیا که کاسه ی صبرم از اشک لبریز شده و ماراتُن انتظارم رو به موت است.سالهاست نذر دارم که فرش قرمزی از قطره های خونم مثل لاله های سرخ زیر پایت گلریز کنم تا مبادا زمین از شرمندگی گامهایت به لرزه درآید و حالا بی صبرانه منتظرم بیایی و بار دیگر کربلا را برپا کنی که سالهاست گودال قتلگاه منتظر نوشیدن خون دشمنان تو و خاندان تو است و این بار من میخواهم یکی از ۷۲تن یاران حسین در رکاب تو باشم تا بتوانم نذرم را ادا کند.

بیچاره زمین و آسمان هم از غیبتت به جنگ افتاده اند و همچون بدن بیماری دچار پارادوکس شده اند،زمین مشهد به رقص افتاده،معدن گلستان قلبش منفجر شده،ساختمان ها و قطارهایمان جانباز شده اند،تبریز را سیل برده و خوزستان به حزب گرد وخاک پیوسته است، اما این تلخی ها خبر از بهاری شیرین میدهند که ساعت شنی آمدنت رو به پایان است که در همین روزها دوست و دشمن از هم متمایز میشوند،و منافقانی که فقط با لب هایشان شعار((مهدی بیا)) سر میدهند از کسانی که دلهایشان از دوری تو
شرحه شرحه شده جدا میشوند.

چه روزها که یک به یک غروب شد نیامدی
چه بغض ها که در گلو رسوب شد نیامدی
خلیل آتشین سخن، تبر به دوش بت شکن
خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی
برای ما که خسته ایم و دل شکسته ایم نه
ولی برای عده ای چه خوب شد نیامدی
تمام طول هفته را در انتظار جمعه ام
دوباره صبح، ظهر،غروب شد نیامدی

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , *tarannom* , فاطمه سلیمانی , salam5 , blx
ارسال: #۳۶۸۷۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ
چقدرررررررررررررررررررر شهریه شبانه های تهران گرونه UndecidedSad دلیلش چیه آخه , این همه گرونی برای ارشد انصاف نیست بخدا

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , Soldier's life , Innocence , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close