زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۸۴۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ ق.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  شاید از دید مذهبی حرف جالبی نباشه و ی سری از دوستان از حرف من ناراحت بشن ولی بعضی وقتا فکر میکنم که هیچ جزاء و پاداشی غیر مستقیمی توی این دنیا وجود نداره و اگر قرار به این باشه که اعمال ما جزاء یا پاداش غیر مستقیمی داشته باشند توی دنیای دیگه ای بررسی میشن.
مستقیم : به افرادی کمک میکنیم و از لحاظ روحی حال و احوالمون بهتر میشه و ی حس خیلی خوب رو تجربه میکنیم , به دوستان دیگه توی یادگیری موضوعی کمک میکنیم و در نتیجه تجربه خودمون بالاتر میره و موفق تر میشیم و ...
غیر مستقیم : به ی نفر بدی میکنیم و دو روز بعد موتور میزنه پرتمون میکنه . حسادت میکنیم در نتیجه فلان چیز رو از دست میدیم و ...
شما ی نگاه درست به قانون سوم نیوتون بندازی یحتمل مشکلتون حل بشهWink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۸۴۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۴۸ ب.ظ
کتابی سراغ دارید که لغات ۵۰۴ یا لغات کاربردی دیگه ای رو در قالب reading آورده باشه ؟ کلا کتابی که readnig هاش کمک کنه لغات جدید یاد بگیریم خیلی خوبه . بعد چند وقت به این نتیجه رسیدم که هرچقدر قدرت reading و زبان قوی تری داشته باشیم توی حوزه های کامپیوتری پیشرت خیلی بیشتری میکنیم . هر زمینه ای که بخوایم فعالیت کنیم براش کتاب های انگلیسی خیلی مناسبی پیدا میشه و حالا اگه ما بتونیم این کتاب رو بیشتر درک کنیم و سریعتر بخونیم خیلی زودتر پیشرفت میکنیم . البته reading ام خوبه ولی هرچی بهتر بشه بازم کمه Tongue

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۶۸۴۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
سلام به همگی
یک موضوع عجیبی که ذهن ادم را مشغول میکند این هست که افرادی رویه ای را در زندگی پیش گرفتند به نتایج مطلوبی هم حداقل از نظر عموم رسیدند ولی به بقیه توصیه میکنند که به دنبال این راه نباش واین در حالی هست که اگر خودشان باز به عقب برگردند دوباره همین راه را انتخاب میکنند که نمونه بارز ان همین کنکور وادامه تحصیل در مقطع ارشد ودکتری هست که خود افراد این راه را رفتند ونتایج خوبی هم کسب کردند ودر دانشگاههای معتبر پذیرفته شدند ولی دایم به روش های مختلف مثل مایوس کردن بقیه سعی در منصرف کردن بقیه از ادامه تحصیل دارند به قول معروف رطب خورده، منع رطب چون کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , Hopegod , Happiness.72 , nlp@2015 , RASPINA
ارسال: #۳۶۸۴۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ
مشغولیت نداره
طرف حسوده و نظر تنگ
حسود هرگز نیاسود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۸۴۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
از ادمایی که مدام بهم انرزی منفی میدن بیزارم.حتی اگه نزدیک ترین ادمای زندگیم باشن.واقعا سخته انرژی های منفی اطرافتو دفع کنی و خودتو بکشی بالا و بتونی یه نفس راحت از دستشون بکشی.....

دلم واسه درس خوندن دوران ارشد خیییلیبییی تنگ شده.دلم میخواد برگردم به روزای قبل.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , Soldier's life , Hopegod , RASPINA , Happiness.72 , همیلا , elhamgh , shahlaj
ارسال: #۳۶۸۴۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)
دوستان مانشت میخواستم یه تاپیک جدا بزنم ولی دیدم انگار اینجا شلوغ تره یکم.(کلا مانشت خیلی خلوته !!)
ایده برای ایجاد کسب کار سراغ دارید؟
من که هرچی توی این کانال های تلگرام سرچ کردم چیزی جز پخت مربا و رب گوجه در خانه و دوخت کیف پول و ... Smile پیدا نکردم
شما سایت خاصی نمیشناسید بهم معرفی کنید یا ایده ای ندارید

یا اینکه اداره یا سازمانی هست که منو راهنمایی کنه؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۶۸۴۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان مانشت میخواستم یه تاپیک جدا بزنم ولی دیدم انگار اینجا شلوغ تره یکم.(کلا مانشت خیلی خلوته !!)
من که هرچی توی این کانال های تلگرام سرچ کردم چیزی جز پخت مربا و رب گوجه در خانه و دوخت کیف پول و ... Smile پیدا نکردم

یا اینکه اداره یا سازمانی هست که منو راهنمایی کنه؟

سلام
ایده در چه زمینه ای؟ رشته کامپیوتر؟
جایی یا سایتی که نمیاد ایده هاش را به شما معرفی کنه مگر اینکه شرایط همکاری بذاره .
دنبال چه نوع کاری هستید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۶۸۴۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ ب.ظ
یه مدت باید بکشیم کنار از دنیای کامپیوتر خیلی خستمون کرده
ارسال: #۳۶۸۴۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط Hopegod.)
دوستان کسی برنامه نویسی اندروید بلده؟ شنیده بودم سخته منبع درست و حسابی برا یادگیری نداره. البته دو سال پیش. خیلی دوست دارم برا گوشیم خودم اپ درست کنم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟ خیلی ممنون میشمBlush

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۸۵۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  دوستان کسی برنامه نویسی اندروید بلده؟ شنیده بودم سخته منبع درست و حسابی برا یادگیری نداره. البته دو سال پیش. خیلی دوست دارم برا گوشیم خودم اپ درست کنم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟ خیلی ممنون میشمBlush
سلام
دوست گرامی برنامه نویسی اندروید هم مثل هر زبان برنامه نویسی دیگر سخت و کسل کننده است ولی نه برای کسی که به این کار علاقه داره.اصولا در همان ابتدای مراحل یادگیری خیلیا بی خیال میشن ولی اگر کمی پشتکار و سخت کوشی داشته باشید و عجول نباشید به مرور به تخصص تون در ان زبان برنامه نویسی افزوده شده و زمانی که از تخصص تون در عمل استفاده کنید نه تنها خستگیتون کاملا رفع میشه بلکه به علاقه تون هم اضافه میشه.
برای اندروید نیاز به اشنایی به زبان جاوا دارید و محیط های توسعه مختلفی وجود داره که یکی از اونها اندروید استدیو که روز به روز به شهرتش افزورده می شه و کار تولید اپ را ساده کرده. در لینک زیر اموزشی در حد مقدماتی و متوسط توسط خود شرکت ارائه کنندش وجود داره البته تا جایی که میدونم به ایران سرویس نمی ده پس نیاز به ف شکن دارید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته با کمی جستجو در یوتیوب ویدیو های رایگان هم وجود داره البته زبان اصلی(خیلی بهتر از کتاب های فارسی موجود)
البته اگرشما زبان برنامه نویسی دیگری بلد باشید میتوانید از محیط های corss platform ها مثل زامارین برای تولید اپ برای اندروید و ios و .. تولید کنید که فقط نیاز دارید که سی شارپ بلد باشید البته فکر کنم محیط های دیگری بر مبنای جاوا اسکریپت هم وجود داشته باشه وحتی c++ هم شنیدم ولی اگه می خواهید به صورت حرفه ای اندروید و یاد بگیرید و احتمالا کسب درامد کنیدبهتر مستقیما با اندروید استدیو کار کنید. و توصیه اخرم به شما دوست گرامی اینکه بهترین روش یاد گیری یک زبان برنامه نویسی انجام یا مشارکت در یک پروژه برنامه نویسی است.
توضیح اینکه انچه گفت شد بر مبنای تجربه و سلیقه شخصی من است و کلیت ندارد.با احترام به نظرات سایر دوستان
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , signal_micro , Hopegod , RASPINA
ارسال: #۳۶۸۵۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۱۵ ق.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان مانشت میخواستم یه تاپیک جدا بزنم ولی دیدم انگار اینجا شلوغ تره یکم.(کلا مانشت خیلی خلوته !!)
من یه ایده واسه اپ و سایت دارم فعلا وقت یادگیری برنامه نویسی اندروید را ندارم اگر بلدین می تونیم با هم پیاده سازیش کنیم

think positive
ارسال: #۳۶۸۵۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۴۴ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ق.ظ)msour44 نوشته شده توسط:  سلام
دوست گرامی برنامه نویسی اندروید هم مثل هر زبان برنامه نویسی دیگر سخت و کسل کننده است ولی نه برای...
از توضیحات خوبتون خیلی خیلی ممنونمSmile

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۸۵۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ
بنظرم آدم، بی‌دلیل به کسی فکر نمی‌کنه، بی‌دلیل کسی رو دوست نداره، بی‌دلیل کسی رو فراموش نمی‌کنه. بعضی از آدما، بدون اینکه خودشون بدونن خوبن، بدون اینکه حرف بزنی، حالت رو می‌فهمن، بدون اینکه لمسشون کنی، حست می‌کنن. بعضیا مرز آدم بودن رو رد می‌کنن، واسه همینه که ابدی می‌شن.
گاهی وقتا که دلم می‌گیره، به تو فکر می‌کنم، به خودم. به اینکه چرا دلتنگی هیچ راه درمانی نداره.
بعضی وقتا که دلم می‌گیره، پشت پنجره می‌شینم، بغض می‌کنم، به آسمون خیره می‌شم، شاید اونجا دوباره پیدات کنم. می‌گن خدا بزرگه؟ نه!؟
هروقت بی‌هوا یه یادت می‌افتم، به این فکر می کنم که شاید...
شاید دلت برام تنگ شده باشه.
بعضی از آدما همیشه هستن، حتی اگه رفته باشن
# پویا جمشیدی
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , kilookiloo , Iranian Wizard , *tarannom* , RASPINA , ele
ارسال: #۳۶۸۵۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۲۰ ب.ظ
بعضی وقتا از این که خواهر ندارم خیلی دلم میگیره
خوش به حال همه کسایی که خواهر دارن

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , *tarannom* , ele
ارسال: #۳۶۸۵۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بعضی وقتا از این که خواهر ندارم خیلی دلم میگیره
خوش به حال همه کسایی که خواهر دارن

الهی عزیزم
منم خواهر ندارم اما اگه یه دوست خوب داشته باشی گاهی وقتا میتونه کمبود خواهر رو برات پر کنه البته میدونم هیچ دوستی نمیتونه مثل یه خواهر واقعی باشه اماداشتن یه دوست خوب و صادق هم تاثیر خیلی خوبی داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close