زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۴۳۶
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  جوگیر شدی [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
نزدیکای کنکور طبیعیه داداش big grin big grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۴۳۷
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۳۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶ ب.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  جوگیر شدی [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
نزدیکای کنکور طبیعیه داداش big grin big grin

منم یه زمانی اینطوری بودم Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۳۶۴۳۸
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۳۱ ب.ظ
کل روسیه رو تظاهرات گرفته، خبرگزاری های خودشون به زورم که شده پوشش دادن، ولی امثال فارس نیوز ما یک خبرم در موردش ندادن.

بین فارس نیوز و فاکس نیوز یک حرفم اختلاف نی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۶۴۳۹
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  منم یه زمانی اینطوری بودم
ما به امید خدا اینطوری خواهیم ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۶۴۴۰
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  همیشه واسم سوال بوده که چرا کد مقاله ها به راحتی در دسترس نیستن،‌و همین موضوع باعث شده که از جامعه‌ی اکادمیک بدم بیاد ! یکی مثل simon funk که میاد یه ایده‌ی خیلی خفن رو توی وبلاگش مطرح میکنه بدون اینکه مقالش کنه حتی ! و اون وبلاگ میاد توی مقاله ها بهش ارجاع میشه و میشه پایه‌ی خیلی مقاله های دیگه ...

کلا جامعه‌ی آکادمیک به نظرم خیلی مزخرف هست و تک و توکی آدم درست و حسابی توی این جامعه پیدا میشه که اون رو قابل تحمل میکنه ...
من بقیه را نمیدونم ولی شخصا به جز وقتی که از طرف استاد راهنما و یا بقیه فشار وارد بشه دوست ندارم کدمو منتشر کنم چون بیشتر وقت ها کد را با اصول مهندسی نرم افزار نمیزنیم میخوایم در سریع ترین زمان بالا سیستم بالا بیاد و روش را تست کنیم برای همین دوست ندارم کد غیر حرفه ای را نشون کسی بدم! خیلی وقت ها حتی اجرای کد کلی ترفند و روش داره و اگر کد را همینطوری بدیم به بقیه اصلا ممکنه حتی نتونن اجراش کنن مگر این که برای کد مستند مفصل بنویسیم و کد را سازمان دهی کنیم کمی که این خودش وقت گیره.
توی اینترنت هم این موضوع زیاد بحث شده و خیلی ها همین موردو اعلام کردن به عنوان دلیل.
دلایل دیگه هم هست. مثلا وقتی یک سیستمو بالا میارید میخواین روی اون چند تا مقاله دیگه هم بدین اگر کدو منتشر کنید یک جورایی به رقیب هاتون فرصت میدین که کارهای بعدی را همزمان با شما شروع کنند و یه جورایی رقیب میتراشید. البته من خودم با این دلیل موافق نیستم.

به نظرم اگر انتشار کد اجباری بشه و همه ملزم به این کار بشن در بلند مدت خوبه ولی اگر اینطوری باشه که یک سری منتشر کنن و یک سری نکنن یه جورایی وضعیت نابرابر میشه. توی ریسرچ مربوط به بایوانفورماتیک چیز جالبی که من دیدم اینه که افراد Web Server مقاله هاشونو میسازن که افراد میتونن مستقیم کوئری بزنن و جواب بگیرن البته توی این فیلدها داده ها و فرمتشون استانداردتره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RangiRangi
ارسال: #۳۶۴۴۱
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۰۱ ب.ظ
چرا در حوزه پژوهشی بعضا پیاده سازی (خودکارسازی، تولید ابزار) رو چیز کم ارزش یا بی ارزشی می دونن؟...آخه روشی که ارائه شود ولی ابزار ازش تولید نشه به چه دردی می خورد (در حوزه نرم افزار). به نظر می آد صرفا برای پر کردن رزومه است. یه جوری می گن این که چیزی نداره فقط پیاده سازی است انگار طرف اصلا تا حالا در زندگی اش برنامه نویسی نکرده نمی داند پیاده سازی مسائل خاص خودش رو دارد...یعنی می گوید روش رو ارائه بده پیاده سازی هم نکردی مهم نیست این رو هر شرکتی برای خودش پیاده سازی می کند یعنی شرکت ها اینقدر بیکار هستن که بیان این مقاله های ما رو پیاده سازی کنن.
ارسال: #۳۶۴۴۲
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۰۶ ب.ظ
چقدر صدای رعد و برق را دوست دارم داره بارون میاد....

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۳۶۴۴۳
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ
اینقدر ما را درگیر درس و مقاله و دانشگاه کردن که یهو به خودمون اومدیم دیدیم خیلی چیزا رو از دست دادیم ...

بهترین دوران عمر سر ریاضی و درس ها گذشت و سن رسید به بالای ۲۵ و بازم باید درس خوند و خودمون رو درگیر کنیم چون چاره ای نیست !

می دونم بعضی ها با حرفام موافقید بعضی ها نه !

داستان ادامه دارد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , nlp@2015 , RASPINA , jazana , فاطمه سلیمانی , delete4all , پرهوده
ارسال: #۳۶۴۴۴
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۵۴ ب.ظ
به نظر من کنار هر رشته ی درسی باید یه رشته ی ورزشی هم ادامه داد. وقتی ورزش میکنم یادم میوفته چقد جوونم و انرژی دارم. خیلی حس خوبیه

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , فاطمه سلیمانی , Happiness.72 , nlp@2015 , RASPINA , khayyam
ارسال: #۳۶۴۴۵
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  به نظر من کنار هر رشته ی درسی باید یه رشته ی ورزشی هم ادامه داد. وقتی ورزش میکنم یادم میوفته چقد جوونم و انرژی دارم. خیلی حس خوبیه
من هم تنبلی کردم نرفتم
البته دانشگاه و کنکور وقتی واسم نذاشت که بشه برم ورزش
ولی بعد کنکور ان شا الله شروع میکنم
ارسال: #۳۶۴۴۶
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ).MIT نوشته شده توسط:  ولی بعد کنکور ان شا الله شروع میکنم
بعد کنکور خیلی کارا رو میخواستیم انجام بدیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , Hopegod , RangiRangi , nlp@2015 , khayyam
ارسال: #۳۶۴۴۷
۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بعد کنکور خیلی کارا رو میخواستیم انجام بدیم
کاش انجامشون می دادی
درسته از ظاهر جمله ی من فردا می باره و شاید کار امروز رو به فردا انداختن
ولی من قاعده اهم و مهم رو انجام میدم
چون یکبار بیشتر کنکور نیست پس اهمیتش دو چندانه و ما بقی کارها رو مثل ورزش میشه موکول کرد به بعد کنکور
ان شا الله
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۴۴۸
۱۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۵۹ ق.ظ
یادم باشد توکل بخدا یعنی آرامش قلب
و تلاش را هم نباید فراموش کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , RASPINA , shahlaj
ارسال: #۳۶۴۴۹
۱۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط Hopegod.)
بعضی وقتا میگم کنکور رشته ی ما
کلی جوون مهندس باهوش پرتلاش پرانگیزه آماده
کلی مغز جوون کامپیوتری
خدا بهم رحم کنهSmileCool
وسط این همه مبحث درسی و درگیری ذهنی
هرکی مارو میبینه میگه ایشالا عروسیت
آقا ما خر شدیم دیدیم درسمون خوبه گفتیم میخوایم درس بخونیم
کوچیکترا شوهر کردن رفت
خدا کنه کنکور قبول شیم ان شاالله
در ناامیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۳۶۴۵۰
۱۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۳۴ ق.ظ
بعضی وقتها یه گندی میزنی که نمیدونی چجوری جمعش کنی!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , RASPINA , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close