زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۱۲۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۲۸ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  مرسی از روحیه دهیتون[تصویر:  smile.gif]
خواهش میشه smile

...Let it Go
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۱۲۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  آقا کی بحث این خیانتو باز کرد اصلا ؟
بیخیال تو رو خدا
یه کم فضا رو درسی کنید جان من
جاتون خالی یه سر رفتیم امیرکبیر سر حال اومدیم
آخرشم فکر کنم سر از صنعتی شیراز در آرم خدایی کرده یا ناکرده!
هر چی خدا بخواد
خلاصه اینکه این ۴۰ روز رو نبریم ان شا الله
خودمو میگم
آره واقعا بیاید به نکات مثبت نگاه کنیم
امروز دوستم که نامزد کرده بود اومد به ما سر زد
پارسال با هم میخوندیم
به طور معجزه آسایی قبول شد و قسمتش بود که با همسرش اونجا آشنا شدن.
به قول جول استین به زمانبندی خدا اعتماد کنید.......
ان شالله موضوع این تاپیک هم عوض بشه و هرکس آرزوی قبولی تهران داره بهش برسه

دوستان یه سوال اینا که تو مصاحبه هاشون میگن ما تا ۴۰ روز مونده به کنکور از هر کتاب ۲ فصل خونده بودیم یا بعضا اصلا شروع نکردیم بعد یه دفعه متحول میشن و میخونن واقعیت داره؟
یه سری ها هم تغییر رشته ای هست!

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , *tarannom* , همیلا , Hopegod
ارسال: #۳۶۱۲۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  به ماهیا هر روز اکسیژن بدی با غذا دیر میمیرن. ابشونم باید وقتی میخوای عوض کنی اب مونده باشه کلر نداشته باشه. ما هم امسال ماهی نداریم ماهیامون پیر شدن مردن

وقتی خریدم ماهی فروشه گفت اب یخخخ باید بریزی توش یا اینکه ماهیو با تنگ بزار تو یخچال....Smile گفت اینجوری هیچیش نمیشه.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۱۲۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  به ماهیا هر روز اکسیژن بدی با غذا دیر میمیرن. ابشونم باید وقتی میخوای عوض کنی اب مونده باشه کلر نداشته باشه. ما هم امسال ماهی نداریم ماهیامون پیر شدن مردن

وقتی خریدم ماهی فروشه گفت اب یخخخ باید بریزی توش یا اینکه ماهیو با تنگ بزار تو یخچال....Smile گفت اینجوری هیچیش نمیشه.....
نذاریش تو یخچال یه وقت، همون آب خنکه منطقی تره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۳۶۱۲۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ
خیرین مدرسه میسازن، پل میسازن، بیمارستان برای بیماری های خاص و سرطان میسازن...
به نظرتون میشه خیرین را راضی کرد که پولشون را برای راه اندازی یک موسسه تحقیقاتی غیرانتفاعی(non-profit organization) بیماری های خاص (به طور خاص بیماری اهی neuro-degenerative مثل آلزایمر، پارکینسون، ALS و غیره. ) که مستقیم با بیمارها سر و کار نداره و خروجی اش صرفا paper و patent هست خرج کنن؟ منظورم اینه خروجی ملموسی نداره ولی در بلند مدت شاید ده ها سال قطعا در یافتن راه حل های بنیادین برای یک رده از بیماری ها مفیده.
نکاتش اینه که ۱) خیری اگر باشه به همه مردم دنیا میرسه و نه صرفا ایرانی ها یا مسلمون ها ۲)خروجی ملموس و زود بازده نداره و از دید خیرین سنتی احتمال داره قابل درک نباشه خروجی کار.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , The BesT , Hopegod , shayesteNEY , delete4all
ارسال: #۳۶۱۲۶
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ
بهار آدمو میندازه ها
عیدی رو باس بهره ببریم
خیلی کارا میشه کرد

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۱۲۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خیرین مدرسه میسازن، پل میسازن، بیمارستان برای بیماری های خاص و سرطان میسازن...
به نظرتون میشه خیرین را راضی کرد که پولشون را برای راه اندازی یک موسسه تحقیقاتی غیرانتفاعی(non-profit organization) بیماری های خاص (به طور خاص بیماری اهی neuro-degenerative مثل آلزایمر، پارکینسون، ALS و غیره. ) که مستقیم با بیمارها سر و کار نداره و خروجی اش صرفا paper و patent هست خرج کنن؟ منظورم اینه خروجی ملموسی نداره ولی در بلند مدت شاید ده ها سال قطعا در یافتن راه حل های بنیادین برای یک رده از بیماری ها مفیده.
نکاتش اینه که ۱) خیری اگر باشه به همه مردم دنیا میرسه و نه صرفا ایرانی ها یا مسلمون ها ۲)خروجی ملموس و زود بازده نداره و از دید خیرین سنتی احتمال داره قابل درک نباشه خروجی کار.

بنظرتون اگر بخواهید این ایده را بازگو کنید کجا میتونید مطرح کنید؟ مثلا به اساتیدتون بگید تا توسط جلسات و تاییدیه توسط احتمالا نمایندگان استارت کار زده بشه. میتونن هرسال هم دانشجو بگیرن .میشه یه کار خیلی مفید و به درد بخور که در درازمدت حداقل درسی که خونده میشه و مقاله ای که داده میشه به تولید در میاد
بنظرم خیلی فکر خوبیه. با کسی مطرح کنید. اگر لازم باشه من هم بتونم کمکی کنم در مورد هراقدامی که میشه براش کرد دریغ نمیکنم.بنظرم عالیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , codin
ارسال: #۳۶۱۲۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خیرین مدرسه میسازن، پل میسازن، بیمارستان برای بیماری های خاص و سرطان میسازن...

اکثر خیرین سنتی فکر میکنن.مثلا باباجون من خیره فقط یا داره جهاز جور میکنه یا زندانی آزاد میکنه....این سری بهش گفتم باباجون چرا همش از این کارا میکنی یه کار جدید کن.گفت اتفاقا در نظر دارم یه مرکزم برای یافتن همسر مناسب افراد راه بندازم. Smileیعنی کلا ذهنشون تو این چیزاست.....حالا هرچیم ما بگیم یه کار مدرن تو کت خیرین نمیرهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Hopegod , The BesT
ارسال: #۳۶۱۲۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط codin.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خیرین مدرسه میسازن، پل میسازن، بیمارستان برای بیماری های خاص و سرطان میسازن...

بنظرتون اگر بخواهید این ایده را بازگو کنید کجا میتونید مطرح کنید؟ مثلا به اساتیدتون بگید تا توسط جلسات و تاییدیه توسط احتمالا نمایندگان استارت کار زده بشه. میتونن هرسال هم دانشجو بگیرن .میشه یه کار خیلی مفید و به درد بخور که در درازمدت حداقل درسی که خونده میشه و مقاله ای که داده میشه به تولید در میاد
بنظرم خیلی فکر خوبیه. با کسی مطرح کنید. اگر لازم باشه من هم بتونم کمکی کنم در مورد هراقدامی که میشه براش کرد دریغ نمیکنم.بنظرم عالیه
بله اینم ایده ایه.علاوه بر تلاش برای جذب اوقاف میشه با بیمارستان های بزرگ تهران حرف بزنیم تا به عنوان یک گروه زیر چتر حمایتیشون فعالیت کنیم. یا با پژوهشکده هایی که اصولا فعالیت های دیگه ای دارن مثل پژوهشکده رویان. برای شروع اینطوری واقع بینانه تره شاید.با حرفتون خیلی موافقم.. درسته از طریق لینک های مشترک اقدام بشه نتیجه احتمالا بهتره... مثل اساتید راهنمای سرشناسمون و ...
راستش من دنبال پذیرش و اینا هستم فعلا ولی توی ذهنم بود اگر آدم بمونه هم میشه کارای خوب اینطوری کرد. ایده اشو از بازدیدی که از پژوهشگاه رویان داشتیم چند وقت پیش به ذهنم رسید. کلی محقق دارن و همانطور که گفتید حتی دانشجو میگیرن. بیماری پیچیده هم نیاز به رویکردهای بین رشته ای دارن و حتی اگر با ۱۰ نفر آدم تمام وقت علاقه مند ترکیب از رشته های مهندسی و پزشکی شروع کرد به نظرم میشه کارای خوبی کرد و ایشالا یک روزی تاثیر مهمی داشت بر آدم ها.
ممنونم بابت علاقه مندیتون اگر نتیجه ای گرفته شد حتما بهتون خبر میدم. این کار نیازمند عشق داره البته قطعا باید برای اعضا منبع مالی هم ایجاد کرد که زندگیشون هم بگذره.

(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خیرین مدرسه میسازن، پل میسازن، بیمارستان برای بیماری های خاص و سرطان میسازن...

اکثر خیرین سنتی فکر میکنن.مثلا باباجون من خیره فقط یا داره جهاز جور میکنه یا زندانی آزاد میکنه....این سری بهش گفتم باباجون چرا همش از این کارا میکنی یه کار جدید کن.گفت اتفاقا در نظر دارم یه مرکزم برای یافتن همسر مناسب افراد راه بندازم. Smileیعنی کلا ذهنشون تو این چیزاست.....حالا هرچیم ما بگیم یه کار مدرن تو کت خیرین نمیرهSmile
آره این موضوعی هست که شاید وجود داره... شایدم مشکل از ما باشه که نتونستیم خوب تاثیرگزاری بقیه کارها را تفهیم کنیم. ممنون از نظرتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , *tarannom* , The BesT
ارسال: #۳۶۱۳۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ق.ظ
پارسال این موقع ها فقط مشکلم این بود که همه چی برام یکنواخت بود.
تو شیش ماه گذشته نگرانی ها و استرس هایی بهم وارد شده که حتی یک درصدم فک نمیکردم واسم پیش بیاد، صبح با نگرانی بیدار میشم، شب با همون نگرانی میخوابم.
قربون همون یکنواختی برم
سال جدید فقط آرامش و راحتی خیال میخوام

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , blackhalo1989 , *tarannom* , stateless , Iranian Wizard , RASPINA , ele
ارسال: #۳۶۱۳۱
۲۵ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
منم خیلی وقته دلم میخواد از این یکنواختی بیرون بیام .

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۱۳۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
شما از طریق اساتید فعال در مراکز رشد دانشگاتون یا پارکای علم و فناوری تا حالا این موضوعو پیگیری کردی که بگردین دنبال خیر؟ حتما کسایی هستن که روی این پیشنهاد فکر کنند و به هر حال نباید ناامید بود، از طریق تماس با انجمن های خیرین هم میتونی جستجوت رو دقیقتر بکنی، مخصوصا در این مورد شما با دو حوزه خیرین فناوری و خیرین سلامت. صورت سوالت منو یاد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
انداخت، ایشون که استاد تمام گروه علوم سیاسی دانشگاه تهرانه، در بنیاد خیریه مصلی نژاد کارای جالبی کرده و بنظر نمیاد جزو خیرین سنتی باشن (البته بیشتر کارای عمران و ساخت و ساز کردن). به هر حال وقتی جستجوتو شروع کنی و لینکات بیشتر بشه کم کم به هدفت نزدیک میشی. (خوب یا بد، هر کاریم بکنیم تو جامعه ما هنوز همین لینکا و پارتیها نصف کارا رو انجام میدن) بنظرم یه ایمیل براش بفرست شاید بتونه کمک یا راهنمایی داشته باشه برات. خدا خیرشون بده همه خیرین رو.
من شخصا طرفدار سیستمای داپلکسم :Big Grin نظر شخصی من میگه حالا که شما دنبال پذیرشی اگه نرفتی فعلا دنبال یه پلن B خوب باش که اموراتت خوب بگذره، بعد به فکر دنبال کردن ایده هات باش. اول خودمون خوب زندگی کنیم (؛از پس زندگی خودمون نسبتا کامل بر بیایم) بعد بفکر سازندگی باشیم. ولی اگه بشه همزمان هر دوش رخ بده که محشره.

ممنون بابت اطلاعات مفیدتون. واقعا دید خوبی دادین و اطلاعات ارزشمند
در مورد سیستم داپلکس Smile) راستش من اصولا خیلی نمیتونم درگیر کاری بشم که بهش علاقه مند نیستم. درآمد جانبی در حد یک زندگی مجرد یک نفره ی مینیمال دارم با کارایی مثل تدریس و دوست دارم وقتمو برای کاری بزارم که واقعا حس میکنم توش میتونم مفید باشم. ولی کلیت حرفتون که قطعا درسته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۶۱۳۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  یکنواختی
گفتید یکنواخت یاد UCS (جستجوی هزینه یکنواخت) افتادم
مثلا منم درس خونم
الکی

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , alireza01
ارسال: #۳۶۱۳۴
۲۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ
ای خدا جستجوی یکنواخت. یعنی میشه سر کنکور با خوشحالی حس کنم همه چی یادمه.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alireza01
ارسال: #۳۶۱۳۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  

مادر من هم وقتی از اموزش پرورش بازنشسته شد رفتن تو کار کمک .البته مسئول یه بخشی تو کمیته امداد شدن و بیشتر از طرف خیرین زیادی کمکها از نظر مالی جمع اوری میکنن و به افراد بی بضاعت میدهند. خیرین و افراد پولداری هم در تهران میشناسند که براشون پول میفرستن. بنظرم اینکه پدر شما هم اینکار میکنه من فکر میکنم معیشت و همون خورد و خوراک مردم الان خیلی سخت شده و رسیدگی و تهیه میحتاج اولیه مردم جز دغدغه اولیه خیرین هست و اینکه بخواهند در زمینه های دیگه فکر کنند نمیتونند نه اینکه نخواهند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close