زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۰۶۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  جدیده ؟
اون دوتا قبلیشو هنوز فرصت نکردم ببینم ! Big Grin
نمیدونم. خودم تازه دیدم تبلیغشو.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۰۶۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ
اون کاری که موقع انجام دادنش متوجه گذر زمان نمیشید همون کاری هست که بهش علاقه دارید. برای من حل کردن مسائل ریاضی (و شاید فیزیک) این خاصیت رو داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Hopegod , Iranian Wizard
ارسال: #۳۶۰۶۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اون کاری که موقع انجام دادنش متوجه گذر زمان نمیشید همون کاری هست که بهش علاقه دارید. برای من حل کردن مسائل ریاضی (و شاید فیزیک) این خاصیت رو داره.
موقع برنامه نویسی و انجام کارهایی با دست این حس هست. برنامه نویسی بعد از مدتی خسته کننده شد.
ذهن بشر پیچیده است تا آخر عمر هم نمیشه متوجه شد به چی علاقه داریم و چه عواملی باعث این علاقه شدند (درونی و برونی و هر کدام چقدر تاثیر دارند). نسبی بودن ذهن ممکنه دلیلی برای این مسئله باشه و همه چیز نسبیه و فعلا فقط مرگ هست که مطلقه.
ارسال: #۳۶۰۶۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
رشته تسبیح اگر بگسست معذورم بدار ----- دستم اندر دامن ساقی سیمین ساق بود
نمونه ای معروف و زیبا از واج آرایی حرف س

پ.ن: به جای دامن، ساعد رو هم میگن که واج آراییشو زیباتر می کنه.
پ.ن ۲: شعر کامل:‌

ارسال: #۳۶۰۶۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  ازدواج یه پیوند پاک و مقدسه . خیانت کار نباید ازدواج کنه
بحث خوبی نیست اصلا

باشه بهشون میگم که خیانتکارا ازدواج نکند!!!!!

(۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۵۳ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  ConfusedConfused ببخشید انگار من خیلی عقب افتادم از جامعه!!
ینی الان خیانت برای مردی که همسر داره نرمال شده !؟DodgyDodgy
یا خیانت مرد همسر دار برای زنش باید نرمال باشه و مدیریت بحران کنه !؟؟؟ ConfusedConfused
ینی قابل قبوله این موضوعات دیگه ؟؟ Undecided

اینکه بعضی از مشاورا خودشونم اصلا نمیفهمن چی میگن که ثابت شدست دیگه
من به عنوان یک خانم متاهل دارم حرف میزنم که همسرم در اول زندگی بهم خیانت کرد و حتی خیانتهای اطرافیان ور هم زیاد دیدم.از زبان یک زن دارم حرف میزنم که اینها رو لمس کرده ، درسته که خیانت واقعا غیر قابل تحمل هست و هیچ کسی اینرو قبول نمیکنه و واقعا دردناکه . حرف من اینه که ممکنه برای هر مرد یا زنی رد زندگی متاهلی پیش بیاد و متوجه بشه که همسرش بهش خیانت کرده . حالا خیانت میتونه در حد و حدود روابط مجازی باشه خیانت عاطفی باشه یا خیانت های جنسی و..... بحث رو این موضوع هست که این خیانت یه بیمار یهست که ممکنه هرکسی بهش مبتلا بشه
انسان عاقل قبل از اینکه به این بیماری دچار بشه خودش رو با اگهی ها و بالابردن اطلاعات و مطالعه یا حتی استفاده از تجارب بقیه واکسینه میکنه ولی انسان نابالغ ممکنه خودش دچار بیماری بشه به هر دلیلی !!!
چقدر خوبه که مثل بیمار با این افراد رفتار کنیم .منظورم این نیست که نازشون و بکشیم و تیمارشون کنیم .باید بدونیم با این بیماران در شرایط مختلف چطور برخورد کنیم
وقتی متوجه شدی که همسر شما یا دوست شما یا یکی از بستگان شما به این بیماری دچار شده وحشت زده نشدید و کار رو خرابتر نکنید و فک نکنید این ادم باید اعدام بشه یا از جامعه ترد بشه .درسته کار بدی انجام داده ولی نیاز به ترمیم داره .پس جنگ نکنید.
حرف من این بود.

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , *tarannom* , Hopegod
ارسال: #۳۶۰۶۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
واااااا
HuhHuhConfusedConfusedDodgySad

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۶۰۶۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط delete4all.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  من به عنوان یک خانم متاهل دارم حرف میزنم که همسرم در اول زندگی بهم خیانت کرد و حتی خیانتهای اطرافیان ور هم زیاد دیدم.از زبان یک زن دارم حرف میزنم که اینها رو لمس کرده ، درسته که خیانت واقعا غیر قابل تحمل هست و هیچ کسی اینرو قبول نمیکنه و واقعا دردناکه . حرف من اینه که ممکنه برای هر مرد یا زنی رد زندگی متاهلی پیش بیاد و متوجه بشه که همسرش بهش خیانت کرده . حالا خیانت میتونه در حد و حدود روابط مجازی باشه خیانت عاطفی باشه یا خیانت های جنسی و..... بحث رو این موضوع هست که این خیانت یه بیمار یهست که ممکنه هرکسی بهش مبتلا بشه
انسان عاقل قبل از اینکه به این بیماری دچار بشه خودش رو با اگهی ها و بالابردن اطلاعات و مطالعه یا حتی استفاده از تجارب بقیه واکسینه میکنه ولی انسان نابالغ ممکنه خودش دچار بیماری بشه به هر دلیلی !!!
چقدر خوبه که مثل بیمار با این افراد رفتار کنیم .منظورم این نیست که نازشون و بکشیم و تیمارشون کنیم .باید بدونیم با این بیماران در شرایط مختلف چطور برخورد کنیم
وقتی متوجه شدی که همسر شما یا دوست شما یا یکی از بستگان شما به این بیماری دچار شده وحشت زده نشدید و کار رو خرابتر نکنید و فک نکنید این ادم باید اعدام بشه یا از جامعه ترد بشه .درسته کار بدی انجام داده ولی نیاز به ترمیم داره .پس جنگ نکنید.
حرف من این بود.

تا حدودی کاملا درست میگید، و زندگی یک قطار یکطرفه و تک مسیره نیست

ولی اینو بدونید که همه میدونند و آگاهی دارن که خیانت چی هست و نباید خیانت بشه
حالا هرچند نمیشه به صورت عدد صحیح تعریفش کرد ک دقیق هر وقت از مرز گذشت کاملا مشخص باشه
اما به نوعی از اول مشخصه که ارتباطی که با یک طرف دیگه داره حالا چ مجازی چه ملموس به چه دلیل هست و هدفش چیه و یا اینکه هروقت هدف ارتباط تغیر کنه کاملا مشخصه و طرف خودش آگاهه چ میکنه

بله کاملا موافقم بعضی ها ( تاکید میکنم حتما ک فقط بعضی هارو) رو برای دفه اول باید حرفشونو شنید و علت یابی کرد و بالاخره بخشید و امید باشه که طرف آدم بشه
اما اگه طرف آدم نباشه و کلا پوستش انگار چرم کرگدن باشه یا دوباره تکرار کنه به هییچ وجه قابل گذشت نیست
و بخشیدن مجدد ینی خیانت خودت به خودت یا ضعف بی انتها و دیگه اون رابطه تموم شدست و مرده..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , Innocence
ارسال: #۳۶۰۶۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط Hopegod.)
بله منم با اینکه خیانت بیماریه موافقم و بعضیا دائم نسبت ب این که واقعا کسیو دوست دارن احساساتشون عوض میشه و نمیتونن ثبات داشته باشن. اما همیشه ادم خیانت کار مقصر نیست بعضی وقتا ادم خیانت کار گول میخوره .
از حالا ب بعد چجور با این صداها ترق پوروق درس بخونمUndecidedConfusedDodgy

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۰۶۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۰۷۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
تمام کهکشان نشانه از تو دارد
زمان بدون تو سر گذر ندارد ...

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۰۷۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرش که چی!

زندگی عقیده است و جهاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۳۶۰۷۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ق.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  بله منم با اینکه خیانت بیماریه موافقم و بعضیا دائم نسبت ب این که واقعا کسیو دوست دارن احساساتشون عوض میشه و نمیتونن ثبات داشته باشن. اما همیشه ادم خیانت کار مقصر نیست بعضی وقتا ادم خیانت کار گول میخوره .
از حالا ب بعد چجور با این صداها ترق پوروق درس بخونمUndecidedConfusedDodgy
به نظر من ک هیچ توجیهی برای خیانت وجود نداره، من اگه باشم هرگز نمی‌بخشم. اگه اینجوری آدم بخواد فکر کنه که همه‌ی گناها با این حرف ک طرف دست خودش نبوده یا گول خورده و اینا توجیه میشهUndecided

سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , salam5 , Milestone , stateless , ele
ارسال: #۳۶۰۷۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ق.ظ، توسط Hopegod.)
منظورمو شاید خوب نگفتم . منظورم اینه همه چیز اونجوری که میبینیم نیست. نمیشه زود حکم داد. متاسفانه کم نیستن کسانی که سعی میکنن جدایی بندازن.

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۰۷۴
۲۳ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط Innocence.)
من اگه کسی که باهاشم بهم خیانت کنه چه دوستم باشه چه شوهرم هرکی میخواد باشه
هیچی بهش نمیگم چون اینجور آدما خبره هستن توی صغری کبری چیدن و کلی توجیه و بهانه میارن پس سکوت میکنم اما جوری از زندگیم محوش میکنم ک انگار اصلا وجود نداشته و دیگه نگاهشم نمیکنم
خیانت اصلا قابل بخشش نیس
حتی تصورشم زجرآوره
چه معنی داره بخشش اصن.. همچین آدم هایی لیاقت بخشش رو ندارن

(۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  یکی از دوستام نامزد کرده بود بعد متوجه شد نامزدش داره بهش خیانت میکنه به من گفت بیا باهم بریم مشاور تنها نمیتونم و از این حرفا
رفتیم پیش مشاور و جریان رو من براش گفتم چون دوستم همش داشت گریه میکرد
مشاور گفت عزیزم این ک اشکالی نداره مردها زنشون رو دوس دارن اما خب از بقیه هم خوششون میاد
من که مونده بودم این از کجا مدرک گرفته واقعا
به جای اینکه حال دوستم خوب بشه بدتر شد
بعضی مشاورها واقعا حرفاشون احمقانه اس

البته نظر من هم همینه دوست عزیز
واقعا اشکالی نداره
همه ادمها اکبر جوجه یا کوبیده و کلی غذای خوشمزه دوست دارن ولی دلیلی نمیشه که اب دوغ خیار یا نیمرو اصلا دوست نداشته باشند گاهی هم هوس خوردن اینا رو میکنن دیگه !!!!
این نحوه سیاست یه زن هست که این علایق و تنوع طلبی رو مدیریت کنه
مشاوره احتمالا میخاسته به دوستت دلداری بده که خیلی اوضاع رو وحشتناک نبینه و یه ذره ارومش کنهBlushBlush

اشکالی نداره؟ چطور اشکال نداره وقتی طرف بهت میگه دوست داره بعد پنهانی با شخص دیگه ای ارتباط برقرار میکنه
این یعنی تمام مدت بازی میداده آدمو و دروغ میگفته
چطور ممکنه آدم همزمان دو نفر رو دوس داشته باشه مگه قلب آدم گاراژه ک چند نفر توش جا بشن همزمان
من اصلا نمیتونم درک کنم
کسی که تنوع طلبه و نمیتونه با یه نفر باشه چه اجباری براش هست ک ازدواج کنه واقعا؟ ازدواج یعنی تعهد یعنی توی خوشی و غم کنار هم باشیم کسی ک نمیتونه این مفهوم رو بفهمه ک آدم داغونیه اصن..
خیانت ک همش نباید فیزیکی باشه اتفاقا ب نظر من خیانت عاطفی دردش بیشتره همین ک طرف ب شخص دیگه ای فکر کنه یعنی خیانت..
اعتقاد من اینه بخشیدن خوب نیس اینجور وقتا اما اگه هم آدم بخواد ببخشه طوری نیس ببخشه اما بگذره از طرف.. یه خیانتکار مشکل داره از نظر فکری و روحی باید تحت روانکاوی قرار بگیره کودکی مناسبی نداشته یه مشکلی توی زندگیش بوده قطعا ک اینجوری میشه
زندگی با همچین آدمی اصلا خوشایند نیس

حرف شما دقیقا مشابه اون جمله ی معروف بعضی از پسرهاست ک میگن مگه هرکسی ک تلویزیون داره نباید سینما بره
ما آدمیم کالا و غذا نیستیم ک طرف دو روز بعد هوس قورمه سبزی یا سینما کنه
وای خیلی برام سخت و تکان دهنده بود این حرف شما..
 سپاس‌گزاری شده توسط: نگینی , salam5 , nlp@2015 , Milestone , Riemann , *tarannom* , Happiness.72 , stateless , kilookiloo , ele , khayyam , همیلا , d_felfelak , saeidkhan , sss , alireza01
ارسال: #۳۶۰۷۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط Innocence.)
وقتی دخترا اینقد خودشونو دست کم میگیرن و زیاد از حد لطافت نشون میدن تعجبی نداره که بعضی از پسرها اینجوری رفتار کنن
خب پیش خودش میگه من که هرکاری دلم بخواد میتونم بکنم اونم زود منو میبخشه..
از من ب شما نصیحت
فرصت دادن به کسی ک یه بار نابودت کرده تغییر دادن گذشته نیس تغییر آیندته
تو دوباره بهش این فرصت رو میدی که دوباره بهت شلیک کنه حالا دفعه قبل اگه ب هدف نزده این سری جوری نابودت میکنه ک چیزی ازت نمونه و حتی خودتم خودتو نشناسی میشی یه منی ک نمیشناسیش و دیگه هیچی نداری

دخترا خواهش میکنم خیانت رو دست کم نگیرید از ته دلم میگم اینو..
یادمون باشه بخشیدن به معنی فرصت دوباره دادن به اون آدمی ک خیانت کرده نیس
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Milestone , Riemann , RASPINA , *tarannom* , khayyam , همیلا , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close