زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۹۶۶
۱۸ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
میخوام تو حوزه متن کاوی کار کنم , ولی نمیدونم چطور کار ریسرچ انجام بدم Angry الآن فقط میخوام ببینم چه فیلد هایی توی این بحث هست و بعدش ببینم ازین فیلد ها کدومش به application شدن و کاربردی شدن نزدیک تره و کدومش بیشتر به درد فعالیت های آکادمیک میخوره Dodgy
ولی کار ریسرچ بلد نیستم DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۹۶۷
۱۸ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ
هنوز مونده تا به بالا و پائین این روزگار عادت کنم
ارسال: #۳۴۹۶۸
۱۸ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ
بهترین توزیع های لینوکس واسه سال جدید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , stateless , Menrva , khayyam
ارسال: #۳۴۹۶۹
۱۸ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط status.)
...............
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafaheydar1370
ارسال: #۳۴۹۷۰
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  خیلی سعی کردم جلوی بقیه گریه نکنم و خودمو آروم نشون بدم..
الان تنهام و از نگرانی دارم میمیرم.
حتی همین ترافیک پنج شنبه هم اذیت میکنه الان..
باید زود برسه بیمارستان
نمیدونم چیکار کنم الان از نگرانی..
تو رو خدا دعا کنید..
دعا کنید حالش خوب بشه
دعا کنید جدی نباشه مشکل
بابام دنیای منه...
دنیای بزرگ من..

چه جالب
منم بابام تو همون روز بیمارستان بستری بود !
چهارشنبه بعد از ظهر دراز کشیده بودم داشتم فیسبوکمو چک می کردم یهو گوشیم زنگ زد و بهم گفتن سریع دفترچه بابات رو بردار بیا بیمارستان !
هول کردم ! گفتم کم کمش از ساختمون افتاده بردنش اتاق عمل !
اصن نفهمیدم چجوری خودمو رسوندم بیمارستان ! دیدم تو اورژانش چند نفر ریختن سرش دارن سرشو بخیه می کنن !
چون سرگیجه و حالت تهوع داشت بستریش کردن ! بعد کلی عکس برداری ظهر فرداش دکتر اجازه ترخیص داد و گفت خدا رو شکر مشکل جدی نداره !

خلاصه اونجوری که بابای من با کله روی پله های بتنی -با اون آجر های نوک تیز -ساختمون در حال ساخت افتاده بود , منطقیش این بود که باید از بین میرفت ! ولی خب خدار رحم کرد ! واقعاً عمر دست خداست .
اما یه شب تو بیمارستان بودن به آدم حالی می کنه که سلامتی چه نعمت بزرگیه .
خدا انشالله پدر شما رو هم صحت و تندرستی عطا کنه .

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SepidehP , stateless , afrooz-OMD , Menrva , so@ , RangiRangi , d_felfelak , Innocence , نارین , ele
ارسال: #۳۴۹۷۱
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ق.ظ
وقتی یه چیزی اذیتتون می‌کنه سه تا کار می‌شه کرد:
برطرفش کنید.
بهش عادت کنید.
کلی غر بزنید و آخرش بفهمید که دو راه بیشتر وجود نداره...

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Menrva , sss , d_felfelak , NP-Cσмρℓєтє , RangiRangi , mina95 , نارین
ارسال: #۳۴۹۷۲
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۲۶ ق.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  هنوز مونده تا به بالا و پائین این روزگار عادت کنم

وقتی در برابر مسائلی، زیادی خوشحال میشم یا زیادی ناراحت، همین فکرِ شما رو میکنم. میگم اگه بگذره به چم و خمِ این دنیا عادت میکنم... ولی بعدش یه فکرِ وحشتناک میاد تو سرم... فکر میکنم نکنه این "عادت کردن"، یعنی هم رنگِ جماعت شدن، یعنی درگیرِ دنیا شدن، یعنی اون پاکی و بی شیله پیلگیِ کودکی رو از دست دادن... بعد بلافاصله از خدا میخوام که هیچوقت به این دنیا و رسم و آئینش عادت نکنم.

دیدید بچه های خیلی کوچیک چشمهاشون چه برقی میزنه؟ دیدید چطور با هیجان و کنجکاوی به دور و برشون نگاه میکنن؟ چطور خیلی ساده میخندن و ساده تر از اون گریه میکنن؟

کاش با گذشتِ زمان، اون برق هیچ وقت از نگاهشون نره... از نگاهِ ما که رفت...

پی نوشت: خانمِ hamideh1371 ببخشید من همش ارسالهای شمارو نقل قول میکنم. حرفهاتون خیلی اوقات حرفهای من هم هست. تشکر.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , so@ , sss , SepidehP
ارسال: #۳۴۹۷۳
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ
عجــــــــــــــــــــــب! خیلی دیر فهمیدم اینا رو Big Grin

پ.خ: یکی پیدا کردم احساس میکنم خیلی شبیه من حرف میزنه Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , elhamgh
ارسال: #۳۴۹۷۴
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  حریص باشید. دیوانه باشید.

سلام.
خیلی جملۀ جالب و خوبیه.
ارسال: #۳۴۹۷۵
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ
چطور دوستمون رو متقاعد کنیم که باهامون شریک شه؟! یه آنتی ویروس ۳ کاربره میخوام بگیرم, خودم ۲ کاربرش رو میخوام, یه کاربر رو زمین میمونه! دوستان هم متقاعد نمیشن یکیش رو بگیرن Dodgy
ارسال: #۳۴۹۷۶
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  هنوز مونده تا به بالا و پائین این روزگار عادت کنم

پی نوشت: خانمِ hamideh1371 ببخشید من همش ارسالهای شمارو نقل قول میکنم. حرفهاتون خیلی اوقات حرفهای من هم هست. تشکر.

خواهش می‌کنم.
بزرگوارید دوست عزیز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۴۹۷۷
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۹ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  حریص باشید. دیوانه باشید.

مرحوم استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , codin
ارسال: #۳۴۹۷۸
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  چطور دوستمون رو متقاعد کنیم که باهامون شریک شه؟! یه آنتی ویروس ۳ کاربره میخوام بگیرم, خودم ۲ کاربرش رو میخوام, یه کاربر رو زمین میمونه! دوستان هم متقاعد نمیشن یکیش رو بگیرن Dodgy
چنده قیمتش شاید همینجا یکی برداشت اون یکیوRolleyes
ارسال: #۳۴۹۷۹
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  چطور دوستمون رو متقاعد کنیم که باهامون شریک شه؟! یه آنتی ویروس ۳ کاربره میخوام بگیرم, خودم ۲ کاربرش رو میخوام, یه کاربر رو زمین میمونه! دوستان هم متقاعد نمیشن یکیش رو بگیرن Dodgy
چنده قیمتش شاید همینجا یکی برداشت اون یکیوRolleyes
والا قیمتش ۱۷۹ بوده , بعد یه خط زدن ۱۱۰ (ازین حراجای الکی) ولی خب ۱۰۰هم میدن در برخی از سایت ها , کف بازار هم که ۸۵ Big Grin
ارسال: #۳۴۹۸۰
۱۹ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  چطور دوستمون رو متقاعد کنیم که باهامون شریک شه؟! یه آنتی ویروس ۳ کاربره میخوام بگیرم, خودم ۲ کاربرش رو میخوام, یه کاربر رو زمین میمونه! دوستان هم متقاعد نمیشن یکیش رو بگیرن Dodgy

کدوم آنتی ویروس ایشالا؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۵۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close