زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۹۰۶
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  برام جالب بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر میکردم بعضی وقت ها تنبلم. الان فهمیدم نیستم . فقط ذهن فوق العاده دروغگویی دارم.
اینو سیو کردم بعدا بخونم. به به کاش بیشتر فعالیت میکردید شما Shy

البته فکر کنم یکی از اولین ارسال ها از این سایت مربوط به خود شما بود. achieving without goals
کاش شما هم بیشتر فعالیت میکردید. Smile

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , stateless , RangiRangi
ارسال: #۳۴۹۰۷
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینو سیو کردم بعدا بخونم. به به کاش بیشتر فعالیت میکردید شما [تصویر:  shy.gif]

خیلی خیلی لطف دارید شما. : )

راستی من تازه با brain wave therapy آشنا شدم. موج بتا و گاما موقع درس خوندن واقعا باعث تمرکز شد.
ولی خب هنوز زیاد سردرنمیارم ازش چون از فرکانس و طول موج و .. اطلاعات خاصی ندارم و حتی نمیدونم سوالی که دارم خیلی عامیانه است یا نه. شما میدونید از کجا بفهمم صداهای طبیعت و یا موسیقی های بیکلام چه فرکانسی دارن؟ یا هیچ آهنگی فرکانس خاصی نداره؟
مثلا تو سایت ناسا صداهای خارج از زمین رو هم- که البته امواج الکترومغناطیسی تبدیل شده به صوت هستند- گوش دادم دقیقا همین تمرکز رو داشتم که با موج گاما هم تجربه کردم. یکم کنجکاو شدم در این مورد بدونم. اگر اطلاعاتی داشته باشید یا بعدها اتفاقی مطلبی در این مورد دیدید ممنون میشم لطف کنید لینکش رو به من هم بدید.

(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  عجیب و شیرین.[تصویر:  smile.gif]
با چه ارسالِ خوبی هم برگشتید.
خیلی ممنون : )
راستش من اولین باره این مفهوم رو از شما میشنوم. از نظر علمی برام کاملا ملموسه که امواج الکترومغناطیسی تغییرات فیزیکی روی انسان ایجاد کنن. به هر حال از نظر شیمیایی فوتونها با طول موج های متفاوت می تونن ساختار پروتیین ها و ... را تغییر بدن در بدن و به صورت کلی انرژی وارد بدن کنن. نمونه ای که همه باهاش آشنا داریم درمان زردی نوزادان با نور آبی هستش که دیگه در پزشکی روتین شده.
در مورد فرکانس صوت هم به صورت کلی صوت های زیر مثل صدای خانم ها فرکانس بالا و صوت های بم مثل صدای اقایون فرکانس پایین دارند. البته میدونید که صوت موج الکترومغناطیس نیست و به کمک ماده منتقل میشه.در مورد تبدیل یک موج الکترومغناطیس به سیگنال صوت و رابطه طول موج(یا فرکانس) آن موج به فرکانس صوت حاصل هیچی نمیدونم. یعنی مثلا نور را به صدا تبدیل کنیم؟ واقعا ایده ای ندارم ولی حتما در موردش می خونم. اگر چیزی به دست آوردم به اشتراک میزارمShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RangiRangi , stateless
ارسال: #۳۴۹۰۸
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ
یه تست شخصیت دادم و نتیجش شد INTJ ، قبلا هم همون تست رو داده بودم ولی گفته بود ISTJ الان چند تا تست شخصیت دادم و بین این دو نتایج هستن، حال سوال اینه که شخصیت من چجوری هست؟‌Big Grin
ارسال: #۳۴۹۰۹
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  پونه کجایی که بیای بگی هااا بگی اونروز من کاردم میزدی خونم در نیومد خخخخخخخخخ
!!
و باز هم چه همزمانی عجیبی..
به به ببین کی اینجاستHeart
همون آب رفتن صفحات این تایپیک Cool

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۴۹۱۰
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ
...
ارسال: #۳۴۹۱۱
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ...

راحت باشید اینجا نگید کجا بگید. با انرژی مثبت بهش حمله میکنیم همگی Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , sss , stateless
ارسال: #۳۴۹۱۲
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ...

راحت باشید اینجا نگید کجا بگید. با انرژی مثبت بهش حمله میکنیم همگی Blush

مرسی.
واقعاً مرسی بابت اینهمه خوبی شما و دوستان. شماها بی‌نظیرید. Smile
پدر و مادرم همیشه خوبن، اما امروز من تو رفتارهاشون با خودم حس کردم ترس از دست دادنم رو... دلم براشون می‌سوزه... من که جای اونا نیستم، اما فکر می‌کنم خیلی سخت باشه ترس از دست دادن فرزندی که عمرشون رو به پاش گذاشتن و هیچ‌کس رو به اندازه اون دوست ندارن...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , sss , SepidehP , stateless , Menrva , codin , sara9009
ارسال: #۳۴۹۱۳
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  راستش من اولین باره این مفهوم رو از شما میشنوم. از نظر علمی برام کاملا ملموسه که امواج الکترومغناطیسی تغییرات فیزیکی روی انسان ایجاد کنن. به هر حال از نظر شیمیایی فوتونها با طول موج های متفاوت می تونن ساختار پروتیین ها و ... را تغییر بدن در بدن و به صورت کلی انرژی وارد بدن کنن. نمونه ای که همه باهاش آشنا داریم درمان زردی نوزادان با نور آبی هستش که دیگه در پزشکی روتین شده.
در مورد فرکانس صوت هم به صورت کلی صوت های زیر مثل صدای خانم ها فرکانس بالا و صوت های بم مثل صدای اقایون فرکانس پایین دارند. البته میدونید که صوت موج الکترومغناطیس نیست و به کمک ماده منتقل میشه.در مورد تبدیل یک موج الکترومغناطیس به سیگنال صوت و رابطه طول موج(یا فرکانس) آن موج به فرکانس صوت حاصل هیچی نمیدونم. یعنی مثلا نور را به صدا تبدیل کنیم؟ واقعا ایده ای ندارم ولی حتما در موردش می خونم. اگر چیزی به دست آوردم به اشتراک میزارم[تصویر:  shy.gif]
خیلی ممنون
چه جالب..
پس مدیتیشن با رنگ ها هم اساسش همینه. من به صداها توجه کرده بودم ولی زیاد به تاثیر رنگ ها نه. همش میگفتم یعنی چی چاکرای اول قرمز چاکرای دوم نارنجی و ...!
درسته امواج مکانیکی و الکترومغناطیسی رو به هم تبدیل میکنند. مثلا همین صدای سیارات و کهکشان ها و .. قابل شنیدن نیست طبیعتا چون صوت تو خلا منتشر نمیشه. مثلا همین صفحه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

+حرف های جالبی زدید و کلی مطلب جدید یاد گرفتم از شما. واقعا ممنون. : )

(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  به به ببین کی اینجاست[تصویر:  heart.gif]
همون آب رفتن صفحات این تایپیک [تصویر:  cool.gif]
Heart
خب اس او اینجاست! Big Grin
آفاق از کی اِس اُ شدی؟
اگه از دمپایی ابری و اون ماجرا حرف نمیزدی باید میومدم پروفایلت از خودت میپرسیدم کی هستی. : ))
اتفاقا دو خط در ادامه اش نوشتم ولی بعد دیدم جو زیاد جالب نیست و معمولا جمله هام هم جدی تر از لحن واقعیش خونده میشه ناخواسته باعث یه بحث دیگه نشم و واسه همین سریع پاک کردم. : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , codin
ارسال: #۳۴۹۱۴
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ق.ظ
خدایا چرا حل التمرین فالت تلورنس رو هیشکی نداره آخه !!!

خدای من...

صادق زاده ۲۷ همین ماه ازش سئوال میاره!!
وقتم پای سرچ کردن حروم شد، رفت!!

روی خدا را ببوس
ارسال: #۳۴۹۱۵
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۴ ق.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
اگه سیستم عاملتون ویندوز هست ماشین حساب رو باز کنید و عبارت زیر روباهاش حساب کنید
[tex]\sqrt{4}-2[/tex]
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۴۹۱۶
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  به به ببین کی اینجاست[تصویر:  heart.gif]
همون آب رفتن صفحات این تایپیک [تصویر:  cool.gif]
Heart
خب اس او اینجاست! Big Grin
آفاق از کی اِس اُ شدی؟
اگه از دمپایی ابری و اون ماجرا حرف نمیزدی باید میومدم پروفایلت از خودت میپرسیدم کی هستی. : ))
اتفاقا دو خط در ادامه اش نوشتم ولی بعد دیدم جو زیاد جالب نیست و معمولا جمله هام هم جدی تر از لحن واقعیش خونده میشه ناخواسته باعث یه بحث دیگه نشم و واسه همین سریع پاک کردم. : ))
Big Grin بعد از استعفا از مدیریت
ئاسو:افق ،یه اسم دخترونه کردیِ Smile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RangiRangi , Menrva
ارسال: #۳۴۹۱۷
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  
نقل قول:
[تصویر:  biggrin.gif] بعد از استعفا از مدیریت
ئاسو:افق ،یه اسم دخترونه کردیِ [تصویر:  smile.gif]
اون @ رو اولش نمیخوندم!! :|
ئاسو..
خیلی قشنگه.Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۴۹۱۸
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط ezra.)
چقدر بعضیا الافن به مولا !
آدم غبطه می خوره به این همه الافی !

رفتن جمع شدن تو فرودگاه که علیه کیـروش از بازیکنای تیمشون حمایت کنن !
درست عین هوادارا استقلال که رفته بودن جلو مجلس !

آدم این جور جماعتو که میبینه یه ترس خاصی تو وجودش پدیدار میشه !

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , mostafaheydar1370
ارسال: #۳۴۹۱۹
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ق.ظ)مهربان مادر نوشته شده توسط:  خدایا چرا حل التمرین فالت تلورنس رو هیشکی نداره آخه !!!

حل المسائل اصلی کتب مثل خود کتاب راحت نیست، باید با انتشارات تماس گرفت و به قول معروف دستی کارو پیش برد، معمولا نمی صرفه.

روی انگلیسی سوال رو دقیق گوگل کن، (با "" ) سایت برخی دانشگاه ها جواب سوالای گلچین رو قرار میدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر
ارسال: #۳۴۹۲۰
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط *tarannom*.)
زندگی چیزی نیست؛
که لب طاغچه‌ی عادت از یاد من و تو برود.
زندگی؛بعد درخت است به چشم حشره.
زندگی تجربه‌ی شب‌پره در تاریکی است.
زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد.
زندگی سوت قطار است که در خواب پلی می‌پیچد.
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیما.
خبر رفتن موشک به فضا؛
لمس تنهایی «ماه»؛
فکر بوییدن گل در کره ای دیگر.
زندگی شستن یک بشقاب است.
زندگی یافتن سکه ده‌شاهی در جوی خیابان است
زندگی «مجذور» آینه است
زندگی گل به «توان» ابدیت؛
زندگی «ضرب» زمین در ضربان دل ما؛
زندگی «هندسه» ساده و یکسان نفس‌هاست.

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ؛
پرشی دارد اندازه عشق..

سهراب سپهری
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close