زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۳۰۶
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
این دانشگاه آزاد دیگه رسماً دزد سر گردنه شده!
آخه نفری ۱۶۰ هزار تومن واسه کنکور دکتری؟
چه خبره؟ :|
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۳۰۷
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ
معمولا راننده تاکسیا خورده ی پول رو برنمیگردونن. من یه مسیری میرم که کرایه ی حدود دو تا چهارراهش ۹۰۰ تومنه. ۹۷درصد که ۱۰۰۰ تومن حساب میکنن. ۱درصد ممکنه بگن ببخشید پول خورد ندارم و ۲ درصد ۹۰۰ تومن حساب میکنن.
اما امروز واقعا برام عجیب بود که رانتده تاکسیه ۷۰۰ تومن حساب کرد. و یه خانومی که بعدتر از من پیاده میشد رو باز کمتر از اون نرخی که هست گفت. فک کردم که شاید ندونه یا اشتباه میکنه گفتم کرایه ی این مسیر ۹۰۰ تومن هست و برگردوندم پول رو. گفت می دونم. آخه مسافتش اونقدر نیست. :|
پول حلال گیر هر کسی نمیاد.
این پوله. حق مردم چیزای دیگه م هست. این که دینی به کسی نداشته باشیم خیلی سخته ولی گاهی آدم میتونه تلاش کنه لااقل. مث همین قضاوت کردن که اگه خدا پته مون رو بریزه روی آب خودمون رسوا میشیم جای اون آدمی که قضاوتش کردیم.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , SepidehP , sara9009 , stateless , s90211006 , nina69
ارسال: #۳۴۳۰۸
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ
این لپ تاپایی که مغازه میاره باز میکنه بعد مشکل داره رو بعد چه کار می کنن؟ میدن به یکی دیگه؟ من نمی دونم چرا این برندها باید سودشون رو حسابی از بازار ایران ببرن اما نماینده رسمی نداشته باشن حتی کیبرد فارسی میزنه ایسوس اما نماینده رسمی تو ایران نداره! اون گارنتی هم که اصلن معلوم نیست کی به کیه؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۳۰۹
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  این لپ تاپایی که مغازه میاره باز میکنه بعد مشکل داره رو بعد چه کار می کنن؟ میدن به یکی دیگه؟ من نمی دونم چرا این برندها باید سودشون رو حسابی از بازار ایران ببرن اما نماینده رسمی نداشته باشن حتی کیبرد فارسی میزنه ایسوس اما نماینده رسمی تو ایران نداره! اون گارنتی هم که اصلن معلوم نیست کی به کیه؟

ببینید مغازه دارها از وارد کننده ها میخرن، وقتی لپ تاپ خراب باشه مرجوعش میکنن به شرکت یا وارد کننده ای که ازش خریدن، ایسوس گارانتی آوات هست گارانتی سازگار هم هست گارانتی هماهنگ هم هست

Sent from my iPad using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۴۳۱۰
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط barca.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  ببینید مغازه دارها از وارد کننده ها میخرن، وقتی لپ تاپ خراب باشه مرجوعش میکنن به شرکت یا وارد کننده ای که ازش خریدن، ایسوس گارانتی آوات هست گارانتی سازگار هم هست گارانتی هماهنگ هم هست
Sent from my iPad using Tapatalk
ولی من فک می کنم هیچ جا نمیره درستش می کنن پلمبش می کنن و می فروشنش منظورم همون جایی هست که اخر عاقبت بهش برگشت خورده همون وارد کننده
بعضی از ایرادت هم جزئی هست و برای یکی ممکنه مهم باشه و برای یکی نباشه مثلا تاچ پد زیادی لق بزنه خوب دستگاه که باز شده مشتری میگه اقا من اینو به این علت نمی خوام! این دقیقا واسه دوستم اتفاق افتاد تکلیف لپ تاپ مثلا ۴ تومنی باز شده چی میشه؟
کلن نباید این جریان غیر رسمی باشه چون لپ تاپ کالای ممنوعه نیست از طرفی کمپانیش هم که تایوانی یا چینی هست باید با اعمال فشار ازشون بخوان در ازای سود زیادی که دارن نمایندگی رسمی هم داشته باش یعنی ما ته تهش نباید با دلال برخورد کنیم باید با تعهدات شرکت سازنده روبرو باشیم

اصن همین که چندتا شرکت گارنتی می کنن خیلی عجیبه!
مثلا این سایت یکی از وارد کننده ها یا گارنتی کننده های اصلی ایسوس هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حال ادم بد میشه از افسارگریختگی سایت!
حداقل یه درباره ما میذاشتن سرتیفیکت ایسوس رو نشون میدادن

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۴۳۱۱
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ق.ظ
اینایی که تو کامنتشون قربون صرقه ادمین میرن هم در نوع خودشون جالب هستن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp
ارسال: #۳۴۳۱۲
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
اینجا
مقاله بفرستید ریسرچِ خوابیده‌ی مملکت رو یه هلی داده باشیم، ایراد املایی نگارشی توو سایتش بود هم لطفاً بهم بگید (در مورد استایل سایت و تئوری رنگ‌ها نظر ندید چون ترتیب اثر داده نمیشه Big Grin)
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , ele
ارسال: #۳۴۳۱۳
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  این لپ تاپایی که مغازه میاره باز میکنه بعد مشکل داره رو بعد چه کار می کنن؟ میدن به یکی دیگه؟ من نمی دونم چرا این برندها باید سودشون رو حسابی از بازار ایران ببرن اما نماینده رسمی نداشته باشن حتی کیبرد فارسی میزنه ایسوس اما نماینده رسمی تو ایران نداره! اون گارنتی هم که اصلن معلوم نیست کی به کیه؟

به کارخونه برگرندونده میشن و بعد از تعمیر دوباره تو بازار میفروشنشون. اصطلاحا به اینا refurbished میگن، و خیلی ارزون تر از قیمت نو همون کالا هستن.(مثلا از ۲۰ تا ۶۰ درصد تخفیف می خورن) تو خارج موقع خرید باید به شما بگن که محصول مورد نظر refurbished هست یا نه و ...

تو ایران چون جهان سومیم و بی قانونی هست، خیلی از این وارد کننده ها به جای کالای نو، دستگاه های refurbished رو به جای کالای واقعا نو وارد می کنن (به خاطر سود بیشتر)

من که خیلی لپ تاپ، tv و ... دیدم که refurbished بوده، برخی برند ها تو وبسایتشون با دادن شماره سریال راهی واسه تشخیص اینکه آیا این محصول قبلا تعمیر شده یا نو هست دارن.(مثلا آیا lcd ایش خراب بوده، برگشت داده شده و بعد از تعمیر دوباره فروختنش و ...)
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۴۳۱۴
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان کسی میتونه کلید نهایی سنجش کنکور فناوری اطلاعات ۹۵رو اپلود کنه ممنون میشم
ارسال: #۳۴۳۱۵
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۴۳۱۶
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ
کسی می دونه نصب متلب چند ساعت طول میکشه ؟ممکنه بیشتر از ۴ ساعت طول بکشه ؟
ارسال: #۳۴۳۱۷
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  اینجا
مقاله بفرستید ریسرچِ خوابیده‌ی مملکت رو یه هلی داده باشیم، ایراد املایی نگارشی توو سایتش بود هم لطفاً بهم بگید (در مورد استایل سایت و تئوری رنگ‌ها نظر ندید چون ترتیب اثر داده نمیشه Big Grin)
لازم به ذکر است که بخشی از مقالات پذیرفته شده‌ی کنفرانس علاوه بر مجموعه مقالات کنفرانس، در مجله‌ی CSI Journal on Computer Science and Engineering (JCSE) به چاپ خواهد رسید.

یعنی یه مقاله عینا در دو جا چاپ می شه؟ مشکلی نداره؟

راستی اسم مجله پرانتزش مشکل داره Smile
ارسال: #۳۴۳۱۸
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  تو ایران چون جهان سومیم و بی قانونی هست، خیلی از این وارد کننده ها به جای کالای نو، دستگاه های refurbished رو به جای کالای واقعا نو وارد می کنن (به خاطر سود بیشتر)
اخه من برام سوال جدی هست ما که به قولن جهان سومیم مصرف کننده هم هستیم پول منابع نفتیمون رو نقدی تقدیم می کنیم چرا از حداقل حقوق یه مصرف کننده نباید برخوردار باشیم؟ حتی شرکتهای چینی هم دفتر رسمی ندارن این دیگه از عجایب هست!! اینطوری شرکتای سازنده و دلالها سود می برن مصرف کننده هم هزینه مالی و زمانی میده
تاسیس نمایندگی رسمی باید پیش نیاز واردات کالاهایی مثل لپ تاپ و موبایل باشه حداقل برای شرکتای اسیایی

سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۴۳۱۹
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  اخه من برام سوال جدی هست ما که به قولن جهان سومیم مصرف کننده هم هستیم پول منابع نفتیمون رو نقدی تقدیم می کنیم چرا از حداقل حقوق یه مصرف کننده نباید برخوردار باشیم؟ حتی شرکتهای چینی هم دفتر رسمی ندارن این دیگه از عجایب هست!! اینطوری شرکتای سازنده و دلالها سود می برن مصرف کننده هم هزینه مالی و زمانی میده
تاسیس نمایندگی رسمی باید پیش نیاز واردات کالاهایی مثل لپ تاپ و موبایل باشه حداقل برای شرکتای اسیایی
هیچ کس روی جایی که ثبات نداره ریسک نمی‌کنه. پس فردا یک تحریم جدید تصویب کنند باید دفاترشون رو جمع کنند. یا از سفارت تایوان بالا رفتند، دولت تایوان asus رو ملزم میکنه جور و پلاسش رو شبانه جمع کنه. بعدش اونقدرا هم که فکر می‌کنی لقمه‌ی چرب و نرم نیستیم که از دست دادنمون ضرر زیادی داشته باشه. یه ایالت میشیگان آمریکا گردش مالی‌ش از کل ایران بیشتر هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۳۲۰
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط jazana.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  اخه من برام سوال جدی هست ما که به قولن جهان سومیم

وااا، جواب سوال همونه دیگه. Big Grin

وقتی بدنه نظام حاکم مسئولیت پذیر نباشه و در موارد بسیاری انتقاد و شکایت رو با تهدید و بازداشت در نطفه خفه میکنه، چه انتظاری از فروشنده یا پزشک می تونیم داشته باشیم.

ما مردم عادی هم هنوز رشد فرهنگی مون پایینه و اولویت بندی مطالبه هامون درست نیست.(شاید تو آینده درست بشه)

وقتی بدون رعایت حقوق مصرف کنندگان سودشون رو می برن دیوونه نیستن که خودشون رو به زحمت بندازن.Tongue من معتقدم ۱۰۰٪ این شرکتا اگر بدونن با کاهش کیفیت/ایمنی محصول سود بیشتری کنند حتما انجامیش میدن با یک آب خنک روش.

البته اینا دید من منتقد هست، خیلیا احتمالا فک کنن دلیلیش بی لیاقتی مسئولین دولت، عدم بها دادن به تولید ملی و تحریم هایی هست که شرکت های چینی رو بی رقیب و بدون کیفیت کرده.(نه بی قانونی و فساد نظام حاکم)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close