زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۹۷۶
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  - چرا گزینه ی "گزارش" برای ارسالهای خودمون فعاله ولی گزینه ی "سپاس" فعال نیست؟ Shy
گزارش پای پست خودِ آدم کاربرد داره خب. مثلاََ یه کاربری میخواد پستش حذف بشه لازم نیست بره پیام خصوصی بده به یه مدیر، گزارش میده و رسیدگی میکنن مدیرها.
این سپاس توی فضای مجازی که آدم واسه خودش میذاره چه کاربردی داره؟Huh

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۳۳۹۷۷
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  - چرا گزینه ی "گزارش" برای ارسالهای خودمون فعاله ولی گزینه ی "سپاس" فعال نیست؟ Shy
گزارش پای پست خودِ آدم کاربرد داره خب. مثلاََ یه کاربری میخواد پستش حذف بشه لازم نیست بره پیام خصوصی بده به یه مدیر، گزارش میده و رسیدگی میکنن مدیرها.
این سپاس توی فضای مجازی که آدم واسه خودش میذاره چه کاربردی داره؟Huh

آها... نمیدونستم همچین امکاناتی هم هست... چه بد که کسی بخواد پستش پاک بشه. باید پای حرفمون بمونیم دیگه.Smile

سپاس برای خود، یه جوری مثل رأی دادن میمونه! میتونیم به خودمون هم رأی بدیم دیگه! برعکسِ گزارش! (جاست فور فان!Big Grin)

ممنون از توجه و پاسخگوییتون.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۳۹۷۸
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ
هالا مادرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳۹۷۹
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط ۸_۸.)
شما بودی، امسال میرفتی UCR تو فیلدی که خیلی بهش علاقه نداری یا میموندی سال بعد یه جای بهتر تو فیلدی که میخوای اپلای میکردی؟ هم دانشگاه برام مهمه هم زمان.
ارسال: #۳۳۹۸۰
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اگه بیان بهت بگن همین فردا می میری اولین نفر از کی حلالیت می گیری !؟
خدا
-------------------------------
چرا ما اینجوری هستیم؟! اونایی که سابقه کار ندارن، دوست دارن از بقیه همکارا پنهون کنن و نشون بدن ک خیلی واردن و سابقه کار هم دارن. لازم باشه دروغ هم میگن. خوب چه لزومی هست دروغ بگی خواهر من؟! Confused بالاخره باید از یه جایی شروع بشه دیگه.

یعنی شما از هیچ بنده خدایی حلالیت نمی طلبید !؟

اونایی که سابقه کار ندارن فقط کافیه یکی دو تا سوال تخصصی ازشون بپرسید تا روشون کم بشه
--------------------------------
پی نوشت : نمی دونم چرا از آرمان هام فاصله گرفتم
ارسال: #۳۳۹۸۱
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  شما بودی، امسال میرفتی UCR تو فیلدی که خیلی بهش علاقه نداری یا میموندی سال بعد یه جای بهتر تو فیلدی که میخوای اپلای میکردی؟ هم دانشگاه برام مهمه هم زمان.
در حالت کلی باید به رزومتون نگاه کنید UCR دانشگاه بدی نیست ولی خب دانشگاه تاپی هم نیست. اگر بشه جاهای بهتری رفت شاید بد نباشه شانستونو امتحان کنید یک سال. علاقه هم که میگید ندارید بهش. اینم مزید بر علت میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸_۸
ارسال: #۳۳۹۸۲
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  باورم نمیشه اینقدر خسته هستم... علتشو میدونم برای رفعش کاری نمیتونم بکنم... آدم گاهی دوست داره دردشو برای یک آدم کاملا غریبه، یک رهگذر که دیگه نمیبینتش بگه... برای کسی فقط بگه بدون این که منتظر جواب و توصیه و نصیحت از طرف مقابل باشه.. فقط بگه ولی چیزی نشنوه...
ای وااااااای! خواهشا شما دیگه درد نکشید، اونهمه آرامش کجا رفت، اون همه نصیحت های خوب و عاقلانه. ؟
اشکال نداره، می تونید یه روز سوار خط واحد بشید یه مسیر رو کامل برید و برگردید، اینقدر خوبهBig Grin. آدم ریلکس میشهSmile
اگر همصحبت غریبه هم باشه که دیگه خیلی عالی میشه ، هوا هم سرده، خیلی میچسبهBig Grin
بعد از ی مدتی که حال خیلی خوبی داشتم و مشکلات روحی که برام پیش اومده بود رو پشت سر گذاشته بودم , دیشب خوابی دیدم که وقتی بیدار شدم اشک روی صورتم بود . توی خواب تلاش میکردم که گریه کنم ولی نمیتونستم و به همین خاطر عذاب میکشیدم . صبح که بیدار شدم توی سرمای شهرمون از خونه رفتم بیرون و بعد از ی ساعت پیاده روی , توی ی خیابون نشستم روی جایگاه های انتظار اتوبوس ( نمیدونم بهش چی میگن Smile ) ی نیم ساعتی نشستم و رفت و آمد بقیه رو دیدم و حالم که خوب شد برگشتم خونه Smile
فقط توی روزهای سرده که این حرکت میتونه حال آدمو خوب کنه ! پیاده میری یخ میزنی و حالت خوب میشه برمیگردی خونه Tongue اگه برف هم در حال باریدن باشه که دیگه هیچی

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , ele , SepidehP , d_felfelak
ارسال: #۳۳۹۸۳
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یارو میگه فلان لاگر خیلی داره لاگ میندازه. اون یکی یارو بهش راه نشون داده که لاگر رو پاک کن! Big Grin
خیلی راهش ریشه ای مشکل رو حل می کنه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳۹۸۴
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۳ ب.ظ
دلِ تنگم میگه... حرفهایی هست برای نگفتن...

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۳۹۸۵
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ
رفت...
مثل یه شهاب سنگ برقی زد و محو شد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۹۸۶
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ
مخم داره سوت میکشه...
یه دختر چقدر میتونه دروغ بگه اونم درمورد این که متاهله ولی متاهل نیست و فقط براش یه توهم بوده و اصلا کسی وجود نداشت...
امروز فهمیدم که هم اتاقیم ۲ ترم بهم دروغ گفته و نقش بازی میکرده و تمام حرفاش دروغ بوده :/ همیشه وقتی کسی بهم دروغ میگه حس میکنم که داره بهم دروغ میگه ولی هیچ وقت تاحالا به روشون نیاوردم و اونا هم همینجوری به گفتن دروغاشون ادامه دادن نمیدونم کارم درسته یا نه ولی نمیگم که میدونم داری دروغ میگن .
دبیرستان هم که بودم هم میزیم داشت یکسال تمام یه سری چیزارو تکرار میکرد و دروغ میگفت درحالی که من خانواده اشون رو میشناختم ولی هیچ وقت بهش نگفتمکه میدونم این چیزایی که میگی فقط توهماتتِ .
حس میکنم هم اتاقیم سخت مریضه اینو از روی وبلاگش و شعراش و کامنتای پای شعرش که خودش میزاره فهمیدم Sad کاش می شد کمکش کرد.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , ele
ارسال: #۳۳۹۸۷
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  مخم داره سوت میکشه...
یه دختر چقدر میتونه دروغ بگه اونم درمورد این که متاهله ولی متاهل نیست و فقط براش یه توهم بوده و اصلا کسی وجود نداشت...
امروز فهمیدم که هم اتاقیم ۲ ترم بهم دروغ گفته و نقش بازی میکرده و تمام حرفاش دروغ بوده :/ همیشه وقتی کسی بهم دروغ میگه حس میکنم که داره بهم دروغ میگه ولی هیچ وقت تاحالا به روشون نیاوردم و اونا هم همینجوری به گفتن دروغاشون ادامه دادن نمیدونم کارم درسته یا نه ولی نمیگم که میدونم داری دروغ میگن .
دبیرستان هم که بودم هم میزیم داشت یکسال تمام یه سری چیزارو تکرار میکرد و دروغ میگفت درحالی که من خانواده اشون رو میشناختم ولی هیچ وقت بهش نگفتمکه میدونم این چیزایی که میگی فقط توهماتتِ .
حس میکنم هم اتاقیم سخت مریضه اینو از روی وبلاگش و شعراش و کامنتای پای شعرش که خودش میزاره فهمیدم Sad کاش می شد کمکش کرد.

باید بررسی بشه از لحاظ روانشناسی چرا دختری که مجرده دوست داره بگه متاهله و همچنین چرا اکثر خانم ها دوست دارن سنشون رو کم بگن !Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۳۹۸۸
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط Avril89.)
دستتو ول میکنم اگه میتونی برو
یه قدم تجربه کن بی من این آینده رو
بعدِ من هر کی بیاد من ازش عاشق ترم
بعدِ من هر کی بیاد من ازت نمیگذرم....

" تجربه کن شادمهر عقیلی"
حســــــــــه آهنگش قشنـگــــــــــــــــه

لعنتی چی تو ذهنت میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگذره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ TongueDodgy
تــه این قصه چیــــــــــــــــــــه؟؟!!
ارسال: #۳۳۹۸۹
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  ….
شما راجع به خودتون و همسرتون شاید گفتید خواسته یا ناخواسته، باهاشون صحبت کردید جلوی دوستتون و این ها و این دوستتون شاید دلش بخواد که ازدواج کنه و در واقع حسودی ش شده. مخصوصاََ که توی خوابگاه و دور از خانواده هم هست. ریشه ی مشکلش هم معلوم نیست یه کجا برمیگرده. Sad UndecidedHuh
به نظرم کلاََ سعی کنید که هیچی از همسرتون نگید جلوش و همین طور بقیه ی هم اتاقی هاتون اگه متاهل هستن. Sleepy
چقدر مریضی روحی زیاد شده. Dodgy

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , SepidehP , Behnam‌
ارسال: #۳۳۹۹۰
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ
سلام
من اینجا یه مطلبی رو میزنم راجع به عجیب بودن شخصیت عده ای از جوانان فعلی
نه به کل درست، به صرف یک نظرِ قابل انتقاد.ولی تقریبا تاثیرش رو بیش از هر چیزی در وضعیت کنکونی میدونم.
=======
درک وارونه ای که از ادبیات هستش ریشه ی اکثر مشکلات روحی فعلی هست.
خصوصا الان مردم نمیرن یه کتاب ادبی رو به کل بخونن و قبلش و بعدش و تفکر نویسنده ش و پیش زمینه ای که موجب شده اون نویسنده یه همچین کتابی بده رو بخونن.شبیه جملاتی که در فیسبوک و سایر شبکه های اجتمایی پخش میشه

مثلا من میگم زندگی زیباست.

بعد یه بچه ۱۲ ساله میاد میگه :
زندگی زیبا نیست چرا که طبیعت انسان وحشیست یا یه همچین چیزی. . . بعد اخرشم مینویسه نیچه یا مثلا ولتر.

حالا نه میدونه ولتر کیه و نه نیچه ، ولی اسم هر دوشون قشنگه ، کلاسم داره، رفت و امد این جملاتِ بیش از حد در ذهن که قالب اون ها معمولا با احوالات و احساسات ما تغییر میکنه چیزی شبیه کوبیدگی پدید میاره به نظرم و قدرت تصمیم گیری و ثابت بودن شخصیت رو به کل از هر ادمی میگیره.

انسان هر بار خودش رو در یه قالبی میبینه و در یه جلدی که هیچ چیزش مال خودش نیست.

من هر منبع ادبی رو هر جایی معرفی کردم شرایط خوندنش رو گفتم و خواهشم همینجا از همه این هست که تا میتونید این کار رو بکنید و نشر بدید و کسی که میاد یه جمله ای از یه بزرگی رو اصل قرار میده با برخورد مناسب سعی در اصلاحش داشته باشید

همیشه تاکیدتون بر این باشه که از بزرگان فقط حق سر مشق گیری داریم نه در جلد رفتن اون ها.
مثلا بعد از "کتاب رنج های ورتر جوان" خیلی ها در سراسر اروپا با وضعی شبیه ورتر دست به خود کشی زدن. کافیه مقدمه ی نویسنده در مورد اون آدم هایی که دست به خودکشی زدند و شبیه ورتر رفتار کردند رو بخونید و بفهمید این دسته از ادم ها لیاقت زنده بودن نداشتن که خودشون رو در جایگاهی قرار دادن که حتی مردنش هم متعلق به خواسته ی خودشون نبوده و تقلیدی ساده لوحانه بوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , The BesT , blackhalo1989 , SepidehP , d_felfelak , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close