زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۰۰۱
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig Grin خب حالا منم اشتباه کردم راحت شدی Sad

از ته دلت نگفتی، ولی خب راضیم ازت Big Grin نقدی ز هزار نسیه خوشتر باشد جناب خیام، شعرای خودتم که باید به خودت پس بدیم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۰۰۲
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط stateless.)
دوستان ببخشید وسطِ مکالمات و مشاعراتتون وقفه میندازمBig Grin، بی زحمت اگه کسی با پارالل پروگرمینگ (برعکس فینگلیش چی میشه؟؟!!Big Grin) آشنایی داره،
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو یه نگاه بندازه بی زحمت. سپاسِ پیشاپیش.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۳۰۰۳
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig Grin خب حالا منم اشتباه کردم راحت شدی Sad

از ته دلت نگفتی، ولی خب راضیم ازت Big Grin نقدی ز هزار نسیه خوشتر باشد جناب خیام، شعرای خودتم که باید به خودت پس بدیم.

البته خدمت شما عارض بشم خیام شعرهای مثل
وین حرف معما نه تو دانی و نه من
هست از پس پرده گفتگوی من و تو

را هم گفته Exclamation
ارسال: #۳۳۰۰۴
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  البته خدمت شما عارض بشم خیام شعرهای مثل
وین حرف معما نه تو دانی و نه من
هست از پس پرده گفتگوی من و تو

را هم گفته Exclamation

چون پرده بر افتد نه تو مانی و نه من رو هم گفته، البته جناب حافظ علیه الرحمه بهتر نواخته اند این نوا را که "تو چه دانی که پس پرده که خوب است و که زشت". و اصلا گور پدر قطب شمال، شما به ساعت مملکت خودت نماز بخوان و بخوان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , s90211006
ارسال: #۳۳۰۰۵
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ
یا پسِ پرده گفتگو کنید یا اینجا!!! نصفه نیمه میگید ما نمیفهمیم داستان قطب شمال و اینا چی بوده!!! فقط برای شعرها سپاس میزنم!

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , s90211006
ارسال: #۳۳۰۰۶
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  بیکاری خیلی وحشتناک تر از اون چیزی هست که شنیده میشه.
من دخترم شاید بتونم از بیکاری خودم چشم پوشی کنم ولی وقتی به برادر کوچترم فکر میکنم و حتی بقیه ی پسرای جوون ، ترس و وحشتی که از بیکاری جوونا وجودم رو میگیره غیرقابل توصیفه.
فقط با تمام وجودم از خدا میخوام این مشکلات جامعه علی الخصوص بیکاری رفع بشه.
فقط خدا خودش رحم کنه... .
یکی نیست بگه این کاری که شما دارید با مملکت میکنید اسمش اداره کردن نیست، نمیتونید مرحمت کنید و تشریف ببرید این همه مردمو اذیت نکنید.
دیگه حالم از رفتن تو سایتای خبری و شنیدن اخبار اراجیف و دغدغه ها و آرمان های طمعکارانشون که اوضاع داخلی رو به این شکل در اوردن و تو کشورهای همسایه هم هنرنمایی و قلدر بازی در میارن بهم میخوره.
خدایا خودت رحم کن... . پناهی جز تو نمیبینم.
الان روال بچه های ریاضی اینه که مهندسیشونو بگیرن. قاب کنن به دیوار. سربازی و بعدش برن شرکت های صنعتی حقوق کارگر بگیرن برای کارای پیش و پا افتاده. به پسر ها قطعا اسیب میزنه ولی دودش توی چشم خانم ها هم میره به صورت غیر مستقیم (بالا رفتن سن ازدواج و ...)
برای کسی که بخواد توی این کشور زندگی کنه از نظر مالی بهتری کار اینه بره دنبال رشته های علوم تجربی مثل پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی. یا حقوق از رشته های علوم انسانی هم خوبه. البته با این حجم تقاضا به نظر میرسه بازار کار به سمتی رفته که دیگه بدون تخصص و فلوشیپ و فوق تخصص شاید پزشکی خوندنم خیلی خوب نباشه که این خودش عمر نوح میطلبه.

ایول چه شعرهای خوبی...

خیام که گفت دوزخی خواهد بود؟

که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , khayyam , Skyrim , shahlaj , Saman , ستاره ی صبح , nlp@2015
ارسال: #۳۳۰۰۷
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ
آن به که در این زمانه کم گیری دوست
با اهل زمانه صحبت از دور نکوست
آنکس که به جمگی ترا تکیه بر اوست
چون چشم خرد باز کنی دشمنت اوست
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , stateless
ارسال: #۳۳۰۰۸
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
افزونه های ضد تبلیغات و بلوکه هارو غیر فعال کردم، همه سایتا توشن تبلیغات هست.

چقدرم زشتن.
ارسال: #۳۳۰۰۹
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط diligent.)
نمیدونم چرا عکسایی که با گوگل کُروم سرچ میکنم، هیچ کدوم save نمیشن!
پ ن: همش یاد دیالوگ رامبد جوان توی سریال "خانه سبز" میوفتم که میگفت: مسخره ست نه؟ Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , so@
ارسال: #۳۳۰۱۰
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط ستاره ی صبح.)
باید مغرم رو مرتب کنم
خدایا شکرت که تموم شد

(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  خب اخرین سوغاتی از شریف هم امروز توی اتاقم رویت شد. دیدم یه دونه ساس داره روی زمین راه میره. فردا با پدرم صحبت کنم ببینم باید خونمونو منفجر کنیم یا این که بفروشیم نقل مکان کنیم؟
سر این ساس نزدیک بود بمیرم البته فکرمیکردم ساس گرفته تختم ساس بوی بدی هم میده چون تختمم بوی بدی میداد منم ب بو خیلی حساسم و کلا حس بویاییم خیلی قویه مث سگا البته کمترازسگConfusedBig Grin برای همین سم کامن خیلی زیاد زدم و شبش ساعت۱:۳۰ حالم بدشد نفسم گرفت نمیتونستم نفس بکشم فقط جیغ میزدم انگار ک توی دریا غرق شده بودم ...جالب اینجاس بیمارستان سمت خونمون رفتیم انگارنه انگار ک یکی داره میمیره با خیال راخت رفتار میکردن میگفتن ما نمیتونیم کاری کنیم...ک با چ سرعتی رفتیم بینارستان دورتر جوری ک نزدیکاش داشتم میمردم مامانم تنفس دهان ب دهان بهم می داد و داشتم جون میدادم نبضم روی ۲۰ بود بدنم یخ کرده بود سنگین شده بودم خیلی سردم بود ب مامانم یجوری میگفتم ک سردمه کلی پتو انداختم روم امابازم سردم بود بااینکه هواگرم بود..تافردا شبش توی اورژانس بودم تا مدتها حالم بد بود واقعا خیلی بد بود بدترین روزای عمرم بود...خدا جونم رودوباره برگردوند.
مث سوسکا هستادیدین ک دارن جون میدن اونجوری شده بودمBig Grin : ))) بیچاره سوسکا حشره ها خیلی گناه دارن.
اما خیلی حس بدیه جون دادن ادمو ببینن .یادم میوفته خیلی ناراحت میشم یه حال بدی میشم.
حواستون باشه سم کامن نزنین که ادم میکشه نمونش خودم. اگرم زدین خیلی خیلی خیلی خیلی کم بزنین اونم در و پنجره ها بازبزارین و خودتونم توی خونه نباشین.
اصن اقا سم کامن نزنین من میترسم خطرناکه خونتون رو‌عوض کنین سمش جوریه که حتی جذب پوست میشه از راه پوست سریع وارد بدن میشه.
این ساس خوناشام کوچولوی زشت Confused الان کل خونتون پخش شده شبا میاد سراغتون : ))) غذاشونُ شبا میل میکنن Confused حواستون باشه Big Grin.

چه وحشتناک .......
خدا رو شکر که حالت خوبه
خدا کنه دیگ هیچوقت تجربه اش نکنی
من تا حالا رو در رو با یه ساس نبودم انشالله نباشم Big Grinولی خیلی از سوسک می ترسم واسه همین هر شب پیف پاف می زنم روی تختم همیشه هم مامانم دعوام می کنه سر این موضوع
یه بار چند روز پیش یه سوسک دیدم توی حموم می ترسیدم برم نزدیک از دور بهش هی پیف پاف می زدم خودم متوجه نشدم چقدر پیف پاف زدم یهو سرم گیج رفت و خون دماغ شدم شدید فقط خودمو کشوندم تو ترانس خیلی بد بود ولی بعد یه مدت خوب شدم ولی تا شب هی خون دماغ شدم
سوسکام خون اشامنا وای به نظرم بدترین موجوداتین که خدا افریده Confused

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۳۰۱۱
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  مسخره ست نه؟ Big Grin
ها مسخره ست که استادت متری ،کیلویی نمره بدهDodgy

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۳۰۱۲
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  مسخره ست نه؟ Big Grin
ها مسخره ست که استادت متری ،کیلویی نمره بدهDodgy

اعصاب هم نداری ها Cool

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۳۰۱۳
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ب.ظ
از درس مهندسی نرم‌افزار پیشرفته بدم میاد... خیلی هم بدم میاد... اما اُستادم میگه تو چه مهندس نرم‌افزاری هستی که از مهندسی نرم‌افزار سر در نمیاری؟ دکتر "م" خودش دستش تو کاره، برو سر کلاسش بشین.
ارسال: #۳۳۰۱۴
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  از درس مهندسی نرم‌افزار پیشرفته بدم میاد... خیلی هم بدم میاد... اما اُستادم میگه تو چه مهندس نرم‌افزاری هستی که از مهندسی نرم‌افزار سر در نمیاری؟ دکتر "م" خودش دستش تو کاره، برو سر کلاسش بشین.
وویس گوش دادن خیلی زمانبره. Sad
ارسال: #۳۳۰۱۵
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  از درس مهندسی نرم‌افزار پیشرفته بدم میاد... خیلی هم بدم میاد... اما اُستادم میگه تو چه مهندس نرم‌افزاری هستی که از مهندسی نرم‌افزار سر در نمیاری؟ دکتر "م" خودش دستش تو کاره، برو سر کلاسش بشین.
وویس گوش دادن خیلی زمانبره. Sad

اتفاقاً ویس گوش کردن هم به شدت لازمه، چون خیلی از نکات و‌مطالبی که میگن، توی اسلایدها نیست و باید اضافه بشه.
منتها خداروشکر یکی از دوستانم سال گذشته این درس رو باهاشون داشتن و ویس‌ها رو پیاده‌سازی کردن و جزوهٔ کاملی دارن. منم جزوه ایشون رو می‌گیرم، اگر هم احیاناً نکته ای جا مونده بود می‌نویسم. البته اگر چیز جدیدی اضافه نشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۶۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close