زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۹۸۶
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
ممنون
Masoud05، در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

تبلیغ کانال های تلگرام ممنون است!!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۹۸۷
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ
الحق که بدون رنج گنج میسر نشود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۲۹۸۸
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  چقدر زندگی ها ناآرام شده و بهم ریخته، تو این چندوقته هر دو سه روز یه بار از خونه یکی از همسایه ها صدای فحش و فحش کاری میاد. یه بار آقا شروع میکنه به فحش دادن یه بار هم خانم. الان دو ساعته یه خانمه داره داد میزنه "حرومزاده"، "آشغال"، "بوق"، "بوق"،... اگه یه آقا اینارو میگفت اینقدر ناراحت نمیشدم که یه زن داره یه همچین حرفی میزنه. گرچه آقا هم بگه باز ناراحتیم ازاین بابته که بالاخره خواهر و مادرمون هم دارن میشنون، همسایه ها دارن میشنون. خیلی بده واقعا، خیلی.

اونجا کجای تهرانه ؟

از کجا معلوم تهران باشه؟ اصلا" مگه مهمه که کجاست؟ ما که انقدر از این اتفاقها دیدیم که دیگه داره برامون عادی میشه. امیدوارم برای هیچکس اینجور اتفاقها عادی نشه.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۲۹۸۹
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط mina95.)
.........
BlushBlushBlushBlush
ارسال: #۳۲۹۹۰
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
SmileSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina95
ارسال: #۳۲۹۹۱
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  چقدر زندگی ها ناآرام شده و بهم ریخته، تو این چندوقته هر دو سه روز یه بار از خونه یکی از همسایه ها صدای فحش و فحش کاری میاد. یه بار آقا شروع میکنه به فحش دادن یه بار هم خانم. الان دو ساعته یه خانمه داره داد میزنه "حرومزاده"، "آشغال"، "بوق"، "بوق"،... اگه یه آقا اینارو میگفت اینقدر ناراحت نمیشدم که یه زن داره یه همچین حرفی میزنه. گرچه آقا هم بگه باز ناراحتیم ازاین بابته که بالاخره خواهر و مادرمون هم دارن میشنون، همسایه ها دارن میشنون. خیلی بده واقعا، خیلی.

اونجا کجای تهرانه ؟

از کجا معلوم تهران باشه؟ اصلا" مگه مهمه که کجاست؟ ما که انقدر از این اتفاقها دیدیم که دیگه داره برامون عادی میشه. امیدوارم برای هیچکس اینجور اتفاقها عادی نشه.

دقیقا برای منم سواله که از کجا معلوم تهران باشه؟ چه توضیحی دارید جناب خیام؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۹۹۲
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ
بیکاری خیلی وحشتناک تر از اون چیزی هست که شنیده میشه.
من دخترم شاید بتونم از بیکاری خودم چشم پوشی کنم ولی وقتی به برادر کوچترم فکر میکنم و حتی بقیه ی پسرای جوون ، ترس و وحشتی که از بیکاری جوونا وجودم رو میگیره غیرقابل توصیفه.
فقط با تمام وجودم از خدا میخوام این مشکلات جامعه علی الخصوص بیکاری رفع بشه.
فقط خدا خودش رحم کنه... .
یکی نیست بگه این کاری که شما دارید با مملکت میکنید اسمش اداره کردن نیست، نمیتونید مرحمت کنید و تشریف ببرید این همه مردمو اذیت نکنید.
دیگه حالم از رفتن تو سایتای خبری و شنیدن اخبار اراجیف و دغدغه ها و آرمان های طمعکارانشون که اوضاع داخلی رو به این شکل در اوردن و تو کشورهای همسایه هم هنرنمایی و قلدر بازی در میارن بهم میخوره.
خدایا خودت رحم کن... . پناهی جز تو نمیبینم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , sss , khayyam
ارسال: #۳۲۹۹۳
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  

اونجا کجای تهرانه ؟

اتفاقاتی که در تهران داره میفته بعضیاش شاید در شهرستان هم باشه ولی بعضیاش حتی شهرهای بزرگ دیگه هم به روی خودش ندیده متاسفانه نمی تونم بازگو کنم اینو بعد از رفتن به ۸ استان کشور و مقایسه با تهران می گم

سو تفاهم پیش نیاد من با تهرانیا کاری ندارم که در مقابل این پستم جبهه بگیرند منظورم خود تهران است
ارسال: #۳۲۹۹۴
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  

اونجا کجای تهرانه ؟

اتفاقاتی که در تهران داره میفته بعضیاش شاید در شهرستان هم باشه ولی بعضیاش حتی شهرهای بزرگ دیگه هم به روی خودش ندیده متاسفانه نمی تونم بازگو کنم اینو بعد از رفتن به ۸ استان کشور و مقایسه با تهران می گم

سو تفاهم پیش نیاد من با تهرانیا کاری ندارم که در مقابل این پستم جبهه بگیرند منظورم خود تهران است

اتفاقا بنده هم با تهرانی ها کاری ندارم، اگه اون برداشت رو میکردم که هیچ چی، صحبت اینجاست که چطور به این نتیجه رسیدید که محل زندگی ما تهرانه؟ یه اشتباه کردم هم که نمیگید تموم بشه بره پی کارش.
ارسال: #۳۲۹۹۵
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ
برای چی باید بگم اشتباه کردم ؟
ارسال: #۳۲۹۹۶
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  برای چی باید بگم اشتباه کردم ؟

مگه من تهران زندگی میکنم؟
ارسال: #۳۲۹۹۷
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  برای چی باید بگم اشتباه کردم ؟

اینکه شما کجا زندگی می کنید ربطی به این موضوع که بگم اشتباه کردم نداره !
ارسال: #۳۲۹۹۸
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ ب.ظ
یه اعترافی بکنم... تازه الآن فهمیدم دو سری پیام از دو نفر تو بخش گفتگوی آنلاین دارم!!!Big Grin یکیش با اینکه خیلی ازش گذشته بود، جواب دادم. یکی دیگه هم چون خیلیییییی ازش گذشته بود و دیگه موضوعیت نداشت جواب ندادم!!! گفتم که فکر نکنید من حرفی رو بی جواب میذارم!!! حالا اینا به کنار، چرا این بخش هیچ نوتیفیکیشنی چیزی نداره بفهمیم پیام میاد خوب...Idea بعد هم وقتی روی اسم فرستنده کلیک میکنیم، بقیه پیامها حذف میشه! کلی گشتم پیداشون کردم! تا حالا فقط چند بار نواری که پایین صفحه میاد رو باز کردم، فقط مدیر سایت و مدیرکل تو لیست بودن و همین، منم دیگه اصلن کاری با این بخش نداشتم!!! البته فکر کنم باید تو بخش مشکلات سایت مطرح کنم!!!Smile

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۲۹۹۹
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  

Big Grin باشه آقا جان ربط نداره، اصلا من اشتباه کردم. گویند بهشت حور عین خواهد بود، جناب خیام عزیز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , khayyam
ارسال: #۳۳۰۰۰
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  

Big Grin باشه آقا جان ربط نداره، اصلا من اشتباه کردم. گویند بهشت حور عین خواهد بود، جناب خیام عزیز.

Big GrinBig GrinBig Grin خب حالا منم اشتباه کردم راحت شدی Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close