زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۸۸۱
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ
دیروز انقدر حس خوبی بهم دست داد وقتی اُستاد اومدن به خاطر ما دو نفر کلاس رو تشکیل دادن و درس هم دادن.
چقدر خوبه همیشه حتی اگه دو‌ نفر سر کلاس حاضر شده باشن، به احترام همون دو نفر که پا شدن اومدن کلاس رو تشکیل میدن و استفاده مفید هم از کلاس می‌کنن.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , RASPINA , sss
ارسال: #۳۲۸۸۲
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۱ ب.ظ
کار جدید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۸۸۳
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۷ ب.ظ
ساعتا رو یه ساعت کشیدن عقب اما تفکرات رو هزار سال ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۲۸۸۴
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
. ۲۲۳۰
ارسال: #۳۲۸۸۵
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار جدید:

براساس چه روالی داری میری جلو ؟؟ یعنی منظورم اینه داری یه آموزش خاص رو دنبال میکنی؟

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , blackhalo1989
ارسال: #۳۲۸۸۶
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  : هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نقل قول: کار جدید:

براساس چه روالی داری میری جلو ؟؟ یعنی منظورم اینه داری یه آموزش خاص رو دنبال میکنی؟
آره برای من هم سوال پیش اومده
یعنی شما فقط در حال یادگیری هستید ؟سرکار هم میرید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , blackhalo1989
ارسال: #۳۲۸۸۷
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  : هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نقل قول: کار جدید:

آره برای من هم سوال پیش اومده

البته ماشالا هم بگیم که چشم نخورن. Smile

ما که خیلی زیاد از تجربه‌ها و دانششون استفاده میکنیم. تازه من داشتم فکر میکردم چقدر عالی میشد اگه برای server-side هم که زمینه‌ی تخصصیشون هست همین روال رو پیش میگرفتن. البته شاید قبلا این روال بوده و من چون تازه واردم در جریان نیستم. و باز هم ای کاش این مباحث (و حتی نمونه کارها) در تاپیک جداگانه‌ای قرار میگرفت تا منسجم و منظم بشه و بعدها هم قابل استفاده باشه. حتما بقیه هم انگیزه پیدا میکردن و نمونه‌کارهاشون رو میذاشتن. حتما دوستان دیگه‌ای هم هستن که بخوان اطلاعاتشون رو به اشتراک بگذارن.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲۸۸۸
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  براساس چه روالی داری میری جلو ؟؟ یعنی منظورم اینه داری یه آموزش خاص رو دنبال میکنی؟
برای مباحث مختلف (سرور ساید، کلاینت ساید و گرافیک) learning path‌ دارم. این نمونه کارها رو هم بر اساس کنجکاوی و چیزایی که برام جالب باشه انجام میدم چون یادگیری صرف بعد از یه مدت کسل کننده میشه.

(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  آره برای من هم سوال پیش اومده
فعلا میخوام خودم رو به یه سطحی برسونم. بعدش تصمیم میگیرم که برای کسی کار کنم یا برای خودم یا پروژه ای یا ...
البته این تصمیم با توجه به شرایط خاص من گرفته شده.

(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  ما که خیلی زیاد از تجربه‌ها و دانششون استفاده میکنیم. تازه من داشتم فکر میکردم چقدر عالی میشد اگه برای server-side هم که زمینه‌ی تخصصیشون هست همین روال رو پیش میگرفتن. البته شاید قبلا این روال بوده و من چون تازه واردم در جریان نیستم. و باز هم ای کاش این مباحث (و حتی نمونه کارها) در تاپیک جداگانه‌ای قرار میگرفت تا منسجم و منظم بشه و بعدها هم قابل استفاده باشه. حتما بقیه هم انگیزه پیدا میکردن و نمونه‌کارهاشون رو میذاشتن. حتما دوستان دیگه‌ای هم هستن که بخوان اطلاعاتشون رو به اشتراک بگذارن.
تا حالا ندیدم برای سرور ساید مثل کلاینت ساید کد همراه با اجرا بذارن. برای سرور ساید ممکنه یه چیز جالبی به چشمم بخوره و لینکشو بذارم.
در رابطه با تاپیک جدا هم چون اکثر پست های فنی برای منه، جالب نیست تاپیک جدا باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۲۸۸۹
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای مباحث مختلف (سرور ساید، کلاینت ساید و گرافیک) learning path‌ دارم. این نمونه کارها رو هم بر اساس کنجکاوی و چیزایی که برام جالب باشه انجام میدم چون یادگیری صرف بعد از یه مدت کسل کننده میشه.

خب مثلا برای سرور ساید، برای learning path معمولا میشه با داکیومنت اون تکنولوژی پیش رفت. مثلا من برای asp.net سراغ پروژه mvc movie خود سایت asp رفتم. و مرحله به مرحله با همون میرفتم جلو.
حالا برای کلاینت ساید و گرافیک داری از یه learning path این مدلی استفاده میکنی؟یا برای خودت چیزی تعریف کردی؟

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , stateless
ارسال: #۳۲۸۹۰
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  خب مثلا برای سرور ساید، برای learning path معمولا میشه با داکیومنت اون تکنولوژی پیش رفت. مثلا من برای asp.net سراغ پروژه mvc movie خود سایت asp رفتم. و مرحله به مرحله با همون میرفتم جلو.
حالا برای کلاینت ساید و گرافیک داری از یه learning path این مدلی استفاده میکنی؟یا برای خودت چیزی تعریف کردی؟
برای PHP با اینکه سایتش خیلی خوبه اما یه قسمتایی مثل دیتابیس رو از سینتکس خیلی جدا کرده. ضمنا خیلی هم زیاده سایتش (مخصوصا که کاربرا هم کامنت میذارن برای بخش های مختلف و بعضا کامنت های خوبی هم هست). بنابراین من از سایتش استفاده نمی کنم.
learning path‌ من علاوه بر اینها شامل موارد دیگه ای هم میشه. مثلا برای قسمت اول یادگیری PHP چند روز داشتم دانسته هام در مورد sublime text‌ رو تازه می کردم. کلا learning path‌ من برای خودمه یعنی خودم درستش کردم.
برای گرافیک عمدتا میخوام از learning path مایلستون استفاده کنم. برای کلاینت ساید هم learning path مربوط به خودم رو دارم.

جالب بود:

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , virtual girl
ارسال: #۳۲۸۹۱
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کلا learning path‌ من برای خودمه یعنی خودم درستش کردم.
برای گرافیک عمدتا میخوام از learning path مایلستون استفاده کنم. برای کلاینت ساید هم learning path مربوط به خودم رو دارم.

اگر امکانش بود و زمان کافی داشتید خوشحال میشم لطف کنید و learning path کلاینت ساید خودتون رو اینجا به اشتراک بذارید تا ما هم ایده کلی بگیریم. البته من هنوز تمرکزم رو سرورساید هست. چون به نظرم یادگیری و بکارگیریش روال منطقی تری رو دنبال میکنه. اما در مورد کلاینت ساید و یا گرافیک مسائلی مثل ذوق، سلیقه، خلاقیت و ... هم تاثیر دارند. اما دوست دارم مثلا وقتی مجبور میشم یه استایل که بر پایه بوت استرپ هست رو برای خودم کاستومایز کنم؛ بدونم دقیقا چیکار دارم میکنم؛ یا چیکار باید بکنم.

ارسال: #۳۲۸۹۲
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  اگر امکانش بود و زمان کافی داشتید خوشحال میشم لطف کنید و learning path کلاینت ساید خودتون رو اینجا به اشتراک بذارید تا ما هم ایده کلی بگیریم. البته من هنوز تمرکزم رو سرورساید هست. چون به نظرم یادگیری و بکارگیریش روال منطقی تری رو دنبال میکنه. اما در مورد کلاینت ساید و یا گرافیک مسائلی مثل ذوق، سلیقه، خلاقیت و ... هم تاثیر دارند. اما دوست دارم مثلا وقتی مجبور میشم یه استایل که بر پایه بوت استرپ هست رو برای خودم کاستومایز کنم؛ بدونم دقیقا چیکار دارم میکنم؛ یا چیکار باید بکنم.
هنوز کامل نیست. قسمت اولش کامل شده که منابعش ایناست:
htmldog.com
learnlayout.com

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Ametrine
ارسال: #۳۲۸۹۳
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط Skyrim.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ...
learnlayout.com

این توو بوکمارکم بود Big Grin

ارسال: #۳۲۸۹۴
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ
پسورد یاهوتون رو عوض کنین

سوال امنیتی یاهوتون رو هم اول چک کنین بعد غیر فعالش کنین.

مثل اینکه یکی سوال امنیتی اضافه کرده به اکانتا، آی شیطون

چه خبر ها که در مورد این هک یاهو نشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۲۸۹۵
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ
انگلیسیم ضعیفه شایدم متوسط. برای همین ی مدت که به سایتهای انگلیسی نگاه می کنم سردرد میگیرم.
آقای بلک هالو ۱۹۸۹، سایت فارسی استفاده نمی کنید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close