زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۹۲۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  لطفا "هست" رو به جای "است" به کار نبرید. "هست" معنی " وجود دارد" میده. جمله هایی که با "هست" می نویسین با "وجود دارد" بخونین میبینین بیشتر مواقع درست به کار نرفته

شیرازیا کلا به جای "است" میگن "هست"!...Wink یه جورایی جزء گویش هست!!!! Big GrinBig GrinBig Grin

+ در این مورد، من هنوز تسلیم نشدم...Cool

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۱۹۲۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  شیرازیا کلا به جای "است" میگن "هست"!...Wink یه جورایی جزء گویش هست!!!! Big GrinBig GrinBig Grin
+ در این مورد، من هنوز تسلیم نشدم...Cool
ها ایطوری هستBig Grin
بعضی شهرای دیگم میگن هست Big Grin..است سخت هستBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۹۲۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ)tanhayetanha نوشته شده توسط:  سلام عزیزان
به قولی اعتیاد هم یک بیماری است.
خودش می خواهد ترک کنه یا نه؟ ببرینش انجمن NA.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شنیدم خیلی خوبه، مثل AA فرنگیا
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۱۹۲۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ
انجمن NA چی هست

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ارسال: #۳۱۹۲۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ
احتمال اینکه کدی در اولین بار بدون خطا اجرا بشه صفر حدیه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۹۲۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط sara9009.)
در پژو و چند نوع ماشین دیگه تو چند ثانیه مثل اب خوردن با سیم مفتول باز میشه ، مثل اب خوردن هاا .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۱۹۲۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  انجمن NA چی هست

انجمن معتادان گمنام برای ترک اعتیاد است.
لینک سایتشون رو گذاشتم.
روش جالبی دارند البته من کامل اطلاع ندارم ولی یکی از شعارهاشون فقط برای امروز است. هر روز که بلند می شن می گن فقط برای امروز می خواهم پاک باشم اگه فکر کنن یک روزه طاقت می آرن ولی اگه فکر کنن دیگه هیچ وقت نباید سراغش برن نمی تونن. دوباره فرداش بلند می شن می گن فقط برای امروز،... همین می شود که طرف مثلا ۶ ماهه پاک است،... (می گن باید از سه چیز دوری کرد: توپ بازی، زمین بازی، هم بازی) البته فقط این ها نیست من اطلاع دقیقی ندارم که چیکار می کنن (شاید این هایی هم که گفتم درست نباشه) ولی تعریفش رو شنیدم که موفق عمل کردن.
ارسال: #۳۱۹۲۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  لطفا "هست" رو به جای "است" به کار نبرید. "هست" معنی " وجود دارد" میده. جمله هایی که با "هست" می نویسین با "وجود دارد" بخونین میبینین بیشتر مواقع درست به کار نرفته
به خاطر شکل گفتاری‌اش بیشتر از "هست" استفاده میشه و الا در نوشتار رسمی شاید درست استفاده کنند. حالا یک سؤال، "علی در خانه هست" درسته یا "علی در خانه است"؟
ارسال: #۳۱۹۲۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۹ ب.ظ
من برای دو ماه تجربه زندگی با یک هم اتاقی معتاد رو داشتم. اینجوری بود که همیشه روی میزمون پک گل (ماریجوانا) و یک بطری یک و نیم لیتری نوشابه عرق سگی قرار داشت.
خیلی از افرادی معتاد هستن خودشونم از وضعیتشون خسته هستند. من با این دوستم وقتی حرف میزدم عکس های قبل معتاد شدنشو نشونم میداد میدیدم واقعا حسرت میخورد و میخواست پاک شه. ولی خب ارادش نبود و بعد یه مدت دوباره بر میگشت. منظورم اینه احتمالا اگر کسی با دید مثبت و نه به صورت offensive بهشون نزدیک بشه احتمالا ازش برای کمک استقبال کنن.
شما هم یه جوری قضیه را باز نکنید که برادرتون فکر کنه در کارش دخالت کردید و ... یا تجسس کردین در کارهاش. سعی کنید دوستانه و خواهرانه بهش نزدیک بشید و کمکش کنید. مخفیانه با یک مشاور خبره هم صحبت کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , SepidehP
ارسال: #۳۱۹۳۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  انجمن NA چی هست

انجمن معتادان گمنام برای ترک اعتیاد است.
لینک سایتشون رو گذاشتم.
روش جالبی دارند البته من کامل اطلاع ندارم ولی یکی از شعارهاشون فقط برای امروز است. هر روز که بلند می شن می گن فقط برای امروز می خواهم پاک باشم اگه فکر کنن یک روزه طاقت می آرن ولی اگه فکر کنن دیگه هیچ وقت نباید سراغش برن نمی تونن. دوباره فرداش بلند می شن می گن فقط برای امروز،... همین می شود که طرف مثلا ۶ ماهه پاک است،... (می گن باید از سه چیز دوری کرد: توپ بازی، زمین بازی، هم بازی) البته فقط این ها نیست من اطلاع دقیقی ندارم که چیکار می کنن (شاید این هایی هم که گفتم درست نباشه) ولی تعریفش رو شنیدم که موفق عمل کردن.
جالب بود نمیدونستم توی ایران از این برنامه ها برای افرادی که این مشکل رو دارن هست.. بازم جای شکرش باقیه
ارسال: #۳۱۹۳۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۳۱۹۳۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ
یه سوال میدونم شاید مکان مناسبی برای پرسیدنش نباشه اما خب مکان درستش نمیدونم کجاس
من وقتی از tapatalk برای دسترسی به مانشت استفاده میکنم آواتور ها رو نمیتونم ببینم.. دلیلش چیه

ارسال: #۳۱۹۳۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ)tanhayetanha نوشته شده توسط:  سلام عزیزان
نمیدونم چرا دارم اینارو اینجا مینویسم شاید به خاطر اینه که جای دیگه ای رو سراغ ندارم
من یکی از کاربرای مانشتم ولی الان با یه اکانت جدید دارم این پست رو مینویسم بنابه به دلایلی
هیچوقت حالم توی دنیا به این بدی نبوده.خیلی سخته عزیز دلت کسی ، که از بچگی واسش جون دادی و همیشه پشتوانت بوده جلوی چشات ذره ذره در حال آب شدن باشه و تو نتونی براش کاری کنی
برادرم
کسی که از بچگی تمام حامی و پشتیبانم بود و همیشه پشتم بهش گرم بوده الان چند وقته فهمیدم که اعتیاد پیدا کرده و فقط منو و خواهرم میدونیم
نه میتونم به کسی چیزی بگم چون از آبرویی که این همه سال پدرم با کارگری و مشقت به دست آورده میترسم و نه میتونم توی دلم نگهش دارم چون واقعا دارم نابود میشم
الان که دارم این متن رو واسه شما مینویسم به خدا قسم گریه از چشمام سرازیره
آخه چرا این اتفاق باید واسه خانواده ما بیفته؟از بچگی تا حالا بدترین چیزای دنیارو تجربه کردیم
فقر رو تجربه کردیم گفتیم اشکالی نداره همین که آبرو داریم کافیه.بیماری رو تجربه کردیم گفتیم اشکال نداره خدا داده خودش هم درست میکنه.ظلم مردم رو تجربه کردیم گفتیم اشکال نداره واگذارشون به خدا اما واقعا این تجربه خیلی بدی هست
خانواده ما هیچکدوم لب به سیگار هم نمیزنیم و حالا باید بار سنگین اعتیاد به بدترین ماده مخدر رو به دوش بکشیم
خدایا انصافت کجاست؟
خدایا من به این دنیایی که ساختی برام ناراضی ام.خدایا جواب اشک های شب و روز منو کی میده؟خدایا خواهرم توی جوانی داره پیر میشه کی جواب میده؟خدایا پدرم اگه بفهمه سکته میکنه کی جواب میده؟خدایا مادرم با این غم کمرش میشکنه کی جواب میده؟
خدای من آیا واقعا تو وجود داری؟اگه هستی چرا باید این همه سال نماز و روزه نتیجش بشه این!عدالتت کجاست خدا
چند روز دیگه نتایج ارشد امسال میاد و من قطعا روزانه تهران قبولم اما حالا دیگه هیچ خوشحالی از قبول شدنم ندارم و هیچ ذوقی واسه درس خوندن ندارم چون قرار نیست من پاییز امسال وارد دانشگاهی بشم و تمام امیدها و آرزوهام به باد رفت
الان که داشتم پست های شماهارو میخوندم راستشو بخواین بهتون حسودیم شد،به خودم گفتم کاش من بدترین بیماری دنیارو داشتم کاش فقیرترین آدم روی زمین بودم اما دلم خوش بود
قدر خودتونو بدونید و ببخشید که ناراحتتون کردم
یا علی مدد...
واقعا نمیدونم چی بگم چون گاهی دلداری دادن یه نمک روی زخم میشه! فقط از خدا میخوام خودش مشکلتون رو حل کنه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۹۳۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ
امروز که بعد از کنسرت با دوستام بیرون تالار ایستاده بودیم واقعاً به جای اون خانم بازیگر خجالت کشیدم که برای گرفتن چند تا عکس با کسانی که بهش علاقمند بودن و پیشش می‌رفتن، کلی ادا اطوار در می‌آورد و آه و ناله می‌کرد. انگار قراره کوه بکنه. باز اگه تعداد افراد اطرافش زیاد بود یه چیزی. اما تعدادشون زیاد نبود. شایدم بهانه‌شون خستگی بود اما به نظر من بازم درست نبود. دیگران که بازیگر نیستن به خاطر رعایت ادب و آداب اجتماعی هر طور شده لبخند می‌زنن و با روی باز با طرف مقابل‌شون برخورد می‌کنن تا دلش نشکنه اما این خانم که کارش هم بازیگریه اونطور رفتار کرد.

البته بی‌انصافی نباشه. همه بازیگرا اینطوری نیستن. موارد خوب هم بینشون خیلی زیاده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , SepidehP
ارسال: #۳۱۹۳۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ)tanhayetanha نوشته شده توسط:  سلام عزیزان
نمیدونم چرا دارم اینارو اینجا مینویسم شاید به خاطر اینه که جای دیگه ای رو سراغ ندارم
من یکی از کاربرای مانشتم ولی الان با یه اکانت جدید دارم این پست رو مینویسم بنابه به دلایلی
هیچوقت حالم توی دنیا به این بدی نبوده.خیلی سخته عزیز دلت کسی ، که از بچگی واسش جون دادی و همیشه پشتوانت بوده جلوی چشات ذره ذره در حال آب شدن باشه و تو نتونی براش کاری کنی
.....

به نظرم سلامتی برادرتون مهم تر از آبرو و این چیزاست به قول خودتون همیشه ایشون پشتیبان شما بودن و ازتون حمایت کردن حالا نوبت شماست ، پدر محترمتون هم یک عمر با کارگری و مشقت دنبال جمع کردن ابرو نبودن دنبال بزرگ کردن و خوشبختی و موفقیت شما بودن. چیزی که من توی یه مستند دیدم هر نوع ماده ی مخدر اگه مصرف کننده در شروع مصرف باشه راحت تر قابل برگشت و ترک هست . به نظرم هر چه زودتر با یه بزرگ تر صحبت کنید ، خودتون رو هم نبازید ، به کسی هم حسادت نکنید، به خودتون افتخار کنید که با وجود مسائلی که براتون پیش اومد تونستید تو کنکور موفق بشید و شکر گزار داشته هاتون باشید ، بزرگ ترین نعمت سلامتی هست که دارید ، داشتن خانواده ، پدر و مادر حتی خواهر و برادر برای خیلی ها ارزوست که شما دارید درس خوندن و تحصیل برای خیلی ها ارزوست که شما امکانش رو داشتید و انشاالله در اینده هم دارید. حتما برادرتون که انقدر دوسش دارید و میگید جونتون هم براش میدید انسان خوبی هست و حتما بخاطر شما و خانوادش حاضر میشه درمان کنه.
میدونم بعضی شرایط واقعا تحملش سخته ولی تفاوت ادم ها توی همین موقعیت هاست که مشخص میشه ، ادما با حل کردن همین مسائل هست که بزرگ میشن ، امیدوارم حال برادرتون با کمک و حمایت شما و خانوادتون خوب بشه و اگه به صلاحتون هست همین امسال دانشجوی ارشد بشید .
------------------------------------------------
نه تو می مانی
نه اندوه
و نه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم
و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت
غصه هم خواهد رفت
آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز
تو به آیینه، نه، آیینه به تو خیره شده است
تو اگر خنده کنی او به تو خواهد خندید
و اگر بغض
آه از آیینه ی دنیا که چه ها خواهد کرد
گنجه ی دیروزت
پر شد از حسرت و اندوه و چه حیف!
بسته های فردا، همه ای کاش ای کاش...
ظرف این لحظه ولیکن خالیست
ساحت سینه پذیرای چه کس خواهد بود
غم که از راه رسید
در این سینه بر او باز مکن
تا خدا یک رگ گردن باقیست
تا خدا هست،
به غم وعده این خانه مده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SepidehP , Menrva , neda.n91 , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close