زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۷۲۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ
از ارزش های ما هم چیزی کم نشد! البته امشب هنوز تموم نشده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , ezra
ارسال: #۳۱۷۲۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  امشب هم گذشت و چیزی از ارزش های ما کم نشد !

زیادتر هم شد چون دیروز اخبار گفت ۱۰ نفر از داعشی ها را که کمربند انفجاری و اسلحه داشتند و قصد انفجار در قم را داشتند دستگیر کردند. سر دسته شون هم در عملیات دستگیری کشته شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , ezra
ارسال: #۳۱۷۲۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ
سلام.
ببخشید هدوپ یا اسپارک الگوریتم های بهینه سازی مثل ژنتیک یا pso یا کلونی زنبور عسل و ... داره؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۱۷۲۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خب طبیعیه!!!!!! ممتحنهای رانندگی از قصد استرس میدن بهتون . یه راننده باید توانایی اینو داشته باشه تحت هر استرس و ناراحتی که داره بتونه خوب رانندگی کنه

از این ناراحتـم که رانندگیم خوب بود و خودش میدونست خیلی استرس دارم ولی به جای اینکه هوامو داشته باشه بدتر کرد Confused
فقط پول میشناسن اینا
دفعه ی اولی که محکم از حقم دفاع کردم برای امتحان آیین نامه بود. شک نداشتم ۲۹/۳۰ میشم. اما چون تیک زده بودم و گزینه ها رو پر نکرده بودم سرهنگه صحیح نکرد و بهم گفت فلان شدی و رد شدی. گفتم که من دیدم شما صحیح نکردید. گفت خودم میدونم و دخالت نکن و اینا. بی ادبانه صحبت کرد انگار من سرباز زیردستشم. منم محکم گفتم که واستون متاسفم و این صوبتا :| و درو محکم کوبیدم پشت سرم. سر سرهنگ مملکت داد زدم Smile ولی پشیمون نیستم. قبولم نکرد ولی دفعه ی بعدش قبول شدم.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , SepidehP
ارسال: #۳۱۷۳۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خب طبیعیه!!!!!! ممتحنهای رانندگی از قصد استرس میدن بهتون . یه راننده باید توانایی اینو داشته باشه تحت هر استرس و ناراحتی که داره بتونه خوب رانندگی کنه

از این ناراحتـم که رانندگیم خوب بود و خودش میدونست خیلی استرس دارم ولی به جای اینکه هوامو داشته باشه بدتر کرد Confused
فقط پول میشناسن اینا
دفعه ی اولی که محکم از حقم دفاع کردم برای امتحان آیین نامه بود. شک نداشتم ۲۹/۳۰ میشم. اما چون تیک زده بودم و گزینه ها رو پر نکرده بودم سرهنگه صحیح نکرد و بهم گفت فلان شدی و رد شدی. گفتم که من دیدم شما صحیح نکردید. گفت خودم میدونم و دخالت نکن و اینا. بی ادبانه صحبت کرد انگار من سرباز زیردستشم. منم محکم گفتم که واستون متاسفم و این صوبتا :| و درو محکم کوبیدم پشت سرم. سر سرهنگ مملکت داد زدم Smile ولی پشیمون نیستم. قبولم نکرد ولی دفعه ی بعدش قبول شدم.
من امتحان عملی را دوبار رد شدم. بار سوم هم می خواست ردم کنه. وقتی گفت ردی نا خودآگاه از ناراحتی گریه ام گرفت(بیشتر به خاطر اینکه جواب مامانمو چی بدم.آخه همش می گفت دختر همسایه همون اول قبول شد ولی تو دو بار رد شدی تو این فکر بودم که چجوری به مامانم بگم بار سومم رد شدم که از ناراحتی گریه ام گرفت) .ممتحن هم وقتی دید گریه ام گرفت قبولم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۳۱۷۳۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  من امتحان عملی را دوبار رد شدم. بار سوم هم می خواست ردم کنه. وقتی گفت ردی نا خودآگاه از ناراحتی گریه ام گرفت(بیشتر به خاطر اینکه جواب مامانمو چی بدم.آخه همش می گفت دختر همسایه همون اول قبول شد ولی تو دو بار رد شدی تو این فکر بودم که چجوری به مامانم بگم بار سومم رد شدم که از ناراحتی گریه ام گرفت) .ممتحن هم وقتی دید گریه ام گرفت قبولم کرد.
خوب شما هم ارزش هایی دارید که دختر همسایه نداره. قرار نیست که همه مثل هم باشن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۷۳۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  من امتحان عملی را دوبار رد شدم. بار سوم هم می خواست ردم کنه. وقتی گفت ردی نا خودآگاه از ناراحتی گریه ام گرفت(بیشتر به خاطر اینکه جواب مامانمو چی بدم.آخه همش می گفت دختر همسایه همون اول قبول شد ولی تو دو بار رد شدی تو این فکر بودم که چجوری به مامانم بگم بار سومم رد شدم که از ناراحتی گریه ام گرفت) .ممتحن هم وقتی دید گریه ام گرفت قبولم کرد.
خوب شما هم ارزش هایی دارید که دختر همسایه نداره. قرار نیست که همه مثل هم باشن.

به نظر من هم خدا چیز بی ارزش خلق نمی کنه.
همه چیز را همگان دانند.
امیدوارم پیش خدا خیلی ارزش داشته باشم(یعنی نه حق الناس به گردنم باشه نه حق اللله)
ارسال: #۳۱۷۳۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  

فقط پول میشناسن اینا
من امتحان عملی را دوبار رد شدم. بار سوم هم می خواست ردم کنه. وقتی گفت ردی نا خودآگاه از ناراحتی گریه ام گرفت(بیشتر به خاطر اینکه جواب مامانمو چی بدم.آخه همش می گفت دختر همسایه همون اول قبول شد ولی تو دو بار رد شدی تو این فکر بودم که چجوری به مامانم بگم بار سومم رد شدم که از ناراحتی گریه ام گرفت) .ممتحن هم وقتی دید گریه ام گرفت قبولم کرد.
منم ۵ سال پیش در امتحان عملی سه بار رد شدم عین خیالم هم نبود !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۳۱۷۳۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  نمونه‌ای کلمه‌های جدیدی که فرهنگستان زبان و ادب شوونیسم دستور فرموده در متون علمی جایگزین کلمات اصلی بشه:
باکتری: ترکیزه
سیتوپلاسم: دشتینه
آنزیم: زیمایه
سیستم: راژمان (به سامانه هم بسنده نشده)
اپیگلوت: برچاکنای
...
همه‌ی کتاب‌های پزشکی، مرجع و به زبان انگلیسی هستند. کسی که در دانشگاه میخواد اینا رو انگلیسی بخونه، بعد از هر جمله باید یک دقیقه هم فکر کنه که این سیتوپلاسم که اینجا نوشته، همون دشتینه بود که خوندیم یا زیمایه!
من یه بار به یه ترجمه از کتاب معماری هنسی-پترسون نگا کردم هیچی متوجه نشدم. کلماتی مثل هازارد و پایپلاین و ... رو فارسی‌سازی کرده بود. کجای دنیا اصطلاحات و در واقع jargonهای یک تخصص و حرفه رو معادل‌سازی می‌کنند!
به شخصه خوشم نمیاد خودم یا شخص دیگه‌ای موقع گفتار و نوشتار از کلماتی استفاده کنه که معادل خوب دارند یا براشون ساخته شده (مثل پیامک به جای اس ام اس) اما دیگه هر جا سوراخی بود که آدم نباید کله‌ش رو بکنه توو. اخیراً اسم هر شهر و روستای ترکی رو هم فارسی‌سازی می‌کنند، اونم نه به کلمه‌ی هم معنی، به کلمه‌ای که فقط آهنگ کلمه‌ی اصلی رو داره ولی هیچ ربط معنایی نداره و باعث میشه کل وجه تسمیه و تاریخ اون مکان تحریف بشه.
نمیدونن با اینکارشون دارن بخشی از علم بچه هارو نابود میکنن!!! اصلا معادلای فارسیش برای ذهن هیچ آدم عاقلی قابل هضم نیست!!! یعنی آدمای که این معادلهای مثلا فارسی رو تدوین کردن عاقل بودن!! مطمئنم نه!! همه چی که معنی فارسی نداره! حالا کاش باشن آدمای پیگیر!!! و این قضیه عوض بشه!! بچه های مردم گناه دارن که چی آخه!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۳۱۷۳۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  نمونه‌ای کلمه‌های جدیدی که فرهنگستان زبان و ادب شوونیسم دستور فرموده در متون علمی جایگزین کلمات اصلی بشه:
باکتری: ترکیزه
سیتوپلاسم: دشتینه
آنزیم: زیمایه
سیستم: راژمان (به سامانه هم بسنده نشده)
اپیگلوت: برچاکنای
...
همه‌ی کتاب‌های پزشکی، مرجع و به زبان انگلیسی هستند. کسی که در دانشگاه میخواد اینا رو انگلیسی بخونه، بعد از هر جمله باید یک دقیقه هم فکر کنه که این سیتوپلاسم که اینجا نوشته، همون دشتینه بود که خوندیم یا زیمایه!
من یه بار به یه ترجمه از کتاب معماری هنسی-پترسون نگا کردم هیچی متوجه نشدم. کلماتی مثل هازارد و پایپلاین و ... رو فارسی‌سازی کرده بود. کجای دنیا اصطلاحات و در واقع jargonهای یک تخصص و حرفه رو معادل‌سازی می‌کنند!
به شخصه خوشم نمیاد خودم یا شخص دیگه‌ای موقع گفتار و نوشتار از کلماتی استفاده کنه که معادل خوب دارند یا براشون ساخته شده (مثل پیامک به جای اس ام اس) اما دیگه هر جا سوراخی بود که آدم نباید کله‌ش رو بکنه توو. اخیراً اسم هر شهر و روستای ترکی رو هم فارسی‌سازی می‌کنند، اونم نه به کلمه‌ی هم معنی، به کلمه‌ای که فقط آهنگ کلمه‌ی اصلی رو داره ولی هیچ ربط معنایی نداره و باعث میشه کل وجه تسمیه و تاریخ اون مکان تحریف بشه.
نمیدونن با اینکارشون دارن بخشی از علم بچه هارو نابود میکنن!!! اصلا معادلای فارسیش برای ذهن هیچ آدم عاقلی قابل هضم نیست!!! یعنی آدمای که این معادلهای مثلا فارسی رو تدوین کردن عاقل بودن!! مطمئنم نه!! همه چی که معنی فارسی نداره! حالا کاش باشن آدمای پیگیر!!! و این قضیه عوض بشه!! بچه های مردم گناه دارن که چی آخه!!!
دقیقا منم همین مشکل رو سر پایان نامه ام داشتم. پایان نامه من واترمارکینگ بود استاد راهنما گیر داده بود بگو آّبنشان!!!!!!!! تا لحظه آخر سر این کلمه من مشکل داشتم استاد مشاورمم میگفت بگو ته نقش!! آخرش سر دفاع خودم گفتم واترمارک Big Grin Big Grin Big Grin
یا کتاب امنیت شبکه فارسی خریده بودم اینقدر کلمه ها نا آشنا بود مجبور بودم کتاب مرجع بخونم بهتر میفهمیدم. واقعا این همه کلمه عربی رو استفاده میکنیم احوال پرسیامون عربی اسم بچه هامون عربیه این موقعها فرهنگستان زبان و ادب کجاست؟ حالا کافیه یه نوتلا فروش اسم مغازه اشو بزنه نوتلابار میان مجبورش میکنن عوضش کن بزن خانه شکلات!!!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , sss , Avril89
ارسال: #۳۱۷۳۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  

سپــاس از دلداری و هم دردیتــون HeartHeartHeart

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۳۱۷۳۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۹ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  ز ره هوس به تو کی رسم نفسی ز خود نرمیده من
همه حیرتم به کجا روم به رهت سری نکشیده من (!)
چه بلا ستمکش غیرتم چه قدر نشانهٔ حسرتم
که شهید خنجرناز تو شده عالمی و تپیده من
من بیدل و غم غفلتی که زچشم پر ز فسون تو
همه جا زجلوهٔ من پر است و به هیچ جا نرسیده من . . .

«بیدل دهلوی»

عاااالی بودBlush

(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دقیقا منم همین مشکل رو سر پایان نامه ام داشتم. پایان نامه من واترمارکینگ بود استاد راهنما گیر داده بود بگو آّبنشان!!!!!!!! تا لحظه آخر سر این کلمه من مشکل داشتم استاد مشاورمم میگفت بگو ته نقش!! آخرش سر دفاع خودم گفتم واترمارک Big Grin Big Grin Big Grin
یا کتاب امنیت شبکه فارسی خریده بودم اینقدر کلمه ها نا آشنا بود مجبور بودم کتاب مرجع بخونم بهتر میفهمیدم. واقعا این همه کلمه عربی رو استفاده میکنیم احوال پرسیامون عربی اسم بچه هامون عربیه این موقعها فرهنگستان زبان و ادب کجاست؟ حالا کافیه یه نوتلا فروش اسم مغازه اشو بزنه نوتلابار میان مجبورش میکنن عوضش کن بزن خانه شکلات!!!!!!!

خیلی خندیدم..خیلی باحال بود..آبنشان!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin

اتفاقا یه نوتلابار هست تو خیابون ستارخان.. دقیقا همه جاش نوشته نوتلابار بدون هیچ کلمه اضافی یا پس و پیش!Tongue

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۱۷۳۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ
حیف کیمیا علی زاده باخت!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۱۷۳۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  حیف کیمیا علی زاده باخت!

من خودم از پارسال که جیدی جونز رو برده بود فکر می کردم طلا بگیره !
اما در کل خوب بازی کرد , برخلاف تمامی بانوان ایرانی تا آخرین لحظه جسورانه جنگید . و همین کافیه
حریفشم خوش تکنیک بود خدایی

من که ۴ صبح بیدار میشم
چون تقریباً مطمئنم که اولین مدال بانوان ایران در تاریخ المپیک فردا مقارن با طلوع آفتاب به دست میاد Big Grin

فینال فردای حسن یزدانی با جردن بارووز دیدن داره
تقاضمندم از کسانی که به ورزش علاقه ندارن این یکی مسابقه رو لااقل از دست ندن ! Big Grin
هرچند که فکر کنم فینال رو ببازه , اما بازم می ارزه
فوق العاده خوش تکنیکه این پسر

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , sss , barca
ارسال: #۳۱۷۴۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۹ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  ز ره هوس به تو کی رسم نفسی ز خود نرمیده من
همه حیرتم به کجا روم به رهت سری نکشیده من (!)
چه بلا ستمکش غیرتم چه قدر نشانهٔ حسرتم
که شهید خنجرناز تو شده عالمی و تپیده من
من بیدل و غم غفلتی که زچشم پر ز فسون تو
همه جا زجلوهٔ من پر است و به هیچ جا نرسیده من . . .

«بیدل دهلوی»

عاااالی بودBlush

(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دقیقا منم همین مشکل رو سر پایان نامه ام داشتم. پایان نامه من واترمارکینگ بود استاد راهنما گیر داده بود بگو آّبنشان!!!!!!!! تا لحظه آخر سر این کلمه من مشکل داشتم استاد مشاورمم میگفت بگو ته نقش!! آخرش سر دفاع خودم گفتم واترمارک Big Grin Big Grin Big Grin

خیلی خندیدم..خیلی باحال بود..آبنشان!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin

اتفاقا یه نوتلابار هست تو خیابون ستارخان.. دقیقا همه جاش نوشته نوتلابار بدون هیچ کلمه اضافی یا پس و پیش!Tongue
هفت حوضم اول نوشته بود نوتلابار بعد مجبورشون کردن بنویسن خانه شکلات!!!!
حالا فکرشو کنین تو کل دانشگله من رو برد زده بودم که دفاع با موضوع آبنشانی دارم Big Grin Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close