زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۸۸۶
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم یه زمانی به دوستم درس میدادم و از تکنیک های رزمی برای فهم عمیق مطلب استفاده می کردم. Big Grin
خخخخخخخخخ تکنیک رزمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ الان زنده اس؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۸۸۷
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم یه زمانی به دوستم درس میدادم و از تکنیک های رزمی برای فهم عمیق مطلب استفاده می کردم. Big Grin
خخخخخخخخخ تکنیک رزمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ الان زنده اس؟
چیز خاصی نبود. تکنیک های ابتدایی بود. فقط با مشت کتکش می زدم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۸۸۸
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم یه زمانی به دوستم درس میدادم و از تکنیک های رزمی برای فهم عمیق مطلب استفاده می کردم. [تصویر:  biggrin.gif]
از طرف قشر مظلوم کتک خور فی سبیل علم اعلام میکنم که:
چوب معلم ار بود زمزمه محبتی جمعه به مکتب آورد طفل گریزپای را Big Grin Big Grin Big Grin
ارسال: #۳۰۸۸۹
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم یه زمانی به دوستم درس میدادم و از تکنیک های رزمی برای فهم عمیق مطلب استفاده می کردم. [تصویر:  biggrin.gif]
چوب معلم ار بود زمزمه محبتی جمعه به مکتب آورد طفل گریزپای را Big Grin Big Grin Big Grin
خود شما امروز (جمعه) به واسطه همین کتک هاست که دارید تمرین حل می کنید. Big Grin
ما هم از سر محبته که از ابزار تربیتی (همون کتک) استفاده می کنیم. چون نگران موفقیت شما هستیم. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۰۸۹۰
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم یه زمانی به دوستم درس میدادم و از تکنیک های رزمی برای فهم عمیق مطلب استفاده می کردم. [تصویر:  biggrin.gif]
خود شما امروز (جمعه) به واسطه همین کتک هاست که دارید تمرین حل می کنید. Big Grin
ما هم از سر محبته که از ابزار تربیتی (همون کتک) استفاده می کنیم. چون نگران موفقیت شما هستیم. Tongue
خخخخخخخخ مامانم دیگه برای داداش کوچیکم معلم ریاضی میگرفت !! چون دست من میموند شدت ابزار تربیتی بالا میگرفت چیزی ازش باقی نمیموند

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RangiRangi
ارسال: #۳۰۸۹۱
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بگو من چرا همش در مدار الکتریکی ضعیف بودم [تصویر:  dodgy.gif]
چرا؟Big Grin
منم ضعیفم خب. ضعیف نبودم که این همه کتک نمیخوردم Big GrinBig GrinBig Grin
تو مگه گرایشت هوشه؟ -_-
ببخشید ما همدیگر رو میشناسیم؟؟ -_-

کارشناسی رو عرض کردم! -_-

+از این شکلکت هم خوشم اومد استفاده کردم -_-

فهمیدم! من آدم حسودیم! -_- Big Grin
ارسال: #۳۰۸۹۲
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خخخخخخخخ مامانم دیگه برای داداش کوچیکم معلم ریاضی میگرفت !! چون دست من میموند شدت ابزار تربیتی بالا میگرفت چیزی ازش باقی نمیموند
شما که موافق ابزار تربیتیِ شدید نبودید که Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness , RangiRangi
ارسال: #۳۰۸۹۳
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خود شما امروز (جمعه) به واسطه همین کتک هاست که دارید تمرین حل می کنید. [تصویر:  biggrin.gif]
ما هم از سر محبته که از ابزار تربیتی (همون کتک) استفاده می کنیم. چون نگران موفقیت شما هستیم. [تصویر:  tongue.gif]
یادم نبود امروز جمعه س وگرنه این شعر رو عوضش میکردم که بشه شنبه به مکتب آورد طفل گریزپای را.. Big Grin
دست شما درد نکنه که انقدر به فکر موفقیت این قشر مظلوم هستید ولی یه طوری این ابزار تربیتی رو استفاده نکنید که دیگه هیچ جمعه ای به مکتب نیایم Big Grin

(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  ببخشید ما همدیگر رو میشناسیم؟؟ -_-

کارشناسی رو عرض کردم! -_-

+از این شکلکت هم خوشم اومد استفاده کردم -_-
تو کی هستی؟Big Grin
من نمیشناسمت.. اولین باره دیدم شما رو -_-
یه کیلو سبزی بیار پاک کنیم که با هم آشنا بشیم ^_^
آهان کارشناسی : ))

+قابل تو رو نداره اصلا -_-
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  فهمیدم! من آدم حسودیم! -_- [تصویر:  biggrin.gif]

چرا انقدر فسفر سوزوندی؟-_-
از من میپرسیدی خودم بهت میگفتم -_- Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۸۹۴
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ
امیدوارم فردا به نتیجه برسمو جلو پام سنگ نندازن.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , NP-Cσмρℓєтє , sss
ارسال: #۳۰۸۹۵
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ
سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های سرگشتگی
راوی داستان جوانی است سی و پنج شش ساله، مجرد، تنها و با زندگی خلاف هم سن و سال‌های خود و چون از جانب چهار دوست دیگر خود طرد شده، شانزده سال تمام گمگشته و سرگردان است، تا به سارا برمی‌خورد و به تشویق او درصدد کشف گذشته برمی‌آید. و این سفری است هم در بیرون و هم در درون برای یافتن دلایل طردشدگی و رفع سرگشتگی.

گاهی سوکورو نمی‌فهمید چرا به گروه پنج نفره پیوسته است. آیا واقعا بقیه به او نیاز داشتند؟ آیا اگر او همراهشان نبود آسوده‌تر نیودند و خوش‌تر نمی‌گذراندند؟ شاید آن وقت نفهمیده بودند و فهمیدنش زمان می‌طلبید. هرچه بیشتر به این معما فکر می‌کرد کمتر می‌فهمید.

هیچ‌وقت به کسی بر نخورد که بخواهد او را بیشتر بشناسد.
سارا از او پرسید: خب، احساس تنهایی نمی‌کردی ؟
تنها بودم، اما احساس بی‌کسی نداشتم.
آن‌هایی که آزادیشان سلب می‌شود، سرآخر از یکی بدشان می‌آید
می‌شود خاطرات را پنهان کرد، اما نمی‌شود گذشته‌ای که فراهمش آورده محو کرد.
تا فریاد اندوهی نباشد سکوت نیست، تا خونی نریزد بخششی در کار نیست و تا فقدان عظیمی را از سر نگذرانی، پذیرشی نیست.

سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های سرگشتگی
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۰۸۹۶
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ
دوستان یه فیلم هالیوودی خیلی طنز معرفی میکنین؟

ارسال: #۳۰۸۹۷
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ
خیلی وقته دست به کد نشدمUndecided ولی امروز تصمیم گرفتم دست به کد بشم Confused
کسی ایده ای یا برنامه ای تو ذهنش آماده ندارهHuh برای اینکه دست به کد بشم تو پلتفرم اندروید Sad

ممنون میشم ایده ای یا چیزی داریئد بگید تا دست به کد بشیمBlushBlushSmileSmile

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۰۸۹۸
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ق.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  خیلی وقته دست به کد نشدمUndecided ولی امروز تصمیم گرفتم دست به کد بشم Confused
کسی ایده ای یا برنامه ای تو ذهنش آماده ندارهHuh برای اینکه دست به کد بشم تو پلتفرم اندروید Sad

ممنون میشم ایده ای یا چیزی داریئد بگید تا دست به کد بشیمBlushBlushSmileSmile
یه برنامه نت برداری با قابلیت انکریپت کردن نوت ها و سینک شدن با سرور طوری که فقط با داشتن رمز بشه نوت ها رو دید و حتی خود سرور هم نتونه نوت ها رو بخونه.

ارسال: #۳۰۸۹۹
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دوستان یه فیلم هالیوودی خیلی طنز معرفی میکنین؟
شب های برره :|
ببخشید دیگه بضاعتم در این حد بود!
ارسال: #۳۰۹۰۰
۲۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دوستان یه فیلم هالیوودی خیلی طنز معرفی میکنین؟
شب های برره :|
ببخشید دیگه بضاعتم در این حد بود!
واقعا ممنون من از هر کس در حد بضاعتش توقع دارم خخخخخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close