زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۸۵۶
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶ ق.ظ
برای من این کلیپ خنده دار نبود اصلا ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۸۵۷
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  برین صفحه قرآن با خلوص باز کنین دقیقا جوابتون میگیرین خدا بدترین بنده اش رو هم فراموش نمیکنه! برای خودم این حس شما پیش اومد اخیرا وقتی قرآن باز کردم برام شرح ماجرای حضرت موسی و حضرت خضر اومد و دقیقا اولین آیه این بود که خضر داشت به حضرت موسی میگفت تو ظرفیت درک همه چیز رو نداری ونمیتونی حکمتش رو تشخیص بدی
برای شماچ خوب قشنگ معنیش اومددد..من هربار همه احساسات کاملم باخلوص ۲۰۰ب بالا قران بازکردم اصن معنیش یچی دیگ اومد هربارضدحال خوردم :-sمعنی بودکه اصن هرجورمیخوندی بازب نیتت نمیخوردBig Grin.فقطه فقططط ازین بیش از یک تریلیون باری ک گرفتم یه ۲-۳باریش معنیش ب نیتم میخوردBig Grin..نکنه خدادوستم نداره یاناراحته ازمSad

(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  کلیپ طنز.
[attachment=20340]
عا من چرا اصن خندم نگرفت:..
فقط از خنده آقاهه خندم گرفتBig Grin.البته کامل ندیدم..

(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یه موز خوردم، مزه سیب میداد! اصلا طعم و قوام موزُ نداشت! ای چه وضشه؟! میشه موزُ با سیب پیوند بزنن؟؟ داریم اصن؟ O_o
: )))Big Grin دلیجنتتت دلیجنتتتتتت نکنه سیبِ موزی بوده ییا موزِ سییبی Angel .. نکنه خراب بودهههUndecidedBig Grin ارههه مییشههه اره داریم دلیجنتRolleyes Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara**
ارسال: #۳۰۸۵۸
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
نقل قول: یه موز خوردم، مزه سیب میداد! اصلا طعم و قوام موزُ نداشت! ای چه وضشه؟! میشه موزُ با سیب پیوند بزنن؟؟ داریم اصن؟ O_o
: )))[تصویر:  biggrin.gif] دلیجنتتت دلیجنتتتتتت نکنه سیبِ موزی بوده ییا موزِ سییبی [تصویر:  angel.gif] .. نکنه خراب بودههه[تصویر:  undecided.gif][تصویر:  biggrin.gif] ارههه مییشههه اره داریم دلیجنت[تصویر:  rolleyes.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
مینروااااااااااااااا مینروااااااااا آخه چراااااااااااااا سیب موزی دیگه چیههههههههه؟؟ Confused
الکی ینی میخوام مثل تو صحبت میکنمBig GrinBig Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva
ارسال: #۳۰۸۵۹
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  برین صفحه قرآن با خلوص باز کنین دقیقا جوابتون میگیرین خدا بدترین بنده اش رو هم فراموش نمیکنه! برای خودم این حس شما پیش اومد اخیرا وقتی قرآن باز کردم برام شرح ماجرای حضرت موسی و حضرت خضر اومد و دقیقا اولین آیه این بود که خضر داشت به حضرت موسی میگفت تو ظرفیت درک همه چیز رو نداری ونمیتونی حکمتش رو تشخیص بدی
برای شماچ خوب قشنگ معنیش اومددد..من هربار همه احساسات کاملم باخلوص ۲۰۰ب بالا قران بازکردم اصن معنیش یچی دیگ اومد هربارضدحال خوردم :-sمعنی بودکه اصن هرجورمیخوندی بازب نیتت نمیخوردBig Grin.فقطه فقططط ازین بیش از یک تریلیون باری ک گرفتم یه ۲-۳باریش معنیش ب نیتم میخوردBig Grin..نکنه خدادوستم نداره یاناراحته ازمSad
نه اون شب خیلی بیش از خیلی دلشکسته بودم پشت سرهم بد میومد برام و یه جورایی دیگه زیادی سیر شده بودم از دنیا و حتی از خدا ناامید شده بودم! وقتی این آیه برام اومد دلم آروم شد راحت تر تونستم کنار بیام!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۰۸۶۰
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ
ی دعایی به درگاه حق کردم خدا هم روی منو زمین ننداخت و دعای من رو مستجاب کرد. بعد از ی مدتی کارم به نتیجه نرسید
کلی به خدا شکایت کردم که خدایا چرا نتیجه نداد ؟ چی کردم به تو که این سنگ به این بزرگی رو انداختی جلوی کار من ؟ غیر ازین بوده که همیشه سعی کردم آدم خوبی باشم ؟ چقدر برای همین موضوع گفتم خدایا شکرت خیلی دوست دارم و میدونم که این لطف توبوده ؟

الآن بعد از ی سال فهمیدم که اگه اون سنگ جلوی راه من نمیفتاد صدبرابر شایدم بیشتر بدبخت میشدم.
ی ذره فکر کردم دیدم اگه از اول هم خدا دعام رو مستجاب نمی کرد بازهم بهش میگفتم خدایا چرا آخه ? واسه چی ? و ...

اینارو نوشتم که اینجا بگم خدایا منو به بزرگی خودت ببخش

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , **sara** , pezhman.m-AI , sss
ارسال: #۳۰۸۶۱
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ
ی مقاله نوشتم حسش نیس برم کنفرانس ارائه بدم :|
ارسال: #۳۰۸۶۲
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  ی مقاله نوشتم حسش نیس برم کنفرانس ارائه بدم :|
برو . حسش هم میاد. بهتر از اینه که بیای اینجا بع بع کنی. جدی میگم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Menrva
ارسال: #۳۰۸۶۳
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ
اینا تایپیک درسی نیست که هرچه دلم بخواد میگم شما هم برو کنفرانس علمت بیشتر بشه Smile)
ارسال: #۳۰۸۶۴
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ
همش به خودم میگم که نباید یکی یا یه چی بتونه زندگی و سرنوشت منو عوض کنه. بعضی وقت ها این یکی یا این یه چی ها انقدر پیش پا افتاده هستن که اگه هر کدوم از ماها بهش فکر کنیم و بعد ببینیم که چقدر تو سرنوشتمون تاثیر گذاشتن اصلا باور نمی کنیم! مثلا کنکور یا رتبه ای که میاریم، مثلا دانشگاهی که قبول میشیم، مثلا دوستایی که داریم، یا مثلا استاد راهنمامون، یا موضوع پایان نامه مون، هم اتاقی هامون، جایی که توش کار می کنیم، کوچه و خیابونی که توش زندگی می کنیم. مثلا نقل مکان کردن از یه جایی به چند تا کوچه یا خیابون بالاتر یا پایین تر. وقتی که نگاه می کنم میبینم اصلا و ابدا اگه مثلا وقتی ۱۲ سالم بود کوچ نمی کردیم به فلان محله، الان اینجایی که هستم نبود. واقعا نبودم. اگه کوچ نمی کردیم خواهرم با فلانی ازدواج نمیکرد، فلان جا نمیرفتم، فلان روز فلانی رو نمی دیدم، فلان اتفاق نمی افتاد و بعش به اینجایی که الان هستم نمیرسیدم. میبینید چه ساده زندگیمون عوض میشه؟ با یه نقل مکان! زندگیمون به همین بسته است. حالا باز این یه چیز ملموسی بود. بعضی وقت ها یه جمله، یه کلمه، یه سوء برداشت، یه سوء تفاهم ساده است که زندگیمون رو تغییر میده، خوب و بد هم داره، ممکنه یکی فکر کنه با فلان حرف تحقیر شد تصمیم میگیره خودشو اثبات کنه، یکی هم فکر می کنه تحقیر شد گوشه ی خونه کِز میکنه و زانوی غم بقل میگیره و تا مدت ها اثر این حرف تو گوشش میمونه. واقعا یه نگاهی به زندگیمون بندازیم و نقطه های عطفش رو پیدا کنیم. برای من مثل این میمونه که انگار تو یه قایقی سوار شدم و تو یه رودخونه در حال حرکت هستم. انگار هیچ چی دست خودم نیست و فقط دارم تماشا می کنم. کاش میشد خیلی سریع یه جای پارک پیدا کنم و پیاده بشم و سرنوشتمو خودم رقم بزنم. نذارم اتفاق های کوچیک و پست و بی مایه زندگیم رو تحت تاثیر قرار بده. بعضی وقتا یه رب دیر رسیدن باعث میشه. یکی از دوستام بود یه رب دیر سر یه قراری رسید و طرف مقابلش قاطی کرد و گفت نه. واسه همین یه سال عقب افتاد. آقا مترو دیر رسید، اشتباه سوار شدم، ترافیک بود. میبیند چه ساده است؟ حتی بعضی وقتا اگه یکی با تلفن بلند حرف بزنه من اعصابم به هم میریزه و آشفته میشم. شاید به خاطر همین یه موضوع کوچیک یکی دو روز نتونم صبح زود از خواب بیدار بشم و به کارهام برسم. فکر نکنید من خیلی حساسم. هر کی تو زندگیش یه حساسیت هایی داره، هر کی تو زندگیش به چیزایی بر میخوره که ممکنه خیلی راحت سرنوشتشو عوض کنه. میخوام از بالا به زندگی نگاه کنم، اینکه چه اتفاق هایی تو زندگیمون میوفته برامون مهم نباشه. مهم اون مسیری باشه که باید بریم. یعنی فارغ از اینکه کی تو زندگیمون هست، کجا زندگی می کنیم، هم اتاقیمون کیه، استاد و تزمون کیه و چیه، کارمون چیه و چقدر درآمد داریم. نمیدونم شاید خاصیت ما انسان ها تاثیر پذیرمون هست. ادامه دارد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۰۸۶۵
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  اینا تایپیک درسی نیست که هرچه دلم بخواد میگم شما هم برو کنفرانس علمت بیشتر بشه Smile)
بگو بگو. ادامه بده. اشکال نداره

phd-stu

حرفهاتون کاملا درست. اما به نظر من بیش از ۹۰ درصد اتفاقاتی که برای ما میفته حاصل تصمیمات ما و عملکرد ما هستن.
همونطور که گفتید ما فقط باید حواسمون باشه از راه اصلی و هدف اصلی که تعیین کردیم منحرف نشیم. انسان خاصیت تغییر پذیری هم داره.
شاید اکثر افسوس ها و حسرت های ما هم به خاطر این باشه که چرا وقتی فلان اتفاق افتاد ما فلان کار رو انجام ندادیم و....
ارسال: #۳۰۸۶۶
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ
خواهرم داره بهم مدار الکتریکی یاد میده
بیچاره ام کرده Big GrinBig Grin آخر هر فصل کلی تمرین میگه حل کن یه روز بهم وقت میده.. میگم مگه من دانشجوام آخه این همه تمرین حل کنم؟
اگه حل نکنم هم کتکم میزنه و موهامو میکشه میگه حقته Big Grin شوخی شوخی جدی جدی میزنه Big GrinBig Grin Big Grin
بیچاره شدم از صبح فقط دارم تمرین حل میکنم هنوز نصف نشده:| Big Grin با این وضعیت فقط میتونم قبل اشهد، وصیت کنم که هیچ وقت شاگر خواهر یا برادرتون به خصوص اگه کوچیک تر از شما هستن، نشیدBig Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۸۶۷
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  عا من چرا اصن خندم نگرفت:..
چون خنده‌دار نبود، از اونایی هست که از اول تا آخرش قیافه‌ت لبخند تلخ به خودش میگیره

(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  برای من این کلیپ خنده دار نبود اصلا ...
خنده‌دار نبود و همون گریه‌دار بود. یک هفته پیش ترکی فیصل برای سازمان مجاهدین که مرغ پخته هم میدونه تروریست هستند داخل خاک فرانسه صحبت کرد ولی ایران همیشه سرگروه لیست کشورهای حامی تروریست می‌شه. دیشب هم که یه تونسی (که خیلی راحت وارد اروپا می‌شن) و احتمالاً وابسته به داعش، یه کامیون برداشت و ۸۰ نفر (تا الان) رو با زیرگرفتن کشته. تا زمانی که سیاستشون یک بام و دو هوا باشه آخرش همین میشه. اونقده به این سلفی‌ها روو دادند که مساجد علنی یا زیرزمینی دارند برای خودشون و تووش تبلیغ وهابیت می‌کنند. من ندیدم ولی دوستام (توو انگلیس) می‌گفتند مثلاً امام جمعه‌شون توو منبر میگه خب به شکر خدا از امسال برای خودمون حکومت اسلامی داریم (رقه در سوریه) و کم‌کم مهاجرت کنیم و ... بعد اینا رو نمیگیرن همونجا زنده به گور کنند (البته انگلیس و آمریکا یه مزیتی دارند که جزیره هستند و ورود و خروج با هواپیما صورت میگیره، راحت‌تر کنترل می‌کنند). وقتی متوجه میشن که کار از کار گذشته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۸۶۸
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ
این حرکت اخیر تروریستی توی فرانسه قشنگ منو یاد نحوه ی GTA بازی کردن خودم انداخت!!
این حیوونا مخالف بشریتند انگار؛ خودشون هم من رو یاد فیلم های آخرالزمانی هالیوودی میندازه :|
ارسال: #۳۰۸۶۹
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط ۱۰:۳۰.)
بعضی وقتا قبل از ورود به دنیایی جدید، قدیمی ها باید از دور خارج بشن.
#دیالوگ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara**
ارسال: #۳۰۸۷۰
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  مینروااااااااااااااا مینروااااااااا آخه چراااااااااااااا سیب موزی دیگه چیههههههههه؟؟ Confused
الکی ینی میخوام مثل تو صحبت میکنمBig GrinBig Grin
وای مردم ازخنده دلیجنت: )))))، سیب موزی همینطوری مثلا فضایی تخیلیش رو گفتمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close