زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۶۶۱
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  به خاطر دوری دکمه پ هست ل و ب پیش همن دیگه جایگرینیش با خودتون [تصویر:  tongue.gif]
دیگه ۱۳ ایستگاه که نمیشه [تصویر:  414334_4.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۶۶۲
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  دیگه ۱۳ ایستگاه که نمیشه [تصویر:  414335_4.gif]
اون انگیزه پشتش هست اما این نه Big Grin
مدیونی فک کنی منظورم پوله ها همون بحث خیر بودن این چیزاست که من خواستم پنهان باشه اما بچه ها تیزن می فهمن Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۶۶۳
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  مدیونی فک کنی منظورم پوله ها همون بحث خیر بودن این چیزاست که من خواستم پنهان باشه اما بچه ها تیزن می فهمن [تصویر:  biggrin.gif]
بچه‌ها منظورشون یه چیز دیگه بود بنده‌ی خدا [تصویر:  414337_21.gif][تصویر:  414337_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۶۶۴
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بچه‌ها منظورشون یه چیز دیگه بود بنده‌ی خدا [تصویر:  414339_21.gif][تصویر:  414339_21.gif]
این جاست که شن زی شاعر سده ۱ چین میگه: ای عینک تیره بر چشم ای فیلتر سیاه بر مخ! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۶۶۵
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  این جاست که شن زی شاعر سده ۱ چین میگه: ای عینک تیره بر چشم ای فیلتر سیاه بر مخ! [تصویر:  biggrin.gif]
دو روز دیگه که اومدی گفتی حس میکنم که نیاز به یه تغییر دارم..! اون موقع فیلتر و مخ و سیاه اینا رو با هم نشونت میدم [تصویر:  414345_4.gif][تصویر:  414345_4.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۶۶۶
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا تا اینجای پست رو خوندم خنده نذاشت بقیه‌ش رو هم بخونم [تصویر:  414331_21.gif] هنوزم دارم میخندم [تصویر:  414331_21.gif]
منکه واسه خنده شما نگفتم :sleepy: .خوبه خوبه بخندین. :| ...هاهاهاها :| :| :|

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۰۶۶۷
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  منکه واسه خنده شما نگفتم Sleepy .خوبه خوبه بخندین. :| ...هاهاهاها :| :| :|
عه جدی بود؟ شرمنده [تصویر:  414331_21.gif]
ارسال: #۳۰۶۶۸
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا تا اینجای پست رو خوندم خنده نذاشت بقیه‌ش رو هم بخونم [تصویر:  414331_21.gif] هنوزم دارم میخندم [تصویر:  414331_21.gif]
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  عه جدی بود؟ شرمنده [تصویر:  414331_21.gif]
TongueBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۰۶۶۹
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  به خاطر دوری دکمه پ هست ل و ب پیش همن دیگه جایگرینیش با خودتون Tongue
ای پ از بچگی گوشه گیر بود الانم دور افتاده Big Grin
به جای ایراد گرفتن از جای کلید پ، کیبورد استاندارد فارسی نصب کن که پ در دسترست باشه. Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۶۷۰
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  به خاطر دوری دکمه پ هست ل و ب پیش همن دیگه جایگرینیش با خودتون Tongue
ای پ از بچگی گوشه گیر بود الانم دور افتاده Big Grin
به جای ایراد گرفتن از جای کلید پ، میبورد استاندارد فارسی نصب کن که پ در دسترست باشه. Cool

خودتم یه کیبوردی نصب کن که "ک" در دسترست باشه TongueTongue
ارسال: #۳۰۶۷۱
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ
خواهش میکنم یکی لطف کنه منو راهنمائی کنه.
این ایمیل بی خاصیت دانشگاهی وقتائی (مثل این دو سه روزه) که نه ایمیل ارسال می کنه و نه دریافت (یعنی در اصل فکر کنم ارسال میشه اما به مخاطب تحویل نمیشه) این ایمیل ها تکلیفشون چی میشه؟ تو شبکه بعد از یک مدت خاص دور ریخته میشن یا اینکه بالأخره تحویل میشن؟
ارسال: #۳۰۶۷۲
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ایمیل دانشگاهی خر است، کسی که به آن اعتماد کند ...! Big Grin
IEEE member بشینTongue
لامصب ایمیلش خیلی کلاس داره Big Grin

(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعضی وقتا عصبانی و ناراحتی..
اما نمیدونی چرا.. نمیدونی از دست چی و یا کی ناراحتی
بعضی وقتا شادی و سرحال..
اما نمیدونی چرا.. نمیدونی چی و یا کی تو رو اینجوری سر کیف اورده Big GrinTongue
ارسال: #۳۰۶۷۳
۲۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعضی وقتا عصبانی و ناراحتی..
اما نمیدونی چرا.. نمیدونی از دست چی و یا کی ناراحتی

(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعضی وقتا شادی و سرحال..
اما نمیدونی چرا.. نمیدونی چی و یا کی تو رو اینجوری سر کیف اورده [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]

[تصویر:  414384_blinksmiley.gif][تصویر:  414384_blinksmiley.gif]
آقا نگرانت شدم من Confused

(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  ای بابا..... Dodgy Big Grin
یاابرفزززز هومن کیه زهرااااااااااااا زهرااااااا زهراااااا هومن کیهههههههه (باهمون شکلکه ک اون شکلیه)Big GrinBig Grin
برمنتهای همت خودش هومن شده:|
یکی کامران میشه زهرای ماهم هومن شدهSmile
چرا "همت" رو ول کردید سر کامران و هومن بحث می‌کنید Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Pure Liveliness , Menrva , crevice
ارسال: #۳۰۶۷۴
۲۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  قبلا رایگان بوده تازگیا ازین حالت خارجش کردن هرموقع بخوای فقط ۱۷ت میدی برای سه ماه یابرای یک ماه کمتره فکرکنم۵ت نمیدونم درست ، میصرفه به نظرم هرچی بخوای دانلودکن حالشوببر.
مخابرات چجوریه؟مخابرات شبانش رایگانه؟

نقل قول: مخابرات شبانه‌ش تا جایی که یادم میاد بستگی به سرعتی که گرفتید داره. مثلاً ۱ مگابیت ماهانه ۵ گیگ دانلود رایگان داره، ۲ مگابیت ۱۰ گیگ و ... بعدش هم فکر کنم ضریب میخوره، مثلاً نیم حساب میشه یا کمتر. در کل ما دانلودمون کم هست و شبانه دانلود کنیم هم بعضاً حجم ۵ گیگ ماهانه که میخریم اضافی میاد!
البته مخابرات شدیداً بستگی به شهر و حتی محله‌ی سکونت هم داره.

شهر ما اگه اشتراک ۶ ماهه بگیریم کلا شبانه ش رایگان میشه، بستگی به سرعت و اینا هم نداره. ولی خب افت سرعت داره دیگه. ماکسیمم با ۷۰-۸۰ دانلود میشه شب ها.

چطور میشه نام کاربری رو تغییر داد؟

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۰۶۷۵
۲۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط crevice.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  [تصویر:  414384_blinksmiley.gif][تصویر:  414384_blinksmiley.gif]
آقا نگرانت شدم من Confused
الان که این کامنت رو پست میکنم حس و حال خاصی ندارم.
ولی اگه یکی بود یه مشت و مال مشتی میدادم؛ شاد و سرکیف میشدم البته با اگاهی از اینکه چرا کیفم کوکه Big Grin

من فقط موندم یکی از چند ده قصری که "ب.ز" داشته چی هستن که فقط یکیش ۷۵۱ میلیارد تومن قیمت پایه ش گذاشته شده برای حراج کردن(که ۱۰۰ درصد کمتر از قیمت واقعیشه) Big Grin Big GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close