زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۶۳۱
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
توجه کردین از وقتی که یه تایپیک دیگه باز شده من دیگه تو این تایپیک پست نمی زارم !Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۶۳۲
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  سلام برای خرید سرویس ای دی اس ال کسی ای اس پی خاصی پیشنهاد نمیده؟ دانلود شبانه با سرعت بالا برام اولویت هست در کنار رایگان بودنش

کیفیت که شاتل بهتره. ولی برای شبانه رایگان باید هزینه اضافه بدید.
از نظر قیمت مخابرات مناسبت تره. سرعت شبانه س هم بد نیست. البته کیفیت سرویس ها تو هر استان و شهری یکسان نیست.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۰۶۳۳
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
ویرایش
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۰۶۳۴
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  کار نکردم باهاشون شما تجربه ای دارین؟

اگه قصد پرداختش رو هم داشته باشی کمی گرون در میان ولی عالی هستن...

معمولا دانشگاه ها سرور واسه اینجور کارا دارن و میشه ازشون استفاده کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۰۶۳۵
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ
ای بابا..... Dodgy Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , **sara**
ارسال: #۳۰۶۳۶
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط so@.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  ای بابا..... Dodgy Big Grin
من موندم اینجا تورو ان پی بگم، زهرا بگم یا با لهجه عه مر یکنه زرا بگم، جدیدا هم هومن رو پای امضاهات میبینم Big GrinBig GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Menrva , **sara**
ارسال: #۳۰۶۳۷
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من چهار-پنج سال پیش یه چند ماهی J2EE کار کردم. واقعا مصیبتی بود جزو خاطرات بدمهBig GrinBig Grin اون کدی که باید برای اپلیکیشنت میزدی یهور جفت و جور کردن کامپوننت ها یه ور. اسپرینگو از یه جا میگرفتی هایبرنیبتو از یه جا GWT رو از یه جا بعد مثلا یه ورژن این با یه ورژن اون نمیخوند بعضی فانکشا کار نمیکرد . کلا همیشه در حال تریک زدن بودی یه جوری کدت کار کنه صرفا :|
الان ملت توی جنگو با ORM کار میکنن اصلا نمیفهمن چه عظمتی اون پشته قبلا روی همین هایبرنیت کلی کتاب وجود داشت !!
فکر کنم شما بدون دونستن پیش نیاز ها و مطالعه و تمرین کافی رفتید سراغ JavaEE.تازه بدتر اینکه یهو رفتید سراغ هایبرنیت و اسپرینگ! من خیلی قدم به قدم رفتم جلو و در هر مرحله فقط چالش های مربوط به همون مرحله رو داشتم. یعنی مثلا اول جاوا رو به مقداری خوبی کار کردم بعد رفتم سراغ JavaEE بعد هایبرنیت و بعد اسپرینگ.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۰۶۳۸
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  ای بابا..... Dodgy Big Grin
من موندم اینجا تورو ان پی بگم، زهرا بگم یا با لهجه عه مر یکنه زرا بگم، جدیدا هم هومن رو پای امضاهات میبینم Big GrinBig GrinBig Grin
نه که خیلی تغییر اسمم هم تاثرگذار بوده همه ان پی صدام میکنن Big GrinBig Grin فقط زحمتش واسه مدیر فعال وقت زیاد شد! Big Grin تو همو من صدا کن Tongue
AVA کجاست؟ این چه مدیریه؟ DodgyDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara**
ارسال: #۳۰۶۳۹
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  ای بابا..... Dodgy Big Grin
یاابرفزززز هومن کیه زهرااااااااااااا زهرااااااا زهراااااا هومن کیهههههههه (باهمون شکلکه ک اون شکلیه)Big GrinBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۳۰۶۴۰
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ
:| :|
ارسال: #۳۰۶۴۱
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  :| :|
: )))CoolAngelAngelDodgyRolleyesRolleyes

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۰۶۴۲
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ
.....
ارسال: #۳۰۶۴۳
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  کیفیت که شاتل بهتره. ولی برای شبانه رایگان باید هزینه اضافه بدید.
از نظر قیمت مخابرات مناسبت تره. سرعت شبانه س هم بد نیست. البته کیفیت سرویس ها تو هر استان و شهری یکسان نیست.
قبلا رایگان بوده تازگیا ازین حالت خارجش کردن هرموقع بخوای فقط ۱۷ت میدی برای سه ماه یابرای یک ماه کمتره فکرکنم۵ت نمیدونم درست ، میصرفه به نظرم هرچی بخوای دانلودکن حالشوببر.
مخابرات چجوریه؟مخابرات شبانش رایگانه؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۰۶۴۴
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  ای بابا..... Dodgy Big Grin
یاابرفزززز هومن کیه زهرااااااااااااا زهرااااااا زهراااااا هومن کیهههههههه (باهمون شکلکه ک اون شکلیه)Big GrinBig Grin
برمنتهای همت خودش هومن شده:|
یکی کامران میشه زهرای ماهم هومن شدهSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara**
ارسال: #۳۰۶۴۵
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ
یه سوال اگه لب تاب روشن باشه ببرمش جایی ممکنه هاردش اسیب ببینه؟ اینجاست که میگن کجایی ssd دقیقا کجایی؟ اینو مردم چین قدیم خیلی تکرار می کردن Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close