زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۱۲۱
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ
پراکنده نیست، کلا دین زیاد به درد نمیخوره چون هرجا که دین هست و تعصب اونجا نه پیشرفت میکنه نه آدماش خوبن.
نیازی نیست از تاریخ دان سوال بشه کافیه آدم فکر کنه و ببینه که چی رو میتونه باور کنه و چی رو نمیتونه باور کنه . مثال هایی که زده میشه فقط مثاله ، دین کلن پرت گفته . کدوم عقلی قبول میکنه که زن موهاش بیرون نباشه(اینم مثاله) خب باشه چی میشه!! توجیحاشو از حفظم لطفا کسی توجیح نکنه..
من تنها نیستم خیلی ها مثه منن کافیه دورو برتو نگاه کنی . نیازی هم به اینکه کسی باهام همراه باشه ندارم
اما منم حرفامو میزنم ، مثه روحانی ها ، چرا اونا همش میگن خوبه . خب یه بارم بگیم ممکنه نباشه... حالا تا کسی میخاد یه چیزی بگه میگیم آره باید از متخصص سوال بشه و این حرفا ... اگر فکری کنیم زیاد به تخصص هم نیاز نداره
اینکه اون زمان چی بوده و چی شده هم زیاد مهم نیست . مثالهایی که بیان شد محض روشن شدن بود وگر نه بدون اینکه گذشته چی بوده و تفکر کسانی که ادیان رو ساختن چی بوده و یا کارای اونا رو توجیح کردن نیاز نیست.
بریم از ژاپنی ها که در این عصر دارن زندگی میکنن یاد بگیریم نه از هزار سال پیش که معلوم نیست چی بوده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Paraande , clint
ارسال: #۳۰۱۲۲
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ب.ظ
باشه برادر...
بنده خودم هم معتقد هستم و هم نماز میخونم اما میخاستم نظر باقی دوستان رو هم بدونم، که سوالاتی که دارم حل شه...
اما درسته اینجا نمیشه.
موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , clint
ارسال: #۳۰۱۲۳
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۳ ب.ظ
تا بوده همینه هر جا مشکل تو زندگیمون میشه نسبت می دیم به خدا و دینش ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , RASPINA , pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۱۲۴
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  باشه برادر...
بنده خودم هم معتقد هستم و هم نماز میخونم اما میخاستم نظر باقی دوستان رو هم بدونم، که سوالاتی که دارم حل شه...
اما درسته اینجا نمیشه.
موفق باشید

بنظرم خیلی خوبه که دنبال برطرف کردن شبهات و سوالاتتون هستید و این واقعا خصوصیت خوبی هست. منتهی قابل پیشبینی بود که احتمالا این بحث اینجا به جواب نمیرسه. من هم قصدم خیر بود که گفتم بنظرم اینجا بحث نکنید و امیدوارم به حسن نیت من پی برده باشید. البته این مورد مختص به سوال شما نمیشه بلکه هر بحث از این دست که اینجا مطرح شده، تا حالا نشده که به یک جواب واضح برای همه ختم بشه (شاید جاهای دیگه هم نشه، اما اینجا رو مطمئن هستم که نمیشه).

باز بنظرم جاهی دیگه پیگیر سوالتون باشید چون کار درستی هست و این اعتقاد خیلی مستحکم تر هست.

پ.ن: یه مشکل هم خودم دارم. از وقتی میزان حجم مطالعاتم بالاتر رفته، تحصیلات تکمیلی رفتم و کلا بیشتر فکر میکنم، عادت کردم که هر چیزی رو که میشنوم به این سادگی قبول نکنم. اما حس میکنم دیگه دارم از اون طرف میفتم. بنظرم این مشکل رو خیلی ها هم داشته باشن Undecided

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , saeidkhan , kilookiloo , sss , pezhman.m-AI , clint , Skyrim , Parisa-SH
ارسال: #۳۰۱۲۵
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  پ.ن: یه مشکل هم خودم دارم. از وقتی میزان حجم مطالعاتم بالاتر رفته، تحصیلات تکمیلی رفتم و کلا بیشتر فکر میکنم، عادت کردم که هر چیزی رو که میشنوم به این سادگی قبول نکنم. اما حس میکنم دیگه دارم از اون طرف میفتم. بنظرم این مشکل رو خیلی ها هم داشته باشن Undecided
نمیدونم چرا حس میکنم فقط کامپیوتری ها این حس رو دارن Huh
من خودم فقط دنبال اینم از موضوع مورد بحث bug پیدا کنم Cool

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۰۱۲۶
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ب.ظ
دعاى روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ اغسِلْنی فیهِ من الذُّنوبِ وطَهِّرْنی فیهِ من العُیوبِ وامْتَحِنْ قَلْبی فیهِ بِتَقْوَى القُلوبِ یا مُقیلَ عَثَراتِ المُذْنِبین.

خدایا بشوى مرا در این ماه از گناه وپاکم نما در آن از عیب ها وآزمایش کن دلم را در آن به پرهیزکارى دلها اى چشم پوش لغزشهاى گناهکاران.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alirezaei
ارسال: #۳۰۱۲۷
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ
این قدر حرصم میگیره که توی مصاحبه ها میگن ما از اسفند ماه شروع به خوندن کردیم........بعد رتبه اش زیر ۵۰ شده
آدم به خودش شک میکنهHuhHuh
حس خر خونیExclamation

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , khayyam , ts2927 , Iranian Wizard , Skyrim
ارسال: #۳۰۱۲۸
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۲ ب.ظ
تو بازیه ایتالیا و اسپانیا بازیکنای ایتالیا با تمام قدرت سرود ملیشونو میخوندن اونقد با تمام انرژی فریاد میکشیدن مثه اینکه میخوان صداشونو به کل جهان برسونن عکسش تو فضای مجازی هست خیلی جالبه و البته اینهمه تعصب و غرور از کجا میاد چقـــــــــــــــدر خوبن اینا یا تو بازیه ایسلند و انگلیس بازی که تموم میشه بازیکنای ایسلند یه گوشه روبروی تماشگراشون جمع میشن به اون شکل تشویق میکنن همه باهم اونقد نوع شادیشون خوشگل بود که من دوست دارم ایسلند تا فینال بره و نوع شادی کردنشونو بتونم ببینم یاد فیلمای یونانی افتادم واقعا خوشبحالشون چقدر تعصب چقدر غرور......
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Skyrim
ارسال: #۳۰۱۲۹
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  این قدر حرصم میگیره که توی مصاحبه ها میگن ما از اسفند ماه شروع به خوندن کردیم........بعد رتبه اش زیر ۵۰ شده
حس خر خونیExclamation
هر کسی شرایط خودشو داره. برای بقیه زندگی نکنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , RangiRangi , mahyamk , khayyam , Iranian Wizard , Skyrim , ele
ارسال: #۳۰۱۳۰
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط matt2007.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  این قدر حرصم میگیره که توی مصاحبه ها میگن ما از اسفند ماه شروع به خوندن کردیم........بعد رتبه اش زیر ۵۰ شده
حس خر خونیExclamation

بعضیا ۴ سال رو صرف تلاش برای آینده میکنن
بعضیا هم میخوان تو ۷-۸ ماه با کلاس و کتاب و ... این کارو بکنن
اتفاقا دسته دوم دارن از ضعف نظام آموزشی و کنکور ما استفاده میکنن Cool

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , mahyamk , ts2927 , Iranian Wizard
ارسال: #۳۰۱۳۱
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۲ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  تو بازیه ایتالیا و اسپانیا بازیکنای ایتالیا با تمام قدرت سرود ملیشونو میخوندن اونقد با تمام انرژی فریاد میکشیدن مثه اینکه میخوان صداشونو به کل جهان برسونن...
دقیقا عامل بردشون هم همین بود خواستن واقعن از همون دقیقه اول. چقد کونته به تیم انرژی می داد اونور چی؟ نه تنها ترکیب بدی چیده بود اصلن انگار داشت فبلم می دید! بوفونم که خودش یه تیمه!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۳۰۱۳۲
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
آدم به خودش شک میکنه[تصویر:  huh.gif][تصویر:  huh.gif]
حس خر خونی[تصویر:  exclamation.gif]
زیر ۵۰ هم نه.. زیر ۱۰ Big Grin
منم وقتی مصاحبه رو خوندم تعجب کردم.. حساب هم کردم با اون ساعت مطالعه هفتگی که ایشون گفتن دیدم تو روز ۶-۷ ساعت خوندن
یعنی عین خودم .. البته ایشون از اسفند۹۴ شروع کردند من از اسفند۹۳ دقیقا بعد از کنکور اون سال Big Grin و ایشون تک رقمی شدند و من روم سیاه شده Big Grin
گفتم یا این ها نابغه هستند .. یا واقعا من (دور از جونم:دی) خیلی کودنم Big Grin
به خصوص که با دانشگاه کارشناسی ایشون و اساتید خیلی آشنام و میدونم فقط با تکیه به سواد دانشگاهی نمیشه این رتبه رو آورد. شاید واقعا هوش بالایی دارند یا شاید کنکوری خوندن رو بهتر از بقیه بلد بودند و ...
به هر حال شک نکن به خودت..راه خودتو برو و ناامید هم نشو.. یکی با دو ماه موفق میشه یکی هم با یک سال : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۰۱۳۳
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ
شازده کوچولو پرسید:
با غم از دست دادنش چطور کنار بیام؟
روباه به شازده کوچولو جواب داد:
اول مطمئن شو که بدست آورده بودی یا نه
بعد بیا غمگین شو…!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , saeidkhan , kilookiloo , Parisa-SH
ارسال: #۳۰۱۳۴
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ
حس خر خونیExclamation
مگه رتبه چند آوردی ؟
ارسال: #۳۰۱۳۵
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  شازده کوچولو پرسید:
با غم از دست دادنش چطور کنار بیام؟
روباه به شازده کوچولو جواب داد:
اول مطمئن شو که بدست آورده بودی یا نه
بعد بیا غمگین شو…!!!

این متن خیلی قشنگه منتهی واقعا مربوط به کتاب شازده کوچولو نیست و ساختگی هست. اینو یه زمان خوندم و بعد از روی کنجکاوی و علاقه ۱ بار دیگه کتاب شازده کوچولو رو خوندم.
خیلی چیزایی که تو اینترنت در خصوص این کتاب هست ساختگی هست ولی قشنگه...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , pezhman.m-AI , Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close