زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۸۲۱
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این هم جالبه:
Saying things are "counter-intuitive" is a bad habit in any programming discipline. When learning a new language, start fresh, and drop your habits. Your intuition must be wrong.
Languages are different. Otherwise, they'd be the same language with different syntax, and there'd be simple translators. Because there are not simple translators, there's no simple mapping. That means that intuition is unhelpful and dangerous.

جالب بود.

قبول دارم این حرف رو که تغییر زبان ،تغییر syntax نیست و به قول شما باید به اکو سیستمش آشنا شد که در اون حرفه ای بشیم اما خوب دیدگاه برنامه نویسی بنظر ورای زبان برنامه نویسی میاد و عمق و ریشه بزرگتری داره. مثلا من خودم وقتی سی شارپ بلد بودم و پاسکال (زبان رویه گرا). یادمه خیلی خیلی سریع پایتون رو یاد گرفتم و کارام رو باهاش انجام دادم. چون میدونستم برنامه نویسی یعنی چی . میدونستم اول باید سناریو کلی و تفکراتم رو روی کاغذ بیارم بعد شروع به کد زنی کنم و ... ادعا نمیکنم حرفه ای بودم (واقعا هم نبودم و نیازی هم نبود حرفه ای کار کنم) ولی خب دانش برنامه نویسی قبلی خیلی کمک کرد تا نیازم برطرف بشه.

یه چیز جالب در متنی که اوردید این هست که میگه بلد بودن یک زبان دیگر ممکنه به یادگیری زبان جدید صدمه بزنه. اتفاقا من اینو قبول دارم و با حرفای قبلیم تناقض نداره چون مثل این میمونه که ما بخوایم به زور تایر پراید رو بندازیم رو یه ماشین دیگه چون میدونیم تایر چیه و تعویض چرخ هم بلدیم!! در واقع بین زبان های مختلف برنامه نویسی یک تفاوت نگرش وجود داره که باعث ایجاد اون شده والا اصلا ایجاد نمیشد و نباید تلاش بیجا کنیم که هر دو زبانی رو با یک مدل تفکر و کد زنی پیش ببریم.

نظر خودت و دوستان دیگه چیه؟

(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال.
اگه یه پیپر سابمیت کنیم جایی با ایمپکت حدود ۳ و با کامنت ۴ تا داور که همگی دیدشون مثبت بوده اما بدلیل سوتی های مشهود Big Grin و نتایج مزخرف(که به هیچ وجه دیتیل نبودن و چیزیو نشون نمیدادن) Big Grin ریجکت شده (ژورنال رنک ۱ هست در حوزه ی کلود تقریبا) و الان پیپر رو دقیقا بر اساس کامنت داورها ادیت کرده باشیم به شکلی که حدود ۸۰ درصد پیپر تغییر کرده؛ آیا معقوله دقیقا دوباره همونجا سابمیت کنیم؟! بخاطر اینکه داوری مرحله اولش حدودا ۳ هفته یی انجام شد و خیلی خوب و سریع بود.
حالا اگه دوباره سابمیت شد قراره جوابیه ی همه کامنت داورای قبلی هم گذاشته بشه. نیازی هست گفته بشه که این پیپر به کل عوض شده و انگار یه پیپر جدیده (بویژه در بخش نتایج و پرزنت روش ارائه شده)؟
از اونجایی که بنظر میرسه که ادیتور یِر به یِر ریجکت زده به جای میجر ریویژن

شما اول بگو اون ژورنال کجاس تا ما هم بریم سمتش Big Grin

من یه تجربه ام میگم ببینید بدردتون میخوره یا نه: یک پیپر در ژورنال خوبی ارسال شد که مشکل جدی نداشت اما دیتاست و توابعی که تست کرده بود برای توجیه کارش بایاس بود. چند تا مشکل و قضیه رو هم بد گفته بود و من به اینا گیر دادم و ... ۳ تا داور دیگه هم در خصوص چیزای دیگه بهش گیر دادن اما هیچ یک از داورها پیپر رو ریجکت نکردن. منتهی Editor پیپر رو ریجکت کرد چون به نظرش ویرایش این پیپر زمان زیادی میبره اما توصیه کرده بود بعد از ویرایش مجدد برا همون ژورنال بفرسته.
حالا بعد ۲-۳ ماه مقاله دوباره ارسال شده. من حس میکنم مجدد برا همون داورهای قبلی فرستادن (حداقلش برا من که فرستادن). این نشون میده که میشه کاری کرد که به داورهای قبلی مقاله ارسال بشه. حالا جالب بودنید روند داوری اصلا سریع تر نشه اما به دلیل دید مثبتی که داشتن وضعیت پیپر جوری هست که مشخص هست در روند اکسپت شدن افتاده هر چند که احتمالا باز ریوایز میخوره.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RangiRangi
ارسال: #۲۹۸۲۲
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ
دوستان میشه یک نرم افزار خوب برای مدیریت فایل های صوتی برای آندروید بهم معرفی کنید. برنامه های زیادی دیدم که اینکار رو میکنن اما هدف اصلیشون کیفیت پخش و یا دانلود خودکار با تعیین فرضا نام آلبوم! هست. ولی من هدف اصلیم فقط مدیریت فایل صوتی هست تا ابزارهای ادیت ویا تغییر نوع پخش.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۸۲۳
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  جالب بود.

قبول دارم این حرف رو که تغییر زبان ،تغییر syntax نیست و به قول شما باید به اکو سیستمش آشنا شد که در اون حرفه ای بشیم اما خوب دیدگاه برنامه نویسی بنظر ورای زبان برنامه نویسی میاد و عمق و ریشه بزرگتری داره. مثلا من خودم وقتی سی شارپ بلد بودم و پاسکال (زبان رویه گرا). یادمه خیلی خیلی سریع پایتون رو یاد گرفتم و کارام رو باهاش انجام دادم. چون میدونستم برنامه نویسی یعنی چی . میدونستم اول باید سناریو کلی و تفکراتم رو روی کاغذ بیارم بعد شروع به کد زنی کنم و ... ادعا نمیکنم حرفه ای بودم (واقعا هم نبودم و نیازی هم نبود حرفه ای کار کنم) ولی خب دانش برنامه نویسی قبلی خیلی کمک کرد تا نیازم برطرف بشه.

یه چیز جالب در متنی که اوردید این هست که میگه بلد بودن یک زبان دیگر ممکنه به یادگیری زبان جدید صدمه بزنه. اتفاقا من اینو قبول دارم و با حرفای قبلیم تناقض نداره چون مثل این میمونه که ما بخوایم به زور تایر پراید رو بندازیم رو یه ماشین دیگه چون میدونیم تایر چیه و تعویض چرخ هم بلدیم!! در واقع بین زبان های مختلف برنامه نویسی یک تفاوت نگرش وجود داره که باعث ایجاد اون شده والا اصلا ایجاد نمیشد و نباید تلاش بیجا کنیم که هر دو زبانی رو با یک مدل تفکر و کد زنی پیش ببریم.

نظر خودت و دوستان دیگه چیه؟
مهمه که با دید خالقای زبان به سمت یه زبان برید. اینکه تو پایتون جاوایی کد بزنید جالب نیست. مساله فراتر از سینتکسه. در مورد پایتون که گفتی ممکنه خیلی سریع سینتکس پایتون رو یاد گرفته باشی اما بعید میدونم روح حاکم بر پایتون رو یاد گرفته باشی یعنی هنوز هم به عادت زبان قبلی کد میزدی اما این بار تو پایتون.
این هم که میگی «میدونستم برنامه نویسی یعنی چی»، من رو اینم حرف دارم. شما برنامه نویسی شی گرا رو میدونی و همینطور imperative‌ رو. حالا سعی کن دانشت رو به یه زبان pure functional مثل هسکل گسترش بدی. اونجا چیزهایی رو میبینی که اصلا نمیتونی درک کنی. یعنی اگه از کسی که تا حالا با زبان های pure functional‌ کار نکرده بگن زبان برنامه نویسی رو تعریف کن احتمال داره تعریفی ارایه بده که اصلا زبان های pure functional جزوش نباشن! دلیلش هم اینه که چهارچوب ذهنیش با زبان های imperative شکل گرفته.
بعضی وقت ها چیزی که تو یه مدل طراحی اشتباه هست، تو مدل دیگه تاکید هست روش. تو مدل رابطه ای بهت میگن افزونگی بده و براش دلیل هم میارن. اما همین که پاتو از مدل رابطه ای بذاری بیرون دیگه این گزاره بی ارزش میشه، اونجا اتفاقا افزونگی چیز خوبیه چون باعث میشه سرعت بره بالا.

پ.ن: این نکات برای دید دادنه نه به چالش کشیدن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , RangiRangi , kilookiloo
ارسال: #۲۹۸۲۴
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  حالا اگه دوباره سابمیت شد قراره جوابیه ی همه کامنت داورای قبلی هم گذاشته بشه.
نیازی هست گفته بشه که این پیپر به کل عوض شده و انگار یه پیپر جدیده (بویژه در بخش نتایج و پرزنت روش ارائه شده)؟ از اونجایی که بنظر میرسه که ادیتور یِر به یِر ریجکت زده به جای میجر ریویژن
عجیبه وقتی کامل ریجکت شده چه نیازی به Rebuttal هست؟ اگه Revise and Resubmit بخوره اون موقع Rebuttal ضمیمه می‌کنند.
توو Cover Letter برای ادیتور اصلی توضیح بدید پیپر چه تغییراتی کرده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۹۸۲۵
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مهمه که با دید خالقای زبان به سمت یه زبان برید. اینکه تو پایتون جاوایی کد بزنید جالب نیست. مساله فراتر از سینتکسه. در مورد پایتون که گفتی ممکنه خیلی سریع سینتکس پایتون رو یاد گرفته باشی اما بعید میدونم روح حاکم بر پایتون رو یاد گرفته باشی یعنی هنوز هم به عادت زبان قبلی کد میزدی اما این بار تو پایتون.
این هم که میگی «میدونستم برنامه نویسی یعنی چی»، من رو اینم حرف دارم. شما برنامه نویسی شی گرا رو میدونی و همینطور imperative‌ رو. حالا سعی کن دانشت رو به یه زبان pure functional مثل هسکل گسترش بدی. اونجا چیزهایی رو میبینی که اصلا نمیتونی درک کنی. یعنی اگه از کسی که تا حالا با زبان های pure functional‌ کار نکرده بگن زبان برنامه نویسی رو تعریف کن احتمال داره تعریفی ارایه بده که اصلا زبان های pure functional جزوش نباشن! دلیلش هم اینه که چهارچوب ذهنیش با زبان های imperative شکل گرفته.
بعضی وقت ها چیزی که تو یه مدل طراحی اشتباه هست، تو مدل دیگه تاکید هست روش. تو مدل رابطه ای بهت میگن افزونگی بده و براش دلیل هم میارن. اما همین که پاتو از مدل رابطه ای بذاری بیرون دیگه این گزاره بی ارزش میشه، اونجا اتفاقا افزونگی چیز خوبیه چون باعث میشه سرعت بره بالا.

پ.ن: این نکات برای دید دادنه نه به چالش کشیدن.

چالشی در کار نیست. بحث مفیدی هست و زمان هم زودتر میگذره تا موقع افطار Big Grin

اره قبول دارم. خودمم تو ارسالم گفتم پایتون رو حرفه ای کار نکردم و فقط کارم رو راه انداحتم

در خصوص تفاوت نگرش برنامه نویسی هم باهات موافقم که سبک های متفاوت الزاما دیدهای متفاوتی رو میطلبه (عمدا گفتم پاسکال و سی شارپ رو بلدم و میخواستم ۲ دیدگاه کاملا جدا رو بگم) اما پایه یکسری چیزها یکسان هست که اتفاقا هم خیلی مهمه. مثلا تحلیل موضوع و نیازمندی ها و...

پ.ن: البته حرف های من در این ارسال و ارسال های قبلی بیشتر سمت زبان های برنامه نویسی متداول هست والا زبانی مثل prolog یا CLIPS دیگه واقعا خیلی سبکش با جاوا/پایتون/رابی/سی شارپ (و حتی تا حدی زبان R) و زبان هایی از این دسته فرق میکنه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۸۲۶
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ
یعنی الان ما تو گذشته یکی دیگه داریم زندگی می کنیم؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۹۸۲۷
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ
ساعت ۵ صبح خوابیدم و همین الان بیدار شدم
و اتفاقات دور و برم از قبیل رعد و برق و باران و بازو بسته شدن در خونه و اتاقم و .. رو متوجه نشدمBig Grin
مرده بودم زنده شدم Big Grin

(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یعنی الان ما تو گذشته یکی دیگه داریم زندگی می کنیم؟
نظریه جهان های موازی ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , crevice
ارسال: #۲۹۸۲۸
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  شما اول بگو اون ژورنال کجاس تا ما هم بریم سمتش Big Grin
Big Grin
FGCS البته ایمکتش کم شده طبق ریپورت چند روز اخیر SJR. البته فکر کنم چون زمینه ی پیپرم خیلی فیت بود با اسکوپ این ژورناله انقدر سریع داوری شد ( اخه میانگین داوریش ۱۲ هفته س).
مرسی خیلی کمک کرد توضیحاتت و یکسری قضایا رو واسم روشن کرد.
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  عجیبه وقتی کامل ریجکت شده چه نیازی به Rebuttal هست؟ اگه Revise and Resubmit بخوره اون موقع Rebuttal ضمیمه می‌کنند.
توو Cover Letter برای ادیتور اصلی توضیح بدید پیپر چه تغییراتی کرده.
ینی شما میگید که نیازی نیست به صورت جزئی به کامنتها پاسخ داده بشه؟ حتی اگه کامنتهای رو دونه دونه کاور شده باشه در نسخه ی اصلاحیه ی مقاله؟ آخه من یک احتمال هر چقدر هم کم میدم به اینکه یک(یا چند) تا از داورهای قبلی دوباره پیپر بره زیر دستشون. آخه دو مورد از کامنتها به شکلی هستند که فقط نیاز به پاسخ دارن.
ارسال: #۲۹۸۲۹
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۶ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  ساعت ۵ صبح خوابیدم و همین الان بیدار شدم
و اتفاقات دور و برم از قبیل رعد و برق و باران و بازو بسته شدن در خونه و اتاقم و .. رو متوجه نشدمBig Grin
مرده بودم زنده شدم Big Grin
ساعت ۴:۲۰ خوابیدم و ۸:۴۰ بیدار شدم و تا الان نخوابیدم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۹۸۳۰
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ساعت ۴:۲۰ خوابیدم و ۸:۴۰ بیدار شدم و تا الان نخوابیدم. [تصویر:  biggrin.gif]
یعنی ۴:۲۰ !! Exclamation
پایتون خواب رو از چشمان شما ربوده؟Big GrinBig GrinBig Grin
تو ماه رمضون حتما باید ۶ ساعت خوابید که بدن همین انرژی کمش رو هم از دست نده تا افطار.
ارسال: #۲۹۸۳۱
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  یعنی ۴:۲۰ !! Exclamation
پایتون خواب رو از چشمان شما ربوده؟Big GrinBig GrinBig Grin
تو ماه رمضون حتما باید ۶ ساعت خوابید که بدن همین انرژی کمش رو هم از دست نده تا افطار.
نه بابا. ساعت ۸ باید شرکت انگشت زد. تازه من نمی دونستم دیر رفتم!

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , RASPINA
ارسال: #۲۹۸۳۲
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ینی شما میگید که نیازی نیست به صورت جزئی به کامنتها پاسخ داده بشه؟ حتی اگه کامنتهای رو دونه دونه کاور شده باشه در نسخه ی اصلاحیه ی مقاله؟ آخه من یک احتمال هر چقدر هم کم میدم به اینکه یک(یا چند) تا از داورهای قبلی دوباره پیپر بره زیر دستشون. آخه دو مورد از کامنتها به شکلی هستند که فقط نیاز به پاسخ دارن.

بنظرم تمام ایرادات رو رفع کن و اخر مقاله هم تک تک کامنت ها رو جواب بده و هر جا لازمه ارجاع بده به متن مقاله وقتی هم پیپرت سابمیت میکنی توی توضیحات بگو که قبلا این پیپر با فلان ای دی سابمیت شده بود...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۹۸۳۳
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ای امان از ماوس آشغال!
یه ماوس خوب الان حدودا چنده؟ بی سیم و با سیم فرقی نمی کنه.

یه a4tech بگیر خیال خودتو راحت کن ,مث خر کار می کنه !
ارزونم هست

اون ماوس آشغال هم احتمالاً فراسو هست مگه نه ؟

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۸۳۴
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۲ ب.ظ
نقل قول: قبول دارم این حرف رو که تغییر زبان ،تغییر syntax نیست و به قول شما باید به اکو سیستمش آشنا شد که در اون حرفه ای بشیم اما خوب دیدگاه برنامه نویسی بنظر ورای زبان برنامه نویسی میاد و عمق و ریشه بزرگتری داره
منظور از اکو سیستم چیه ؟
ولی دیدگاه برنامه نویسی وقعا خیلی کمک میکنه .وقتی دانشت از زبان کم باشه اینکه بدونی دقیقا چیکار باید کنی خیلی توی یادگیری جلو میندازه آدمو.

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۲۹۸۳۵
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ
ثمَّ اِعْلَمْ یَا مَالِک........ أَشْعِرْ قَلْبَکَ اَلرَّحْمَةَ لِلرَّعِیَّةِ وَ اَلْمَحَبَّةَ لَهُمْ وَ اَللُّطْفَ بِهِمْ وَ لاَ تَکُونَنَّ عَلَیْهِمْ سَبُعاً ضَارِیاً تَغْتَنِمُ أَکْلَهُمْ فَإِنَّهُمْ صِنْفَانِ إِمَّا أَخٌ لَکَ فِی اَلدِّینِ وَ إِمَّا نَظِیرٌ لَکَ فِی اَلْخَلْقِ. سایت آوینی

سپس بدان ای مالک ......... مهربانى به رعیت و دوست داشتن آنها و لطف در حق ایشان را شعار دل خود ساز . چونان حیوانى درنده مباش که خوردنشان را غنیمت شمارى ، زیرا آنان دو گروهند یا برادران دینی تو هستند یا همانندان تو در آفرینش.

سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , RASPINA , Milestone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close