زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۷۰۱
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  من از تبار انسانیتم گویا باهاشون برخورد نداشتی که نژاد خودتو برتر از همه میدونی چون بالاتر از انسانیت وجود نداره
من مخالف هر گونه بحث نژادپرستیم Angry
از تبار بحثانیت بیشتر می خوری باشی که تو هر بحثی شرکت می کنی Big Grin
من نظر شخصی خودمو بر اساس تجربه خودم گفتم خواننده خودش قضاوت میکنه و هر کسی ازاده از هر رفتاری خوشش بیاد یا بدش بیاد فک نکنم نیاز به اجازه شما باشه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۷۰۲
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  آقاااا ... نگو اینجوری ... من روحیه مو از دست میدم خب ... البته بچه دوم هم اشتباهه دیگه !! نهایت بچه اولشون ۲-۳ ساله است.
رفیقای من که انیجوری هستن.
نمی دونم شاید زیادی دل خجسته ای دارم. ولی به قول یه بنده خدایی بچه باید بگه به جون بابام ... نه به روح بابام.
آقا جدی یکی از دوستای من که ۲۱ سالگی ازدواج کرد خبر غیر موثق رسیده که بچه دومش در راهه. یکی دیگه هم که همون سن ها ازدواج کرد بچه اش ۵ ساله ایناست.Big Grin
بعد ما با رفیقامون میریم بیرون پیتزا رست بیف میخوریم به صورت اشتراکی. TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Skyrim
ارسال: #۲۹۷۰۳
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آقا جدی یکی از دوستای من که ۲۱ سالگی ازدواج کرد خبر غیر موثق رسیده که بچه دومش در راهه. یکی دیگه هم که همون سن ها ازدواج کرد بچه اش ۵ ساله ایناست.Big Grin
اوف چه کسر خدمتی بگیره Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۷۰۴
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  جالبه انقدر موفقیت های کوچیک خودمو بی ارزش دونستم که به چشم آشنا و فامیل هم (غیر از خونوادم) موفقیت هام یا بی ارزشه یا قمپز!!
چی به سر اعتماد به نفس من اومده تو این سال ها که انقدر دست کم گرفته میشم؟ :|
دست کم نگیر. من حتی مصاحبه هم میرفتم همه اش فکر می کردم اون چیزی که باید هست رو بگم. یا فکر می کردم چیزایی که بلدم خیلی چیزای سطح پایینی هستند که اصلا ارزش گفتن ندارن. می دیدم دوستام خیلی بیشتر از چیزی که بلد هستند میگن. زبانم خوب بوده ولی هر جا رفتم همیشه می گفتم متوسطم. خوب واقعا هم متوسط بودم از من بهتر هم بوده. دوستام با سطح زبان خیلی پایین در حد دبیرستان میگفتند متوسط. اونجا من دچار تناقض میشدم. که اونا کار درستی می کنند یا من. خوب من نمی خواستم بیشتر بگم. به قول یه بنده ی خدایی بعضی افراد حتی تو خونه هم دو سه بار آشپزی کردند تو رزومه شون می نویسن (:
یاد یه دوستی افتادم کار کلاسی شو انجام نداده بود رفته بود پیش استاد گفته بود که من خیلی پیگیرم می خوام پروژه امو مقاله کنم. بهم فرصت بدید. یعنی الکیا. برای اینکه استاد چیزی بهش نگه. بهش گفتم چرا این حرفو می زنی. گفتم اینم نوعی زرنگیه. گفتم آدم باید صادق باشه حتی اگر تکلیفتو انجام ندادی میگفتی. گفت نه این کارا هم زرنگی محسوب میشه. حالا منو در حالت برعکسش در نظر بگیر.
خلاصه آدم تو این زمونه بین صادق بودن و نبودن گاهی به شک می افته. یه بنده ی خدایی چند روز پیش بهم میگفت تو دیگه خیلی حساس و صادق هستی. خدا هم آدمای مثل تو رو نمی خواد (:
همین موفقیت های کوچیک، خودش یه نشونه ی خوبیه. نشونه ی اینکه داری کارهای کوچیکی رو با موفقیت انجام میدی. راستش من که حس خوبی دارم از این موفقیت های کوچیک. خودتو دست بالا بگیر. اعتماد به نفس داشتن از همه چی مهم تره. هیچی نباش ولی اعتماد به نفس داشته باش. بالعکسش خیلی بده. اعتماد به نفس که نداشته باشی هر چی هم که بدونی میگی نه خوب اینا که چیزی نیست. اینا رو نگم. اینا پیش پا افتاده است. اینا رو تو کلاس دیدم که بچه چطوری این جوری نمره می گرفتن. کار درستی شاید نباشه ولی این دو در کنار هم خوبه هم اینکه تو آدمی هستی که لایقی هم اعتماد به نفس داری. نه فقط یکیش. خلاصه ساکورا از من به تو امانت اعتماد به نفست رو دوباره پس بگیر. شدنیه. سخت ولی شدنی. عزت نفس و اعتماد به نفس. من تو رو می شناسم. می دونم خیلی زیاد می دونی خیلی داری تلاش می کنی و مهارت های زیادی داری. اهل مطالعه هستی و خیلی چیزای دیگه. پس لطفا خودتو دست کم نگیر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , alirezaei , diligent , RangiRangi , Parisa-SH , RASPINA , Avril89 , **sara**
ارسال: #۲۹۷۰۵
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  از تبار بحثانیت بیشتر می خوری باشی که تو هر بحثی شرکت می کنی Big Grin
من نظر شخصی خودمو بر اساس تجربه خودم گفتم خواننده خودش قضاوت میکنه و هر کسی ازاده از هر رفتاری خوشش بیاد یا بدش بیاد فک نکنم نیاز به اجازه شما باشه
فکر نمیکنم تو هر بحثی شرکت کرده باشم، شاید توجه شما به بحثای من بیشتر از حد نرمالهBig Grin
من فقط تو بحثایی شرکت میکنم که ارزش بحث کردن داشته باشه.
اینکه هر کسی آزاده از هر رفتاری خوشش بیاد یا بدش بیاد خیلی متفاوته با اینکه شما بیای بگی شیرازیا از همه بهترن

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , Saman , berkeley
ارسال: #۲۹۷۰۶
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  فکر نمیکنم تو هر بحثی شرکت کرده باشم، شاید توجه شما به بحثای من بیشتر از حد نرمالهBig Grin
من فقط تو بحثایی شرکت میکنم که ارزش بحث کردن داشته باشه.
اینکه هر کسی آزاده از هر رفتاری خوشش بیاد یا بدش بیاد خیلی متفاوته با اینکه شما بیای بگی شیرازیا از همه بهترن
اره کانون توجهاتی دیروزم عکساتو تو روزنامه دیدم من یکی از فالوئراتم یه امضا بده خواهش می کنم Big Grin
خیلی واضحه که هر کسی می تونه بگه چی از نظرش از همه بهتره چون نظر شخصی خودش رو گفته مثلا از نظر من آبی بهترین رنگه لهجه شیرازی دوست داشتنی ترین و ادماشون بهترین ادمای دنیا تیم فوتبالمم بارسا هست که از نظر من بهترینه شما مشکلی داری با نظرات من؟ قبولشون نکن خیلی راحت!

سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۲۹۷۰۷
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  به نظر من که داره، برخورد بقیه رو هم که میبینم بیشتر متوجه میشم که قومیت طرف براشون پیش داوری ایجاد میکنه که حتما بر اساس تجربه خود یا اطرافیانشون هست
تهرانی؟؟ باشه اگه تهرانی دیدین سلامشون رو برسونین!
من تو مدتی که اینجا زندگی کردم با همه اقوامی که گفتین برخورد داشتم اگه شیرازی هم نبودم باز میگفتم بهترین ادمایین که دیدم! فقط حیف کم هستیم اینجا Tongue دلیلشم اینه که اکثر بچه های شیراز شهرشون رو خیلی دوست دارن و نسبت امکاناتش به ارامش در سطح بالایی هست
ضمنا حسودی هم نداره Big Grin

اقای بارسا خانم برادرم شیرازی هستن هم خودشون و هم خانوادشون واقعا انسانهای مهربون و خونگرم و شاد و خوش اخلاق و شیرین و دوست داشتنی هستن ، فقط میگم بهتره نگیم فلان قوم خوبه فلان قوم بده یا بهتره یا برچسب بزنیم و... ، مثلا معیار خودم برای تفاوت گذاشتن بین انسانها به هیچ وجه قومیتشون نیست ولی نظر شما هم محترم هست .
منظورم از تهرانی ها هم کسایی نیست که جدشون تهران و شهر ری بود فامیلیم هم شمیرانی و فرحزادی نیست Big Grin سلامتون هم به تهرانی های محترم میرسونم Tongue
اقای بارسا شعر زیر رو بخونید Big GrinTongue
تــــهــران ای مـرز اقـتـدار من
سرچشمه ی وجود وافتخارمن
تهران سراسر عشق است و معرفت
تهران همیشه شبت تکیه گاه من
تهران تویی منشا شور و شعر من
تهران خاکت همیشه قبله گاه من

ضمنا حسود هم نیستم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۹۷۰۸
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط barca.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  فقط میگم بهتره نگیم فلان قوم خوبه فلان قوم بده یا بهتره یا برچسب بزنیم و... ، مثلا معیار خودم برای تفاوت گذاشتن بین انسانها به هیچ وجه قومیتشون نیست ولی نظر شما هم محترم هست .
من نگفتم چه قومی بده فقط از خودمون تعریف کردم Big Grin شما هم می تونین تعریف کنین البته گفتن یا نگفتن من یا هر کس دیگه ای اینجا چیزی رو تو واقعیت عوض نمیکنه چرا؟ چون همین حرف شما در مورد خانم برادرتون تجربه برخورد تو واقعیت هست نه حرف من یا کس دیگه ای
به نظر من باید خوب بودن رو گفت چرا نگیم؟ باید خوبیها رو گفت تا الگو سازی بشه تو هر زمینه ای
اگه جایی رفتیم و کسی رو نمی شناختیم بعد یه نفر خیلی خوش برخورد بود باهامون باید بهش بگیم که رفتارت عالیه! نگیم چون دیگران ممکنه فک کنن که اونا عالی نیستن؟ خوب فک کنن چه اشکال داره شاید کسی خصوصیات اخلاقی قابل تحسینی داره که باید الگوی بقیه بشه البته اینا رو کلی میگم کاری به کجایی بودن ندارم
یا مثلا من اینجا از یه نفر به عنوان بهترین دوستم یاد می کنم بقیه باید بهشون بر بخوره؟ نه! خوب حتما رفتار خوبی داشته و باید واقعیت رو گفت.
با این بیت موافقم Big Grin
تــــهــران ای مـرز اقـتـدار من

اتفاقا منم یه دوست شمالی دارم عالیه اخلاقش واقعیت رو بگم تا یکی میگه شمالیم یاده این دوستم می افتم این کار به صورت ناخواداگاه اتفاق می افته
حسود؟ نه بابا شوخیه Big Grin

دلم می خواد اینجا از همه مردم شهرم تشکر کنم که اینقد رفتارشون خوب بوده که اینجا(تهران) همه ازشون تعریف میکنن و از تجربه خوب برخورد باهاشون می گن
و دلم می خواد همون جا هم زندگی کنم بر عکس خیلی ها که میان تهران و موندنی میشن البته تهرانم شهر خوبیه در کل اما شیراز یه چیز دیگست Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , samaneh@90 , crevice
ارسال: #۲۹۷۰۹
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تکلیف خودت رو با خودت مشخص کن یا ازدواج کن یا کلا ازدواج رو برای همیشه بزار کنار !

اتفاقا من و خیلی از دوستانم روی گزینه دوم به نتیجه رسیدیم.
نتیجه ای که فک نکنم جالب باشه ولی فعلا که اینطوریه...

منم بعد از اتفاقاتی که برای من افتاد روی گزینه دوم set کردم ! Sad
ارسال: #۲۹۷۱۰
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  جالبه انقدر موفقیت های کوچیک خودمو بی ارزش دونستم که به چشم آشنا و فامیل هم (غیر از خونوادم) موفقیت هام یا بی ارزشه یا قمپز!!
یه موفقیت بزرگ حاصل همین موفقیت های کوچیکی هست که به چشم نمیاد به شرطی که هدفمند باشه. راه موفق شدن راه اسونی نیست راه به به و چه چه نیست تا موقعی که موفق نشدی ممکنه مسخره بشی یا مورد ترحم قرار بگیری و.. اما هیچکدوم مهم نیست تا وقتی که هدف داری فقط هدفت رو ببین.
البته اگه جایی از کارت نیاز به اصلاح داره حتما مورد بازبینی قرار بده.
خود تعیین هدف هم کلی نکته داره مثلا تو کنکور هدفت رو رتبه قرار نده هدفت بهترین کاراییت باشه نه فلان رتبه رتبه اوردن به ادم استرس وارد میکنه و این استرس به خصوص سر جلسه خیلی اذیت میکنه

سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , alirezaei
ارسال: #۲۹۷۱۱
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
قومیت رو من قبول ندارم. ولی یک سری آداب و رسوم تو هر قومی هست که با سنت و فرهنگ اقوام دیگه متضاده. وگرنه همه خوبن . بحث سر اینه مثلا شمالی با ترک خیلی جور در میان ولی مثلا فرهنگشون با فرهنگ لر جور نیست. بحث سر تفاوت فرهنگاست نه بدیشون
ولی خدایی شیرازی و لر گلن Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , RASPINA
ارسال: #۲۹۷۱۲
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ
چقدر هوا خنک شده. الان هوا اینجا زیر ۳۰ هست. حال میده آدم دست عشقشو بگیره بره پیتزا رست بیف بخوره تو این هوا. Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Skyrim
ارسال: #۲۹۷۱۳
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر هوا خنک شده. الان هوا اینجا زیر ۳۰ هست. حال میده آدم دست عشقشو بگیره بره پیتزا رست بیف بخوره تو این هوا. Tongue

اینجا هوا زیر ۱۰ هست Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۹۷۱۴
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر هوا خنک شده. الان هوا اینجا زیر ۳۰ هست. حال میده آدم دست عشقشو بگیره بره پیتزا رست بیف بخوره تو این هوا. Tongue
منظورت دست پایتون خانمه؟ Big Grin

ارسال: #۲۹۷۱۵
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر هوا خنک شده. الان هوا اینجا زیر ۳۰ هست. حال میده آدم دست عشقشو بگیره بره پیتزا رست بیف بخوره تو این هوا. Tongue
اینجا هوا زیر ۱۰ هست Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نه اون دیگه خیلی خنکه. Cool

(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر هوا خنک شده. الان هوا اینجا زیر ۳۰ هست. حال میده آدم دست عشقشو بگیره بره پیتزا رست بیف بخوره تو این هوا. Tongue
منظورت دست پایتون خانمه؟ Big Grin
نه جنگو جون.Heart

پ.ن: جنگو (django) یه فریمورک وب برای زبان پایتون هست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close