زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه شاگرد اولی

ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۹ ق.ظ
سهمیه شاگرد اولی
:
اگر من امسال انتخاب رشته کنم ولی قبول نشم، سهمیه شاگرد اولی از بین میره یا نه؟

میشه هر کی هر چی میدونه بگه ..

ممنون

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۴ ق.ظ
سهمیه شاگرد اولی
اگر ازسهیمتون استفادا کنید و نشید بله حذف میشه و سال دسگ نمیتونین استفاده کنین.اگر امسال از سهیمه استفاده نکنین و قبول نشین اره سال دیگ.میشه استفاده کرد.
۱
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: سهمیه شاگرد اولی
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  اگه استفاده کنید و قبول نشید
سال دیگه میتونید استفاده کنید
به شرطی که امسال ترم آخر باشید

در مورد شاگرد اولی خیلی تحقیق کردم
سوالی بود در خدمتم
اشتباه میگید این سهمیه تنهایکبار میشه استفاده کرد اگر استفادا کنید ک قبول نشید ازدست میدید.اگر استفاده نکنید و قبول نشید میشه سال دیگ استفاوا کنید.
۳
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ
سهمیه شاگرد اولی
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  ادامه تحصیل آنان همانند سایر داوطلبان و از طریق شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سنوات بعد میسر خواهد بود.

وقتی میگه درسنوات بعد میسر هست یعنی میتونی استفاده کنی
ادامه‌ی تحصیل رو گفته در سنوات بعد میسر هست، نه استفاده از رتبه‌ی اولی.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: R4MT1N , Pure Liveliness
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط amink.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۴ ق.ظ)IPv6 نوشته شده توسط:  اگر ازسهیمتون استفادا کنید و نشید بله حذف میشه و سال دسگ نمیتونین استفاده کنین.اگر امسال از سهیمه استفاده نکنین و قبول نشین اره سال دیگ.میشه استفاده کرد.
منم با ایشون موافقمممممSmile
البته می تونید زنگ بزنید استعداد درخشان سازمان سنجش و این رو بپرسید با اینکه از استعداد درخشان خود دانشگاهتون بپرسید
فک کنم توی دفترچه هم نوشته باشه ی چیزاهایی.
۱
۰
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
سلام
آیا این سهمیه به پیام نورم تعلق میگیره؟
۰
۱
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)sh-n نوشته شده توسط:  آیا این سهمیه به پیام نورم تعلق میگیره؟
بلی.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۰ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)sh-n نوشته شده توسط:  آیا این سهمیه به پیام نورم تعلق میگیره؟
بلی.

ممنون از پاسختون و اینکه آیا این سهمیه شرایط خاصی داره مثلا باید بالای ۱۸ باشه یا اینکه بین هم ورودیهات بالاترین بودی کفایت میکنه؟
۱
۰
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
من تیر ماه ۹۴ فارغ التحصیل شدم و از سهمیه شاگرد اولیم استفاده نکردم برای کنکور ۹۶ میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ)sh-n نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون و اینکه آیا این سهمیه شرایط خاصی داره مثلا باید بالای ۱۸ باشه یا اینکه بین هم ورودیهات بالاترین بودی کفایت میکنه؟
ببخشید من جواب میدم.
باید بین هم ورودی هاتون بالاترین باشید. مثلا ورودی ۹۲ هستید باید بین اونا بالاترین باشید. معدل مهم نیست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sh-n
ارسال: #۱۱
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)Excel نوشته شده توسط:  من تیر ماه ۹۴ فارغ التحصیل شدم و از سهمیه شاگرد اولیم استفاده نکردم برای کنکور ۹۶ میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟
سلام شما میتونستین درکنکور بهمن ۹۴ و اردیبهشت ۹۵ استفاوه کنید وتنهابرای ۱ بار.سال ۹۶ نمیتونین.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Excel
ارسال: #۱۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
برای اونایی که تو دوتا رشته امتحان دادن و مجاز شدن، سهمیه توی هر دوتا رشته اعمال میشه یا نه؟
آخه تو فرم تاییدیه رتبه اول، باید شماره داوطلبی رو وارد کرد و اونایی که هم کنکور کامپیوتر دادن، هم آی تی دوتا شماره داوطلبی دارن. میدونین باید کدومشو وارد کرد؟
مثلا اگه شماره داوطلبی کامپیوترو وارد کنیم فقط تو انتخابای کامپیوتر سهمیه اعمال میشه و برای ای تی نمیشه؟
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ
سهمیه شاگرد اولی
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ق.ظ)IPv6 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)Excel نوشته شده توسط:  من تیر ماه ۹۴ فارغ التحصیل شدم و از سهمیه شاگرد اولیم استفاده نکردم برای کنکور ۹۶ میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟
سلام شما میتونستین درکنکور بهمن ۹۴ و اردیبهشت ۹۵ استفاوه کنید وتنهابرای ۱ بار.سال ۹۶ نمیتونین.
من رتبه امسالم ۹۰۰ شبکه شد که فکر نکنم با شاگرد اولی هم بشه قبول شد.شما مطمئنید برای کنکور ۹۶ نمیتونم از این سهمیه استفاده کنم؟
۲
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۱ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  برای اونایی که تو دوتا رشته امتحان دادن و مجاز شدن، سهمیه توی هر دوتا رشته اعمال میشه یا نه؟
آخه تو فرم تاییدیه رتبه اول، باید شماره داوطلبی رو وارد کرد و اونایی که هم کنکور کامپیوتر دادن، هم آی تی دوتا شماره داوطلبی دارن. میدونین باید کدومشو وارد کرد؟
مثلا اگه شماره داوطلبی کامپیوترو وارد کنیم فقط تو انتخابای کامپیوتر سهمیه اعمال میشه و برای ای تی نمیشه؟
فرقی نداره کدوم شماره داوطلبی رو وارد کنی
همون طور که برای دیدن نتایج اولیه یا انتخاب رشته فرقی نداره کدوم شماره داوطلبی رو وارد کنی و هردو یک جواب میده
سهمیه در هردو رشته اعمال میشه
در واقع در کل کد های وارد شده در لیست انتخاب رشته اعمال میشه

دوست عزیر، خیلی ممنون که پاسخ دادین.
فقط مطمئنین که همینطوره و شماره داوطلبی هر کدوم رو که وارد کنم سهمیه برای هر دو اعمال میشه؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: prosperouss
ارسال: #۱۵
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط saeed93.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Excel نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ق.ظ)IPv6 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)Excel نوشته شده توسط:  من تیر ماه ۹۴ فارغ التحصیل شدم و از سهمیه شاگرد اولیم استفاده نکردم برای کنکور ۹۶ میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟
من رتبه امسالم ۹۰۰ شبکه شد که فکر نکنم با شاگرد اولی هم بشه قبول شد.شما مطمئنید برای کنکور ۹۶ نمیتونم از این سهمیه استفاده کنم؟

توی دفترچه شماره ۲ و همچنین توی آیین نامه پذیرش با آزمون استعداد درخشان نوشته که در مدت یک سال پس از فارغ التحصیلی و تنها برای یک بار میشه از سهمیه رتبه اولی استفاده کرد.
پس اگه تیر ۹۴ فارغ التحصیل شدین، تا تیر ۹۵ میتونین از سهمیه استفاده کنین.

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  بله فرقی نداره
منم دو رشته ای هستم
وقتی قراره در دو رشته همزمان اعمال بشه پس فرقی نداره کدوم شماره داوطلبی وارد بشه

اگه اینجوری باشه که عالیه، حالا من برای اطمینان به سنجش هم پیام دادم. هنوز جواب ندادن. هر موقع جوابش اومد اینجا هم اعلام میکنم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , prosperouss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۵,۵۳۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۵۸۲ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۵۶۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  کارنامه اولیه ۹۷؛ لطفا راهنمایی کنید H.Mohammadi ۱۹ ۹,۸۸۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: diamond_71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close