زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه شاگرد اولی

ارسال: #۳۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط plusdeck.)
سهمیه شاگرد اولی
دوستان، اگر از طریق دانشگاهتون پیگیری کردید و یوزرنیم و پسورد رو دریافت کردن و مشخصات دانشجوها قابل ثبته لطفا اعلام کنید چون دوستانی هستن که مسافت تا دانشگاهشون طولانیه و رفت و آمد براشون سخته یا احیانا یکسری ...فند بجای کارشناس و معاون آموزشی تو دانشگاه خدمت میکنه و سخته مرتب به دانشگاه رفت و آمد کنن!! الحمدالله هیچ کاری از طریق تلفن و فکس و ایمیل تو مملکت گل و بلبل ما راه نمیفته! باید حتما حضور فیزیکی در محل داشته باشی و داد و بیداد کنی!
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed93 , RezaTaheri
ارسال: #۳۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ
RE: سهمیه شاگرد اولی
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  دوستان، اگر از طریق دانشگاهتون پیگیری کردید و یوزرنیم و پسورد رو دریافت کردن و مشخصات دانشجوها قابل ثبته لطفا اعلام کنید چون دوستانی هستن که مسافت تا دانشگاهشون طولانیه و رفت و آمد براشون سخته یا احیانا یکسری ...فند بجای کارشناس و معاون آموزشی تو دانشگاه خدمت میکنه و سخته مرتب به دانشگاه رفت و آمد کنن!! الحمدالله هیچ کاری از طریق تلفن و فکس و ایمیل تو مملکت گل و بلبل ما راه نمیفته! باید حتما حضور فیزیکی در محل داشته باشی و داد و بیداد کنی!

دوستانی که اطلاعات دارن، لطفا اعلام کنن.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۱ ق.ظ
دوستای گلم، تو رو به جان عزیزانتون قسم میدم اگه خبر جدیدی از ثبت مشخصاتتون تو سایت سنجش دارید لطفا به ما هم بگید.
من که هر چی زنگ میزنم، میگن هنوز یوزرنیم و پسورد یا نامه ای از سنجش به دستمون نرسیدهSad ببینم سر کارمون گذاشته آموزش دانشگاه یا اینکه واقعا هنوز خبری نشده Undecided خیلی ممنون.
۱
۰
ارسال: #۳۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ، توسط RezaTaheri.)
سهمیه شاگرد اولی
یوزر و پس و دستورالعمل شاگرد اولی دیروز (یکشنبه) در اختیار دانشگاه ها قرار گرفته
سنجش گفته ۱۱ ام شروع میشه (دوشنبه = امروز)
دانشگاه گفته ۱۲ ام شروع میشه (سه شنبه)

در هردو صورت اگه فردا بریم کارمون راه میافته

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck , saeed93
ارسال: #۳۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  یوزر و پس و دستورالعمل شاگرد اولی دیروز (یکشنبه) در اختیار دانشگاه ها قرار گرفته
سنجش گفته ۱۱ ام شروع میشه (دوشنبه = امروز)
دانشگاه گفته ۱۲ ام شروع میشه (سه شنبه)

در هردو صورت اگه فردا بریم کارمون راه میافته
بینهایت ممنونم آقا رضا. خدا خیرتون بدهHeart پس، فردا پا میشم برم دانشگاه
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ق.ظ
سهمیه شاگرد اولی
الان زنگ زدم دانشگاه ما گفت الان شروع شده

شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۳۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ ق.ظ
دوستانی که رفتن دانشگاه، لطف کنن بگن چه اتفاقی افتاد؟
مسئول آموزش بعد از اینکه اسمشون رو ثبت کرد بهشون رسیدی، کد پیگیری، چیزی نداد.
مهلت ثبت تا چه تاریخی هست؟
مدرکی، چیزی لازمه؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ق.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  دوستانی که رفتن دانشگاه، لطف کنن بگن چه اتفاقی افتاد؟
مسئول آموزش بعد از اینکه اسمشون رو ثبت کرد بهشون رسیدی، کد پیگیری، چیزی نداد.
مهلت ثبت تا چه تاریخی هست؟
مدرکی، چیزی لازمه؟
سلام. البته بنده امروز قرار بود برم دانشگاه که نتونستم و فردا میرم.
اتفاق خاصی نمی افته! سازمان سنجش، اطلاعات دسترسی به پورتالش رو از طریق ERP به دانشگاه ها میفرسته. کارشناس آموزش شما با استفاده از فرمی که قبلا بهشون تحویل دادید اطلاعات شمارو ثبت میکنه و تمام. کد پیگیری و رسید و اینا هم خبری نیست!
مهلت ثبت نام اصولا طبق اطلاعاتی که توی صفحه ۲ دفترچه انتخاب رشته بود، حداکثر تا ۱۷ مرداد یعنی یکشنبه هفته بعده ولی توصیه میکنم هر چه زودتر به دانشگاهتون مراجعه کنید و کارتون رو به تعویق نندازید تا خدایی نکرده مشکلات سیستم و قطعی و این برنامه ها گریبانگیرتون نشه!!
مدرک خاصی غیر از همون فرم که عرض کردن لازم نیست، ولی کپی کارنامه کنکور ارشد و شناسنامه و کارت ملی بد نیست همراهتون باشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed93
ارسال: #۳۹
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ
سهمیه شاگرد اولی
من قبلا از دانشگاه پرسیدم
گفت شماره پیگیری میده، احتمالا این شماره پیگیری برای کل عملیات ثبت هست و برای تک تک دانشجو ها شماره پیگیری جدا نمیده
شایدم تک تک شماره پیگیری بده ولی بعیده
-----------
من دیروز زنگ زدم دانشگاه نام و رشته ی من رو پرسید گفت خودش بهم زنگ میزنه
امروز منتظرم زنگ بزنه
فردا حضوری میرم
چون اگه طبق پارسال سامانه سه روز باز باشه فردا (چهارشنبه) آخرین مهلت باید باشه چون از دوشنبه شروع شده

شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۴۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ
یکی از بچه های شاگرد اول هم امروز رفت که ببینه قضیه چیه.
مسئول آموزش ما بهش گفت که همه اطلاعات بچه ها رو یکدفعه شنبه وارد سایت میکنه.(یعنی احتمالا تا شنبه یا یکشنبه فرصت هست)
امیدوارم که یادش نره یا مشکلی پیش نیاد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال: #۴۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
بنده هم همین چند دقیقه پیش برای بار هزارم زنگ زدم آموزش دانشگاه، بهم گفتن هنوز نامه ای دستشون نرسیده!! خیلی سعی کردم جلوی خودم رو بگیرم که بهشون فحش ندم!
امیدوارم بقیه دوستان بتونن از سهمیه ای که حق مسلمشونه استفاده کنن، مثل اینکه قسمت بنده نیستSad
۱
۰
ارسال: #۴۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  یکی از بچه های شاگرد اول هم امروز رفت که ببینه قضیه چیه.
مسئول آموزش ما بهش گفت که همه اطلاعات بچه ها رو یکدفعه شنبه وارد سایت میکنه.(یعنی احتمالا تا شنبه یا یکشنبه فرصت هست)
خیر ببینی

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  بنده هم همین چند دقیقه پیش برای بار هزارم زنگ زدم آموزش دانشگاه، بهم گفتن هنوز نامه ای دستشون نرسیده!! خیلی سعی کردم جلوی خودم رو بگیرم که بهشون فحش ندم!
امیدوارم بقیه دوستان بتونن از سهمیه ای که حق مسلمشونه استفاده کنن، مثل اینکه قسمت بنده نیستSad
زنگ بزن وزارت علوم
"خانم مسعودیان “مسئول استعداد های درخشان وزارت علوم” هست
این شماره زیر، شماره مستقیم دفتر استعداد های درخشان وزارت علوم هست
۰۲۱۸۲۲۳۳۸۶۱-۳
---------
من خودم چندبار به خانم مسعودیان زنگ زدم
مشکل من این بود که دانشگاه (به اشتباه) میگفت سهمیه شامل ناپیوسته نمیشه
که زنگ زدم خانم مسعودیان، اسم دانشگاه و مسئولش رو پرسید (که مسئول دانشگاه ما رو میشناخت، با اینکه دانشگاه من غیرانتفاعی هست و زیاد شناخته شده نیست) و گفت به مسئول دانشگاهتون بگو به من زنگ بزنه توجیحش کنم
تو هم به این شماره زنگ بزن، این خانم مسعودیان کارش درسته

شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۴۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  یکی از بچه های شاگرد اول هم امروز رفت که ببینه قضیه چیه.
خیر ببینی

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  بنده هم همین چند دقیقه پیش برای بار هزارم زنگ زدم آموزش دانشگاه، بهم گفتن هنوز نامه ای دستشون نرسیده!! خیلی سعی کردم جلوی خودم رو بگیرم که بهشون فحش ندم!
زنگ بزن وزارت علوم
"خانم مسعودیان “مسئول استعداد های درخشان وزارت علوم” هست
این شماره زیر، شماره مستقیم دفتر استعداد های درخشان وزارت علوم هست
۰۲۱۸۲۲۳۳۸۶۱-۳
---------
من خودم چندبار به خانم مسعودیان زنگ زدم
مشکل من این بود که دانشگاه (به اشتباه) میگفت سهمیه شامل ناپیوسته نمیشه
که زنگ زدم خانم مسعودیان، اسم دانشگاه و مسئولش رو پرسید (که مسئول دانشگاه ما رو میشناخت، با اینکه دانشگاه من غیرانتفاعی هست و زیاد شناخته شده نیست) و گفت به مسئول دانشگاهتون بگو به من زنگ بزنه توجیحش کنم
تو هم به این شماره زنگ بزن، این خانم مسعودیان کارش درسته
خیلی ممنون بابت راهنمایی خوبتون..
راستش مشکل من فکر کنم با سنجش و خود دانشگاهه، یعنی یا واقعا سنجش مشخصات دانشگاه مارو تو دیتابیس نرم افزارش نداره و نامه نداده یا مسئول آموزش دانشگاه ما داره دروغ میگهSad
نمی دونم به ایشون زنگ بزنم و چی بگمUndecided
۰
۱
ارسال: #۴۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  خیلی ممنون بابت راهنمایی خوبتون..
راستش مشکل من فکر کنم با سنجش و خود دانشگاهه، یعنی یا واقعا سنجش مشخصات دانشگاه مارو تو دیتابیس نرم افزارش نداره و نامه نداده یا مسئول آموزش دانشگاه ما داره دروغ میگهSad
نمی دونم به ایشون زنگ بزنم و چی بگمUndecided
مشخصه که چی باید بگی
بگو برای بقیه فرستادن برای ما نفرستادن
اسم دانشگاهتو میگی و اگه واقعا نفرستاده باشن دوباره میفرستن
زمانو از دست نده
تایمش تموم میشه هاااااااااا

امروزم فکر کنم وقت اداری تموم شده باشه
نمیدونم چرا وقتو هدر دادی

در هر صورت خودمون باید به دانشگاه سر بزنیم
نمونه اش من امروز رفتم دانشگاه
فرم منو گم کرده بودن، میگفت مگه فرم داده بودی؟ فرم نیست
دوباره فرم پر کردم
فردا هم سر میزنم تا مطمئن شم ثبت شده

شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck
ارسال: #۴۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط saeed93.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  مال شما رو دانشگاه فرستاده برای سازمان سنجش؟
من دو هفته پیش به دانشگاه زنگ زدم رییس آموزش مون خیلی بهش برخورد ، گفت اقا ما کار خودمون رو بهتر بلدیم و نیازی به پیگیری شما نیست، میترسم دوباره زنگ بزنم لج کنه نفرسته.
آیا اگه سهوا یا عمدا دانشگاه اطلاعات رو برای سازمان سنجش نفرسته بعدا میشه پیگیری کرد؟

برای منم تقریبا چنین اتفاقی افتاده، حدود یک ماه پیش که فرم رو تحویل داده بودم، به مسئول آموزش گفتم چجوری باید مطمئن شیم که اطلاعات رو ثبت میکنین، گفت که ما کار خودمونو بلدیم. از طرفی هم مسئول آموزش ما یه خانم مسننه که یه خورده حواس پرت هم به نظر میرسه. حالا که گفته شنبه اطلاعات رو ثبت میکنه.
منم اگه فردا برم فکر کنم قاطی میکنه. همون شنبه میرم که مطمئن شم(اگه واقعا تا شنبه فرصت باشه و ...)

دوستان اگه از آخرین مهلت ثبت اطلاعات چیزی فهمیدین اینجا بگین تا دیر نشه یه موقع.
اگه فردا به خانم مسعودیان زنگ بزنم به نظرتون میدونه آخرین مهلتش کی هست؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۷۳ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۰۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۶,۷۴۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۶۰۱ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۵۸۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۲۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  کارنامه اولیه ۹۷؛ لطفا راهنمایی کنید H.Mohammadi ۱۹ ۱۰,۰۳۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: diamond_71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close