زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه شاگرد اولی

ارسال: #۶۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ
RE: سهمیه شاگرد اولی
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  منم یکی از دوستام میگفت واسه منو ثبت کردم
بعد که رفتم سنجش اینو گفتم یارو کلی خندید و گفت آخه ما وقتی هنوز سایت رو واسه هیچ دانشگاهی باز نکردیم اینا کجا رفتن ثبت کردن
گفتش واسه همه جا رو از شنبه فعال میکنیم(البته نام کاربری و کلمه عبور هارو به دانشگاه ها دادن)
ممنون

خواهش میکنم
ایشالله سهمیه همه دوستان به خوبی و خوشی اعمال بشه براشون

if you do Right no one remembers
if you do Wrong no one forgets
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال: #۶۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
دوستان چه خبر؟ چیکارا کردید؟ رفتید دانشگاهاتون؟ اطلاعاتتون ثبت شد؟
متاسفانه هنوز نامه ای از طرف سنجش به دانشگاه خراب شده ما نرسیده!
به شماره ای که دوست عزیزمون برای استعدادهای درخشان وزارت علوم (خانم مسعودیان) گذاشتن تماس گرفتم، گفتن که سهمیه شامل تمام مراکز علمی کاربردی میشه و مشکلی از این بابت وجود نداره. دوباره با این شماره سنجش: ۰۲۶۳۶۱۸۲۲۴۹ تماس گرفتم، اینبار شماره داوطلبی بنده رو گرفت و گفت نامه فرستادیم به دانشگاه تون. گفتم آخه اینا میگن نامه ای نگرفتیم، گفت: به معاونتون بگو با من تماس بگیره. با معاون محترم آموزش دانشگاه صحبت کردم و ازش خواهش کردم که دوباره با این شماره بالا تماس بگیره و بگه که نامه نگرفته که بنده رو پیچوندن و دلخور شدن!! گفتم چکار کنم؟ گفت تا آخر وقت اداری امروز صبر کن تا نامه ها برسه به دستمون و من تازه فهمیدم ایشون فکر میکنه که نامه فیزیکی باید از طریق پست براشون ارسال شه!!!! بهش گفتم آقای... مسئول سازمان سنجش گفتن نامه هارو سیستمی میفرستیم، که گفت نه بابا اینجوری نیست و گوشی رو قطع کرد!
و من موندم با کلی ناراحتی! تا ساعت ۱ بعداز ظهر صبر می کنم و دوباره زنگ میزنم ببینم چی میگه. اگر جواب درست و حسابی نداد، فردا صبح زود میرم دانشگاه و ازش میخوام تا پیش من با سنجش تلفنی صحبت کنه. اگر زیر بار نره، مستقیم میرم واحد استانی و شکایت می کنم.
این بود انشای من..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri , saeed93
ارسال: #۶۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
سهمیه شاگرد اولی
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  بهش گفتم آقای... مسئول سازمان سنجش گفتن نامه هارو سیستمی میفرستیم، که گفت نه بابا اینجوری نیست و گوشی رو قطع کرد!
و من موندم با کلی ناراحتی! تا ساعت ۱ بعداز ظهر صبر می کنم و دوباره زنگ میزنم ببینم چی میگه. اگر جواب درست و حسابی نداد، فردا صبح زود میرم دانشگاه و ازش میخوام تا پیش من با سنجش تلفنی صحبت کنه. اگر زیر بار نره، مستقیم میرم واحد استانی و شکایت می کنم.
این بود انشای من..
همین امروزم باید حضوری میرفتی دانشگاه
این جور کارا رو نمیشه پشت خط انجام داد

(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  شماره سنجش: ۰۲۶۳۶۱۸۲۲۴۹
به این شماره زنگ زدم گفتم سایت کی باز میشه گفت چند روزه سایت بازه
گفتم قرار بوده امروز (شنبه) باز بشه، گفت نه زود برو دانشگاه بگو اسمتو وارد کنن، چند روزه بازه
بلاخره بازه یا بسته ستUndecided

طبق آخرین خبر قرار بوده امروز (شنبه) ساعت ۱۰ سایت باز بشه

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck
ارسال: #۶۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  بهش گفتم آقای... مسئول سازمان سنجش گفتن نامه هارو سیستمی میفرستیم، که گفت نه بابا اینجوری نیست و گوشی رو قطع کرد!
این بود انشای من..
همین امروزم باید حضوری میرفتی دانشگاه
این جور کارا رو نمیشه پشت خط انجام داد

(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  شماره سنجش: ۰۲۶۳۶۱۸۲۲۴۹
به این شماره زنگ زدم گفتم سایت کی باز میشه گفت چند روزه سایت بازه
بلاخره بازه یا بسته ستUndecided

طبق آخرین خبر قرار بوده امروز (شنبه) ساعت ۱۰ سایت باز بشه
آقا رضا گرفتارم، وگرنه صبح اول وقت میرفتم حتما.
یعنی هنوز سایت باز نشده؟! ای باباHuh
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  یعنی هنوز سایت باز نشده؟! ای باباHuh
قرار بود امروز ساعت ۱۰ باز بشه
من که خوردم قراره فردا برم دانشگاه
فعلا امروز کسی اعلام نکرده که تونسته کارشو انجام بده یا نه !

شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck
ارسال: #۶۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
سلام دوستان
من امروز رفتم دانشگاه ، با اینکه دانشگاه تا هفته بعد بخش اداریش تعطیل بود ، ولی یدونه مسیول گذاشته بودن مخصوص این کار ، بیچاره میگفت الان چند روزه میگن باز میکنن سایتو (البته بازه ها ولی فعلا اجازه وارد شدن ندادن ) و ما میایم منتظر میشیم ولی باز نمیشه .
انصافا دست مسیول های دانشگاه ما درد نکنه خیلی به فکر هستن .

و گفتن که در اولین لحظه که باز بشه میزنن و فرم منو گذاشت در اولویت و گفت به احتمال زیاد دیگه امروز باز بشه .
در ضمن یکی از دوستان دیدم اینجا نوشتن کپی فرمو ازشون گرفتن ، ولی معاون آموزشی ما گفت باید دو نسخه پر کنی فرمو و یکی پیش خودت بمونه و یکی رو ما بفرستیم به معاون آموزش کل دانشگاه.
و من چون یکار داشتم نتونستم اونجا بمونم . ولی گفت امروز گفتن دیگه حتما باز میکنن .
همه چیز دست مسیول های دانشگاهتونه سعی کنید اونارو راضی کنید بلکه ایشالا بزنن.
موفق باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri , Excel
ارسال: #۶۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
سهمیه شاگرد اولی
یکی از بچه های شاگرد اول رفته بوده دانشگاه و جلوی چشم دانشجو اطلاعات رو زده و سیستم سنجش پیام داده که از ساعت ۱۰ صبح شنبه امکان پذیره

شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck , Excel
ارسال: #۶۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
دوستان، خوشبختانه نامه سنجش بالاخره به دست دانشگاه ما هم رسید!
معاون آموزشیمون گفت فردا صبح زنگ میزنم اطلاعات لازم رو ازت بگیرم.
فقط دوستان عزیزی که امروز اطلاعاتشون تو سیستم سنجش ثبت شد، براشون پرینتی کد پیگیری چیزی صادر شد از طرف خود سیستم یا دانشگاه؟ راستش این موضوع خیلی مهمه برام، ببینم واقعا اطلاعاتم ثبت میشه یا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Excel
ارسال: #۶۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
سهمیه شاگرد اولی
خداروشکر اطلاعات منم ثبت شد
و پرینتی ندادن

به گفته ی یکی از شاگرد اولها داخل سیستم ش داوطلبی و ش پرونده رو میزنن
بعد خودش اطلاعات داوطلب رو نشون میده (نام و نام خانوادگی و ...) و بعد تایید میزنن، پس نباید نگران نقص اطلاعات ورودی باشیم
و مثلا نگران باشیم که نکنه شاید یک عدد شماره داوطلبی اشتباه وارد شده

وقتی با شماره داوطلبی وشماره پرونده واردمیشه،سیستم به طورخودکاراطلاعات شخصی رونمایش میده،سپس بایداونجاپیوسته یاناپیوسته بودن وروزانه وشبانه بودن،تاریخ فارغ التحصیلی ومعدل وکدرشته مربوط به دانشگاه کارشناسی رووارومیکردین وسپس کلیدذخیره رومیزدن وبعدبه همین شکل اطلاعات داوطلبای دیگه ،درنهایت برای قطعی شدن اطلاعات می بایست کلیدپایان عملیات رومیزدن وهیچگونه کدرهگیری هم نداشت

شکسپیر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck , saeed93 , Excel
ارسال: #۷۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  خداروشکر اطلاعات منم ثبت شد
و پرینتی ندادن

به گفته ی یکی از شاگرد اولها داخل سیستم ش داوطلبی و ش پرونده رو میزنن
بعد خودش اطلاعات داوطلب رو نشون میده (نام و نام خانوادگی و ...) و بعد تایید میزنن، پس نباید نگران نقص اطلاعات ورودی باشیم
و مثلا نگران باشیم که نکنه شاید یک عدد شماره داوطلبی اشتباه وارد شده

وقتی با شماره داوطلبی وشماره پرونده واردمیشه،سیستم به طورخودکاراطلاعات شخصی رونمایش میده،سپس بایداونجاپیوسته یاناپیوسته بودن وروزانه وشبانه بودن،تاریخ فارغ التحصیلی ومعدل وکدرشته مربوط به دانشگاه کارشناسی رووارومیکردین وسپس کلیدذخیره رومیزدن وبعدبه همین شکل اطلاعات داوطلبای دیگه ،درنهایت برای قطعی شدن اطلاعات می بایست کلیدپایان عملیات رومیزدن وهیچگونه کدرهگیری هم نداشت
خداروشکر که اطلاعاتتون ثبت شد.
متاسفانه سیستم سنجش برای دانشگاه ما از صبح مشکل داشت و مسئول ما چند بار با سنجش تماس گرفتن و بهش گفتن که سرور سنجش مشکل داره امروز و تا آخر وقت این مشکل ادامه داشت (ساعت ۳:۳۰ الی ۴ بعد از ظهر). اون آقایی که سنجش کار میکنه به مسئول دانشگاه ما گفت که بخاطر مشکلاتی که این چند روزه سیستم داشته، خیلی از دانشگاه ها نتونستن اطلاعات دانشجوهارو ثبت کنن، در نتیجه زمان ثبت اطلاعات تا آخر هفته تمدید شده.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed93 , Excel , RezaTaheri
ارسال: #۷۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ
امیدوارم اطلاعات همه درست ثبت شده باشه.
از دوستان کسی اطلاع نداره که مهلت ثبت تا کی عقب افتاده؟
و اینکه راهی هست که مطمئن بشیم اطلاعاتمون ثبت شده یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  امیدوارم اطلاعات همه درست ثبت شده باشه.
منم امیدوارم اطلاعات تمامی عزیزان ثبت شده باشه و حق کسی ضایع نشه واقعا.
مطابق صحبت هایی که معاون آموزشی دانشگاه ما با سنجش داشت، بخاطر مشکلاتی که سرور سنجش داشته تا امروز یعنی پنج شنبه مهلت رو تمدید کردن و گمان هم می کنم که آخرین فرصت امروز بوده باشه.
تنها راهی که به ذهن بنده میرسه اینه که با این شماره مربوط به سازمان سنجش (۰۲۶۳۶۹۱۸۲۲۴۹) تماس بگیرید، احتمالا اونا از طریق شماره داوطلبی بتونن چک کنن که اطلاعات ثبت شده یا نه. البته اگر هم براشون مقدور باشه ممکنه زیر بار نرن!
راه دیگه ای متاسفانه وجود نداره و سیستم ثبت نامی، کد پیگیری برای استفاده داوطلب تولید نکرده که بشه از جایی چک کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed93
ارسال: #۷۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  امیدوارم اطلاعات همه درست ثبت شده باشه.
مطابق صحبت هایی که معاون آموزشی دانشگاه ما با سنجش داشت، بخاطر مشکلاتی که سرور سنجش داشته تا امروز یعنی پنج شنبه مهلت رو تمدید کردن و گمان هم می کنم که آخرین فرصت امروز بوده باشه.
تنها راهی که به ذهن بنده میرسه اینه که با این شماره مربوط به سازمان سنجش (۰۲۶۳۶۹۱۸۲۲۴۹) تماس بگیرید، احتمالا اونا از طریق شماره داوطلبی بتونن چک کنن که اطلاعات ثبت شده یا نه. البته اگر هم براشون مقدور باشه ممکنه زیر بار نرن!
راه دیگه ای متاسفانه وجود نداره و سیستم ثبت نامی، کد پیگیری برای استفاده داوطلب تولید نکرده که بشه از جایی چک کرد.

متشکر دوست عزیز. پس من شنبه تماس میگیرم با سازمان سنجش. فقط این شماره ای که گفتین کد کرج داره، مربوط به کدوم بخش سازمان سنجش میشه؟
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  امیدوارم اطلاعات همه درست ثبت شده باشه.

متشکر دوست عزیز. پس من شنبه تماس میگیرم با سازمان سنجش. فقط این شماره ای که گفتین کد کرج داره، مربوط به کدوم بخش سازمان سنجش میشه؟
خواهش می کنم. بله، یه بخش از روابط عمومی سازمان سنجش که در رابطه با تحصیلات تکمیلی هم میشه تو کرجه. دقیقا نمی دونم این شماره مال کدوم بخشه، اما اطلاعات دقیق از موضوع سهمیه ها دارن و بهترین منبع از سازمان سنجش برای پیگیری سهمیه ها همین قسمته. حتی وقتی موضوع نرسیدن دستورالعمل سازمان سنجش به دانشگاهمون رو ازش پرسیدم، شماره داوطلبی بنده رو گرفت و گفت که: "دستورالعمل رو با نام کاربری و پسورد به دانشگاه فلانتون فرستادیم، چک کنید ببینید نامه کجا گیر کرده".
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed93
ارسال: #۷۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  

خواهش می کنم. بله، یه بخش از روابط عمومی سازمان سنجش که در رابطه با تحصیلات تکمیلی هم میشه تو کرجه. دقیقا نمی دونم این شماره مال کدوم بخشه، اما اطلاعات دقیق از موضوع سهمیه ها دارن و بهترین منبع از سازمان سنجش برای پیگیری سهمیه ها همین قسمته. حتی وقتی موضوع نرسیدن دستورالعمل سازمان سنجش به دانشگاهمون رو ازش پرسیدم، شماره داوطلبی بنده رو گرفت و گفت که: "دستورالعمل رو با نام کاربری و پسورد به دانشگاه فلانتون فرستادیم، چک کنید ببینید نامه کجا گیر کرده".
ایول، خیلی ممنون

Sent from my H30-U10 using Tapatalk
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۵,۵۴۲ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۵۸۲ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۵۶۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  کارنامه اولیه ۹۷؛ لطفا راهنمایی کنید H.Mohammadi ۱۹ ۹,۸۸۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: diamond_71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close