زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه شاگرد اولی

ارسال: #۴۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
سهمیه شاگرد اولی
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  مال شما رو دانشگاه فرستاده برای سازمان سنجش؟
من دو هفته پیش به دانشگاه زنگ زدم رییس آموزش مون خیلی بهش برخورد ، گفت اقا ما کار خودمون رو بهتر بلدیم و نیازی به پیگیری شما ن میترسم دوباره زنگ بزنم لج کنه نفرسته.
آیا اگه سهوا یا عمدا دانشگاه اطلاعات رو برای سازمان سنجش نفرسته بعدا میشه پیگیری کرد؟
برای منو قراره فردا ثبت کنه
پشت تلفن خوب جواب نمیدن حضوری بهتره(طبق تجربه مشابه خودم)
اگه دانشگاه اطلاعات رو ثبت نکنه هیچکاریش نمیشه کرد
آخرین مهلت ثبت اطلاعات هم یکشنبه هست

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed93
ارسال: #۴۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ
سهمیه شاگرد اولی
سلام دوستان
نمیدونم چرا مسئولین آموزش با این قضیه مشکل دارن. بجای اینکه از خداشون باشه یه دانشجوشون بره جای بهتر درس بخونه انگار منت میذارن و ثبت نام میکنن. برای ما هم یکی دو روز آخر بود که گفتن بهمون یوزرنیم و پسورد دادن تا ثبت کنیم. البته ما کلی پیگیری کردیم و هر روز دانشگاه بودیم. اولش که اصلا قبول نمیکردن همچین سهمیه ای هست و همش حرف از سهمیه ۱۰درصد و ۲۰ درصد میزدن. ما فرم صفحه اخر انتخاب رشته رو بردیم براشون و نشونشون دادیم. بعدش دو سه روز گفتن که حالا ببینیم کی یوزر پسورد میدن و.... بالاخره یه روز رفتیم فرمم بهشون دادیم و یه تعهد از ما گرفتن که تمایل داریم از این سهمیه استفاده کنیم.
این سهمیه تاثیر خوبی توی ارشد داره و خیلی هم مشخص نیست که چطوری محاسبه میشه. یکم پیچیده است. این سهمیه با سهمیه ۱۰درصد برتر تفاوت داره و اون مخصوص خود دانشگاه هست. مثلا پیام نوریها میتونن ارشد پیام نور برن. اما این سهمیه با ازمون هست و خیلی مفید تر از اونه.
اگه سوالی دارید تو سایت سازمان سنجش بپرسید، هر چند که بتونید تماس بگیرید خیلی بهتره.
پیگیری هم کنید از دانشگاه حتما. اعتمادی به مسئولین دانشگاه نیست. سعی کنید موئدبانه باشه ولی اگه کارتون به دعوا کشید پیش رئیس و معاونین دانشگاه برید و از مزایاش بگید. خوششون میادSmile

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
ارسال: #۴۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
سهمیه شاگرد اولی
اون روز که رفتم دانشگاه فهمیدم رتبه دوم دانشگاه هم میتونه از سهمیه استفاده کنه
فقط باید نفر اول بیاد تعهد بده که پشیمون نمیشه
(این رو واسه این گفتم که داوطلب های سال بعد که احتمالا کامنت های این صفحه رو میخونن مطمئن باشن، چون قبلش خودم فکر میکردم این امکان وجود نداره)

(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  این سهمیه تاثیر خوبی توی ارشد داره و خیلی هم مشخص نیست که چطوری محاسبه میشه. یکم پیچیده است.
طبق قبولی های پارسال که شخصی با رتبه بالای ۱۰۰۰ شبانه خواجه نصیر قبول شد نشون داد که ۹۰% آخرین تراز رعایت نشده
برای شما این ۹۰% آخرین تراز رعایت شده بود؟
اگه رتبه و ترازتون پارسالتون رو هم بگید ممنون میشم؟

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  دانشگاه: دانشگاه جامع علمی کاربردی
من کامنت های شاگرد اول های چندسال گذشته رو زیر رو رو کردم
داوطلب های غیرانتفاعی و پیام نور رو دیدم ولی علمی کاربردی رو ندیدم
شاید مسئله شما مربوط به علمی کاربردی بودن باشه
خودت همچین موردی رو دیدی که از علمی کاربردی بتونه از سهمیه استفاده کنه؟
اگر هم سال های قبل تونسته باشن، امسال یک مسئله هم برای علمی کاربردی رخ داده که علمی کاربردی مجوز پذیرش ارشد رو دیگه نداره و نمیتونه ارشد پذیرش کنه
شاید بی ربط به این مشکل شما نباشه

امروز اطلاعات یکی از شاگرد اولها در سیستم ثبت شده
پس مشکل باز بودن سیستم نیست

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط saeed93.)
RE: سهمیه شاگرد اولی
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  اون روز که رفتم دانشگاه فهمیدم رتبه دوم دانشگاه هم میتونه از سهمیه استفاده کنه
(این رو واسه این گفتم که داوطلب های سال بعد که احتمالا کامنت های این صفحه رو میخونن مطمئن باشن، چون قبلش خودم فکر میکردم این امکان وجود نداره)
ولی از ما که رفته بودیم دانشگاه تعهد نگرفتن. این تعهده اجباریه؟
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  اون روز که رفتم دانشگاه فهمیدم رتبه دوم دانشگاه هم میتونه از سهمیه استفاده کنه
این شرایطی که گفتم واسه شاگرد اول هایی هست که نمیخوان از سهمیه استفاد کنند
و سهمیه به شاگرد دوم میرسه
در این حالت نفر اول باید تعهد بده که نمیخواد از سهمیه استفاده کنه (تعهد میگیرن که طرف پشیمون نشه بگه پارسال استفاده نکردم امسال میخوام استفاده کنم)

شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۵۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۱ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
سلام دوستان
من دیروز رفتم سازمان سنجش و تمامی مشکلات رو پیگیری کردم
سازمان سنجش گفت که تا حالا سیستم هیچ دانشگاهی رو باز نکردیم(username و password رو دادن ولی سیستم فعلا باز نشده)و گفتش که برای همه ی دانشگاه ها از شنبه سیستم باز میشه و تا چند روز فرصت دارن اسامی رو به سنجش اعلام کنن ولی آخرین فرصت درخواست دانشجویان به دانشگاه ها همون ۱۷ ام هست.
شنبه حتما به دانشگاه هاتون سر بزنید و یا تماس بگیرید که اسامیتون رو وارد کنن.
موفق باشید

if you do Right no one remembers
if you do Wrong no one forgets
۱
۰
ارسال: #۵۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط saeed93.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  اون روز که رفتم دانشگاه فهمیدم رتبه دوم دانشگاه هم میتونه از سهمیه استفاده کنه
در این حالت نفر اول باید تعهد بده که نمیخواد از سهمیه استفاده کنه (تعهد میگیرن که طرف پشیمون نشه بگه پارسال استفاده نکردم امسال میخوام استفاده کنم)

آها، پس من اشتباه متوجه شده بودم.

(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
سازمان سنجش گفت که تا حالا سیستم هیچ دانشگاهی رو باز نکردیم(username و password رو دادن ولی سیستم فعلا باز نشده)و گفتش که برای همه ی دانشگاه ها از شنبه سیستم باز میشه و تا چند روز فرصت دارن اسامی رو به سنجش اعلام کنن ولی آخرین فرصت درخواست دانشجویان به دانشگاه ها همون ۱۷ ام هست.
موفق باشید

آقا سعید، خیلی خیلی ممنون. از نگرانی درمون آوردی.
انشالله که سهمیه همه رو اعمال کنن و به خیر و خوشی تموم شه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid.dehnavi73
ارسال: #۵۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)saeed93 نوشته شده توسط:  

آها، پس من اشتباه متوجه شده بودم.

موفق باشید

آقا سعید، خیلی خیلی ممنون. از نگرانی درمون آوردی.
انشالله که سهمیه همه رو اعمال کنن و به خیر و خوشی تموم شه.

خواهش میکنم وظیفه بود
خودمم درگیرش هستم

۱
۰
ارسال: #۵۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
سلام
خیلی ممنون از اطلاعات خوبتون .
من حدودا دو هفته هست فرمو به دانشگاه تحویل دادم .
الان بخش اداری دانشگاه تبریز اخه تا ۲۷ مرداد تعطیله ، و اگه از شنبه سیستم باز میشه و برای چند روز ، به نظرتون من باید چیکار کنم ؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۵۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ)s_molaei73 نوشته شده توسط:  سلام
الان بخش اداری دانشگاه تبریز اخه تا ۲۷ مرداد تعطیله ، و اگه از شنبه سیستم باز میشه و برای چند روز ، به نظرتون من باید چیکار کنم ؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
مگه میشه بخش اداری یه دانشگاه کلا تعطیل باشه تا ۲۷ مرداد؟یعنی ترم تابستون ندارن اینا؟
قاعدتا باید آموزش دانشگاه باز باشه
به هر حال شما هرطور شده شنبه معاون آموزشی دانشگاهتون رو پیدا کنید و مجبورش کنید که اطلاعاتتون رو وارد پرتال سنجش کنه وگرنه بعدا کل مسئولیتش با خودتونه و کسی گردن نمیگیره.
اگر هم معاون آموزشی رو پیدا نکردید به رئیس دانشگاه مراجعه کنید و قانعش کنید که یکی رو مسئول این کار کنه به جای معاون آموزشی
موفق و پیروز باشید

۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ)s_molaei73 نوشته شده توسط:  سلام

سلام دوست عزیز
مگه میشه بخش اداری یه دانشگاه کلا تعطیل باشه تا ۲۷ مرداد؟یعنی ترم تابستون ندارن اینا؟
به هر حال شما هرطور شده شنبه معاون آموزشی دانشگاهتون رو پیدا کنید و مجبورش کنید که اطلاعاتتون رو وارد پرتال سنجش کنه وگرنه بعدا کل مسئولیتش با خودتونه و کسی گردن نمیگیره.
اگر هم معاون آموزشی رو پیدا نکردید به رئیس دانشگاه مراجعه کنید و قانعش کنید که یکی رو مسئول این کار کنه به جای معاون آموزشی
موفق و پیروز باشید

والا چی بگم .
حتما شنبه میرم پیگیر بشم ، ایشالا که حل بشه ، اخه من موندم یعنی میخوان اون همه دانشجو شاگرد اول دانشگاه تبریزو چیکار کنن ؟؟
ایشالا دعا کنید حل بشه ،
بازم ممنون
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ب.ظ)s_molaei73 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ ب.ظ)s_molaei73 نوشته شده توسط:  سلام

سلام دوست عزیز
موفق و پیروز باشید

والا چی بگم .
حتما شنبه میرم پیگیر بشم ، ایشالا که حل بشه ، اخه من موندم یعنی میخوان اون همه دانشجو شاگرد اول دانشگاه تبریزو چیکار کنن ؟؟
ایشالا دعا کنید حل بشه ،
بازم ممنون

واسه اونا مهم نیست که چیکارشون کنن
دانشجوها باید خودشون پیگیر باشن که به حقشون برسن وگرنه واسه اونا اهمیت نداره
ایشالله که درست میشه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed93 , Sector
ارسال: #۵۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
موفق باشید

یکی از بچه ها گفته که از دانشگاه بهش زنگ زدن و گفتن اطلاعاتش رو ثبت کردن و هر وقت مسیرش خورد بیاد پرینتشو بگیره
خداکند همون شنبه شروع شه
چون به من گفتن یکشنبه ثبت میکنن (دانشگاه ما تابستون شنبه ها هم تعطیله)

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
موفق باشید

یکی از بچه ها گفته که از دانشگاه بهش زنگ زدن و گفتن اطلاعاتش رو ثبت کردن و هر وقت مسیرش خورد بیاد پرینتشو بگیره
خداکند همون شنبه شروع شه
چون به من گفتن یکشنبه ثبت میکنن (دانشگاه ما تابستون شنبه ها هم تعطیله)
منم یکی از دوستام میگفت واسه منو ثبت کردم
بعد که رفتم سنجش اینو گفتم یارو کلی خندید و گفت آخه ما وقتی هنوز سایت رو واسه هیچ دانشگاهی باز نکردیم اینا کجا رفتن ثبت کردن
گفتش واسه همه جا رو از شنبه فعال میکنیم(البته نام کاربری و کلمه عبور هارو به دانشگاه ها دادن)

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri , saeed93
ارسال: #۶۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  منم یکی از دوستام میگفت واسه منو ثبت کردم
بعد که رفتم سنجش اینو گفتم یارو کلی خندید و گفت آخه ما وقتی هنوز سایت رو واسه هیچ دانشگاهی باز نکردیم اینا کجا رفتن ثبت کردن
گفتش واسه همه جا رو از شنبه فعال میکنیم(البته نام کاربری و کلمه عبور هارو به دانشگاه ها دادن)
ممنون

شکسپیر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۵,۵۴۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۵۸۲ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۵۶۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  کارنامه اولیه ۹۷؛ لطفا راهنمایی کنید H.Mohammadi ۱۹ ۹,۸۸۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: diamond_71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close