زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۵۹۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  من دلم یک کمی سوخت چون زندگیش رو خراب کرد. فقط برای همین ... ولی نه برای مجازات شدنش. ممکن بود حساب کاربری من رو سرقت کنه که چند صد میلیون توی حسابم ندارم و یک تومن هم برام یک تومنه !
دقیقا! همیشه تو اینجور قضیه ها باید از دو طرف قضیه به ماجرا نگاه کرد تا دید کاملی داشت. بالاخره اونایی هم که پولشون به سرقت رفته مظلوم هستن. شاید یه مردی شرمنده زنو بچه اش شده برای همین قضیه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , **sara**
ارسال: #۲۹۵۹۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ
چطور یه هکر کلاه سیاه راه نفوذ و آسیب پذیری و انواع و اقسام تکنیک های مهندسی اجتماعی و گردآوری اطلاعات رو و نوشتن اکسپلویت های مخرب رو بلده ولی بلد نیست برای یکبارم که شده قانون جرائم رایانه ای رو بخونه ! این موضوع ربطی به سن نداره باید مجازات میشد و اصلا هم جای دلسوزی نداره
ارسال: #۲۹۵۹۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط Milestone.)
اومدم بحث سنجش رو ادامه بدم، دو تا پاراگراف نوشتم دیدم کمه! Big Grin دیگه حوصله سومی رو نداشتم! Smile
ولی عجب بزن بزنی بود امروز بین کی‌روش و برانکو! واقعا خیلی هیجان‌انگیز بود! Big Grin انصافا یه اتوبوس پارک کردن و بازی با تیمای درجه سه این‌همه تعطیلی و اردو می‌خواد؟! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Iranian Wizard
ارسال: #۲۹۵۹۹
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  من دلم یک کمی سوخت چون زندگیش رو خراب کرد. فقط برای همین ... ولی نه برای مجازات شدنش. ممکن بود حساب کاربری من رو سرقت کنه که چند صد میلیون توی حسابم ندارم و یک تومن هم برام یک تومنه !
گفت اونهایی که کم داشتن رو بر نمی داشتهSmile
ارسال: #۲۹۶۰۰
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  گفت اونهایی که کم داشتن رو بر نمی داشته[تصویر:  smile.gif]
دستش درد نکنه
اولی که پولدار نبود..تازه برا اون ۱۷۰ تومن بود برا یه کارمند ۱۷۰ اونم تو گرونی عجیب چند سال پیش پول کمی نبود
شاید هم حساب یک شرکتی رو سرقت میکرد ... اصلا با حساب نمیشه گفت کی پولداره کی نیست.. ممکنه حساب بچه ای بوده که مادر و پدرش پول پس انداز میکنند برای آینده این بچه یا هر حساب دیگه ای.. حتی طرف پولدار هم بود پول خودش بود پول این پسر نبود که.
یکی بره ماشین گرونقیمت جواد نکونام (که اونطور که شنیدم فقط اون این ماشین رو داره) بدزده بهش حق میدین؟ دزدی دزدیه..مجازی واقعی نداره.. باید باهاش برخورد بشه میخواد دزدی کیف پول بی پول من باشه یا گاوصندوق پر از پول یکی دیگه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , so@ , **sara**
ارسال: #۲۹۶۰۱
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ
اون اولیه ۱۷۰ تومن رندم بود...بقیه رو به پول نگاه می کرده...این که معلومه کار درستی نمی کرده
ولی صداقت داشت...باید می دیدی معلوم بود آدم بدی نبود پولشون رو هم برگردونده حتی برای بعضی ها که سود خواستن سودش هم داده فکر می کنم یه مقدار جای بخشش رو داشته باشه. قتل که نکرده...به هر حال انسان جائزالخطا است...این چند سال بود درگیر رضایت گرفتن از این شهر به اون شهر می رفت کلی هزینه این رفت و آمدش شده بود...
البته برخورد هم نشه اون می شه که آقا بهنام گفت قبول دارم ولی مردم می تونن ببخشن دیگه ۸ سال خیلیه برای کسی که خسارتش هم داده
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sara9009 , mahyamk
ارسال: #۲۹۶۰۲
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط sara9009.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اون اولیه ۱۷۰ تومن رندم بود...بقیه رو به پول نگاه می کرده...این که معلومه کار درستی نمی کرده
ولی صداقت داشت...باید می دیدی معلوم بود آدم بدی نبود پولشون رو هم برگردونده حتی برای بعضی ها که سود خواستن سودش هم داده فکر می کنم یه مقدار جای بخشش رو داشته باشه. قتل که نکرده...به هر حال انسان جائزالخطا است...این چند سال بود درگیر رضایت گرفتن از این شهر به اون شهر می رفت کلی هزینه این رفت و آمدش شده بود...
دقیقا پولشونو با سودشون برگردوند ، چون به اطلاعات مالیشون دسترسی پیدا کرده بود شکایتشون رو پس نگرفتن .

پ.ن : یه بارم خودتون رو جای اون بچه ی ۱۹ ساله بذارید که باید ۸ سال از بهترین سالای عمرشو اگه شاکیا شکایتشون رو پس نگیرن تو زندان باشه . بخشش که به حرف نیست ، مثلا اگه بره زندان درست میشه ، چهارتا چیز جدیدم یاد میگیره .
نمیگم نباید مجازات بشه ولی زندان نه ، یه راهی که اینده و زندگیش نابود نشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۹۶۰۳
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  دقیقا پولشونو با سودشون برگردوند ، چون به اطلاعات مالیشون دسترسی پیدا کرده بود شکایتشون رو پس نگرفتن .

پ.ن : یه بارم خودتون رو جای اون بچه ی ۱۹ ساله بذارید که باید ۸ سال از بهترین سالای عمرشو اگه شاکیا شکایتشون رو پس نگیرن تو زندان باشه . بخشش که به حرف نیست ، مثلا اگه بره زندان درست میشه ، چهارتا چیز جدیدم یاد میگیره .
نمیگم نباید مجازات بشه ولی زندان نه ، یه راهی که اینده و زندگیش نابود نشه .
بخشش آپشنه نه الزام. اونایی که مورد سرقت قرار گرفتن به هر حال مورد ظلم واقع شدن و این اختیار رو دارن که ببخشن یا نه گرچه بهتره ببخشن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , **sara**
ارسال: #۲۹۶۰۴
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
به نسیمی همه راه به هم می ریزد

کی دل سنگ تو را آه به هم می ریزد

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم

با همین سنگ زدن ، ماه به هم می ریزد

عشق بر شانه هم چیدن چندین سنگ است

گاه می ماند و نا گاه به هم می ریزد

انچه را عقل به یک عمر به دست آورده است

دل به یک لحظه کوتاه به هم می ریزد

آه یک روز همین آه تو را می گیرد

گاه یک کوه به یک کاه به هم می ریزد

فاضل نظری

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RangiRangi , samaneh@90
ارسال: #۲۹۶۰۵
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ
چه با حال شد ولز هم داره صعود میکنه یه بیل دارن به کل تیم شخصیت داده

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۲۹۶۰۶
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  باید ۸ سال از بهترین سالای عمرشو اگه شاکیا شکایتشون رو پس نگیرن تو زندان باشه .
اونطور که میدونم جرم رو از دو جنبه بررسی میکنند: خصوصی و عمومی
تو بعضی از جرم ها اگه همه شاکیای خصوصی رضایت بدن فرد از جنبه عمومی جرم باید مجازات بشه
اگر شاکی ها رضایت نداده بودند شاید تو برنامه ماه عسل امروز خواهش میشد از شاکیا که ببخشید این جوون رو(مثل هر سال که برای بخشش یک اعدامی خواهش میکنند و واسطه میشند ) پس وقتی در مورد رضایت گرفتن تو برنامه حرفی زده نشده و خودش گفته که شهرها رو رفته و دنبال رضایت بوده و .. پس احتمالا رضایت شاکیای خصوصیشو گرفته و از جنبه عمومی جرم مجازات شده. چون سرقت و کلاهبرداری جزو مواردیه که امنیت عمومی رو تهدید میکنه و رضایت شاکی خصوصی باعث نمیشه اون فرد مجازات نشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , **sara**
ارسال: #۲۹۶۰۷
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ
با دیدگاه خودسانسوری و محافظه کارانه یه حرفی زدم ... چه بحثی راه افتاد ...
من فقط دارم سعی میکنم شهامت قبول کردن اشتباهات خودم رو پیدا کنم. و اینکه چطور دیگه این اشتباهات رو تکرار نکنم.
ولی خب خود همین اشتباه نکردن هم خیلی کاره سختیه دیگه. تنها چیزی که میتونم زیر سوال ببرمش عملکرد خودمه. به اندازه کافی آماده نبودم.
سازمان سنجش و کنکور و بقیه رو که نمیشه تغییر بدم و ساختارش رو بهتر بکنم و کم کاری خودم رو گردن بقیه بندازم.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , alirezaei , Iranian Wizard
ارسال: #۲۹۶۰۸
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  سازمان سنجش و کنکور و بقیه رو که نمیشه تغییر بدم و ساختارش رو بهتر بکنم و کم کاری خودم رو گردن بقیه بندازم.
یه ضر ب المثل چینی خیلی قدیمی هست که میگه: زورم به خودم که می رسه! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , blackhalo1989 , alirezaei , RASPINA
ارسال: #۲۹۶۰۹
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط sara9009.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بخشش آپشنه نه الزام. اونایی که مورد سرقت قرار گرفتن به هر حال مورد ظلم واقع شدن و این اختیار رو دارن که ببخشن یا نه گرچه بهتره ببخشن.
اکثریت هم مجازات رو انتخاب کردن نه بخشش !
حرفم اینه باید راهی غیر از زندان هم واسه این ادم با استعداد باشه. زندان رفتن نه به نفع اونه نه به نفع شاکی هاش

(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  اونطور که میدونم جرم رو از دو جنبه بررسی میکنند: خصوصی و عمومی
تو بعضی از جرم ها اگه همه شاکیای خصوصی رضایت بدن فرد از جنبه عمومی جرم باید مجازات بشه
اگر شاکی ها رضایت نداده بودند شاید تو برنامه ماه عسل امروز خواهش میشد از شاکیا که ببخشید این جوون رو(مثل هر سال که برای بخشش یک اعدامی خواهش میکنند و واسطه میشند ) پس وقتی در مورد رضایت گرفتن تو برنامه حرفی زده نشده و خودش گفته که شهرها رو رفته و دنبال رضایت بوده و .. پس احتمالا رضایت شاکیای خصوصیشو گرفته و از جنبه عمومی جرم مجازات شده. چون سرقت و کلاهبرداری جزو مواردیه که امنیت عمومی رو تهدید میکنه و رضایت شاکی خصوصی باعث نمیشه اون فرد مجازات نشه.

چرا اتفاقا برای رضایت اومده بود ، اخر برنامه هم علیخانی گفت از بقیه ی شاکی ها خواهش میکنم مثل اون معلمه رضایت بدن واینا . فعلا که پسره گیر شاکی ها بود .
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۹۶۱۰
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ
ماشالله چقدر بحث و صحبت و پست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close